Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Furkanzz

Göğüs ucu sertlik

Önerilen İletiler

Furkanzz    0

Göğüs ucunu ellediğimde 5kurus boyutunda birsey oldugunu hissediyorum kurun 10.haftasındayım deca testo kuru arimidex alıyordum kesip nolvadexe dondum 2haftadır nolvadex alıyorum gunluk 10mg herhangi bir değişiklik yok göğüs ucundada cok az bir ağrı oluyor elleyince

Ne yapmam lazım bu kitle seklindeki sey pct donemındemı gecicek yoksa zamanlamı kendıne döner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.239

Jinekomasti gibi geldi bana 2 haftada nolvadexin kesmesi lazım. Diyet yapmıyormusunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

decayla beraber caber kullanıyor musunuz? Prolaktin olabilir sorununuz. Kan testleri kesin cevabınız olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Furkanzz yazdı:
Diyet yapmıyorum malesef

Dostum sen ölümüne küre girdin galiba :?:? O yok bu yok yaşadığın sorunlar çok normal diyet yapmassan olur. Prolaktinin yükseldiğini sanmıyorum yine test yaptırın nolvadeksten ötürüde.

Diyete derhal sarılın sıkı diyet sonrası nolvadex keser tüm sıkıntıyı.

Ayrıca siz bu kadar bilinçsiz devam ediyorsanız kürünüzde testesteron da var muhtemelen umarım kür sonrası uzun süre emekli memur modunda gezeceğiz pskolojiyi kaldırabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Ilk 6hafta diyetimi 1 kez bile bozmadim ama sehir degisikligiyle birlikte gelen bu sorun 1 aydir diyet yapmak imkansiz oldu

2hafta sonra kur biticek son igne dun oldu eger bu sorunlar articaksa hemen pct gecebilirim ne yapmam lazim simdi yardim ederseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

Kürü aldığınız kişi size bu konuda destek sağlamıyor mu ? biz elbette seve seve yardımcı oluruz ama sattık bitti yapan adamlardan ne zaman kurtulacak Türkiye yada kullanıcılar ne zaman bilinçlenecek çok merak ediyorum.

Kür detaylarınız nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Evet bahsettiginiz gibi oldu arimidex kullab gecer desi gecmedi nolvadex al 5tablet daha fazla kullanma dedi oda gecirmedi ve bu ilaclari temin ettigim kisi spor salonu sahibi ayni zamanda

Deca 400mg

Testo 500mg

Danabol 6 hafta 40mg gunluk

3.haftadan itibaren gunluk 1mg arimidex kullandim

6.haftadan itibareb arimidex kesip nolvadexe basladim

Suanda kurun 8.haftasi bitti

Yarin letrasan ve cabasee alip kullanmaya baslican

Letrasani 5 gun boyunca

Cabaseride sut kesildikten sonra 2 tablet daha

Sut derken gogus ucunu cok sikinca biraz sivi geliyor o yuzden

Cabaseri bulamazsin dediler siz ne onerirsiniz ne yapmam lazim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Evet bahsettiginiz gibi oldu arimidex kullab gecer desi gecmedi nolvadex al 5tablet daha fazla kullanma dedi oda gecirmedi ve bu ilaclari temin ettigim kisi spor salonu sahibi ayni zamanda

Deca 400mg

Testo 500mg

Danabol 6 hafta 40mg gunluk

3.haftadan itibaren gunluk 1mg arimidex kullandim

6.haftadan itibareb arimidex kesip nolvadexe basladim

Suanda kurun 8.haftasi bitti

Yarin letrasan ve cabasee alip kullanmaya baslican

Letrasani 5 gun boyunca

Cabaseride sut kesildikten sonra 2 tablet daha

Sut derken gogus ucunu cok sikinca biraz sivi geliyor o yuzden

Yazık böyle insanlar yüzünden sektör nerelere geldi. Süt konusu 1000'de bir olan bir şey bendede oldu işin garibi geçmiş deneyimlerimde.

Şimdi kür bitene kadar kullanmayın bir şey bitecek az kalmış zaten. Daha sonra testlerinizi olun değerlerinizi buraya yazın ona göre devam edelim.

Test olmadan size buraya yazabilirim ama çok anlamsız ve gereksiz olur mutlaka testlerinizi yaptırın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Kurun son ignesinden kac gun sonra test yaptirmaliyim ve hangi testler yeterli olur ve bu sekilde 3hafta kadar surucek durum dahada kotulesmesin bu sekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Kurun son ignesinden kac gun sonra test yaptirmaliyim ve hangi testler yeterli olur ve bu sekilde 3hafta kadar surucek durum dahada kotulesmesin bu sekilde

olmaz diyetine sarıl hemen.

Herhangi bir labaratuvara da gidebilirsin. LH, FSH, Östrojen (E2 diye de geçebilir), Testosteron baktırman gereken değerler. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Sivi akintili jini varsa sorununuz %90 prolaktin kaynakli.

19-nor grubu ilac kullandiginizda prolaktin inhibitoru ilac almadiginizda neler olabildigini tecrube ettiniz. Eger sorunuzun prolaktin kaynakliysa tam ereksiyon olabildignize sukretmeniz lazim.

Artik daha dikkatli olmaniz dilegimle.

Basarilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Sorunu prolaktin kaynakli demissiniz peki bu durumda ne yapmam gerekli hangi ilaclari ne kadar surede kullanmaliyim yardimci olurmusunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Sorunu prolaktin kaynakli demissiniz peki bu durumda ne yapmam gerekli hangi ilaclari ne kadar surede kullanmaliyim yardimci olurmusunuz ?

@loving hocam cevap vermişte. Lütfen kızmayın ama ben test yaptırmaya bile kuşkulu sualler ile cevap vermişsiniz size gerçekten çok üzüldüm ve 38 yaşındayım 20 yaşından bu yana kür yarparım ortalama 20 yıldır bu süreç boyunca sizin kadar çaresiz acemi ve sağlığını bu kadar düşünmeyen birini görmedim. Ne demek test olmayabilir ya ? Hocammmm bi kendinize gelin. Derhal işi gücü bırakın testlerinizi olun değerlerinizi paylaşın ve arkadaşlar yardımcı olmaya çalışsın ben dahil. Daha bir jinekomasti ufacık belirtide böyle kafayı sıyırma moduna geçtiyseniz kür sonrası uzuuuuuuuuuuunnnn aylarca devam edecek ereksiyon olmama durumu sertleşememe durumunda intahara gideceksiniz o zaman Allah korusun ??? Bakın incittiysem özür dilerim ama çok sorumsuzca davranıyorsunuz bir büyüğünüz yada arkadaşınız yada küüçüğünüz olarak yaşınızı bilmediğimden tavsiyelerde bulunuyorum lütfen kürü uzatmayın bile kesin direk testlerinizi yaptırın bir dahada küre girmeyin derim. En azından ciddi anlamda bilgi edinmeyi gerçekleştirdiğiniz zamana kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

En son dun enjeksiyon oldum testleri yarin yaptirabilirmiyim ve hemen sonuclari verirler mi birde bu testlerin ucretleri ne kadar tutuyor ona gore alicam yarin ilk isim bu olucak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
En son dun enjeksiyon oldum testleri yarin yaptirabilirmiyim ve hemen sonuclari verirler mi birde bu testlerin ucretleri ne kadar tutuyor ona gore alicam yarin ilk isim bu olucak

Sperm testi için örnek verildikten yaklaşık olarak 3 saat içerisinde spermiogram testi sonucunuz raporlanacaktır.

http://www.mavilab.com.tr/iletisim.html buraya alo deyin yarın fiyat alabilirsiniz bu test isimlerini söyletip.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
http://www.kansuk.com/?page_id=79

En yakin burayi bulabildim burda yaptirabilirmiyim testleri?

Yaparlar sanırım iletişim kısmındana yarın ulaşıp bilgi alın testlerin yapılıp yapılmadığına dair ve hemen gidin yaptırın. Sonra burada paylaşırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Umarim vardir yoksada referans yerler verirler onlara gidip halledicen telafisi olucak seylerdir insallah

Bugun hastaneye gidip doktorla gorustum kullandigim ilaclari ve dozajlariyla birlikte test sonuclarini istedi ama kur sonu pct yapmanin riskli olucagini tamoxifen kanser ilaci oldugunu belirterek kendiliginden bu gecicegini soyledi uzun sursede jino icinde aynisini soyledi kendiliginden gecicegini 2-3ay sonda tekrar test olup farka bakalim dedi

Istedigi testler

Total test.

Estradiol(ostrojen)

Prolaktin

Tsh

Fsh

Bu testlerin disinda 5-6tane daha sey istedi ben ilk bunlari olucam toplaminda 160tl tuttu yaptiricak arkadaslara fikir olur belki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Bugun hastaneye gidip doktorla gorustum kullandigim ilaclari ve dozajlariyla birlikte test sonuclarini istedi ama kur sonu pct yapmanin riskli olucagini tamoxifen kanser ilaci oldugunu belirterek kendiliginden bu gecicegini soyledi uzun sursede jino icinde aynisini soyledi kendiliginden gecicegini 2-3ay sonda tekrar test olup farka bakalim dedi

Istedigi testler

Total test.

Estradiol(ostrojen)

Prolaktin

Tsh

Fsh

Bu testlerin disinda 5-6tane daha sey istedi ben ilk bunlari olucam toplaminda 160tl tuttu yaptiricak arkadaslara fikir olur belki

Tüm bunları duymak sizi rahatlattıysa ne mutlu sizi teşvik eden gitmeniz için sizi geren,korkutan arkadaşlara diyelim.

Bundan sonra lütfen daha emniyetli davranın keyifli forumlar sağlık dolu ( mümkünse natural) aylar, seneler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Furkanzz yazdı:

Çok geçmiş olsun gözünüz aydın korkulacak bir şey yok o kadarda bundan sonra daha temkinli olmanız dileği ile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.