Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Kayacrw    3

Merhabalar 

Sustanon+rimobolan 8,10 haftalık bir kullanım için(500mg max)

mct olarak

ocean Saw palmetto hergün 1 kapsül

ocean picozinc hergün 1 tablet

Santa farma Apikobal B1+B6+b12 hergün 1 tablet

One up C vitamin hergün 1 tablet

Acaba bunların kullanımı yeterlimidir veya fazlamıdır 

ve hergün 5 damla D vitamini alıyorum 1000IU

Ve bir sorum daha olacaktı acaba bunların kullanımı böbreklerde pek bir sorun açarmı

su tüketimim yüksek

yeşil olarakta fazlasıyla yiyorum

tuzuda ayarlı şekilde alıyorum

Vakit ayırıp cevaplarsanız sevinirim 

Şimdiden çok teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kayacrw    3
Testocu, 1 dakika önce yazdı:

Eczane primosuysa 500 mg da wc den çıkamazsın bilgin olsun 

İlk kombinasyonum 

primo 300 max

sustanon 500 max

Ekleyeyim bu dozlarlada pek bir katkı veya gelişim olmayacağını öğrenmiş bulunmaktayım 😂

Östörojeni baskılamak için arimidex kullanöalımıyım

primo bastırıyor diye okudumda birkaç yerde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Dozajlar gayet makul, süre kısa geldi bana süreyi uzatırsan verim alma olasılığın artar ilaçların pik yaptığı noktada kürü kesmiş olacaksın sen koruyucuların da gayet yeterli omega-3 eklersen birde tam olur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayacrw    3
Emrahtkty, 16 dakika önce yazdı:

Dozajlar gayet makul, süre kısa geldi bana süreyi uzatırsan verim alma olasılığın artar ilaçların pik yaptığı noktada kürü kesmiş olacaksın sen koruyucuların da gayet yeterli omega-3 eklersen birde tam olur :) 

Bunu dikkate alıcağın çok teşekkürler

acaba böbrek konusunda bilginiz varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Kayacrw, 2 dakika önce yazdı:

Bunu dikkate alıcağın çok teşekkürler

acaba böbrek konusunda bilginiz varmı 

Günlük 20-30 gram lif

4.5-5 LT Su içersen bi sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayacrw    3
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Günlük 20-30 gram lif

4.5-5 LT Su içersen bi sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum kardeşim.

Tamamdır çok teşekkür ederim 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.