Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Kür dizaynı

Önerilen İletiler

Nisay67    40

Arkadaslar enjeksiyonlarimi sag ve sol kalcadan oluyorum. 2ml testo ve boldenon olarak. Fakat enjeksiyindan sonra net 3 gün hangi kalcadan olduysam o tarafa yatamiyorum bacak bacak ustune atamiyorum. Yumru seklinde bir sey yok. Elime hic bir sey gelmiyor dokununca ama cok sert yumruk yemis gibi aciyor. Zaten elimdeki ilaclar 5 haftalik onlar bitince baska markadan ayni kure devam edecegim cunku boldenonu 12 hafta yapacağım. Muhtemelen Pharm-tec alacağım. Konusunu acmistim. (Bu arada ilaçlar çalışıyor evogen ile sorunum yok calişmasıyla ilgili yani, istahimda acilmaya basladi)

tarihinde Nisay67 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nisay67    40
Feng, 8 saat önce yazdı:

Tek seferde mi 2ml testo vuruyorsun? 2ml testo 2 ml bolde tek seferde yani? yoksa 1 1 haftada 2 mi

Tek seferde toplam 2ml. 1bolde 1 testo.

Persembe gunu 1 testo 1 bolde 2ml diğer kalça.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar, kurumu 15 hafta yapicam. Turinabol 3. Haftasinda botecek cunku gunde 40 mg aliyorum. Ben kurume igf1 lr3 eklemeye karar verdim. Yakin zamanda igf1 kullanan memnun olan tevsiye edebilecek biri var mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Nisay67, 2 saat önce yazdı:

Arkadaslar, kurumu 15 hafta yapicam. Turinabol 3. Haftasinda botecek cunku gunde 40 mg aliyorum. Ben kurume igf1 lr3 eklemeye karar verdim. Yakin zamanda igf1 kullanan memnun olan tevsiye edebilecek biri var mi? 

Resim paylaşır mısınız peptid ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

kalçaya arkadan vurma yandan vur

birde kırt kırt edip aciyorsa sokarken sokma daha damar oluyor genelde kuturdeyip aciyan

kuturdemeden acıyorsa sinir oluyor yakınlar da

sadece kuturduyorsa kas oluyor🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar sizce ben bu küre kısa ester deca ekliyim mi? Boldenon 7. Hafta acilacak. Zaten turinabolden bişey anlamadim çıldırıcam ya.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Bundan sonra yemin ettim hangi kure girersem gireyim ilk 5 hafta sustanon ile baslayacagim. 2.haftam bitti testo enantta ne bir libido artisi ne bir enerji artisi yok. Yazin 10 hafta haftada tek 250 sustanon oldum ve 20 yasima geri donmustum. Lanet olsun enantatinada testosunada ya. Sorsan yarismaci ilaci aldik.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Nisay67, 3 dakika önce yazdı:

Bundan sonra yemin ettim hangi kure girersem gireyim ilk 5 hafta sustanon ile baslayacagim. 2.haftam bitti testo enantta ne bir libido artisi ne bir enerji artisi yok. Yazin 10 hafta haftada tek 250 sustanon oldum ve 20 yasima geri donmustum. Lanet olsun enantatinada testosunada ya. Sorsan yarismaci ilaci aldik.

Sustanonla da başlasan şu durumda olabilirdin. Malesef vücut aynı ilacın aynı dozuna aynı tepkiyi vermeyebiliyor. 

Ha tabi sustanondaki kısa esterler yüzünden yüksek ihtimalle dediğin gibi olacaktın o ayrı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Sustanonla da başlasan şu durumda olabilirdin. Malesef vücut aynı ilacın aynı dozuna aynı tepkiyi vermeyebiliyor. 

Ha tabi sustanondaki kısa esterler yüzünden yüksek ihtimalle dediğin gibi olacaktın o ayrı :)

Elimde 200mg 10ml masteron enantat da var. Bunu haftalik yarım ml yani 100mg kadar vursam free testoyu artirir mi? Shgb yi baskiliyormuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Nisay67, 1 dakika önce yazdı:

Elimde 200mg 10ml masteron enantat da var. Bunu haftalik yarım ml yani 100mg kadar vursam free testoyu artirir mi? Shgb yi baskiliyormuş.

Bence çok karıştırma. Zaten 7-10 gün sonra o özlediğin hale geleceksin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
rastlantisal, 19.03.2022 - 11:21 yazdı:

Bence çok karıştırma. Zaten 7-10 gün sonra o özlediğin hale geleceksin.

Eyvallah bro 👍

rastlantisal, 19.03.2022 - 11:21 yazdı:

Bence çok karıştırma. Zaten 7-10 gün sonra o özlediğin hale geleceksin

Arkadaşlar selam. Kulladigim evogen pharma urunler bence sahte. 5. Enjeksiyonumu oldum. 3. Haftanin ortasindayim. Ne bir libido ne bir iyi hissetme artisi olmadi. Ben kure aslinda cokta buyumek mantiginda degil biraz iyi hissetirsin diye girmistim. Çökmüş durumdayım. Keske sustanonla baslasaydim. Butun hayat enerjim herseyim bitmis durumda. Gunluk 3000kcal almaya devam ediyorum. 67 den 69 kg ciktim. Sadece her sabah ayni tartida tartiliyorum. Acaba dht bazli bir masteron eklesem libidoma hayat enerjime katkisi olur mu yaratan askina yardim edin. Hic boyle beklememistim. 

10 mg melatonin hapı, 2 kasik prakten suruba karsilik. Ne kadar az derin uykum var. Sure olarak uyumama ragmen asiri kalitesiz uyuyorum.Screenshot_20220322-115512_Connect.thumb.jpg.55e52d97762ce427c1a00f9e12b603f6.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Nisay67, 21 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam. Kulladigim evogen pharma urunler bence sahte. 5. Enjeksiyonumu oldum. 3. Haftanin ortasindayim. Ne bir libido ne bir iyi hissetme artisi olmadi. Ben kure aslinda cokta buyumek mantiginda degil biraz iyi hissetirsin diye girmistim. Çökmüş durumdayım. Keske sustanonla baslasaydim. Butun hayat enerjim herseyim bitmis durumda. Gunluk 3000kcal almaya devam ediyorum. 67 den 69 kg ciktim. Sadece her sabah ayni tartida tartiliyorum. Acaba dht bazli bir masteron eklesem libidoma hayat enerjime katkisi olur mu yaratan askina yardim edin. Hic boyle beklememistim. 

Çok ezbere iş olur. Total ve free testo, LH, FSH, E2, Prolaktin testlerini yaptırsan sonuç üzerinden konuşsak şahane olacak. Her metabolizma ayrı bir matematik problemi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Çok ezbere iş olur. Total ve free testo, LH, FSH, E2, Prolaktin testlerini yaptırsan sonuç üzerinden konuşsak şahane olacak. Her metabolizma ayrı bir matematik problemi :)

Yarin sabah 09.00 icin randevu aldım. Urolojden ne varsa baktiricam. Özel sigortam var full kapsamlı.

Bana baktirmak gereken tüm parametereleri eksiksiz yazabilirmisin dostum. Shbg dhea hani ne varsa baktiralim bitsin bu işkence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
Nisay67, Şimdi yazdı:

Yarin sabah 09.00 icin randevu aldım. Urolojden ne varsa baktiricam. Özel sigortam var full kapsamlı.

Bana baktirmak gereken tüm parametereleri eksiksiz yazabilirmisin dostum. Shbg dhea hani ne varsa baktiralim bitsin bu işkence.

Yukarıda yazdıklarıma baktırsan benim için kafi gelir. İlaveten tam kan testi ve karaciğer enzimlerine de baktır madem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar simdi doktorun yanindan ciktim. Tüm testleri istedi fakat cok entereran birsey ogrendim. Free testo kandan bakilmiyor bir alete baglaniyor filan dedi. Ama biz free testoyu dolayli yoldan hesaplama makinasi var onunla bakiyoruz. Normal kandan bakilan free testo yaniltiyor dedi. Resimdeki sekilde en dogru hesaplaniyormus. Bu arada testislerin yariyariya kuculmus durumda dedi bende hocam eskidende cok buyuk degildi dedim. Simdi kan vericem. Testler sunlar. Free testo bioeveble testodan bakicaz filan dedi.

20220323_092207.jpg

20220323_093642.jpg

Arkadaslarm shbg, total testo, free testo. Albumin sonuclarim cikti. Prolaktin e2 icin ayri test yaptiricam sigortam karsilamadi ozelde. Nasil sonuclar? Bence ilaclar calisiyor.

Screenshot_20220324-180503_Chrome.jpg

Pardon yanlis girmisim degerleri dogru tablo bu.

Screenshot_20220324-181239_Chrome.jpg

tarihinde Nisay67 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Nisay67, 3 dakika önce yazdı:

Screenshot_20220324-181239_Chrome.jpg

Evogen marka mıydı ilaçlar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Nisay67, 25 dakika önce yazdı:

Evet Evogen. Testo enant, boldenon undekilayt

İlk enjeksiyonlarda ödem sıkıntısı yaptı mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Witcher, 24.03.2022 - 18:52 yazdı:

İlk enjeksiyonlarda ödem sıkıntısı yaptı mı ?

Sag ve sol kalcanin ilk enjeksiyonlarinda 2 gun oturamadim. Sonra ki tum enjeksiyonlar tertemiz. 

Nisay67, 23.03.2022 - 09:37 yazdı:

Arkadaslar simdi doktorun yanindan ciktim. Tüm testleri istedi fakat cok entereran birsey ogrendim. Free testo kandan bakilmiyor bir alete baglaniyor filan dedi. Ama biz free testoyu dolayli yoldan hesaplama makinasi var onunla bakiyoruz. Normal kandan bakilan free testo yaniltiyor dedi. Resimdeki sekilde en dogru hesaplaniyormus. Bu arada testislerin yariyariya kuculmus durumda dedi bende hocam eskidende cok buyuk degildi dedim. Simdi kan vericem. Testler sunlar. Free testo bioeveble testodan bakicaz filan dedi.

Arkadaslarm shbg, total testo, free testo. Albumin sonuclarim cikti. Prolaktin e2 icin ayri test yaptiricam sigortam karsilamadi ozelde. Nasil sonuclar? Bence ilaclar calisiyor.

Metinav @metinav hocam defansa gel 🙂

20220323_092207.jpg 20220323_093642.jpg 

Screenshot_20220324-180503_Chrome.jpg Screenshot_20220324-181239_Chrome.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612

Söyleyecek bir şey yok, değerlerin gayet iyi :)

Free testosteronun normalin iki katı, shbg de alt sınırda.Bu değerlerle gelişmen lazım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
metinav, 12 dakika önce yazdı:

Söyleyecek bir şey yok, değerlerin gayet iyi :)

Free testosteronun normalin iki katı, shbg de alt sınırda.Bu değerlerle gelişmen lazım...

Peki abi libido neden yok ve neden böyle taş gibi olmuyor. Onu anlamadım. Bu arada. Pazartesi E2 prolaktin vs onlarada baktiricam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Nisay67, 16 dakika önce yazdı:

Peki abi libido neden yok ve neden böyle taş gibi olmuyor. Onu anlamadım. Bu arada. Pazartesi E2 prolaktin vs onlarada baktiricam.

Libido için, prolaktin, östrojen ve dht ilk başta bakılması gerekenler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
metinav, 21 dakika önce yazdı:

Hocama ilaveten tüm bunlar mükemmel olsa dahi libido bir anda yüksel(meye)miyor. Receptörlerinde kendini toplaması için bir miktar zaman gerekiyor. Bu süreç ise vücuttan vücuda değişiyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
metinav, 25.03.2022 - 14:18 yazdı:

Hocam elimde 200mg 10ml masteron var. Haftada bir bunu vursam olur mu acaba? Dedigim gibi bence ostrojen ve progestron normal cikacak. Ben sustanon da total testom 11 iken bile porlaktin estrojen orta sinirdaydi. Bende aromatize olmuyor hiç.

Arkadaslar, ben bu kuru 15 hafta yapicam. Kur icinde hcg önerirmisiniz. Mct yapayim mi yani? 

Arkadaslar kurumde 5. Haftanin ortasindayim. Boldenon sivilceleri cikmaya basladi kizilcik gibi. Kurumu 15 hafta yapacagimi soylemistim. Fakat bence kilo olarak az aliyorum. Beslenmem 400gr pirinc 400gr tavuk. 120 gr yulaf muz ve salata. Whey protein ve EAA amino asiti. Sizce bu küre kısa ester yada normal ester deca ekliyim mi? Kime sorsam salonda abi sen cok incesin deca yapmaliydin diyor.

Arkadaslar ilk 5 haftam bitti. Turinabolumde bitti. İkinci 5 haftaya dianabol ekleyerek devam ediyorum. 67 kilodan 70 e ciktim. Beslenme tam gaz. Kurun son 5. Yani 15 haftasini. Testo cpionat ve deca ya cevirme niyetim var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.