Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hulk34

Pct için yardım lütfen tahlillerim

Önerilen İletiler

Hulk34    18

Merhabalar bugün üroloji sonuçlarımı paylaşıyorum pct kararı aldım ve bir süre vücudumu dinlendireceğim önerilerinizi rica ederim. Tahlil sonuçlarım bu şekilde şimdiden teşekkür ederim. @metinav hocamın önerilerini rica ediyorum. 
19.02.2022 cuma son enjeksiyonum du

C19C8520-DAC6-45CC-A3E0-524D81153692.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hikmetb    59
Hulk34, 12 saat önce yazdı:

Merhabalar bugün üroloji sonuçlarımı paylaşıyorum pct kararı aldım ve bir süre vücudumu dinlendireceğim önerilerinizi rica ederim. Tahlil sonuçlarım bu şekilde şimdiden teşekkür ederim. @metinav hocamın önerilerini rica ediyorum. 

Kullandığın ürünlerin markası nedir? Evet lh ve fsh baskılanmış ama testo seviyen naturel birinden bile düşük 4 gün önce enjeksiyon yapmana rağmen. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
hikmetb, 7 saat önce yazdı:

Kullandığın ürünlerin markası nedir? Evet lh ve fsh baskılanmış ama testo seviyen naturel birinden bile düşük 4 gün önce enjeksiyon yapmana rağmen. 

Evogen tmt 375 mix kullandım evet bende buna anlam veremedim tahlile gitmeden önce de bir tam geceden arimidex almıştım onun harici neden testesteron düşük çıktı bende anlam veremedim

Aslında ben küre devam etmeyi değiştirmeyi düşünüyordum farklı bir küre bağlamayı testo düşük çıkınca sağlıklı olmaz pct yapıp dinlendireyim diye düşündüm öyle de tavsiyeler aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Hulk34, 15 dakika önce yazdı:

Aslında ben küre devam etmeyi değiştirmeyi düşünüyordum farklı bir küre bağlamayı testo düşük çıkınca sağlıklı olmaz pct yapıp dinlendireyim diye düşündüm öyle de tavsiyeler aldım

Açtığın gelişim konunda da son enjeksiyonu belirmemiştin. Özellikle sordum göremeyince. Zira bu testosteron değeri 4 gün önceki enjeksiyona göre normal değil. Eğer yanlış anlamazsan, öncesi ve sonrası resimlerinde tren kullanılmış bir kür gibi de gözükmüyor. Prolaktin değerlerin de normal sınırlarda. İlaçlarında veya test sonuçlarında bir yanlışlık var.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Evet değerler çok saçma o bende anlamadım ya tahliller yanlış ya da ilaçlar da problem var şöyle ki şu anda libidom gayet iyi hissediyorum hiçbir problemim yok ama testler testomun düşük olduğunu gösteriyor hiç beklemediğim bir sonuç oldu bende pct kararı aldım lh fsh ı diplerde görünce bunun üzerine yeni ilaçla yeni bir kür sizcede risk olmazmı canlı sperm hücresi adına aynı gün çıktı sonuçlar devlet hastanesinde baktırdım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Asıl sonucu total testesteron mu yoksa serbest testesteron mu veriyor yoksa aynı şeyler mi ? Acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Hulk34, 1 dakika önce yazdı:

Evet değerler çok saçma o bende anlamadım ya tahliller yanlış ya da ilaçlar da problem var şöyle ki şu anda libidom gayet iyi hissediyorum hiçbir problemim yok ama testler testomun düşük olduğunu gösteriyor hiç beklemediğim bir sonuç oldu bende pct kararı aldım lh fsh ı diplerde görünce bunun üzerine yeni ilaçla yeni bir kür sizcede risk olmazmı canlı sperm hücresi adına aynı gün çıktı sonuçlar devlet hastanesinde baktırdım 

İlaçların enantat değil propionat olabilir, testosteron harici diğer ilaçların boş olabilir.

Burada en mantıklısı testosteron esterinin kısa ve diğer ilaçların boş  veya çok düşük doz olduğu gibi geliyor. 

Bencede bir pct yapıp 2 ay vücudun toparlanmasını bekleyip sağlam ilaçlarla girin küre girecekseniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
Rdm, Şimdi yazdı:

İlaçların enantat değil propionat olabilir, testosteron harici diğer ilaçların boş olabilir.

Burada en mantıklısı testosteron esterinin kısa ve diğer ilaçların boş  veya çok düşük doz olduğu gibi geliyor. 

Bencede bir pct yapıp 2 ay vücudun toparlanmasını bekleyip sağlam ilaçlarla girin küre girecekseniz.

Bencede mantıklı olan pct yapıp dinlendirmek ve sağlam daha düzgün ilaçlarla küre girmek pct konusunda nasıl bir yol izleyebilirim ilaçların içeriği normal değil anlaşılan evogen tmt 375 mix kullanmıştım hafta 1 er ml iki sefer uzun ester olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Hulk34, 7 dakika önce yazdı:

Asıl sonucu total testesteron mu yoksa serbest testesteron mu veriyor yoksa aynı şeyler mi ? Acaba

Asıl sonucu ikisi de verir ama bizim için önemli olan Total testosteron. Sendeki değer 4 gün önceki enjeksiyona göre en azından 1200 ve üzeri olması gerekli. Eğer propionat esteri kullanırsan yarılanma ömrünü 4 günde tamamlamış olacağı için yüksek olmaması normal.

Testosteron kanda SHBG ve Albumine bağlanır, bağlanamayanları da Serbest testosteron  olarak dolaşım sisteminde kalır.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
Rdm, 31 dakika önce yazdı:

Asıl sonucu ikisi de verir ama bizim için önemli olan Total testosteron. Sendeki değer 4 gün önceki enjeksiyona göre en azından 1200 ve üzeri olması gerekli. Eğer propionat esteri kullanırsan yarılanma ömrünü 4 günde tamamlamış olacağı için yüksek olmaması normal.

Testosteron kanda SHBG ve Albumine bağlanır, bağlanamayanları da Serbest testosteron  olarak dolaşım sisteminde kalır.

Anladım normal ilaçlar olsalardı testom yüksek olacaktı nasıl bir pct izlemeliyim yeni küre girilmez bu değerlerle dinlendireyim ben kendimi en iyisi ilaçlar uzun esterdi 4. Günde bu sonucu verdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34, Bir saat önce yazdı:

Anladım normal ilaçlar olsalardı testom yüksek olacaktı nasıl bir pct izlemeliyim yeni küre girilmez bu değerlerle dinlendireyim ben kendimi en iyisi ilaçlar uzun esterdi 4. Günde bu sonucu verdi

İlacın kutusunu atabilir misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Hulk34, 1 saat önce yazdı:

Eğer testislerde küçülme var ise, (ben olmasa da kullanma taraftarıyım) ovitrelleyi ikiye bölerek 3 gün arayla enjekte edeceksin.

İkinci Ovitrelle enjeksiyonundan sonra her gün bir tablet klomen 1 tablet tamoksifen kullanacaksın 30 gün boyunca. PCT'nin en basit ve genel haliyle uygulaması böyle.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
Rdm, 15 dakika önce yazdı:

Eğer testislerde küçülme var ise, (ben olmasa da kullanma taraftarıyım) ovitrelleyi ikiye bölerek 3 gün arayla enjekte edeceksin.

İkinci Ovitrelle enjeksiyonundan sonra her gün bir tablet klomen 1 tablet tamoksifen kullanacaksın 30 gün boyunca. PCT'nin en basit ve genel haliyle uygulaması böyle.

Teşekkürler bir adet ovitrelle yeterli olurmu iki ye bölüp üç gün arayla tamamdır klomen tamoksifen anladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
Dagcıkomando, 4 saat önce yazdı:

İlacın kutusunu atabilir misin

Sözüm ona bir yarışmacıdan aldım F.G Balıkesir edretmit taraflarında bir dinazormuş kendisi yeni öğrendim tahlilden sonra demekki çok bilmekle de olmuyormuş referanssız bir daha ilaç almam girmem

image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Hulk34, 5 dakika önce yazdı:

Teşekkürler bir adet ovitrelle yeterli olurmu iki ye bölüp üç gün arayla tamamdır klomen tamoksifen anladım.

Evet bir adet yeterli olur.

Klomen ilk 2 veya 3 gün sabah akşam 1 tablet, sonrasında günde 1 tablet olarak da alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
Rdm, Şimdi yazdı:

Evet bir adet yeterli olur.

Klomen ilk 2 veya 3 gün sabah akşam 1 tablet, sonrasında günde 1 tablet olarak da alabilirsin.

Çok sağolun hocam basit sade ve güzelce anlatımınız için pct yapıp dinleneceğim daha iyi ilaçlarla sıfırdan gireceğim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Hulk34, 12 saat önce yazdı:

Son enjeksiyonu ayın 19 da yapmışsın ve sonuç 23 de çıkmış.Arada 4 gün var ve total testosteron 3 lerde :) Testo prop kürü de yapsan yarılanma süreci içinde olursun ve seviye burada olmaz.Östrojen de garip, acaba boldenon kürü mü yaptı bu arkadaş diye düşünmeden edemedim bir an :)

Lh fsh düşük çıkması hipofizin kapanması veya kapanmaya yakın olması için illa 250-500 mg testosteron gerekmiyor arkadaşlar.Bir kaç hafta 70-100 mg uzun ester testosteron bile kapanmasına neden olur...Yani bu da bir ispat yöntemi değil esasında...

4-5 gün sonra pct ye başlayabilirsin bu sonuçlara göre konuşursak.Testislerinin durumu iyiyse ve tren deca gibi anabolikler kullanmadıysan öncesinde pregnyl gibi sentetik lh hormonuna gerek yok...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
metinav, Bir saat önce yazdı:

Son enjeksiyonu ayın 19 da yapmışsın ve sonuç 23 de çıkmış.Arada 4 gün var ve total testosteron 3 lerde :) Testo prop kürü de yapsan yarılanma süreci içinde olursun ve seviye burada olmaz.Östrojen de garip, acaba boldenon kürü mü yaptı bu arkadaş diye düşünmeden edemedim bir an :)

Lh fsh düşük çıkması hipofizin kapanması veya kapanmaya yakın olması için illa 250-500 mg testosteron gerekmiyor arkadaşlar.Bir kaç hafta 70-100 mg uzun ester testosteron bile kapanmasına neden olur...Yani bu da bir ispat yöntemi değil esasında...

4-5 gün sonra pct ye başlayabilirsin bu sonuçlara göre konuşursak.Testislerinin durumu iyiyse ve tren deca gibi anabolikler kullanmadıysan öncesinde pregnyl gibi sentetik lh hormonuna gerek yok...

Metin ağabey,  arkadaşın küründe ne olup ne olmadığı belli değil zaten sorun orada :)  

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18
metinav, 4 saat önce yazdı:

Yani rdm hocanın dediği gibi yapmayı düşünüyorum ovitrelle aldım eczaneden pazartesi günü yarısını cuma günü yarısını vuracağım önümüzde ki hafta klomen 1 tamoksifen sabah 1 akşam 1 30 gün devam edeceğim 30 gün sonra tahlil sonuçlarını paylaşırım libido kaybım yok psikolojim de sorun yok hormonları geri getireyim yeter ilaç testo e tren e masteron e tmt 375 evogen fakat içeriği öyle olmadığı kesin uzun esterde testo ortada mix ürünün yaptığı işte hormonlara herşey ortada zaten yardımlarınız için teşekkür ederim 1 2 ay dinlendirmeye bırakacağım vücudu ilacın hüsranına uğradık hepsi bu boşa yaptık ne yaptıysak.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34, 23.02.2022 - 20:01 yazdı:

Yani rdm hocanın dediği gibi yapmayı düşünüyorum ovitrelle aldım eczaneden pazartesi günü yarısını cuma günü yarısını vuracağım önümüzde ki hafta klomen 1 tamoksifen sabah 1 akşam 1 30 gün devam edeceğim 30 gün sonra tahlil sonuçlarını paylaşırım libido kaybım yok psikolojim de sorun yok hormonları geri getireyim yeter ilaç testo e tren e masteron e tmt 375 evogen fakat içeriği öyle olmadığı kesin uzun esterde testo ortada mix ürünün yaptığı işte hormonlara herşey ortada zaten yardımlarınız için teşekkür ederim 1 2 ay dinlendirmeye bırakacağım vücudu ilacın hüsranına uğradık hepsi bu boşa yaptık ne yaptıysak.  

Hocam testo enanth 500 kullanıyorum enjeksiyon olduktan kaç gün sonra kan testi yaptırıp pct ye başlamam lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Evet 3 gün önce ovitrelle yarısını dün akşam da yarısını vurduktan sonra bugün 1 klomen 1 tamoksifen speman forte 2 tablet iki tablet 1.000 mg tribulus aldım e vitamini de eklemeyi düşünüyorum 30 gün sürecek pct planımı başlatmış bulunmaktayım destekleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hulk34    18

Ovitrelle yi vurdum yalnız hiçbir fiziksel değişim olmadı yumurtalıklarda eskiye nazaran hala yuvarlak görünüyorlar önceden daha irilerdi bir hafta oldu vuralı bu haftada preglyn alıp 1.000 iu aralıklı vursammı ? Diye düşünmedim değil yeterlimi tabletleri kullanıyorum klomen 1 tamoks 1 hergün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.