Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Depresif & bitmeyen sivilce

Önerilen İletiler

Sayrox    60

Merhaba, arkadaşlar. İlk cycle'ımı günlük güneşlik bir pencerede huzur refah içerisinde bitirdim. Eczane Sustanon,Primabolon,Anapolon + PCT. karaciğer enzimlerimde en ufak değişiklik göremedim ve inanılmaz verim almıştım bebek gibi pürüzsüz PRO yarışmacılarda bulunan tene sahiptim gözle görülür hiç bir yan etki yaşamadım.

İkinci Cycle'ımda Testosteron Enanthate,Deca Durabolin tehmin ettim yer altı türk labaratuvarı bir ürün. Bu küre ocak ayında son verdim işin açıkcası verim aldım fakat sadece Sustanonun kestikten sonra kaybettiğim verimi üzerine hiç bir şey koyamadım diyebilirim.

Sonrasında kür esnasında omuzlarımda sivilceler oluştu normal karşıladım. Şuan mayıs ayındayız ocak ayında sonlandırmıştım Deca kürünü hala yeni yeni çıkan sivilceler moralimi epeyli bozuyor. Anlamadığım diğer bir konu kürü bıraktığım dönemde sivilcelerde ani artışlar başladı PCT döneminde.

Göğüsümün ortası sivilce dolu bakmaya korkulur :( Ön omuz ve arka omuz sivilce dolu. Sarı uçlu veya beyaz uçlu sivilceler çıkıyor hala.

Karaciğer enzimlerim tertemiz. 

Şüphelendiğim bir konu var bende eskiden kalma Prengyl flakonu var içi boş gözle görülür bir sıvı yok içerisinde. Ovitrelle'i bölmek için sürekli bu flakonu kullanıyorum ve şuan haftalık kür içi 650 IU hcg enjekte ediyorum kendime kür esnasında.

Şuanki kürüm Testosteron Enanthate,Trenbolone Enanthate, ZPHC marka aşağıda kan tahlilim var. Ayrıca sivilcelerim yüzümden kız arkadaşım beni terk etti ne acı değilmi?

Cildiyeye daha önce gittim 3 adet krem kullandım fakat pek faydalı olmadı Antibiyotik hap istemedim. 

İşi uzun bir zamana bıraksam bu sivilce izlerinden kurtulabilir miyim tavsiyeleriniz nelerdir. 

Ek olarak idmanlara konsantre olamadığım için her zamana Acaba Sustanon,Rimo,Anapolon üçlüsü dahamı etkiliydi fikri aklımdan çıkmıyor

GR.png

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.540

Sivilce konusu hormonal değişikliklerden kaynaklı oluyor büyük oranda. Bir diğer nedeni  vücutta yeni kıl kökleri oluşuyor, ayrıca vücut yağlanıyor ve bu kökler sebum üretiyorlar böylece irinli ve derin sivilcelenmeye neden oluyorlar.

Her sivilce sorunu yaşayan muhakkak bir suçlu bulur, ben Sustanon kullanmaya başladıktan sonra oldu demiştim, sonra acaba boldenon mu dedik @rastlantisal ile beraber, hatta ona sorsan boldenon için ağız dolusu küfürler eder hala :) Velhasıl steroidlerin geneli sivilce sorunu yapar kiminde az kiminde çok, fakat kesin çözümünü bulan kesinlikle çok zengin olur.

Kür konusuna gelecek olursak, ilk kür en verimli kür olur genellikle. Reseptörler cayır cayır kullanır anabolikleri sonra bizden akıllı olan vücut bir şekilde dışarıdan gelen şeyi fazlalık olarak görüp daha verimsiz kullanmaya ve en sonunda kullanmamaya başlıyor.

Her gün hatta şu günlerde mümkünse sabah akşam duş alıp beyaz sabun dışında herhangi birşey kullanma. Vücudunu hep temiz ve yağsız tutmaya özen göster. E2 seviyen bir hayli yüksek, biraz düşürmeyi düşünebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Sivilce konusu hormonal değişikliklerden kaynaklı oluyor büyük oranda. Bir diğer nedeni  vücutta yeni kıl kökleri oluşuyor, ayrıca vücut yağlanıyor ve bu kökler sebum üretiyorlar böylece irinli ve derin sivilcelenmeye neden oluyorlar.

Her sivilce sorunu yaşayan muhakkak bir suçlu bulur, ben Sustanon kullanmaya başladıktan sonra oldu demiştim, sonra acaba boldenon mu dedik @rastlantisal ile beraber, hatta ona sorsan boldenon için ağız dolusu küfürler eder hala :) Velhasıl steroidlerin geneli sivilce sorunu yapar kiminde az kiminde çok, fakat kesin çözümünü bulan kesinlikle çok zengin olur.

Kür konusuna gelecek olursak, ilk kür en verimli kür olur genellikle. Reseptörler cayır cayır kullanır anabolikleri sonra bizden akıllı olan vücut bir şekilde dışarıdan gelen şeyi fazlalık olarak görüp daha verimsiz kullanmaya ve en sonunda kullanmamaya başlıyor.

Her gün hatta şu günlerde mümkünse sabah akşam duş alıp beyaz sabun dışında herhangi birşey kullanma. Vücudunu hep temiz ve yağsız tutmaya özen göster. E2 seviyen bir hayli yüksek, biraz düşürmeyi düşünebilirsin.

Düzenli olarak kan tahlili takip etmeden yarım tablet arimidex PZT-PRŞ kullana bilirmiyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

Bu arada bende sustanon ve boldenon sonrası kür bittikten 2 ay sonra sivilce sorunu tamamen bitti. @Rastlantısal dede de kıştan beri devam ediyor. Bir sürü ilaç denedik ikimizde, kimisi yavaşlatır gibi oluyor, kimisi hiç bir işe yaramıyor. Ama nihayetinde sona eriyor. Kız arkadaşının sivilce için seni terk ettiği iyi olmuş, seni her halin ile, iyi gününde de kötü gününde de sevebilecek birilerini mutlaka bulursun :)  

Sayrox, 1 saat önce yazdı:

Düzenli olarak kan tahlili takip etmeden yarım tablet arimidex PZT-PRŞ kullana bilirmiyim?

İşe yarar, sonrasında yine cinsel isteksizlik, ereksiyon sorunu veya duygu durum değişikliği hissedersen E2'den şüplenebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.