Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Oktay390&    4

Sert bir definasyonda e2 dusuk olmalı yonunde bir fiikir var suanda 5 günde 1 tb Arimidex alıyorum 

bunu 2 günde yarım veya 3 günde 1 mi almalıyım en iyi definasyon süreci için @metinav

10 hafta prop 300-400

3 8 hafta tren ace hafta 200 250

4 9 hafta winstrol 30 50 mg

clen piramit sistem

kür boyunca levotiron

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence ezbere arimidex almak kürün etkisini azaltıyor dostum,ayrıca göğüste batma yanma kitle oluşumu olmaya yakın kullanırsın.cunku çok yukselmemisse daha da düşüreceksin,E2 ve prolaktini her zaman referans aralığında tutmamiz lazım. Düşüğü ve fazlası zarar.Arimidex yerine tamoksifen öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

3-4 günde 1 tablet şeklinde kullanım benim için genelde e2 referans aralığında tutmaya yetiyor o yüzden ara ara test alıp bu şekilde kullanmaya devam ediyorum ama sende aynı etkiyi yapar mi bilinmez o yüzden test sonuçlarına göre dozu ayarlaman daha doğru olur ezbere atmaktansa

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Oktay390&, Bir saat önce yazdı:

Sert bir definasyonda e2 dusuk olmalı yonunde bir fiikir var suanda 5 günde 1 tb Arimidex alıyorum 

bunu 2 günde yarım veya 3 günde 1 mi almalıyım en iyi definasyon süreci için @metinav

10 hafta prop 300-400

3 8 hafta tren ace hafta 200 250

4 9 hafta winstrol 30 50 mg

clen piramit sistem

kür boyunca levotiron

E2 için belirlenmiş, alt ve üst sınır değerleri içinde tutulmaya çalışılması için kullanılan arimidex dozu kişiden kişiye değişmekle birlikte, genel olarak pazartesi-perşembe yarım tablet yeterli oluyor.Tabi burada hangi seviyen hangi seviyelere indirileceği de önemli.Bunu kestirmek zor, o nedenle doz ayarlaması için ilk hafta kullanımdan sonra test yaptırılması ve seviyenin görülmesi lazım.

Tasarladığın kür planında östrojen seviyenin artmaması da mümkün olduğundan, bence rastgele kullanma.Östrojenin fazlası su tutumuna neden olduğu gibi dengesizliği ve çok düşük seviyelerde olması da, istediğin amaçlara ulaşmana ve kürün verimine engel oluşturur.

Kadınlar için yapılan bir testte günde 1 tablet arimidexin, %80 östrojeni baskıladığı sonucu elde edilmiş.Erkek bünyesi östrojene çok daha hassas olmasından dolayı doz ayarı iyi yapılmalı...

Levotiron yerine de tiromel kullanman daha doğru olur.Çevrim sorunu olmasından dolayı...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
metinav, 37 dakika önce yazdı:

E2 için belirlenmiş, alt ve üst sınır değerleri içinde tutulmaya çalışılması için kullanılan arimidex dozu kişiden kişiye değişmekle birlikte, genel olarak pazartesi-perşembe yarım tablet yeterli oluyor.Tabi burada hangi seviyen hangi seviyelere indirileceği de önemli.Bunu kestirmek zor, o nedenle doz ayarlaması için ilk hafta kullanımdan sonra test yaptırılması ve seviyenin görülmesi lazım.

Tasarladığın kür planında östrojen seviyenin artmaması da mümkün olduğundan, bence rastgele kullanma.Östrojenin fazlası su tutumuna neden olduğu gibi dengesizliği ve çok düşük seviyelerde olması da, istediğin amaçlara ulaşmana ve kürün verimine engel oluşturur.

Kadınlar için yapılan bir testte günde 1 tablet arimidexin, %80 östrojeni baskıladığı sonucu elde edilmiş.Erkek bünyesi östrojene çok daha hassas olmasından dolayı doz ayarı iyi yapılmalı...

Levotiron yerine de tiromel kullanman daha doğru olur.Çevrim sorunu olmasından dolayı...

Peki tiromelin süre ve dozajı ne olmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Oktay390&, 3 saat önce yazdı:

Peki tiromelin süre ve dozajı ne olmalı 

Kendi vucudum da deneyimlediğim kadarıyla, günlük tek tablet genel ihtiyaç için yeterli olmakla birlikte, metabolizmayı hızlandırmak ve yağ yakımını arttırmak için günlük iki tablet ideal gibi...Süre olarak 1-2 ayı geçmemeli bana göre.Bırakırken piramit şeklinde olursa vucudun doğal üretimi daha dengeli başlar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Kendi vucudum da deneyimlediğim kadarıyla, günlük tek tablet genel ihtiyaç için yeterli olmakla birlikte, metabolizmayı hızlandırmak ve yağ yakımını arttırmak için günlük iki tablet ideal gibi...Süre olarak 1-2 ayı geçmemeli bana göre.Bırakırken piramit şeklinde olursa vucudun doğal üretimi daha dengeli başlar...

Metin hocam kürde bazı hocalar armidex bazıları tamoksifen öneriyor sizin düşünceniz nedir ve nedenini merak ettim teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
Leepriest35, 10 saat önce yazdı:

Metin hocam kürde bazı hocalar armidex bazıları tamoksifen öneriyor sizin düşünceniz nedir ve nedenini merak ettim teşekkürler. 

Şahsi fikrim bulk küründe ereksiyon sorunu yaşamadığın sürece tamoksifen, cut küründe arimidex. 

Cuttan kastım podyum tarzı cut. Yoksa plaj için olan cutta fazladan su tutumu kötü değil iyi bile görünecektir. Tıpkı yarışmacıların en iyi formunun yarışmadan sonraki gün formu olması gibi.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Leepriest35, 17 saat önce yazdı:

@rastlantisal katılıyorum.Bulk kürlerinde östrojen önemli olduğundan gelişimi yavaşlatmamak için aşırı sulanma ve ereksiyon libido durumları da yoksa bölgesel olarak çalışan tamoksifen tercih edilebilir.Meme ile ilgili her tür durumda tamoksifen diğerlerinden çok daha öndedir.Çünkü son derece seçici ve bağlayıcıdır.Tamoksifen östrojen üretimine müdahale etmez, onun bağlanacağı reseptörleri bloke eder.

Vucut genelinde östrojen miktarını kısıtlama ve etkinliğini azaltma gerektiğinde, kuşkusuz arimidex daha iyidir.Aynı zamanda diğerleri gibi psikolojiyi bozmaz çok fazla...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.