Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Square

Ürünler sahtemi ?

Önerilen İletiler

Square    4

Ürünler orjinalmi ? genesis meds kullanan varsa böylemiydi kutusu internetten baktım hep farklı kutu içime kurt düştü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Flexor86    1

Acikcasi bende merak ediyorum. Bu kurumde bvs testo istemistim ama genesis meds gonderdi arkadasim ve daha etkili oldugunu soyledi. Kullaninca anlayacaksin diye de ekledi. Forumdaki hocalarimiz ne dusunuyor genesis meds hakkinda acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.354

Yani bir şey demek güç bazı markalar sezona balı kutu tasarımlarını değiştirebiliyorlar deneyerek öğreneceksiniz maalesef ki ürünlerin orjinalliğini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4
Yani bir şey demek güç bazı markalar sezona balı kutu tasarımlarını değiştirebiliyorlar deneyerek öğreneceksiniz maalesef ki ürünlerin orjinalliğini.

Enjektöre çektim pskopat gibi kokluyorum badem yağı kokuyomu diye :D :D ya anlamıyorum ne var şöyle şişeye kazısalar falan numaraları yapılsa yapılır kolayda fake ürünleri destekliyolar sanki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4
Acikcasi bende merak ediyorum. Bu kurumde bvs testo istemistim ama genesis meds gonderdi arkadasim ve daha etkili oldugunu soyledi. Kullaninca anlayacaksin diye de ekledi. Forumdaki hocalarimiz ne dusunuyor genesis meds hakkinda acaba ?

kullandınmı etki nası ? kutu benimki gibimi senin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Flexor86    1

Kutular ayni hocam. Urunleri pazartesi alip internet uzerinden check edicem. Guvenilir birinden aldigim icin tereddut etmiyorum. Urunlerine baktim benimde elimde ayni ilaclar var. :) 3. Haftadan sonra trenbolone ekleyerek 20 hafta yapicam. Bir gunluk olusturup gelismeleri buraya aktaricam. Beslenme idman ve degisimleri buraya aktarip sizlerle paylasmayi dusunuyorum. Emeklerimizin karsiligini almak umidiyle :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Kutular ayni hocam. Urunleri pazartesi alip internet uzerinden check edicem. Guvenilir birinden aldigim icin tereddut etmiyorum. Urunlerine baktim benimde elimde ayni ilaclar var. :) 3. Haftadan sonra trenbolone ekleyerek 20 hafta yapicam. Bir gunluk olusturup gelismeleri buraya aktaricam. Beslenme idman ve degisimleri buraya aktarip sizlerle paylasmayi dusunuyorum. Emeklerimizin karsiligini almak umidiyle :)

başarılar :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4

eyvallah bu arada 1 hafta geçti beimde 2. haftaya girdim sanki ufaktan bi kıpraşma verdi orjinaldir tahminimce kutular aynıysa içim rahatladı 20 hafta tren maşallah merakla bekliyorum gelişmelerinizi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.