Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

burakyldz

Enjeksiyon sonrası ağrı ve ödem

Önerilen İletiler

burakyldz    10

daha öncede konu açmıştım kalçadan primabolon ve sustanon vuruyorum. vurduktan 1 gün sonra birşey yok ama 2. ve 3. gün aşırı ağrı ve ödem oluyor. kalçamı oynatamıyorum. enjeksiyonda hçbir skıntı yok arkadaşım yapıyor yıllardır kür yapanlara vuruyor. ağrı ve ödem 1 haftayı geçince düzeliyor anca. kalça yerine omuz veya bacaktan yapsam düzelir mi ? acaba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
burakyldz, 2 dakika önce yazdı:

daha öncede konu açmıştım kalçadan primabolon ve sustanon vuruyorum. vurduktan 1 gün sonra birşey yok ama 2. ve 3. gün aşırı ağrı ve ödem oluyor. kalçamı oynatamıyorum. enjeksiyonda hçbir skıntı yok arkadaşım yapıyor yıllardır kür yapanlara vuruyor. ağrı ve ödem 1 haftayı geçince düzeliyor anca. kalça yerine omuz veya bacaktan yapsam düzelir mi ? acaba.

Aynı Sıkıntı bende de var siyah uç ile yapıyordumSıkıntı bende de var siyah uç ile yapıyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
scorocco, 1 dakika önce yazdı:

Aynı Sıkıntı bende de var siyah uç ile yapıyordumSıkıntı bende de var siyah uç ile yapıyordum

siyahla denedim yine oldu. yeşille yaptım yine aynı. yavaş yavaş yapıyoruz zaten çok tuhaf bench press yaparken ödemi de hissediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442

0,5ml yada 1 ml Evigen (e vitamini) ekle enjeksiyona. Ödem derdin biter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

0,5ml yada 1 ml Evigen (e vitamini) ekle enjeksiyona. Ödem derdin biter.

3. dozda öyle yaptım 1ml çektim yine ödem yaptı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
burakyldz, Şimdi yazdı:

3. dozda öyle yaptım 1ml çektim yine ödem yaptı

Doğru yerden enjekte ettiğini varsayarak, turuncu renkli ucu tavsiye ederim. Yavaş enjekte etmek zorunda kalıyorsun. Ödem ihtimalini azaltıyor. Eğer hala yapıyorsa alerjik bir şey olabilir.

Ayrıca belirteyim hijyen çok önemli. O bölgeyi gerçekten bol kolonya dökülmüş bir peçete ile güzelce temizle. Kolonyanın uçmasını bekle sonra enjeksiyon yap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Vurdugunuz ilaçlar iyi filtreleme işlemi görmemiş olabilir , 

Yaparken sinirlerin çok olduğu bir yere vuruyorsunuzdur 

2 ve daha fazla ilacı karıştırıyorsaniz yine ödem yapabilir.

İlaçları bölüp sağ sol kalçadan yapın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

Doğru yerden enjekte ettiğini varsayarak, turuncu renkli ucu tavsiye ederim. Yavaş enjekte etmek zorunda kalıyorsun. Ödem ihtimalini azaltıyor. Eğer hala yapıyorsa alerjik bir şey olabilir.

Ayrıca belirteyim hijyen çok önemli. O bölgeyi gerçekten bol kolonya dökülmüş bir peçete ile güzelce temizle. Kolonyanın uçmasını bekle sonra enjeksiyon yap.

Müfit Can, 3 dakika önce yazdı:

Vurdugunuz ilaçlar iyi filtreleme işlemi görmemiş olabilir , 

Yaparken sinirlerin çok olduğu bir yere vuruyorsunuzdur 

2 ve daha fazla ilacı karıştırıyorsaniz yine ödem yapabilir.

İlaçları bölüp sağ sol kalçadan yapın 

saf alkol aldım onu döküyorum. turuncu iğne ucu almaya gidicem şimdi. 

ilacı eczaneden alıyorum. sinire geldiğini zannetmiyorum ayağımda uyuşma felan olmadı hiç. 2sini karıştırıp yaptım yine ödem yaptı tek tek yapıncada yapmıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
burakyldz, Şimdi yazdı:

saf alkol aldım onu döküyorum. turuncu iğne ucu almaya gidicem şimdi. 

ilacı eczaneden alıyorum. sinire geldiğini zannetmiyorum ayağımda uyuşma felan olmadı hiç. 2sini karıştırıp yaptım yine ödem yaptı tek tek yapıncada yapmıştı

Tam okumamıştım yukariyi pardon , simdi şöyle bir durum var ilaçların esterini ayarlayan şey içindeki asittir sustanon un içindeki propianat esterini yapmak için kullanılan asit maalesef bu duruma yol açıyor sustanon kullanma enantat a gec ne yaparsan yap bu sorunun önüne çok az geçersin enantat al kafan rahat etsin boşuna uğraşma acı da çekme , enantat a geçmen sıkıntı olmayacaktır sustanon kick start olarak kullanmış olursun ha illa kullanacam diyorsan sustanon u ikiye böl 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
agfitness, 9 dakika önce yazdı:

Istediğin yerden yap sustanon ağrısının önüne geçemezsin. Karma esterli yapısı dolayısıyla 3 güne kadar kas içerisinde yoğunluk ve ağrı, hatta enjekte edilmiş bölgede ısı artışı ve kırmızı görüntü oluşma olasılığı her zaman yüksektir. Bunlar yıllarca tecrübelerimizin sesidir. Bu konu ile ilgili bir kaç sene önce de yazılarım mevcut idi. Platform içerisinde sustanon ağrısı, bacaktan enjeksiyon, enjeksiyon ağrısı gibi anahtar kelimelerle biraz zaman harcayıp araştırma yaparak sonuçlardan bulabilirsin arzu edersen. Sustayı seven acısına katlanır, ben onu ağrısıyla sızısıyla seviyorum :)

Sağlıklı sporlar…

nasıl hafiflete bilirim ağrısını ufak taktikler verseniz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
Müfit Can, 50 dakika önce yazdı:

Tam okumamıştım yukariyi pardon , simdi şöyle bir durum var ilaçların esterini ayarlayan şey içindeki asittir sustanon un içindeki propianat esterini yapmak için kullanılan asit maalesef bu duruma yol açıyor sustanon kullanma enantat a gec ne yaparsan yap bu sorunun önüne çok az geçersin enantat al kafan rahat etsin boşuna uğraşma acı da çekme , enantat a geçmen sıkıntı olmayacaktır sustanon kick start olarak kullanmış olursun ha illa kullanacam diyorsan sustanon u ikiye böl 

20 haftaya yakın sustanon enjekte ettim haftada 500mg.

Yeşil uç, çok yavaş enjeksiyon, 1mg evigen E. Bir kaç kere hariç hiç ödem sorunu yaşamadım. Toplam 2mlyi 2 dk gibi bir zamanda enjekte ediyordum. Yeni kürümde de testo mix kullanacağım. Bakalım yine ödemsiz atlatabilecek miyim. 

Ancak sustanonun ağrısı meşhurdur. Bunu bile bile girmek gerekiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

20 haftaya yakın sustanon enjekte ettim haftada 500mg.

Yeşil uç, çok yavaş enjeksiyon, 1mg evigen E. Bir kaç kere hariç hiç ödem sorunu yaşamadım. Toplam 2mlyi 2 dk gibi bir zamanda enjekte ediyordum. Yeni kürümde de testo mix kullanacağım. Bakalım yine ödemsiz atlatabilecek miyim. 

Ancak sustanonun ağrısı meşhurdur. Bunu bile bile girmek gerekiyor.

2dk baya sabır ister. nereden vurdunuz ? kalçamın iki yanında da şişlik var ordan yapmak istemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
burakyldz, Şimdi yazdı:

2dk baya sabır ister. nereden vurdunuz ? kalçamın iki yanında da şişlik var ordan yapmak istemiyorum

Gluteus Maximus kas grubunu kullanıyorum bunun için. İşte iş sabıra kalmasın diye turuncu uca geçtim. İstesende istemesende hızlı enjeksiyon yapamazsın :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

2 dakika iyiymiş benim 5-6 dk sürüyor 😂 

Benim max 1.5 dk sürüyor ve ağrı ödem vs çok nadir yaşıyorum. 5-6 dk  boyunca iğne kasta kalınca ister istemez ellerde bi titreme vs gelir illa :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
Emrahtkty, 7 dakika önce yazdı:

2 dakika iyiymiş benim 5-6 dk sürüyor 😂 

Sen sabırdan ermiş olmalısın Emrah :D

Tabi burada girilen doz önemli. Ben kafayı biliyorsunuz. Olabildiğince az doz ile azami verim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 8 dakika önce yazdı:

Benim max 1.5 dk sürüyor ve ağrı ödem vs çok nadir yaşıyorum. 5-6 dk  boyunca iğne kasta kalınca ister istemez ellerde bi titreme vs gelir illa :D 

Yok bende hiç ödem mödem cekmiyorum yavaş yavas gidiyo bide ince uç kullanıyorum alıştım ya otomatik yabas gidiyor 😂

rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Sen sabırdan ermiş olmalısın Emrah :D

Tabi burada girilen doz önemli. Ben kafayı biliyorsunuz. Olabildiğince az doz ile azami verim. 

Acelemiz yok ödemden iyidir abi 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Yok bende hiç ödem mödem cekmiyorum yavaş yavas gidiyo bide ince uç kullanıyorum alıştım ya otomatik yabas gidiyor 😂

Acelemiz yok ödemden iyidir abi 😂

nereden yapıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Emrahtkty, 9 dakika önce yazdı:

Bacak 

hangi ucu kullanıyorsun bende eczaneden alıp bacaktan yapıyım. hangi videoyu izliyim bacak için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
burakyldz, 21 dakika önce yazdı:

hangi ucu kullanıyorsun bende eczaneden alıp bacaktan yapıyım. hangi videoyu izliyim bacak için

0.45x16 mm iğne ucu kullanıyorum ben steroid bacaktan enjeksiyon yazarsan bir çok video çıkar karşına çok yağlı değilsen rahat yaparsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Emrahtkty, 15 dakika önce yazdı:

0.45x16 mm iğne ucu kullanıyorum ben steroid bacaktan enjeksiyon yazarsan bir çok video çıkar karşına çok yağlı değilsen rahat yaparsın 

eczaneden bulabilir miyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
burakyldz, 20 dakika önce yazdı:

eczaneden bulabilir miyim ?

Bulabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
burakyldz, 9 saat önce yazdı:

Selam.

Diğer üyelerin de zaten belirttiği gibi, bahsi geçen iki ilacın yapısından dolayı oluşan enjeksiyon sonrası ağrının önüne geçme çabası genelde başarısız olur. Benim ek olarak verebileceğim tek öneri, enjeksiyonları insülin enjektörleriyle (örn. 26 G, yarım inç), tercihen omuzdan yapılmasını denemektir. Böylece hem ağrı miktarı azalabilir, hem de kan değerleri daha sağlıklı ve durağan/stabil olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.