Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Itsjustthesteroids

İlk Kürüm - Günlük

Önerilen İletiler

Merhaba Peptid Türkiye ailesi.

20 yaşindayim

Boyum 1,83 cm

Kilom aç karınla 90.4 kg

2 yıldır fitness ile ilgileniyorum.

Yağ oranım bugun itibariyle %20

Sağ ve Sol Kolum Soğuk: 36,5 cm

Omuz: 124 cm

Gögüs: 103

Bel: 91

Öncelikle belirtmeliyim. Bulk kürüne giriyorum. İlk kür definasyon mu olsa gibi bir düsunceye kapilmiştim başlarda. 81 82 kiloya inerim %14 civari yağim olur kollar 36 37 olur iyi atletik fizik yeter bana ya demistim. Sonra yaptigim arastirmalar, okudugum makaleler, konustugum sporcular, izledigim videolar sayesinde bu hatadan döndüm.

Kür sonu 100+ olacağimi biliyorum. Yağ oranimin fazla oldugunu, daha da artacagini biliyorum. Ama oyunu kuralina göre oynamak lazim. Önce bulk, sonra definasyon. Bu boyledir. Spor camiasinin %90inin goruşu bu.

Kürümde kullanacağim ilaçlar;

Genesis Meds Testosterone Enanthate 2 Kutu

Bvs Labs Boldenone 2 Kutu

Balkan Pharma Danabol 1 Kutu

Kür Planı;

1-10 Hafta 500 Ml T. Enanthate

1-10 Hafta 400 Ml. Boldenone

1-3 Hafta Danabol

Genesis Meds Testo E Seçme Sebebim: Google'da arattigimda türkçe ingilizce ve almanca forumlarda kullananlarin yorumlari gorusleri beni bu markaya yöneltti.

Bvs Labs Bolde Seçme Sebebim: Türkiyede piyasada bulunabilecek markalarin boldenonlari arasinda en etkili ve en cok tavsiye edilenlerden biri olmasi beni etkiledi. Fiyat-performans bakimindan memnun kalan bircok kisiyle yuzyuze konustum.

Balkan Pharma Danabil Seçme Sebebim: Dünyada en cok kullanilan oral steroid açik ara danabol-dianabol. Bu ilaçta da acik ara en cok satiş yapan en cok kullanicisi olan marka Balkan Pharma. Bu yuzden tercih ettim.

Ürünler şuan dolabimda. Enjektörlerime kadar hazirladim.

Kür boyu protein karbonhidrat alımını arttıracagim. Öğün sayımı arttiracagim. Haftada 4-5 antrenman yapacağim.

Pazartesi 1 testo 1 bolde,

Perşembe 1 testo 1 bolde enjeksiyon yapacağim.

Kürüme 3 Ekim Pazartesi başliyorum.

Her türlü yoruma tavsiyeye soruya fikire gorüse her seye ama her seye açiğim. Sormak istediginiz herseyi sorabilir, söylemek istediginiz her seyi soyleyebilirsiniz.

Herkese iyi günler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3

Danabol'u 6 haftaya kadar uzata bilirsin ama bence 4. haftadan sonra almaya başla 4 ile 10 arası al aldığın testonun vs.. etkiside başlamış olur hem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240
Danabol'u 6 haftaya kadar uzata bilirsin ama bence 4. haftadan sonra almaya başla 4 ile 10 arası al aldığın testonun vs.. etkiside başlamış olur hem

Kürünüz gayet güzel çok etkili olur sistemi şekilde çalışır beslenirseniz. @Savas hocamız neye istanden böyle dedi bilemiyorum saygı duyarım ama benim

tavsiyem 1000 örnek kür inceleyin genelde danabol kullanımı 1-4 haftadır çünkü etki alanı bu kadardır paralele kullanımlarda. Bu hafta sonrasında ara vermeden devam ederseniz leblebi ile aynı değerlere sahip olacak bünyeniz üzerinde bir etki gelişim göstermeyecek sizi taşımayacak kısacası. Ama off yapıp tekrar kür ortasına veya ortası sonrasına eklerseniz mantıklı olabilir.

Bşarılar. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben danabolü, ilaclarin etkisini hissedene kadar guc artisi yasayana kadar kick start amacli dusunuyorum. Yani Savaş Bey, 4-10 hafta arasi dbol kullanmak acikcasi bana uygun gelmedi.

Bay-T hocam, yorumunuz icin tesekkur ederim. Aynen öyle, bulkta kick start 1-4 hafta dbol olur hatta 1-6 yapanlar da var. Sayisiz kür inceledim evet bu sekilde.

Benim 3 hafta kullanmamin sebebi sadece 1 kutu getirtmis olmam. Yani 3 hafta kullanmayi savundugumdan mantikli buldugumdan degil.

Kür için ilaclara, supplementlere ve gidalara cok para harcamis ve harcamaya devam etmek durumunda olacagimdan maddi bir sorun yaşadim ve acikcasi kür ilac fiyatini dusurmek adina 1 kutu danabolu eksilttim.

60 tableti günde 3er tablet alip 20 gün kullanmak mi, günde 2ser tablet alip 30 gun kullanmak mi daha mantikli?

Acik ve net, suanda tekrar siparis verecek durumum yok elimdeki ilaclarla kürü devam ettirmeliyim.

Ama 10 hafta yetmezse 3 4 hafta da uzatabilirim kürümü, o zamana kadar elimin suanki darliği geçecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Bir kere yanlış anlamyın hep söylüyorum yine söyleyeceğim '' BU SPOR ZENGİN SPORU '' maddi anlamda sıkıntılarınız varsa öğrenciyseniz beslenme problemleriniz varsa arkadaşlar spordan uzak durmayın ama kürden uzak durun lütfen çünkü PARA PARA PARA bu iş. Şu var su tutup geçiçi superman olmak istiyorsanız 1,2 aylığına o başka ama sonu hayal kırıklığı olacak o yüzden maddi anlamda önce tamamen kendinizi güvenceye alın sonra tüm ilaçları satın alın planlarınızı yapın ve küre öyle başlayın ben hep böyle yaptım herkesede bunu tavsiye ederim.

30 mg günde alın min 20 gün kullanın çünkü bunun altında mg pek yarar sağlamayacak kanımca. tabletleride 2,3 saat aralıklarla almanız kafi.

Min kür süreside bana soracak olursanız 16 hafta olmalı bunun altını pek anlamlı bulmuyorum.

İdeal kür süresi 24 hafta

Pro kür süreside 42 haftadır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Benim danabol'u sona al dememin sebebi arkadaşın ilk kürü olması zaten testo ve boldebon ile büyüyecek ilk kürde genelde zaten ilk 6 hafta falan büyürler sonra ise durma noktası olur ( bir çok sporca gözlemledim ) bundan dolayı bu durma noktasından sonra dianabol ile tekrar büyümeye geçip kürün son haftalarını verimli tamamlamasından yanayım.

Ek olarak Bay-T'nin dediğine katılıyorum ilaç işi ciddi ciddi maddi manevi olarak insanı yoran bir süreç ve hep diyorum ilaçların baştan alınması taraftarıyım mtc ve ptcdahil en ilkte alınıp saklanmalı çünkü çok kişi tanıyorum kürün sonu geliyor adam ptc ilacı bulamıyor yada atıyorum sonradan kalanı alırım diyor ilacı bulamıyor başkasından alıyor sahte çıkıyor vs.. vs..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

metandienon yani danabolun karaciğere fazladan yük bindirdiği, toksik etkiler yarattığı, bunun yanında fazladan su tuttuğu ve saman alevi gibi bir etkisi olduğu söyleniyor.

arkadaşımızın verdiği kür örneğinde acaba danabolu hiç kullanmasa ve sadece enantah ve boldenon girse (ilk kür için en azından) taha naif bir tercih olmaz mıydı*? bana nedense danabol çok tehlikeli gibi geliyor?,

danabol yerine oxandrolone kullanılsa ( biliyorum maddi imkanı yok ama ilk kür orneği için okuyan arkadaşlara belki yardımcı olur diye yazıyorum) daha iyi olmaz mıydı?

danabol hakkındaki düşüncelerinizi yazar mısınız değerli üstadlar.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maddi anlamda sıkıntılarım genel anlamda yok. Ama bi anda küre ve supplemente toplamda 1000 tl civari vermek beni haliyle sarstı.

Yurtta degil evdeyim, günde 4 ögün besleniyorum kür içi 6 ögün besleneceğim.

Ya açik soyleyim siparişi versem veririm yani bi 60 70 tl beni batiricak degil :)

Acik soylemek gerekirse ben dbolu 3 hafta kullanmakla 4 hafta kullanmak arasinda muazzam bir fark olacagini dusunmuyorum.

Tavsiyeniz icin tesekkur ederim, günde 3 tablet alıp 3 haftada bitireceğim.

Ben size katılmıyorum. Mesela ben öğrenciyim. 5 6 haftalik ilac getirip, bitmeye yakin yeni siparis de verebilirim. 20 yasinda gurbette okuyan bir ogrenciyim, ayda 1400 tl gelirim var. Herkes isine geldigi gibi davranmalidir. Kür sonu ilacini da 10 12 hafta önceden alip dolaba koymak benim yapmayacagim bir harekettir. Tedarikçin saglamsa, stoklarinda sıkıntı olmuyorsa kür bitimine yakin siparisi veririm. Ayrica bu bana ekonomik rahatlik refah verir.

Simdi dbolun karacigeri yordugu dogrudur. Dbolun uzun sure aliminda ciddi etkiler yaratacagi dogrudur. Ama küre baslarken olmazsa olmazdir. Ilaclarin calismasi 4-5 bazen 6 haftayi bulabiliyor yani dbol de ilaclar aromatize olana kadar isimizi goruyor, moral veriyor, guc veriyor. Bana gore bu kurden dbolu cikarmak yanlistir. Alacagin 4 haftalik dbol, kurun kalan 6 haftasini da dogrudan etkileyecektir. Milk thistle ile beraber kullanirsak, gunde minimum 3 lt su icersek sorun yasama oranimizi en aza indirgemis olacagiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
metandienon yani danabolun karaciğere fazladan yük bindirdiği, toksik etkiler yarattığı, bunun yanında fazladan su tuttuğu ve saman alevi gibi bir etkisi olduğu söyleniyor.

arkadaşımızın verdiği kür örneğinde acaba danabolu hiç kullanmasa ve sadece enantah ve boldenon girse (ilk kür için en azından) taha naif bir tercih olmaz mıydı*? bana nedense danabol çok tehlikeli gibi geliyor?,

danabol yerine oxandrolone kullanılsa ( biliyorum maddi imkanı yok ama ilk kür orneği için okuyan arkadaşlara belki yardımcı olur diye yazıyorum) daha iyi olmaz mıydı?

danabol hakkındaki düşüncelerinizi yazar mısınız değerli üstadlar.

oxandrolone çerez bir ürün pek bir etki sağlamaz özelilkle hacim küründe pek işe yaramaz.

Danabol'dan vaz geçme karaciğeri de o kadar yormaz 6 haftayı geçme yeter etkisiz yere boş yere kullanmış olursun sonuçta anapolon vs.. değil ve diğer arkadaşların dediği gibi kür boyu deve dikeni enginar vs.. alman faydana olacaktır oral steroidlerin karaciğere baskısı enjeksiyona göre yüksektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugun ilk enjeksiyonumu yaptirdim. 250 testo e + 200 bolde biciminde. Gunde 3 dianabol aliyorum. Dianabolu 3 hafta dusunup ona gore siparis vermistim. Duruma gore 1 kutu daha siparis verebilirim. Günde 3 lt su iciyorum. Milk thistle kullaniyorum. Gunde 2 tablet proviron aliyorum. Starti verdik. Hayirlisi olsun. Hedef 100+ kg olmak insallah.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Bugun ilk enjeksiyonumu yaptirdim. 250 testo e + 200 bolde biciminde. Gunde 3 dianabol aliyorum. Dianabolu 3 hafta dusunup ona gore siparis vermistim. Duruma gore 1 kutu daha siparis verebilirim. Günde 3 lt su iciyorum. Milk thistle kullaniyorum. Gunde 2 tablet proviron aliyorum. Starti verdik. Hayirlisi olsun. Hedef 100+ kg olmak insallah.

Basarilar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugun ikinci enjeksiyonumu yaptirdim. Haftada 3 antrenman yapacagim. Vitamin mineral protein karbonhidrat agirlikli besleniyorum. Proviron ve dianabole devam ediyorum. 2 enjeksiyon gitti, 18 kaldi.

3 antrenmanin uzerine baska 1 gun cardio yapacagim. Yani haftafa 4 antrenman sayilabilir.

Suana kadar kürden olumlu veya olumsuz bir etki gormedim, hissetmedim.

Salonda bu konuda tecrubeli bir abi o kürde o dozajlarda 10 kg almak biraz zor haberin olsun dedi. Normal uyku, haftada 3 4 antrenman ve normal bir beslenmeyle 5-6-7 kg alirsin dedi.

Kür basinda hedef 100 kg olmakti. Bu muhabbetten sonra hedefimi 98e indirdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haftada 3 gun agirlik + haftada 1 gun cardio

Yapiyorum. Pazar gunleri salonum kapali.

6 is gununun 4unde ordayim. 5e 6ya cikaramam. Yeterli zamanim, enerjim, istegim yok suan acikcasi bunun icin. Hayat telaşesiyle mesgulum. Durumlarim biraz karisik. Gunde 8 saat uyku , yuksek protein ve karbonhidrat ve haftada 3 idman ile devam ediyorum. Hakkimizda hayirlisi olsun.

Dün gece biraz ereksiyon problemi yasadim. Sertlesme uzun bir süre tam anlamiyla gerceklesmedi. Sebebini beslenme uyku ile ilgili mi, kürden dolayi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Haftada 3 gun agirlik + haftada 1 gun cardio

Yapiyorum. Pazar gunleri salonum kapali.

6 is gununun 4unde ordayim. 5e 6ya cikaramam. Yeterli zamanim, enerjim, istegim yok suan acikcasi bunun icin. Hayat telaşesiyle mesgulum. Durumlarim biraz karisik. Gunde 8 saat uyku , yuksek protein ve karbonhidrat ve haftada 3 idman ile devam ediyorum. Hakkimizda hayirlisi olsun.

Dün gece biraz ereksiyon problemi yasadim. Sertlesme uzun bir süre tam anlamiyla gerceklesmedi. Sebebini beslenme uyku ile ilgili mi, kürden dolayi mi?

psikolojiktir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3. Enjeksiyonumu oldum.

Ilk hafta 3 agirlik antrenmani + 1 cardio antrenmani yaptim.

Hocam kizdi, bu boyle olmaz normal adam haftada 3 agirlik giriyor senin en az 4 agirlik gelmen lazim, gerekirse cardio gununu de agirliga cevirelim dedi.

1. Hafta 3 agirlik 1 cardio yaptim

2. Hafta 4 agirlik antrenmani yapmayi planliyorum

Yuksek karbonhidrat protein dusuk seker diyetime devam ediyorum. 1. Hafta 20 lt civari su ictim. 2. Hafta da 20 ve uzeri icmeyi planliyorum.

Danabol'un guc artisina etkisini hemen yasatacagini soyluyorlardi ama bu kadarina inanmiyordum, 8. gündeyim bircok harekette 5-10 kg kadar daha agir basiyorum.

Pazartesiden pazartesiye kadar 1 haftafa 1 cm kadar ölçü aldım. Su tutumuna bagli oldugunu danabolun etkisi oldugunu biliyorum. Ama bu hosuma gitti.

Beslenmeme antrenmanima kur ici tedavime uykuma herseyime dikkat etmeye calisiyorum. Kürün basindayim, daha neyin ne olacagi belli degil tabiki ama suana kadar iyi gidiyor bir sorun yok.

Arkadaslar sunu belirtmek istiyorum, haftada bir pazartesi gunleri kol ölcusu alacagim. 2 haftada bir tartilacagim. 5 haftada 1 genel vucut olcusu olcturecegim.

Allah sonumuzu hayir etsin. Persembe gunu antrenmandan gelince gene Allah izin verirse yazarim. Hayirli gunler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40
Bugun ikinci enjeksiyonumu yaptirdim. Haftada 3 antrenman yapacagim. Vitamin mineral protein karbonhidrat agirlikli besleniyorum. Proviron ve dianabole devam ediyorum. 2 enjeksiyon gitti, 18 kaldi.

3 antrenmanin uzerine baska 1 gun cardio yapacagim. Yani haftafa 4 antrenman sayilabilir.

Suana kadar kürden olumlu veya olumsuz bir etki gormedim, hissetmedim.

Salonda bu konuda tecrubeli bir abi o kürde o dozajlarda 10 kg almak biraz zor haberin olsun dedi. Normal uyku, haftada 3 4 antrenman ve normal bir beslenmeyle 5-6-7 kg alirsin dedi.

Kür basinda hedef 100 kg olmakti. Bu muhabbetten sonra hedefimi 98e indirdim.

bence o arkadaş yanlış bir söylemde bulunmuş. o kürde o dozajlarda 10 kg almak zor demiş. ben ecthomorf bünyeye sahip bir birey olarak, sadece kür içindeki o temiz beslenmeyle bile( anrojen ve anabolizan kullanmadan bile 10 kg alınabilir) 10 kg kas alamazsın evet ama genel olarak 10 kg ı çok rahat alırsın.

bu arada sanırım gayet stabil şekilde kür dönemi devam ediyor. geçen hafta ereksiyon problemi yaşadığını söylemiştin. durum ne oldu sence psikolojik miymiş?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

ben yerinde olsam 4gün idman 4 günde kardiyo yaparım fazla gidebilsem fazla giderim takılmayın yok fazla idman yaparsan kas kaybedersin gibi şehir efsanelerine hiç bir şekilde kas kaybı olmaz üstelik üstünde armatizasyonu yüksek ilaçlar varken daha sert yüksek stressli idmanları öneriyorum ben glikojen depolamana olanak sağlar kısacası karb'ı güzel kullanırsın kürde iken 3 gün idman bana dediğim gibi saçma geliyor ama neyse hayat telaşı vs.. vs.. vakit bulamıyormuşsun bir şey diyemem kendi seçimin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani evet mantiken 10 haftalik kürde 10 hafta almak imkansiz değil alinabilir. Bilmiyorum ben nedense 90.4 kilodan 100 kiloya kür sonu ulaşamam gibi geliyor. Sebebini bilmiyorum.

Ereksiyon problemim o günden sonra da devam etti. Eskisi gibi sertlesme olmuyor. Cinsel aktivitede bozukluk yok ama sertlik tam anlamiyla gerceklesmiyor. Ustelik gunde 50 mg proviron aliyorum. Belki benim vucudumda alakalidir belki psikolojiktir bilmiyorum. Yani mantiken dusununce steroidler suan reseptorlere baglanmadi. Suan resoptere baglanan ve calismaya baslayan sadece danabol, onun da boyle bir etkiyi bu kadar kisa bir zamanda gerceklesmesi mumkun mu bilmiyorum.

4 gün idman 4 gün cardio derken? Her gun hem idman hem cardio mu demek istediniz?

Birseye takildigim falan yok. Cok idman yaparsan kas kaybedersin mi? O soz surekli idman yaparsan katabolik etki artar yikim artar gerekli dinlenme ve buyume gelisme olmaz mantigindan gelir. Bence kesinlikle dogrudur. Kas olusumu yavaslar gibi geliyor bana. Arastirmak lazim.

Haftada 4 agirlik yapacagim bu haftadan itibaren. Belki 5. Haftadan itibaren 5e bile cikarabilirim bilmiyorum.

Yorumlar icin tesekmur ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Fizyolojik olarak kas kaybı çok hard bir durum olmadıkça olmaz ( ameliyat vs.. ) ister spora ara ver ister çok idman yap saçmalık o inanmayın ister ilaç olsun ister olmasın ben her zaman haftada 6 hatta bazı zamanlar 7 gün idman yapıyorum her idman sonu hep kardiyo yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu kas kaybi degil. Soylemek istedigim sey su;

Yeteri kadar dinlenmek lazim, cok asilip cok calismak demek cok kas gelistirmek degil. O zaman gunde 3 antrenman yapin siz. Mesele cok antrenman degil. Yapici olmaz yikici olur bu. Geregi kadar dinlenmek lazim. Mesela ben arka kol sirt gununde cok yoruluyorum ertesi gun antrenmanim keyifli gecmiyor. Herkesin kendi hayati kendi secimi. Ama ben cok antrenmanin faydadan zok zarar getirecegini dusunuyorum. Tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 hafta planladigim kurun 3. Pazartesindeyim.

5. Enjeksiyonumu 1 saat kadar once yaptim.

Ilk gun 90.4 kg basladigim kürümüm 14 15. günü yani bugun tami tamina 93.9 kiloyum.

Gunde 3 lt su icmeye calisiyorum. Protein karbonhidrat ve doymus yag agirlikli beslenmeye calisiyorum. Her gun proviron aliyorum.

Kollarim suan hala 36-37 arasinda geziniyor.

3.5 kg aldim ama kollarda buyume yok. Bu beni uzdu. Ama daha 15 enjeksiyon var. Acelem yok. Sorun yok. Asil olay 35. günden sonra başlayacak.

Psikolojik mi bilmiyorum ama suanda , küre girmeden onceki agirliklarin her harekette 5-10-15-20 kg civari fazlasini basiyorum.

Arkadaslar omuz ve gogus ve beli 5 haftada bir olcuyorum. Her pazartesi tartiya cikiyorum. Kollarimi buyutmek istiyorum. Omzumun boyumun gorunusumun iyi oldugunu ama kollarimin bu vucuda oranla sonuk kaldigini dusunuyorum.

Daha 3. Haftanin basindayim ama 10. Hafta bittiginde 100 kg+ olmak icin gunde 4 5 6 ogun yiyorum. Kaliteli besleniyorum.

Kendimi sakatayayacak, ama beni zorlayacak bana aci cektirecek agirliklara giriyorum gelismek adina.

1. Hafta 3 antrenman yaptim.

2. Hafta 3 antrenman yaptim.

Artik antrenmanlari 4e cikarmam lazim, bu hafta 4 yapmaya calisacagim insallah.

Cinsel olarak herhangi bir olumlu veya olumsuz etki yasamiyorum, sadece bir gece sorun yasadim sonra bir daha ayni sorun tekrar etmedi.

Kollarim 36-37 dedim, bu olculeri 39-40 yapmak istiyor kur bitene kadar. Ne gerekiyorsa elimden geldigi kadar yapacagim yapiyorum.

Persembe gunu gorusmek uzere. Allah herkese kolaylik versin. Hayirli gunler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sabaru    0

Nasıl gidiyor kardesim bilgilendirmeler yaparsan senin icinde konuyu takip edenler icinde bir kaynak olmus olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu haftayi da 3 antrenmanla kapadim. 6. Enjeksiyonumu oldum. 14 enjeksiyon kaldi. Pazartesi gorusmek uzere. Pazartesi kurun 21. gunu ve 7. igne gunu olucak. Kilo ve kol olculerini alacagim. Sizlerle paylasicagim. Pazartesi gorusmek uzere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7. Enjeksiyonumu oldum.

Aynen devam ediyorum.

3 ekimde basladim 24 ekimdeyiz , 3 hafta gibi bir zamanda 90,4 kg dan 94,9 kg'ye ciktim.

Kollar asagi yukari ayni arkadaslar. Yarim cm gibi bir buyume var gibi. Olcu olarak da goruntu olarak da gozle gorulur bir fark yok.

fotograf: 1 ekim 90,4 kg

fotograf: 21 ekim 94,9 kg

20161019_191407-1.jpg.cae23c87a19236738b18604d24fb29f8.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.