Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YampiriHortu

Ilk kür için uzman tavsiyesi gerekli

Önerilen İletiler

Merhaba abilerim kardeşlerim,

öncelikle 23 yaşındayım 1 senedir aralıksız vücut geliştirme ile uğraşıyorum.10 haftalık kür planlaması yapıyorum ve ilk kürüm olacak ama aklıma takılan bir kaç soru var 

hem yağ yakıp hem kas hacimi kazanmak bu tarz şeylerde söz konusu mudur ?

testo+boldenon+winstrol(tablet) bu dediğim planda iş yapar mı ?

ilk kürün sonunda PCT gerekli midir ?

sizin önerileriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nislaki    4
YampiriHortu, 24 dakika önce yazdı:

öncelikle 23 yaşındayım 1 senedir aralıksız vücut geliştirme ile uğraşıyorum.10 haftalık kür planlaması yapıyorum ve ilk kürüm olacak ama aklıma takılan bir kaç soru var 

Testosteron ve türevleri kullanıldığı zaman ilk kür farketmeksizin çoğunlukla sistem baskılanır. Pct gerekip gerekmediğini kür sonrası FSH ve LH değerlerine bakarak söylenir yani şu an bir şey söylemek bence imkansız(Kürden önce mutlaka kan testi yaptırmalısınız). Formunu atarsan daha deneyimli kişiler kür konusunda bir yorum yaparlar. Yanlışım var ise kusuruma bakmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

test ve bolde ile diyetine bağlı olarak kas kazanıp yağ yakabilirsin winstrol eklenirmi eklenmez mi yada neden eklenebilir bir fikrim yok

ekleyeni de görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29

Winstrole pek gerek yok boşuna vücudu fazladan yorma ekstra birşey eklemek istiyorsan da danabol daha mantıklı olur senin için Winstrol yerine 10 hafta da biraz az kalabilir 15 haftaya çıkarsan en azından daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

danabol bende çok yüz şişmesi duygusallık yapmıştı kullanamadım 

vücudun kilo almaya yatkınsa rahatsiz edebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
YampiriHortu, 6 saat önce yazdı:

Direk kitabın orta yerinden konuscam

1 oncelikle kan testi sart hemogram kan sayimi ve hormon 

2.hormon total testosteron, kortizol, fsh, estrodroil, prolaktin ve tsh

3 güncel kilon yas boy ve guncel resimlerin

4.pct de kullanılan ilaclarin temini choromion muadili pregnil muadili ovitrelle ve tamoxsifen sonra klomen

5 antrenman programı 

6beslenme programi

7 anabolizan ilac temini

8kur bittikktn sonra yukaridaki kan testleri tekrarlanicak

9pct icin uygun bir yol ve pct bittikten sonra 

10 tekrar kan testo veril3cek cikan sonuc ile natural degerl3r karsilastirilarak dogal dongu acilip acilmadigi kontrol edilecek 

11mutlu son 👍😀

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.