Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ah_sar

Bu konuda bilgisiz bir kardeşiniz yardım istiyor.

Önerilen İletiler

Ah_sar    0

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 33 yaşındayım 3 4 yıldır aralıklı olarak v.g ile uğraşıyorum yağ oranım fazla değil clean bulk yapıyorum. Geçen sene pandemide bir hoca ile 2 ay çalıştım onun tavsiyesi ile wınstrol ve oxandrolone aldım 1.5 hiç araştırmadan:(

Şimdi 100 tane oxandrolone kaldı nasıl kullanacağını bilmiyorum araştırmalarımda testosteron ile kullanmam gerektiğini buldum(primabol sanırım) ancak hep iğne ben hap kullanmak istiyorum iğneye biraz uzağım velhasıl kelam bu konuda cahil kardeşinize yadırgadım yardımcı olur yön gösterirseniz sevinirim.

Gereksiz kullanma dersenizde onada açığım çünkü ikinci ve son kullanmam olacak. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

STALOB    126

oxand hammaddesi çok pahalı boştur zaten üzerine dolu olsa bile etkisi hissediceğini zannetmiyorum abi ayrıca testosteronsuz kullanırsan testosteronunu baskılar o yüzden benim sana tavsiyem kullanmaman yönünde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ah_sar    0

Ya ürünü aldım skt. Tarihi geçeçek orijinal ürün sitesinden bile kontrol etmiştim o zoruma gidiyor tek başınada kullanılmaz diyorlar çok arada kaldım:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Ah_sar, 3 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 33 yaşındayım 3 4 yıldır aralıklı olarak v.g ile uğraşıyorum yağ oranım fazla değil clean bulk yapıyorum. Geçen sene pandemide bir hoca ile 2 ay çalıştım onun tavsiyesi ile wınstrol ve oxandrolone aldım 1.5 hiç araştırmadan:(

Şimdi 100 tane oxandrolone kaldı nasıl kullanacağını bilmiyorum araştırmalarımda testosteron ile kullanmam gerektiğini buldum(primabol sanırım) ancak hep iğne ben hap kullanmak istiyorum iğneye biraz uzağım velhasıl kelam bu konuda cahil kardeşinize yadırgadım yardımcı olur yön gösterirseniz sevinirim.

Gereksiz kullanma dersenizde onada açığım çünkü ikinci ve son kullanmam olacak. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için:)

Hocam merhabalar bundan 2-2.5 sene önce vücudu temizlemek için clenbuterol winstrol ve oxandrolon üçlüsünü kullandım yaklaşık 6 hafta boyunca. kan tahlili yaptırdığımda karaciğer değerlerim hariç tüm değerlerim normal ama testosteron hormonum referansın çok altına düşmüştü. tekrar doğal yollardan yükseltecem diye canım çıkmıştı. anladımki bu tarz ilaçlar testosuz asla kullanılmamalı bilginiz olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yywz067    1
Blitzkrieg, 23.03.2022 - 01:47 yazdı:

Hocam merhabalar bundan 2-2.5 sene önce vücudu temizlemek için clenbuterol winstrol ve oxandrolon üçlüsünü kullandım yaklaşık 6 hafta boyunca. kan tahlili yaptırdığımda karaciğer değerlerim hariç tüm değerlerim normal ama testosteron hormonum referansın çok altına düşmüştü. tekrar doğal yollardan yükseltecem diye canım çıkmıştı. anladımki bu tarz ilaçlar testosuz asla kullanılmamalı bilginiz olsun.

Testoyla kullanıncada düşüklük olmayacakmı kürden sonra ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Blitzkrieg, 23.03.2022 - 01:47 yazdı:

Kürden verim aldın mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Yywz067, 2.04.2022 - 04:53 yazdı:

Testoyla kullanıncada düşüklük olmayacakmı kürden sonra ??

İki türlü de doğal dengeyi bozuyorsun. Bozulacaksa testoyla bozulmasını tercih ederim.

ArdaK2, 2 saat önce yazdı:

Kürden verim aldın mı 

verim aldım tabi. Fakat bıraktıktan sonra 2.1 olan testo seviyem en fazla 4e çıkmıştı. O da full takviyelerle.

bu konuyu okumanızı tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.