Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

umutcndeniz

Kür önerisi

Önerilen İletiler

umutcndeniz    0

İlk defa küre giricem kaç mg ve hangi urun önerirsiniz. 6 ay falan spor yaptım 2 ay sakatlık geçirdim gene başladım ama yağlandı baya vucut ne önerirsiniz.??

Ve pct olayı zor oluyormu onuda sorayım tabi tahlil gerekiyor demi??

IMG_20220603_194455.jpg IMG_20220603_194438.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

21 yaşında durmuyorsun yaşının küçük olduğunu tahmin ediyorum kürlük altyapıyı geç spor altyapın dahi yok gözüküyor 3-4 yıl boyunca naturel bi şekilde spor yap vücudunda değişikliği görüp belkide memnun olucaksın. Ha ama uzun yıllar sabredemeyip hemen hormonda çare arayan kişi  zaten kürle de hiç bişey yapamaz disiplinli bi insan olsaydın vücudun bu yağ oranında olmazdı ha disiplinsiz bi insanında küre girmesi kendine kalıcı zarar vermekten başka hiç bi işe yaramaz 6 ay spor yapan insanın hormonlardan medet umması ne kadar üzücü bi durum öncelikle sağlıklı beslenme alışkanlığını ve düzenli sert antrenman yapma disiplinini elde etmen lazım ve bunu uzun yıllar sürdürmen lazım ondan sonra en son geliceğin nokta hormonlar olur.

sosyal medyadaki kişileri görüp steroid i sihirli bi değnek sanıyorsan çok yanılıyorsun büyük ihtimal aklında şu var bi kür yaparım hem miss gibi yağları yakarım hemde kısa sürede kaslanırım öyle bir şey yok işte istiyorsan dene sonuçları kendin gör aklındaki gibi muazzam değişiklikler hiç bi zaman olmuycak. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Sen sunu bi oku kardesim seni nelerin bekledigini ogren senin yasin 20den kucuk kur yasi en az bana gore 25 olmali ki kaldiki suan akli basinda bir ilac tedarikcisi 25 yas alti ilac satmiyor allah korusun olumle sonuçlanan vakalar var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutcndeniz    0

Hocam öncelikle hepinize teşekkür ederim bu arada yaşım cidden 21 inanmayabilirsiniz ama 21 ama galiba testesteron dusuklugum var yaşımı hiç göstermiyorum bunu doğal arttıramazmıyım acaba bide hiç kullanmıcam buyuk ihtimal çunku yan etkisi çok saglıgımla oynamayım en iyisi dediğiniz gbi naturel devam ne kadar olursa olsun fazlası zarar ne kadar yapabilirsek artık naturel bakacaz

Bide Hocam bu enjekteden ziyade bu sarms ve tablet olanlarında yan etkisi var demi onuda sorayım dedim 

@Anayurt Oteli @Lynx

tarihinde umutcndeniz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
umutcndeniz, Bir saat önce yazdı:

Hocam öncelikle hepinize teşekkür ederim bu arada yaşım cidden 21 inanmayabilirsiniz ama 21 ama galiba testesteron dusuklugum var yaşımı hiç göstermiyorum bunu doğal arttıramazmıyım acaba bide hiç kullanmıcam buyuk ihtimal çunku yan etkisi çok saglıgımla oynamayım en iyisi dediğiniz gbi naturel devam ne kadar olursa olsun fazlası zarar ne kadar yapabilirsek artık naturel bakacaz

Bide Hocam bu enjekteden ziyade bu sarms ve tablet olanlarında yan etkisi var demi onuda sorayım dedim 

@Anayurt Oteli @Lynx

Sarms kullanabilirsin tablet daha zararli enjeksiyondan testo dusuklgunn neye göre var hic test verdinmi kan testi ver bi bakalim total testo free testo nedir ne degildir naturrl form her zmaan icin iyidir biz tavsiye etmiyoruz steroidi zararli ki sen bekarsin cocuk sahibi degilsin ilk kurden kisir olan insanalr hastanelik olan insanlar vsvsvs saymakla bitmez herkezden her ilac alinmaz bu piyasa cidden cok acimasiz bir piyasa o yüzden sarms alirken bile dikkat et 300 400 alacağın sarms bostur ici emin ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
umutcndeniz, 7 saat önce yazdı:

@Anayurt Oteli @Lynx

testosteron düşüklüğü var mı yok mu bir test yaptırarak öğrenebilirsin, sonrasında eğer düşüklük var ise doktorun gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. ha yapmadı diyelim, forumda yeni bir konu açarsın tecrübeli arkadaşlarımız bunu tedavi etmek için ne yapman gerektiğini sana söyleyecektir. eğer testosteronun düşükse zaten yükselttiğin takdirde güzel değişimler farkedeceksin. önce bunu çöz sonrasında sarmslara yönelirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
umutcndeniz    0
Lynx, 11 saat önce yazdı:

Sarms kullanabilirsin tablet daha zararli enjeksiyondan testo dusuklgunn neye göre var hic test verdinmi kan testi ver bi bakalim total testo free testo nedir ne degildir naturrl form her zmaan icin iyidir biz tavsiye etmiyoruz steroidi zararli ki sen bekarsin cocuk sahibi degilsin ilk kurden kisir olan insanalr hastanelik olan insanlar vsvsvs saymakla bitmez herkezden her ilac alinmaz bu piyasa cidden cok acimasiz bir piyasa o yüzden sarms alirken bile dikkat et 300 400 alacağın sarms bostur ici emin ol

Hocam öncelikle teşekkür ederim bu kan tahlili olayına hangi bölüm bakıyor ve ne demem lazım cogu ilgilenmiyor bnm burda spor hekimliği bölümüde yok çünkü bide kan tahlili fiyatlarıda Yuksek baya bu aralar

@Lynx @osmwn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
umutcndeniz, 05.06.2022 - 00:29 yazdı:

Hocam öncelikle teşekkür ederim bu kan tahlili olayına hangi bölüm bakıyor ve ne demem lazım cogu ilgilenmiyor bnm burda spor hekimliği bölümüde yok çünkü bide kan tahlili fiyatlarıda Yuksek baya bu aralar

@Lynx @osmwn

Testosteron eksikliği probleminin olup olmadığını araştırmak için ürolojiye danışmalısın. Devlette hormon testi yapmak biraz baş ağrıtıcı olabiliyor bir sebep yoksa çoğu zaman bakmak bile istemiyorlar imkan varsa özel hastanede yaptır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.