Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fredo

Bulk mu definasyon mu

Önerilen İletiler

Fredo    5

Tekrardan küre girmeyi düşünüyorum işimden dolayı 1 ay spor yapamadım ve düzgün beslenmediğim için baya bi yağlandım ve güç kaybettim şuan bulka girmek saçma olur ama düşüncem bulk test e ve boldeyle küre başlayıp 1 ay diyet yapıp sonra kademeli olarak bulka mı geçsem veya direk test prop tren a ve winstrolle definasyona başlayıp 1-1.5 ay off verip test e ve boldenonla mi bulka geçsem

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

bulk yap kas kütlesi hiçbir zaman yeterli olmaz xD

bence test e bolde başlayıp 4.hafta masteron ekleyip 8. haftaya kadar diet yaparsın hatta yağ yakıcı da ekleyebilirsin 8. hafta masteronu kesip bulk a başlarısın zaten 8. haftaya kadar full bulk başlasan bile fazla kas kütlesi koyamazsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5
holyland, 16 dakika önce yazdı:

bulk yap kas kütlesi hiçbir zaman yeterli olmaz xD

bence test e bolde başlayıp 4.hafta masteron ekleyip 8. haftaya kadar diet yaparsın hatta yağ yakıcı da ekleyebilirsin 8. hafta masteronu kesip bulk a başlarısın zaten 8. haftaya kadar full bulk başlasan bile fazla kas kütlesi koyamazsın

Sağolun hocam tavsiyeniz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361
Fredo, Bir saat önce yazdı:

Tekrardan küre girmeyi düşünüyorum işimden dolayı 1 ay spor yapamadım ve düzgün beslenmediğim için baya bi yağlandım ve güç kaybettim şuan bulka girmek saçma olur ama düşüncem bulk test e ve boldeyle küre başlayıp 1 ay diyet yapıp sonra kademeli olarak bulka mı geçsem veya direk test prop tren a ve winstrolle definasyona başlayıp 1-1.5 ay off verip test e ve boldenonla mi bulka geçsem

@rastlantisal

Önce sporu yerine oturt. Sonra fazla yağlarından kurtul. %12lere çekince bulka başla. Zaten yağlı iken üstüne bulkta alacağın yağ ile baş edemezsin sonra.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Önce sporu yerine oturt. Sonra fazla yağlarından kurtul. %12lere çekince bulka başla. Zaten yağlı iken üstüne bulkta alacağın yağ ile baş edemezsin sonra.

Aklımda ağır basan düşünce oydu hocam sağolun tavsiyeniz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361
Fredo, Şimdi yazdı:

Aklımda ağır basan düşünce oydu hocam sağolun tavsiyeniz için

Sonra duruma göre yeniden kür konusunu değerlendiririz. Çünkü ben bulktan asla çıkamayan sporcu çok gördüm. Hatta bulk bırakan sporcu azdır öyle diyeyim :)

Küre girsen kürde yağlanacaksın. Üstüne PCT'de zaten yağlanacaksın. Bu iş nere varır az çok tahmin edersin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fredo    5
rastlantisal, 20.05.2022 - 13:48 yazdı:

Sonra duruma göre yeniden kür konusunu değerlendiririz. Çünkü ben bulktan asla çıkamayan sporcu çok gördüm. Hatta bulk bırakan sporcu azdır öyle diyeyim :)

Küre girsen kürde yağlanacaksın. Üstüne PCT'de zaten yağlanacaksın. Bu iş nere varır az çok tahmin edersin.

Doğru diyorsunuz hocam ben de şimdi diyet+kardiyo şeklinde ilerleyip gidişata göre karar vericem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361
Fredo, Şimdi yazdı:

Doğru diyorsunuz hocam ben de şimdi diyet+kardiyo şeklinde ilerleyip gidişata göre karar vericem

Kardio kalp sağlığı için iyidir. Birim zamana vurursan en vasat kalori harcama yöntemlerinden biridir. İnsan doğası gereği yürüme gibi ritmik eğlemlerde az kalori harcamaktadır. Bu evrimsel bir süreç.

Git bir kickbox salonuna kayıt ol. 1 - 1,5 saatte sana en azından 1000 kalori yaktırırlar ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: shX648
      merhaba uzun süredir aslında ilk kez anabolik kulllanırsam yapmayı düşündüğüm bir şeyi sizlere sormak istiyorum az çok bu konularda fikir sahibiyim ama kar zarar oranı pct nin zorluğu ve kullanmam gereken koruyucular hakkında vs.. sizden bilgi almak istiyorum 
      haftalık 250mg başlangıç dozu olarak testo e.
      kullanmayı düşünüyorum (ilerde) 
      ve bu dozu aromatize olan östrojen seviyelerini referans içine sokabildiğim veya kontrol altına alabildiğim sürece yükseltmeyi planlıyorum 500-750 mg a kadar ki 250 mg testodan alabildiğim maksimum verimi almadan doz yükseltmeyi çok düşünmüyorum
      bunun haricinde ben zaten 1,5-2 seneye yakındır aynı beslenme ve antrenman sistemini uyguluyorum yani bir bozulma yok şuana kadar uzun süreli 
      --------
      şimdi size sormak istediğim ben 6-8 ay bi only test kullanımında ne tür takviyeler/koruyucular kullanmalıyım 
      hangi kan değerlerine baktırmalıyım 
      kür 8 aya uzadığında (pct dönemine yaklaşıldıkça trt doza düşmeyi planlıyorum) pct (lh/fsh döngüsünün tekrar açılması) için ekstra bir zorluk çıkarır mı
      bu süreçde karaciğer ve böbrek değerlerim nekadar oynar (elbette genetiğe bağlı olduğunu biliyorum sormak istediğim dbol kullanmış kadar yukarı çıkar mı bu değerler)
      kürün bana kazanımı ortalama nekadar olur bu süreçde yüksek oranda kas içine su tutucağımı biliyorum yinede ilk kür bana kaç kilo aldırır merak ediyorum 
      temiz kas kütlesi artışı ve yağ yakımı için only test e. veya başka bi esterinde ne gibi bi protokol uygulanmalı gerek beslenme gerek antrenman için 
      bu kürt pct ile beraber bana nekadara mâl olur
      son olarak kür aknetrent tedavime zarar verir mi yada aknetrent küre zarar verirmi vücudumda öyle aman aman bi sivilcelenme yok suratımdaki yağlanma için yazılmışdı ve yüksek ihtimal de bu sene biticek bi tedavi
    • Yazan: Yavuz
      Beyler selam tren acetat ne zaman açılır etki göstermeye başlar ? Bazı forumlarda en az 2 hafta diyor.
    • Yazan: metinkarayagci0
      Yaklasik 5-6 gun once tren acetate ve testo propiant kullanmaya basladim. Yaninda da gunluk 1 tablet winstrol ve alinmasi gereken koruyucularimi aliyorum. Tren ve testonun dozajlar su sekilde
      testo prop - 450mg
      tren acetate - 300mg 
      bunlar haftalik dozlar
      aldigim marka xeno ve urunlerin orijinal oldugunu dusunuyordum saticim bana guven veriyordu. Urunler bos ya da sahte mi acaba bende henuz acilmadi diye yazdigimda bana zamanla acilacagini bunun kisiden kisiye degisecegini soyledi.
      Evet hakli ama kisa ester sonucta ne kadar uzun surede acilabilir. Urunler orijinal mi degil mi bilmiyorum? Nasil anlayabilirim? Hicbir yan etki olmadi sadece normale kiyasla fazla terleme, ozguven artisi ve hafif bi paranoya (gercekten cok hafif ilac oncesindekinden azicik fazla). Genetigimden kaynakli yan etki gormuyo olabilir miyim?
      Benim dusuncem testonyn yetersiz oldugu. Sizin fikirleriniz neler yardimci olur musunuz? Cevaplamam gereken bi soru olursa lutfen sorun. @Rdm @otopsicikedi @metinav
      Simdiden tesekkurler
    • Yazan: metinkarayagci0
      Oncelikle merhaba arkadaslar. Bi konuda yardiminiza ihtiyacim var. vucudumda belli basli fazla olmayan deri sarkiklari var. tren sustanon yapmayi planliyorum ve daha once kullanmadim o yuzden sustanona dair pek bi bilgim yok ama daha once kur yaptim. bildigim kadariyla tren acetate ve sustanon kuru yaparsam adelem yuksek ihtimal su tutacaktir ve bu deri sarkiklarimi kotu etkileyebilir diye dusunuyorum. Tren acetate kullanicam bu garanti ama bunun yaninda sustanon mu kullanmaliyim testo propiant mi? Yag oranimi %8-10 civarina dusurmek istiyorum 8 haftalik bi kurde hangisi daha cok yardimci olur? Simdiden tesekkur ederim. Saygilar @Askabar @otopsicikedi
    • Yazan: Saskypls
      Merhabalar!
      Test e , boldenon, dianabol (ilk ay 30 mg şeklinde) büyüme kürümü bitirip definasyon kürüne geçiş yapmayı düşünüyorum , genel anlamda yağ yakıp irileştim ama yağ oranım hala çok fazla şu anda 11. haftadayım 12-13. haftalarda definasyon için  test p. , masteron  ve winstrol tablet kullanmayı düşüyorum 8-10 hafta arası 
      eksik gördüğünüz yerler için yardımınızı beklerim yada farklı bir kombinasyon için bilgi.
      kür başlangıcı 95 kilo şu anda 104-107 arası  boy 187 yaş 29 
      yağ oranım : 25

daha önce kullandığım mg
      test e : 350 mg başlayıp 700 devam edıyorum 
      bolde: 350 başlayıp 700 devam
      dianabol 30 mg ilk 1 ay
      test p : 350 başlamak
      masteron : şu anda emin değilim
      winstorol : piramit 
      şimdiden teşekkürler herkese sağlıklı sporlar.
      @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.