Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Pct sonrası sistemim açılmadı pct yardım

Önerilen İletiler

Sayrox    60

@metinav

Metin hocam sistemim açıldı teşekkür ederim.

Bir önceki pct 7 gün klomen  10 adet gün aşırı 650 iU ovitrelle 34 gün tamoksifen kullanmıştım. Sistem açılmamıştı 

Hemen ardından sizin yazdığınız pct ye başladım. 9 günü kan tahlili aldım sonucum gorseldeki gibi şimdi yatmadan önce 1 adet tamoksifen 1 adet klomen daha kullandım.

Pct ye ne dozlarla devam etmemi önerirsiniz? Çok teşekkür ederim ❤️

IMG-20220401-WA0000.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.590

Aynen hipofizin üretime başlamış fakat bu aşamada bırakmamalısın.Çünkü bir süre daha bu şekilde gitmezsen, bıraktığında yeterli seviyede üretim gerçekleşmeyebilir kapasite olarak...Yarım dozda olsa sürdür...Ayrıca üretimin maksimum seviyelere çıkması lazım, senin total testosteron ve lh-fsh daha başlarda...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Aynen hipofizin üretime başlamış fakat bu aşamada bırakmamalısın.Çünkü bir süre daha bu şekilde gitmezsen, bıraktığında yeterli seviyede üretim gerçekleşmeyebilir kapasite olarak...Yarım dozda olsa sürdür...Ayrıca üretimin maksimum seviyelere çıkması lazım, senin total testosteron ve lh-fsh daha başlarda...

Klomen tamoksifen hangi dozlarda devam etmeliyim hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Sayrox, 2 saat önce yazdı:

Klomen tamoksifen hangi dozlarda devam etmeliyim hocam. 

İlk mesajda yazmıştım, yarım doz diye...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
metinav, 01.04.2022 - 20:02 yazdı:

İlk mesajda yazmıştım, yarım doz diye...

Metin hocam kusura bakmayın ilginiz için çok teşekkür ederim. 

Soru yağmuruna tuttum fakat bu bilgilerden tüm forumumuz faydalanıyor sayenizde.

Hocam ben tamoksifen klomen başlayınca vücut ağırlığımda KG azalması fark ettim. Pctden ziyade tamoksifen ve klomen kullaniminın vücudun adale de ve eklemlerde sıvı kaybına yol açtığını düşünüyorum. Kesinlikle kilo alamıyorum şuan rahatsız olduğum bir kilodayım 85 kg kendimi küçücük hissediyorum. Bu cycle da kilom 92 idi bir önceki cycle da 94 kg idim.

Sizce klomen tamoksifen bitince vücudumun su miktarında artış olur mu Kg değişimi olur mu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Sayrox, 2 dakika önce yazdı:

Metin hocam kusura bakmayın ilginiz için çok teşekkür ederim. 

Soru yağmuruna tuttum fakat bu bilgilerden tüm forumumuz faydalanıyor sayenizde.

Hocam ben tamoksifen klomen başlayınca vücut ağırlığımda KG azalması fark ettim. Pctden ziyade tamoksifen ve klomen kullaniminın vücudun adale de ve eklemlerde sıvı kaybına yol açtığını düşünüyorum. Kesinlikle kilo alamıyorum şuan rahatsız olduğum bir kilodayım 85 kg kendimi küçücük hissediyorum. Bu cycle da kilom 92 idi bir önceki cycle da 94 kg idim.

Sizce klomen tamoksifen bitince vücudumun su miktarında artış olur mu Kg değişimi olur mu.

Estağfirullah, bilgimiz ölçüsünde cevaplamaktan kaçınmayız; burası bilgi tecrübe paylaşımı yapılan bir ortam sonuç olarak...

Pct dönemi olabildiğince kısa ve etkili tutulmalı.Bunun nedeni hem sıvı hem kas hem de motivasyon kaybının yaşandığı dönem olmasından dolayı.Klomen ve tamoksifen pct de kullanıldığında evet su kaybı yapar.Ne kadar uzarsa o kadar kaslar boşalır içindeki su azalır, belki yağlanma da olur...

Kürlerde alınan kilo ve hacmin en az 1/3 su olmasından dolayı, steroid bırakıldığında veya pct ara döneminde genellikle küçülme yaşanmaktadır.Kürde kazanılan hacim maalesef define olmadan aldatır insanı.Hep bulk gezerim diyenlere sözüm yok tabiki :)

Pct dönemlerinde işte bu kazanılan hacmi ve kütleyi sıfır testsoteron varken korumaya çalışmalıyız.Çeşitli ilaçlarla takviyelerle ve min. hormonel etkilerdeki sarm peptid gibi desteklerle...Burada yine asıl belirleyici vucut tipi ve genetik özellikler olmakta.Mesela endomorf biri pct de fazla küçülmezken, ekto yapıdaki bir birey hızla kütle kaybı yaşayabilir.Bu bazı beslenme-dinlenme-stres vb. hatalardan da kaynaklanabilir...

Tabiki pct dönemi bitince vucudun bir miktar daha kilo değişimi yaşayacaktır...Steroidlerle kür yapanlar bu işin mantığını deneyimledikleri için adım adım kalıcı kilo artışı elde edileceğini bilirler.Bir anda alınanın su olduğunu anlamalıyız.Her yapılan doğru kürden sonra, kalan ek kilo ve hacim ile, gelişim sürer.

Pct döneminde kilo ve hacim almayı değil, elimizdekini korumaya odaklanmalıyız.Bu ölü dönemdir...Bu ilaçların insülin ve insülin benzeri büyüme hormonu üzerinde baskılayıcı etkileri olduğunu da unutmamak gerekir.

Kolay gelsin.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Müfit Can, 3/31/2022 - 15:58 yazdı:

Yabancı koclarla çalışan arkadaşlarımız var onlarda aynen böyle yapıyor verim alınmaması üzücü seçici olduğunu düşünmüyorum yine de . Hiç olmasa bile uzun süre kürde kalan birisi için +12 ay gibi 4 ayda bir mutlaka 100 mcg kullanılmalı.

Diğer bir yönü ise kısırlık için 750 mcg üstü alınması lazım yıl içinde sizde değerlisiniz Allah' ömrümüzü güzel etsin

Hocam gonapeptyl 7 li tüpler şeklinde satılmaktadır . Her bir tüp 100 mcg mi yapıyor? Choromion kullandım 2 hafta ama hiç bir etkisini göremedim aksine testo eksikliğindeki belirtiler belirmeye başladı (yorgunluk uykulu olma halsizlik ve depresif hareketler) 1 tüp vurmak zorunda kaldım şuan daha iyiyim . Sürece nasıl devam etmeliyim hocam yardımlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@metinav metin hocam pctye ilk başladığımda ereksiyon kalitesinde artış olmuştu sanki testisler biraz büyümüştü. Hatirliyorsaniz 9 günde sistem açılmıştı ama testosteron çok yüksek değildi. Ozamanlar iyi gidiyordum.

Şu sıralar 3,5 gündür sabah ereksiyonlari ve normal ereksiyonlar daha yumuşak. Testisler sanki gözüme daha küçük gözüküyor. Piskolojikmidir yoksa bu pctden önce 37 gün tamoksifen almıştım onun üstüne tekrar 35 gün kullanmaya başladık ise yaramayinca 27 gün oldu şuan yeni pctde. Yoğun östrojen baskısından mi kaynaklı olabilir içimden bir ses testosteronun şuan düşük seviyede lh FSH tekrar kapandı gibi hissettiriyor. 

Ek olarak eklemek istediğim kız arkadaşımdan ayrıldım onun depresyonunu yaşıyorum bu aralar.

Gerçekten 67 gündür tamoksifen kullanmak çok yorucu çok sıkıcı bu pct bitince direkt küre girip çok uzun süreli kur yapicam. Ki pct yaptığıma pctden sonra beklediğime deysin.

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 02.04.2022 - 20:37 yazdı:

Estağfirullah, bilgimiz ölçüsünde cevaplamaktan kaçınmayız; burası bilgi tecrübe paylaşımı yapılan bir ortam sonuç olarak...

Pct dönemi olabildiğince kısa ve etkili tutulmalı.Bunun nedeni hem sıvı hem kas hem de motivasyon kaybının yaşandığı dönem olmasından dolayı.Klomen ve tamoksifen pct de kullanıldığında evet su kaybı yapar.Ne kadar uzarsa o kadar kaslar boşalır içindeki su azalır, belki yağlanma da olur...

Kürlerde alınan kilo ve hacmin en az 1/3 su olmasından dolayı, steroid bırakıldığında veya pct ara döneminde genellikle küçülme yaşanmaktadır.Kürde kazanılan hacim maalesef define olmadan aldatır insanı.Hep bulk gezerim diyenlere sözüm yok tabiki :)

Pct dönemlerinde işte bu kazanılan hacmi ve kütleyi sıfır testsoteron varken korumaya çalışmalıyız.Çeşitli ilaçlarla takviyelerle ve min. hormonel etkilerdeki sarm peptid gibi desteklerle...Burada yine asıl belirleyici vucut tipi ve genetik özellikler olmakta.Mesela endomorf biri pct de fazla küçülmezken, ekto yapıdaki bir birey hızla kütle kaybı yaşayabilir.Bu bazı beslenme-dinlenme-stres vb. hatalardan da kaynaklanabilir...

Tabiki pct dönemi bitince vucudun bir miktar daha kilo değişimi yaşayacaktır...Steroidlerle kür yapanlar bu işin mantığını deneyimledikleri için adım adım kalıcı kilo artışı elde edileceğini bilirler.Bir anda alınanın su olduğunu anlamalıyız.Her yapılan doğru kürden sonra, kalan ek kilo ve hacim ile, gelişim sürer.

Pct döneminde kilo ve hacim almayı değil, elimizdekini korumaya odaklanmalıyız.Bu ölü dönemdir...Bu ilaçların insülin ve insülin benzeri büyüme hormonu üzerinde baskılayıcı etkileri olduğunu da unutmamak gerekir.

Kolay gelsin.

Çok haklısınız Metin hocam :) bir önceki kürümün pctsinde göz göre göre tüm hacmim küçülmüştü. neredeyse yarıya düşmüştü spor yapmama ve beslenmeme rağmen. PCT sonrasında da çok ani bi kilo alımı olmuştu :Dbence önemli olan, vücudun geçiş evresinde daha hassas bir şekilde kendimize dikkat etmek. Özellikle beslenmeye. Bana her pct yaptığımda şekerden uzak durmamı ısrarla söylüyordunuz. saygılar :)

Sayrox, 20 saat önce yazdı:

@metinav metin hocam pctye ilk başladığımda ereksiyon kalitesinde artış olmuştu sanki testisler biraz büyümüştü. Hatirliyorsaniz 9 günde sistem açılmıştı ama testosteron çok yüksek değildi. Ozamanlar iyi gidiyordum.

Şu sıralar 3,5 gündür sabah ereksiyonlari ve normal ereksiyonlar daha yumuşak. Testisler sanki gözüme daha küçük gözüküyor. Piskolojikmidir yoksa bu pctden önce 37 gün tamoksifen almıştım onun üstüne tekrar 35 gün kullanmaya başladık ise yaramayinca 27 gün oldu şuan yeni pctde. Yoğun östrojen baskısından mi kaynaklı olabilir içimden bir ses testosteronun şuan düşük seviyede lh FSH tekrar kapandı gibi hissettiriyor. 

Ek olarak eklemek istediğim kız arkadaşımdan ayrıldım onun depresyonunu yaşıyorum bu aralar.

Gerçekten 67 gündür tamoksifen kullanmak çok yorucu çok sıkıcı bu pct bitince direkt küre girip çok uzun süreli kur yapicam. Ki pct yaptığıma pctden sonra beklediğime deysin.

Dostum bence bir kan tahlili daha yaptırmalısın. O zaman daha sağlıklı olur. Çevrendeki yaşadığın problemler de etki eder tabiki. hiç pct yapmamış olsan bile etkiler fakat şu an çok daha hassas ve stresli bir dönemden geçiyorsun. kendini stressten uzak tutmalısın.

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Sayrox, 18 saat önce yazdı:

Bunlar normal pct dönemi için.Bak kanında yüksek östrojen var, ve bir çok yere bağlanmaya çalışıyor.İlaçlar onu kısıtlıyor ve bağlanmaması gereken noktalarda bloke ediyor.Bunun beyinde psikolojiye etkisi kaçınılmaz oluyor.Kadınların ay halindeki depresif psikolojileri gibi bir durum ortaya çıkıyor.Onun dışında testislerinde fazla yumuşama veya küçülme oluyorsa, eğer fazla boşalmadan kaynaklanmıyorsa o zaman klomenin dozunu biraz arttırabilirsin.Tamoksifeni de yarıya indir istiyorsan...

Açılmış hipofiz dışarıdan hormon almadığın sürece kapanmaz.Lh fsh üretimi başlamışken kendi kendine durmaz.Tamoksifen ve klomen bunu durdurma yönünde etki göstermezler, tam tersine arttırma şeklinde davranırlar.Ki böyle olduğu için kullanıyoruz pct de bizler...

Ereksiyon zayıflığına libido düşüklüğüne kafanı takma.Yüksek östrojen bombardımanı altındasın, bunlar gayet normal...Senin hatan baştan doğru şekilde başlamamış olmak.Boşu boşuna zaman kaybetmiş oldun, ama olsun en azından bazı şeyleri yaşayarak görmüş öğrenmiş oldun...Geç olsun güç olmasın :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@metinav Metin hocam pct bittiği gün son klomenden 24 saat sonra küre başlarsak bir sorun olur mu.

Evet mantıksız bir fikir ama başlamak zorundayım hedefler ve diğer sebeplerden. Zaten bu pct bittikten 10 gün sonra basliycaktim ben küre.

Hipofiz bezinde kalıcı sorun olmaz sanırım böyle bir şey yapacağım için? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Sayrox, 16 saat önce yazdı:

@metinav Metin hocam pct bittiği gün son klomenden 24 saat sonra küre başlarsak bir sorun olur mu.

Evet mantıksız bir fikir ama başlamak zorundayım hedefler ve diğer sebeplerden. Zaten bu pct bittikten 10 gün sonra basliycaktim ben küre.

Hipofiz bezinde kalıcı sorun olmaz sanırım böyle bir şey yapacağım için? 

Madem yeni bir kür yapacaktın keşke hiç pct yapmasaydın.Kür planı yılda, 6 ay bulk+definasyon şeklinde yapılırsa 6 ay da pct ve stabilleşme dönemi olarak geçmeli.Bir sene boyunca kür yapılacaksa, kürün ara dönemlerinde only düşük doz testoyla 1-2 aylık süreçler olmalı.Bitirdikten sonra pct yapılmalı ve 6 aydan az olmayacak şekilde temiz bir dönem geçmeli.

Kür yap 3 ay pct olsun ardından hemen tekrar küre gir...Bu zarar vermesi en yüksek uygulama bence...Eskiden yaptık bizlerde, ama bunun hiç bir doğru tarafı yok zamanla öğreniyoruz görüyoruz.Elektrik anahtarı gibi bir şey değil bu hormonel sistem...İstediğin zaman kapat, istediğin zaman aç olmuyor.Bir zaman sonra her aç kapada giderek üretimi azalmış ve çalışması dengesizleşmiş bir yapı bulabiliriz...

Her yapılan uygulama bir risk içeriyor, bunun bir garantisi yok.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
metinav, 18 dakika önce yazdı:

Madem yeni bir kür yapacaktın keşke hiç pct yapmasaydın.Kür planı yılda, 6 ay bulk+definasyon şeklinde yapılırsa 6 ay da pct ve stabilleşme dönemi olarak geçmeli.Bir sene boyunca kür yapılacaksa, kürün ara dönemlerinde only düşük doz testoyla 1-2 aylık süreçler olmalı.Bitirdikten sonra pct yapılmalı ve 6 aydan az olmayacak şekilde temiz bir dönem geçmeli.

Kür yap 3 ay pct olsun ardından hemen tekrar küre gir...Bu zarar vermesi en yüksek uygulama bence...Eskiden yaptık bizlerde, ama bunun hiç bir doğru tarafı yok zamanla öğreniyoruz görüyoruz.Elektrik anahtarı gibi bir şey değil bu hormonel sistem...İstediğin zaman kapat, istediğin zaman aç olmuyor.Bir zaman sonra her aç kapada giderek üretimi azalmış ve çalışması dengesizleşmiş bir yapı bulabiliriz...

Her yapılan uygulama bir risk içeriyor, bunun bir garantisi yok.

Bende hocam pctye başladıktan sonra dedim. Kendi kendime ama yapacak birşey yok.

Artık yaz sezonu boyunca kürde kalıcam Mayıs Ekim arası.

Kürde olduğum sürede libido ve dışarıya atılan meni düşüklüğü sorunu cekermiyim acaba hocam. 

Kürde ki 3 haftadan itibaren 6 ay boyunca haftalık 500 İU HCG almayı düşünüyorum.

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Sayrox, 55 dakika önce yazdı:

Kürde olduğum sürede libido ve dışarıya atılan meni düşüklüğü sorunu cekermiyim acaba hocam.

Libidonu etkileyebilen hormonel durumlar, uyku düzeni ve stres kaynakları, kontrol dışına çıkarsa tabiki sorun yaşarsın.Kür içi veya dışı farketmez, her zaman bu durum yaşanabilir.Meni üretimi ve miktarı da farklı değişkenlere bağlı olmakla birlikte, kürde hariçten alınan testosteron sebebiyle hipofiz fsh üretmiyor.Bu uyarı olmayınca testisler sperm üretimini hızla durduruyor.Gelen sıvı prostat kaynaklı daha çok...Bu sıvı miktarı da çoğunlukla genetik ve bazı beslenme tarzlarında bir miktar artırılabiliyor; bir ara rastladığım ve gözüme çarpan bilgilere göre...

Küre giriyorsan, bunlar kabul ediliyor olmalı...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
brtn94    5
metinav, 02.04.2022 - 20:37 yazdı:

Kolay gelsin.

harika bilgiler için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osman3x    0
Müfit Can, 23.03.2022 - 13:00 yazdı:

Kardeşim hiç birine gerek yok eczaneden gonapeptyl al 100 mcg vur 1 hafta sonra lh FSH a bak dua et bana eğer tam gelmezse bı kere daha vur sonra sıkıntın kalmaz kafani karıştırma hiç 

Merhaba hocam yaşadığım testo düşüklüğü ile ilgili banada Gonapeptyl kullanam önerilmişti ama kullanmaya cesaret edemedim şimdi eczanden aldım kullanacağım,uygulamayı belli bir saate mi yapmalıyım,yoksa saat fark etmezmi,bir yılda bir dozdan fazla uygulanmaması gerektiğini okumuştum,öneriniz nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.