Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

Örnek Trenbolone Ent. Kürü

Önerilen İletiler

mhmt22    79

Arkadaşlar boş zamanım oldukça yorum yaparak size yardımcı oluyorum fırsat buldukça size yardimci olabilmek için örnek Kür paylaşımı yapacam yorumlara açığım...

1-5 turinabol 50 mg

1-16 Testo Ent. 500 mg

1-15 Boldenon ilk 4 hafta 400mg diğer haftalar 600mg

5-12 Trenbolone Ent 400 mg

11-16 winstrol 50mg

MCT

1 mg 3 günde bir cabaser 1-18 hafta

1 mg 3 günde bir arimidex 1-26 hafta

Multi vitamin

Milk thistle

Omega-3

Pct

Son enjeksiyon dan 21 gün sonra pct başlar

Not: pct kuru yapacak arkadaşlar yazsın yorum olarak kur sonu tekrar burada pct ayarlanacak tır herkes ın bilgisine...

Not 2: Bu küre peptid eklemek isteyen olursa

Kesinlikle önerim ıgf 1 lr 3 20mcg günlük 90 gün yeterli pahalı bir ilaç çünkü

Ve eklemek isteyen olursa ghrp 6 150 mcg 90 gün yeterlidir

Not 3: İlk kur ve ikinci kur olarak önermiyorum en az 3 kur yapmış ve bu spor da bir yerlere gelmiş olanlara önerim Boldenon 4 hafta dan sonra 750 mg de yapabilir yapmak isteyen yorumlarınızı bekliyorum herkese hayırlı akşamlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Flexor86    1

Hocam buna benzer bir kür programı yapacağım.Benim konumada yazdığınız yorumda Trenbolonu 4. haftadan sonra enjekte etmeyi önermiştiniz.Bunun sebebi Testosteronun yarılanma süresi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Ben kendi fikrimi yazıyorum

Trenbolone gibi ilaçlar kullanıldığında HPTA çok büyük olasılık kapanacaktır bu yüzden Tren gibi bir ilacı kurun başında eklmeyi değilde kurun ortalarında ve sonlarına doğru eklemek bence daha mantıklı HPTA başta kapanırsa kür den alacağımız verim düşecektir böyle bir şeyi hiç kimse istemez. Trenbolone gibi ilaç en fazla bence diyorum tekrar 10 hafta dan fazla kullanılmamalıdır kendinizi profesyonel vücut cular ile kıyaslamayın herşeyin zamanı ve sırası var...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hocam buna benzer bir kür programı yapacağım.Benim konumada yazdığınız yorumda Trenbolonu 4. haftadan sonra enjekte etmeyi önermiştiniz.Bunun sebebi Testosteronun yarılanma süresi mi?

Anabolik etkiyi arttırıyor tren ile testo arasındaki bağ bu yönde en azından ben böyle biliyorum yani ikiside yüksek dozda olması gerekmiyor tren yüksekse testesteron mg daha düşük olması durumu kurtarıyor.

Arkadaşlar boş zamanım oldukça yorum yaparak size yardımcı oluyorum fırsat buldukça size yardimci olabilmek için örnek Kür paylaşımı yapacam yorumlara açığım...

1-5 turinabol 50 mg

1-16 Testo Ent. 500 mg

1-15 Boldenon ilk 4 hafta 400mg diğer haftalar 600mg

5-12 Trenbolone Ent 400 mg

11-16 winstrol 50mg

MCT

1 mg 3 günde bir cabaser 1-18 hafta

1 mg 3 günde bir arimidex 1-26 hafta

Multi vitamin

Milk thistle

Omega-3

Pct

Son enjeksiyon dan 21 gün sonra pct başlar

Not: pct kuru yapacak arkadaşlar yazsın yorum olarak kur sonu tekrar burada pct ayarlanacak tır herkes ın bilgisine...

Not 2: Bu küre peptid eklemek isteyen olursa

Kesinlikle önerim ıgf 1 lr 3 20mcg günlük 90 gün yeterli pahalı bir ilaç çünkü

Ve eklemek isteyen olursa ghrp 6 150 mcg 90 gün yeterlidir

Not 3: İlk kur ve ikinci kur olarak önermiyorum en az 3 kur yapmış ve bu spor da bir yerlere gelmiş olanlara önerim Boldenon 4 hafta dan sonra 750 mg de yapabilir yapmak isteyen yorumlarınızı bekliyorum herkese hayırlı akşamlar...

Hocam forumda saygı değer kişilerden birisiniz gerçekten her konuda aydınlatıcı fikirleriniz var bu ve benzeri konular ile çok kişiye faydanız olur. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.