Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

libraros

Ödem miktarı neye göre değişir?

Önerilen İletiler

libraros    0

Merhabalar. 3. haftasına girdiğim kürümde haftada 500 testo enanthate 400 bolde vuruyorum haftada iki kere olacak şekilde de enjeksiyon yapıyorum. Eskiden Sustanon kullandım 8 hafta kadar ve şu an kullandığım kadar ödem yapmıyordu ve bu benim ilk eczane harici kürüm doğal olarak da kafamda soru işaretleri kavruluyor sürekli. Geceleri deli terliyorum kalçamın üstüne yatmam imkansıza yakın oturmam ise imkansız. Kolonya ile öncesinde sonrasında enjeksiyon alanını sterilize edip 2 ayrı iğne kullanıyorum hatda bir önceki enjeksiyonumda da evigen aldım 0.8ml ilave etdim iğneye fakat ödem hala oluyor hala deli seviyede. Sizce nedenleri ne olabilir yağlılık saflık oranı nasıl etkiler, sizin tecrübenizde benzer şeyler oldu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    854
libraros, 9 dakika önce yazdı:

Merhabalar. 3. haftasına girdiğim kürümde haftada 500 testo enanthate 400 bolde vuruyorum haftada iki kere olacak şekilde de enjeksiyon yapıyorum. Eskiden Sustanon kullandım 8 hafta kadar ve şu an kullandığım kadar ödem yapmıyordu ve bu benim ilk eczane harici kürüm doğal olarak da kafamda soru işaretleri kavruluyor sürekli. Geceleri deli terliyorum kalçamın üstüne yatmam imkansıza yakın oturmam ise imkansız. Kolonya ile öncesinde sonrasında enjeksiyon alanını sterilize edip 2 ayrı iğne kullanıyorum hatda bir önceki enjeksiyonumda da evigen aldım 0.8ml ilave etdim iğneye fakat ödem hala oluyor hala deli seviyede. Sizce nedenleri ne olabilir yağlılık saflık oranı nasıl etkiler, sizin tecrübenizde benzer şeyler oldu mu ?

metinav, 29.03.2022 - 15:31 yazdı:

Apse ve iltihap genellikle flakona konulan karbon bağına göre tercih edilen, yağdan kaynaklanıyor.Bağışıklık sistemimiz bazı yağlara alerjik etken davranışı sergiliyor.Böyle durumlarda başka markaya geçiş yapmak ve sorunsuz olanı kullanmak yahut, diğer farklı testosteron türevlerine geçmek lazım.Onun haricinde enjekte edilirken yapılan hatalar da diğer bir ödem sebebidir.

Loving her zamanki gibi, kronik sorunlar üzerine aydınlatıcı bir açılım yapmış...Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
libraros, 43 dakika önce yazdı:

Ben yanlış enjeksiyon yaptığınızı düşünüyorum sustanon kullanıyorum Şuanda 0 ödem ve şişlik var ilaçları bilmeden konuşuyorum bu arada Şuanda enjeksiyon işlemini gözden geçirin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    854
Leepriest35, 9 dakika önce yazdı:

Ben yanlış enjeksiyon yaptığınızı düşünüyorum sustanon kullanıyorum Şuanda 0 ödem ve şişlik var ilaçları bilmeden konuşuyorum bu arada Şuanda enjeksiyon işlemini gözden geçirin. 

Hocam Burak hocanın konusunda yazıyor her ilaç herkeste ödeme yapmayabilir ama bazılarımızda yapabilir vücudumuz kullanılan yağ veya benzeri bir şeyi seçici olarak kullanıyor diyor zaten yazıda ilaç dağılmamasına bağlı ödem değilse kesinlikle bende marka farklı markanın ilacını kullanmasını öneririm.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404

Bence sustanon türevlerinde en önemli husus enjeksiyon hızı. Ne kadar hızlı o kadar ödem. O yüzden turuncu iğne çok ideal.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Bence sustanon türevlerinde en önemli husus enjeksiyon hızı. Ne kadar hızlı o kadar ödem. O yüzden turuncu iğne çok ideal.

4 kez turuncu uçla enjeksiyon sonucunda baş parmağımın kasları hacimlendi 😂

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
forbit, 27 dakika önce yazdı:

Hocam Burak hocanın konusunda yazıyor her ilaç herkeste ödeme yapmayabilir ama bazılarımızda yapabilir vücudumuz kullanılan yağ veya benzeri bir şeyi seçici olarak kullanıyor diyor zaten yazıda ilaç dağılmamasına bağlı ödem değilse kesinlikle bende marka farklı markanın ilacını kullanmasını öneririm.

Yok kesinlikle haklısınız bu ihtimalide göz önünde bulundurmalı diye düşünüyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Alerjen sorunlar dışında, en önemli mevzu @rastlantisal dedemin de bahsettiği gibi hızlı enjeksiyon. 

2 ml enjeksiyonu göz kararı 5-e bölerek aralarda 5-6 saniye bekleyerek enjekte ediyorum. Henüz herhangi bir ilaçta ödem sorunu yaşamadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
libraros    0
Testocu, 5 saat önce yazdı:

ilaçların markası neydi ?

Exbiotech marka fakat markanın bir önemi olduğunu sanmıyorum merdiven altı nasılsa Kocaelinde bir labaratuarda yapılıyor. Bu kişilerden almamın tek sebebi ben doğal yaparken gym buddym girdi ve kan tahlillerine kadar her şey verimli ve olumlu geçti.

Leepriest35, 4 saat önce yazdı:

Sustanon çok ödem yapmıyor zaten mevcut kürüme kıyasla, genel bir perspektif ne kadar farklı olduğunu anlatmak için kullandım. Enjeksiyon etiği konusunda kendime yüzde yüz yerinde demesem de tüm prosedürü en doğru şekilde yapmaya çalışıp en ufak şeyi kayda alıyorum. Sterilizasyondan enjeksiyon bölgesine kadar herşeyin en azından bir kereliğine mükemmele yakın olduğunu düşünüyorum(glutların güvenli bölgelerine farklı yerlere yaparak enjeksiyon hızını yavaşlatıp hızlandırarak farklı şeyler denedim) fakat ona rağmen hep ödem hep ödem.

Rdm, 3 saat önce yazdı:

Alerjen sorunlar dışında, en önemli mevzu @rastlantisal dedemin de bahsettiği gibi hızlı enjeksiyon. 

2 ml enjeksiyonu göz kararı 5-e bölerek aralarda 5-6 saniye bekleyerek enjekte ediyorum. Henüz herhangi bir ilaçta ödem sorunu yaşamadım.

o kadar uzun beklemesem de bende 2ml yi 15 ila 20 sn arasında yapıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
libraros, 12 dakika önce yazdı:

Exbiotech marka fakat markanın bir önemi olduğunu sanmıyorum merdiven altı nasılsa Kocaelinde bir labaratuarda yapılıyor. Bu kişilerden almamın tek sebebi ben doğal yaparken gym buddym girdi ve kan tahlillerine kadar her şey verimli ve olumlu geçti.

Kocaelide bir apartman dairesi demek istedin galiba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
libraros    0
Aydınbaba, Şimdi yazdı:

Kocaelide bir apartman dairesi demek istedin galiba 

üretim yapıldığı için lab dedim yoksa gerçekten merdivenin altında bir yer olsa şaşırmam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
libraros    0
holyland, 1 saat önce yazdı:

kolonya dandır belki 

mantıklı aslında. değiştirmeyi deniyicem . teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
libraros    0
Witcher, 1 dakika önce yazdı:

Enjektörü içeride oynatmak ağrı miktarını çok arttırıyor,bunu bizzat deneyimledim 

Ağrıdan kastınız enjeksiyon sırasında mı sonra mı. ayrıca uzun sürdüğüm için enjeksiyonu yaparken hareket de ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
libraros, 3 saat önce yazdı:

Sustanon çok ödem yapmıyor zaten mevcut kürüme kıyasla, genel bir perspektif ne kadar farklı olduğunu anlatmak için kullandım. Enjeksiyon etiği konusunda kendime yüzde yüz yerinde demesem de tüm prosedürü en doğru şekilde yapmaya çalışıp en ufak şeyi kayda alıyorum. Sterilizasyondan enjeksiyon bölgesine kadar herşeyin en azından bir kereliğine mükemmele yakın olduğunu düşünüyorum(glutların güvenli bölgelerine farklı yerlere yaparak enjeksiyon hızını yavaşlatıp hızlandırarak farklı şeyler denedim) fakat ona rağmen hep ödem hep ödem.

o kadar uzun beklemesem de bende 2ml yi 15 ila 20 sn arasında yapıyorum

Exbiotech en beğenmedim ilk 5 markaya girer bu arada kalitesi çok düşük olduğunun fikrindeyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10

ilacın içindeki yağa vucudun alerjik reaksiyon gösteriyor büyük ihtimalle tehdit olarak algılıyor vucudun ilaç dağılamıyor. bende sustanonda aynı şeyleri yaşadım evilgen , siyah uç , turuncu uç , yaptıktan sonra sıcak su vs. ne yaparsam yapıyım geçmedi hep ödem oldu eğilemez hale geldim. bende ilacı değiştirdim testo enantat ' a geçtim. yaptıktan sonra ufak bir ağrı oluyor birkaç gün sonra kayboluyor. ilacı değiştir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
libraros, 8 dakika önce yazdı:

Ağrıdan kastınız enjeksiyon sırasında mı sonra mı. ayrıca uzun sürdüğüm için enjeksiyonu yaparken hareket de ediyorum.

Hem enjeksiyon sırasında sızlatır hem de bölgedeki hasarı arttırdığı için diğer günlerde de ağrı yapar 

Bence  3-4 enjeksiyondan sonra bi ilaç ağrı yapıyorsa başka sebepler aramak lazım,tabi enjeksiyonun doğru yapıldığını var sayarak söylüyorum 

Dün akşam 4. enjeksiyonu yaptım,bugün %10 ağrı var bunun sebebide çok hafif oynatmıştım enjektörü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
libraros    0
burakyldz, 2 dakika önce yazdı:

ilacın içindeki yağa vucudun alerjik reaksiyon gösteriyor büyük ihtimalle tehdit olarak algılıyor vucudun ilaç dağılamıyor. bende sustanonda aynı şeyleri yaşadım evilgen , siyah uç , turuncu uç , yaptıktan sonra sıcak su vs. ne yaparsam yapıyım geçmedi hep ödem oldu eğilemez hale geldim. bende ilacı değiştirdim testo enantat ' a geçtim. yaptıktan sonra ufak bir ağrı oluyor birkaç gün sonra kayboluyor. ilacı değiştir

şu son çare forumdan aldığım tavsiyeleri de denedikten sonra yanıt alamazsam öyle yapıcağım zaten 10 ml şişem bitene kadar 2 hafta var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
libraros, 1 dakika önce yazdı:

şu son çare forumdan aldığım tavsiyeleri de denedikten sonra yanıt alamazsam öyle yapıcağım zaten 10 ml şişem bitene kadar 2 hafta var

bir dahaki sefere daha dikkatli yap yazınlara dikkate al. eğer yine olursa ödem, bence hiç deymez o kadar çektiğin acıya ilacı değiştir. (derinin altına kolanyağı kaçırmamaya dikkat et, ödem içinde eczaneden brufen al günde 3 defa iç ödemi indiriyor ağrısını azaltıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
libraros    0
burakyldz, 33 dakika önce yazdı:

bir dahaki sefere daha dikkatli yap yazınlara dikkate al. eğer yine olursa ödem, bence hiç deymez o kadar çektiğin acıya ilacı değiştir. (derinin altına kolanyağı kaçırmamaya dikkat et, ödem içinde eczaneden brufen al günde 3 defa iç ödemi indiriyor ağrısını azaltıyor.

az önce vurdum elimden gelen herşeyi en iyi şekilde yaptım ve en son emjeksiyon bölgesinin yakın etrafına hirudoid forte sürdüm az miktarda eğer gerçekten bu da işe yaramazsa değiştiriceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.