Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaulucay1111

Only testo yardım

Önerilen İletiler

merhabalar only testo 5. haftamdayım ilk 4 hafta 500 mg aldım. 

sizce 4 hafta 750 cıkarıp son 4 hafta 500 ile bitirmek mantıklı olur mu totalde 12 hafta. 

yoksa totalde 16 hafta sabit 500 mg gitmek daha mı faydalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müfit Can    104

Saçma olur , fazla doz fazla gelişim demek değildir , 500 yeterli , 500 adamdır 😁

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
leventblt    3

Merhabalar bende bu hafta itibariyle 500 testo e kürüne başladım yaşadığınız gelişmeleri söyleyebilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
ardaulucay1111, 03.03.2022 - 01:20 yazdı:

merhabalar only testo 5. haftamdayım ilk 4 hafta 500 mg aldım. 

sizce 4 hafta 750 cıkarıp son 4 hafta 500 ile bitirmek mantıklı olur mu totalde 12 hafta. 

yoksa totalde 16 hafta sabit 500 mg gitmek daha mı faydalı

dozaj artıracağına kalori artır daha çok faydalı olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
leventblt, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar bende bu hafta itibariyle 500 testo e kürüne başladım yaşadığınız gelişmeleri söyleyebilir misiniz?

Merhabalar, 6.haftamdayım gelişim olarak 3.haftada damarlanma ve pump artışı yaşadım 4.haftanın sonunda ortalama 5 10 kg ağırlıklar artış oldu.şuan yeni yeni görüntüde gelişim gözlemliyorum. Omuzlarda 4 diğer bölgelerde 2 cm kadar artış yaşadım. Bel ölçüsü 2 cm kadar azaldı. Şuanlık böyle antrenman yorgunluğu azaldı gibi hissediyorum libido özgüven ve sinir mevcut

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
ardaulucay1111, 12 dakika önce yazdı:

Merhabalar, 6.haftamdayım gelişim olarak 3.haftada damarlanma ve pump artışı yaşadım 4.haftanın sonunda ortalama 5 10 kg ağırlıklar artış oldu.şuan yeni yeni görüntüde gelişim gözlemliyorum. Omuzlarda 4 diğer bölgelerde 2 cm kadar artış yaşadım. Bel ölçüsü 2 cm kadar azaldı. Şuanlık böyle antrenman yorgunluğu azaldı gibi hissediyorum libido özgüven ve sinir mevcut

Testesteron dan çok fayda görmek istiyorsan günlük 50 mg proviron al 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
Müfit Can, 1 dakika önce yazdı:

dostum proviron bir işe yaramıyor bun iyi araştırınca anlıyorsun uzun vadede vucuda zarar bile veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

dostum proviron bir işe yaramıyor bun iyi araştırınca anlıyorsun uzun vadede vucuda zarar bile veriyor.

Neden ?  İşe yaramıyor

tarihinde Müfit Can tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Proviron libido konusunda artı sağlıyor ama herkeste yapmıyo ben aldığımda mahvediyor beni bana göreds kürlerde gereksiz proviron kullanmak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.404
Emrahtkty, 9 dakika önce yazdı:

Proviron libido konusunda artı sağlıyor ama herkeste yapmıyo ben aldığımda mahvediyor beni bana göreds kürlerde gereksiz proviron kullanmak 

Bende artış sağlıyor ama suni bir ereksiyon da sağlıyor. Bir farklılık hissediyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can, 56 dakika önce yazdı:

Eczane olmadıkça tablet kullanmak istemiyorum pek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

16 haftanın son enjeksiyonunu vurdum. Bir tık eksikliklerimi tamamladım. Sonucta testo aman aman bir sey beklemeyin yanında başka ananolizan olmadıkça 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Eksileri var evet psikolojik sorunlarda dahil ama şöyle birsey var vücudumuzdaki testesteron un %95 civarı shgb ye bağlı ve pasif durumda bulunur. Ve proviron shgb ye en çok bağlanan ilaçtır , o bağlanırsa testo serbest kalır .... 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
Müfit Can, 2 saat önce yazdı:

Neden ?  İşe yaramıyor

Proviron Doğrudan SHBG ya bağlıyor ilk düşüncede testo bağlanmayınca insana kullanmak mantıklı gibi geliyor. Fakat SGBG ye bağlanan teso vucutta taşınıyor onu tamamen bloklayınca tasıma işlevini hiç birşey gerçekleştirmiyor. Ayrıca alınan wins tablet ox gibi tabletlerde aynı görevi görüyor fakat wins ox gibi tabletler yarı bağlanıp yarı serbest bıraktıgı için shbg de azalma olmuyor ama proviron tamamen bloke ediyor ve uzun vadede vucutta shbg olmaması libido sorununa bile yol açıyor. Yani uzun lafın kısası tamamen alışıla gelniş bişey fakat gereksiz maddiyat ve zarardan başka birşey değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
Müfit Can, 19 dakika önce yazdı:

Eksileri var evet psikolojik sorunlarda dahil ama şöyle birsey var vücudumuzdaki testesteron un %95 civarı shgb ye bağlı ve pasif durumda bulunur. Ve proviron shgb ye en çok bağlanan ilaçtır , o bağlanırsa testo serbest kalır .... 

serbest testo miktarı herkeste farklılık gösterir sende %95 olan başkasında %50 bile olabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre, Bir saat önce yazdı:

16 haftanın son enjeksiyonunu vurdum. Bir tık eksikliklerimi tamamladım. Sonucta testo aman aman bir sey beklemeyin yanında başka ananolizan olmadıkça 

Hafta hafta bakarsan en cok verim ne zaman aldınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
leventblt    3
ardaulucay1111, 3 saat önce yazdı:

yüzde veya vücutta kıllanma yaşadın mı yada ses kalınlaşması,saç dökülmesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Askabar, 1 saat önce yazdı:

serbest testo miktarı herkeste farklılık gösterir sende %95 olan başkasında %50 bile olabiliyor.

Öyle bir oran yok malesef sanırım e.e ile çalışıyorsun ona sorabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
Müfit Can, 12 dakika önce yazdı:

ben hocaların dediğine değilde okuduğum vs araştırmalara daha çok inanıyorum. shbg miktarı yaş ilerledikçe %1 oranında artıyor buda serbest testoyu yaş ilerledikçe düşürüyor. yani herkeste farklı oranda bulunuyor :D

Ekran Alıntısı.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Proviron Doğrudan SHBG ya bağlıyor ilk düşüncede testo bağlanmayınca insana kullanmak mantıklı gibi geliyor. Fakat SGBG ye bağlanan teso vucutta taşınıyor onu tamamen bloklayınca tasıma işlevini hiç birşey gerçekleştirmiyor. Ayrıca alınan wins tablet ox gibi tabletlerde aynı görevi görüyor fakat wins ox gibi tabletler yarı bağlanıp yarı serbest bıraktıgı için shbg de azalma olmuyor ama proviron tamamen bloke ediyor ve uzun vadede vucutta shbg olmaması libido sorununa bile yol açıyor. Yani uzun lafın kısası tamamen alışıla gelniş bişey fakat gereksiz maddiyat ve zarardan başka birşey değil.

Anlamadığım şey bu kalan testesteron shgb ye bağlı kalmadan nasıl çalışıyor ? Tam ona göre yazacağım da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
Müfit Can, 5 dakika önce yazdı:

Anlamadığım şey bu kalan testesteron shgb ye bağlı kalmadan nasıl çalışıyor ? Tam ona göre yazacağım da 

Bu şekilde foto kalitesi düşük ama umarım açıklayıcı olur 

22241F30-CEBC-421C-BAB6-8A197316F4E1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Askabar, 5 dakika önce yazdı:

Bu şekilde foto kalitesi düşük ama umarım açıklayıcı olur 

22241F30-CEBC-421C-BAB6-8A197316F4E1.jpeg

Yok hayır anlamadım sen anlatır mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Müfit Can, 50 dakika önce yazdı:

Bu e.e diye kısalttığınız kişi bir zamanlar türkiye şampiyonasına grup halinde yarışmacı hazırlayan aynı zamanda da doktor olan şahıs mı? Şu anda hatta eski öğrencilerinden biri Londraya taşındı Matt Jansen tarafından çalıştırılıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
Delipanter00, 3 dakika önce yazdı:

Bu e.e diye kısalttığınız kişi bir zamanlar türkiye şampiyonasına grup halinde yarışmacı hazırlayan aynı zamanda da doktor olan şahıs mı? Şu anda hatta eski öğrencilerinden biri Londraya taşındı Matt Jansen tarafından çalıştırılıyor

londraya tanışan kişi hiç e.e hocayla çalışmadı o ıfbb pro ahmet hocanın kocuyla çalışıyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

londraya tanışan kişi hiç e.e hocayla çalışmadı o ıfbb pro ahmet hocanın kocuyla çalışıyordu.

Ben yanlış hatırlıyorum galiba, önceki yıllarda bayağı polemik çıkmıştı da bu mevzu yüzünden. Sanırım başkasıyla karıştırdım, ama bu e.e dediğiniz kişi o kişi mi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.