Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fredo

Pct sonrası tesisler hâlâ küçük

Önerilen İletiler

Fredo    5

Herkese iyi günler arkadaşlar pct biteli 1 ayı geçti libido ve ereksiyonda sıkıntı yok pct zamanı da yoktu ama testisler hâlen Küçük sıcak havanın beni yanıltmasıyla büyüdüğünü zannettim önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fredo    5

Şuan düşünüyorum acaba tekrardan mı ovitrelle vursam ama bu sefer ovitrelle 250 hepsini bölmeden tek seferde mi vursam diye kararsız kaldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Zamanla büyür ama bende dahil kullanan birçok insana sordum eski haline tam dönmedi yorumunu aldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Fredo, 2 saat önce yazdı:

Herkese iyi günler arkadaşlar pct biteli 1 ayı geçti libido ve ereksiyonda sıkıntı yok pct zamanı da yoktu ama testisler hâlen Küçük sıcak havanın beni yanıltmasıyla büyüdüğünü zannettim önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum

@metinav

Kur icerigi neydi ve pct nasil yaptin bkan testleri mevcutmu paylasirmisin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5
Testocu, Bir saat önce yazdı:

Zamanla büyür ama bende dahil kullanan birçok insana sordum eski haline tam dönmedi yorumunu aldım 

Eski haline dönmese de emin misiniz hocam yine büyür mü sizde büyüme oldu mu tekrardan

Lynx, Bir saat önce yazdı:

Kur icerigi neydi ve pct nasil yaptin bkan testleri mevcutmu paylasirmisin?

İçerik olarak büyüme ve definasyon kürüydü hocam yarışma hazirligindaydim bulkta bolde testo 8. Haftadan sonra Tren enentatda ekledik definasyonda tren acetat winstrol tablet Oxandralone testeron propinat masteron seklindeydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Fredo, Şimdi yazdı:

İçerik olarak büyüme ve definasyon kürüydü hocam yarışma hazirligindaydim bulkta bolde testo 8. Haftadan sonra Tren enentatda ekledik definasyonda tren acetat winstrol tablet Oxandralone testeron propinat masteron seklindeydi

Sormak istediğim tek bisue daha var pct esnasinda testis buyuyup sonradanmi kuculdu yokss hicmi buyumedi eger hic buyumediyse yüklediginiz hgc de sknti olabilir yok eger buyuyup kuculduyse hipofiz acilmamis olabilir ama kalici kuculme olcagini sanmıyorum yinrde bi güncel test verip bakmanizi oneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5
Lynx, 2 dakika önce yazdı:

Sormak istediğim tek bisue daha var pct esnasinda testis buyuyup sonradanmi kuculdu yokss hicmi buyumedi eger hic buyumediyse yüklediginiz hgc de sknti olabilir yok eger buyuyup kuculduyse hipofiz acilmamis olabilir ama kalici kuculme olcagini sanmıyorum yinrde bi güncel test verip bakmanizi oneririm

Hcg kullandığım zaman az da olsa büyüdü hocam pct sonrasinda da aynıydı küçülme olmadı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Fredo, 1 dakika önce yazdı:

Hcg kullandığım zaman az da olsa büyüdü hocam pct sonrasinda da aynıydı küçülme olmadı

Buyuk ihtimalle yeterlo hcg yukleneyip hipofizi acmak icin kullandgin ilaclari erken kesmis olabilirsin ama bundan sonrasini zamana birak suyu bol ic dikakt et suyu bol ictigin gün daha dolgun icmedigin gun daha ufak durucaktir stabil haftda 2 veya 3sistemi calistir duzelir ;) gcmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5
Lynx, 4 dakika önce yazdı:

Buyuk ihtimalle yeterlo hcg yukleneyip hipofizi acmak icin kullandgin ilaclari erken kesmis olabilirsin ama bundan sonrasini zamana birak suyu bol ic dikakt et suyu bol ictigin gün daha dolgun icmedigin gun daha ufak durucaktir stabil haftda 2 veya 3sistemi calistir duzelir ;) gcmis olsun

Çok teşekkür ederim hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Test yaptırdın mı Ferhat?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Test yaptırdın mı Ferhat?

Yarın yaptırıyorum hocam anca randevu alabildim Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, Prolaktin, Östrojen bu testleri yaptiricam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Fredo, 12.06.2022 - 14:12 yazdı:

@metinav

Testisleri ölçtün mü ? Büyük-küçük olduğunu nasıl görüyorsun ? Psikolojik duygusal bakıyor ve hiç gelişmiyor olduğunu düşünüyor olabilirsin.

Testis fonksiyonunu ancak lh-fsh-total testosteron ve spermiyogram yaptırarak anlayabilirsin.Sonuçlar olması gerektiği gibi çıkıyorsa testislerinin ebatı konusunda endişelenecek bir durum yok demektir.

Testislerin irileşmesi hali geçici olarak yeterli dozda hcg vurarak veya yetecek dozlarda klomen alımıyla ortaya çıkıyor.Bırakıldığında uyarı biteceği-azalacağı için, vucudun kendi doğal üretimi seviyesinde aldığı etki kadar olacaktır.Genelde boşalma yaşamadan 5-10 gün arası beklendiğinde de, doğal üretim testisleri irileştirebiliyor.Ejekülasyondan sonra bir miktar yumuşama olması da doğal...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Testisleri ölçtün mü ? Büyük-küçük olduğunu nasıl görüyorsun ? Psikolojik duygusal bakıyor ve hiç gelişmiyor olduğunu düşünüyor olabilirsin.

Testis fonksiyonunu ancak lh-fsh-total testosteron ve spermiyogram yaptırarak anlayabilirsin.Sonuçlar olması gerektiği gibi çıkıyorsa testislerinin ebatı konusunda endişelenecek bir durum yok demektir.

Testislerin irileşmesi hali geçici olarak yeterli dozda hcg vurarak veya yetecek dozlarda klomen alımıyla ortaya çıkıyor.Bırakıldığında uyarı biteceği-azalacağı için, vucudun kendi doğal üretimi seviyesinde aldığı etki kadar olacaktır.Genelde boşalma yaşamadan 5-10 gün arası beklendiğinde de, doğal üretim testisleri irileştirebiliyor.Ejekülasyondan sonra bir miktar yumuşama olması da doğal...

Anladım hocam dediğiniz gibi belki de psikolojikte olabilir yarın sabaha randevu aldım gidip testleri yaptırcam sonuçlari atarım hocam buraya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
metinav, 8 saat önce yazdı:

Hocam çok haklı.

Bunu sadece testis boyunda değil hislerde de yaşıyoruz. Kürde içinde bulunduğumuz coşkuyu sanki normal halimizde böyle imiş gibi içselleştiriyoruz. Kür sonrası pct ve sonrasındaki dinlenme de bitince döndüğümüz normali beğenmez oluyoruz. Oysaki olay aslında bu. 

Psikoloik boyutu çok önemli. O yüzden diyorum hep, matematik yalan söylemez diye. Testler elzem. Sonuca göre duruma bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5

Devlet hastanesinde malesef yapmadılar hocam testi sadece ultrason için 28 temmuza sıra verdiler😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.