Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Serkanh2o

Ilk bulk kürü yardım

Önerilen İletiler

Serkanh2o    0

Öncelikle merhabalar tam 21 gün önce 4 haftalık dianabol + ox kürüne başladım, bir hafta önce ise 12 haftalık testo ve deca ekledim 250mg, ilaç etkisini gösterince testo dozajı 500e çekmeyi planlıyorum. Sorum şu bugün ikinci enjeksiyonu yaptım enjeksiyon için 1ml insülin enjektör kullanıyorum çok rahat geçiyor enjeksiyon omuzdan alıyorum. Hocam bana enjektörün yarısına deca yarısına testo çekerek uygulamamı söyledi. Yani 0.5 deca 0.5 testo. Bu şekilde uyguladım. İlk kür olduğu için acemiyim biraz. Kür ve dozaj hakkında ne düşünüyorsunuz?

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

dianabol oxandrolon birbirini etkiler düşürür 

gerisi iyi (deca ilk kürlerde önerilmez yan etki 2 3. kürde de benzer olur ama tecrübeden dolayı daha rahat atlatırsın bir sorun olursa)

form atabilirmisin

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serkanh2o    0
holyland, 41 dakika önce yazdı:

dianabol oxandrolon birbirini etkiler düşürür 

gerisi iyi (deca ilk kürlerde önerilmez yan etki 2 3. kürde de benzer olur ama tecrübeden dolayı daha rahat atlatırsın bir sorun olursa)

form atabilirmisin

Tamamdır hocam dozu doğru ayarladım değil mi? 1ml enjektöre 0.5er çekiyorum. Enjektör biraz küçük geldi ama fark etmiyor sanırım 1ml sonuçta. Dianabol ve oxu ise daha fazla hacim kazanmak için ekledik. Formu da koyarım buraya bir kaç saate.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.390
Serkanh2o, 4 saat önce yazdı:

Öncelikle merhabalar tam 21 gün önce 4 haftalık dianabol + ox kürüne başladım, bir hafta önce ise 12 haftalık testo ve deca ekledim 250mg, ilaç etkisini gösterince testo dozajı 500e çekmeyi planlıyorum. Sorum şu bugün ikinci enjeksiyonu yaptım enjeksiyon için 1ml insülin enjektör kullanıyorum çok rahat geçiyor enjeksiyon omuzdan alıyorum. Hocam bana enjektörün yarısına deca yarısına testo çekerek uygulamamı söyledi. Yani 0.5 deca 0.5 testo. Bu şekilde uyguladım. İlk kür olduğu için acemiyim biraz. Kür ve dozaj hakkında ne düşünüyorsunuz?

@rastlantisal

1) Testosteronsuz anabolik kullanmak çok riskli. Hele hele danabol gibi doğal döngüyü kesen bir ilaç kullanmak bir de bunu oxa ile kullanmak çok çok riskli. 

2) Danabol gibi seni su topuna çevirmekten başka faydası olmayan karaciğer düşmanı oral steroid ile başlamak riskli.

3) Deca gibi sert bir steroidi 200mg kullanıp yanında danabolde alıp 250mg testosteron kullanmak riskli. Umarım ilaçların dolu değildir. Deca kullanacaksan, üründeki testosteron miktarı decanın mg'ından en az %25 fazla olmalı. 

4) Hocan ezbere gidiyor. 

5) kaç kilosun mesela? Kilona göre mi doz ayarlaması yaptı?

Böyle madde madde uzar. Canım kardeşim bunlar oyun değil. Deca dickten çıkamayan insanlar var. Cinsel eğilimi değişmiş insanlar var. 

Kaç yaşındasın? Spor geçmişin nedir? Boy ve kilo nedir? Yağ oranın nedir?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serkanh2o    0
rastlantisal, 20 saat önce yazdı:

1) Testosteronsuz anabolik kullanmak çok riskli. Hele hele danabol gibi doğal döngüyü kesen bir ilaç kullanmak bir de bunu oxa ile kullanmak çok çok riskli. 

2) Danabol gibi seni su topuna çevirmekten başka faydası olmayan karaciğer düşmanı oral steroid ile başlamak riskli.

3) Deca gibi sert bir steroidi 200mg kullanıp yanında danabolde alıp 250mg testosteron kullanmak riskli. Umarım ilaçların dolu değildir. Deca kullanacaksan, üründeki testosteron miktarı decanın mg'ından en az %25 fazla olmalı. 

4) Hocan ezbere gidiyor. 

5) kaç kilosun mesela? Kilona göre mi doz ayarlaması yaptı?

Böyle madde madde uzar. Canım kardeşim bunlar oyun değil. Deca dickten çıkamayan insanlar var. Cinsel eğilimi değişmiş insanlar var. 

Kaç yaşındasın? Spor geçmişin nedir? Boy ve kilo nedir? Yağ oranın nedir?

Ozur dilerim yanitinizi yeni gordum, yasim 19, 2 bucuk yillik gecmisim var. kilom 68 yağ oranım ise 12 - 15 olması lazım.

Ayarlamasını neye göre yaptığını bilmiyorum. Her turlu yardimci olacagini soyledi. Sordugum her soruya da yanıt verip yardimci oluyor bir sorun yasamadim su ana kadar. Sadece su dozaj isini anlayamadim her ay ilac bitmeden siparis verme kararına vardım 1 kutu deca 1 kutu testo. 250 mg/ml ikiside. Enjektöre 0.5er çekerek uygulamamı söylüyor. enjektör ise 1ml insülin enjektörü. 1 ml = 250mg değil miydi? 0.5in = 250ye tekabil edeceğini söylüyor kendisi. İlaçlarda 4 haftalık ilaç ama ilacı 0.5e çektiğimde hiç bir haftalık ilaç çekmişim gibi durmuyor ne düşünüyorsunuz?

Bu arada dianabol içinde kür içi koruyucu kullanıyorum. Ayrıyetten verdiği multivitaminler de mevcut günlük olarak kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ikisinide 0.5 yapar vurursan 125mg olur deca da.test de haftada 2 kere vurman gerekir haftada 250 kullanmak için

bence yapma deca ilk kürden 

zaten ilaç vurmussun git eczaneden sustanon al haftalık 500mg vur

19 yaşına bişey diyemicem bende 20 yim de genç sanki biraz lol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serkanh2o    0
holyland, 10 dakika önce yazdı:

ikisinide 0.5 yapar vurursan 125mg olur deca da.test de haftada 2 kere vurman gerekir haftada 250 kullanmak için

Peki kac gun arayla vurmaliyim cmt vurdum mesela en son 

holyland, 8 dakika önce yazdı:

bence yapma deca ilk kürden 

zaten ilaç vurmussun git eczaneden sustanon al haftalık 500mg vur

19 yaşına bişey diyemicem bende 20 yim de genç sanki biraz lol.

Su ilk kuru bir bitireyim de basladim artik bir dahakine 

Haftada İki kere vurmak yerine ust uste vursam nasil olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

pazaretsi perşembe yada pazartesi cuma vuruyorlar 

önemli olan gün aralığı sali yada cumartesi vur öyle devam et saya yasa gün aralarini

Serkanh2o, 3 dakika önce yazdı:

Haftada İki kere vurmak yerine ust uste vursam nasil olur

olmaz yapma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serkanh2o    0
holyland, Bir saat önce yazdı:

pazaretsi perşembe yada pazartesi cuma vuruyorlar 

önemli olan gün aralığı sali yada cumartesi vur öyle devam et saya yasa gün aralarini

olmaz yapma

Ben yanlis anlamisim hocayi 250+250 vur demis zaten kendiside baktimda mesajlara tam vurgulamamis

cmt ve sali girerim bende o zaman tesekkur ettim knkm yorumun icin

son olarak gecen hafta sadece bir kez yaptim bir dozu kacirmisim bosa gitme durumu falan olmamistir degil mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.390

19 yaşındaki adama steroid satan hem de kalan hayatının karartabilecek güçte NOR19 grubu steroid satan adama ben hoca demem. Kardeşim yol yakından dön. PCT yap ve 22-23 yaşına kadar bu işlere bulaşma. Doğal döngünü mahvedersin. Telafisi ve tedavisi mümkün olmayan hallere düşersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.