Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

thehitcher

Sustanon-primobolan-anapolon kürü sonrası pct nasıl yapılır?

Önerilen İletiler

thehitcher    2

Herkese selamlar, 

8 haftalık kürümün son enjeksiyonunu(sustanon) oldum, sustanon 250 ve rimobolan 100 haftada tek ampul ve ilk 2 hafta yarım tb anapolon sonraki 4 hafta 1tb anapolon ve son 2 haftada yarım tb anapolon aldım. Minimal dozlarda kısa bir kür oldu yani, şimdi pct de neler yapmalıyım, ne zaman kan verip pct ye başlamalıyım, hangi ilaçları ne dozlarda ne kadar sürede almalıyım? 

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.385
thehitcher, 3 saat önce yazdı:

Herkese selamlar, 

8 haftalık kürümün son enjeksiyonunu(sustanon) oldum, sustanon 250 ve rimobolan 100 haftada tek ampul ve ilk 2 hafta yarım tb anapolon sonraki 4 hafta 1tb anapolon ve son 2 haftada yarım tb anapolon aldım. Minimal dozlarda kısa bir kür oldu yani, şimdi pct de neler yapmalıyım, ne zaman kan verip pct ye başlamalıyım, hangi ilaçları ne dozlarda ne kadar sürede almalıyım? 

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim 🙏

Merhabalar. 

Sustanonda 4 farklı ester var. O yüzden yarılanma süresi daha uzun. En uzun estere göre PCT başlatman lazım. 

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra 5 gün cinsel perhiz uygulayıp sabah aç karnına ve uykunu almış olarak LH, FSH, Total testo, Free testo, Prolaktin ve E2 testlerini verip sonucu buraya yazarsan sana yardımcı olabiliriz.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thehitcher    2
rastlantisal, 39 dakika önce yazdı:

Merhabalar. 

Sustanonda 4 farklı ester var. O yüzden yarılanma süresi daha uzun. En uzun estere göre PCT başlatman lazım. 

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra 5 gün cinsel perhiz uygulayıp sabah aç karnına ve uykunu almış olarak LH, FSH, Total testo, Free testo, Prolaktin ve E2 testlerini verip sonucu buraya yazarsan sana yardımcı olabiliriz.

Tamamdır hocam 👍 peki bu 3 hafta içinde ayrıca yapmam gereken bir şey var mı ? İdman şiddetini pct başlayınca mi düşürmeliyim ? Pct destek için kingsize off cycle ürününü aldım ona ne zaman başlamalıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
thehitcher, 2 saat önce yazdı:

Tamamdır hocam 👍 peki bu 3 hafta içinde ayrıca yapmam gereken bir şey var mı ? İdman şiddetini pct başlayınca mi düşürmeliyim ? Pct destek için kingsize off cycle ürününü aldım ona ne zaman başlamalıyım 

Şimdi başla. Antrenmanın PCT usulünce olsun. Vücudu fazla strese sokma. Çinko, magnezyum, D vitamini ve kreatin iyi olur. 

Bu süreç moralini bozmasın. Yavaşta olsa vücut tepki veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thehitcher    2
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Şimdi başla. Antrenmanın PCT usulünce olsun. Vücudu fazla strese sokma. Çinko, magnezyum, D vitamini ve kreatin iyi olur. 

Bu süreç moralini bozmasın. Yavaşta olsa vücut tepki veriyor.

Tamamdır hocam, peki beslenme kürdeki gibi mi olmali yoksa karb biraz düşülmeli mi mesela 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
thehitcher, 3 saat önce yazdı:

Tamamdır hocam, peki beslenme kürdeki gibi mi olmali yoksa karb biraz düşülmeli mi mesela 

biraz daha düşük karb, biraz daha yüksek protein ve biraz daha fazla sağlıklı yağlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thehitcher    2
rastlantisal, 53 dakika önce yazdı:

biraz daha düşük karb, biraz daha yüksek protein ve biraz daha fazla sağlıklı yağlar.

Teşekkür ettim hocam, kan verince burdan paylaşacağım 👍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
thehitcher, 23 saat önce yazdı:

Son enj 10 Şubat Perşembe Sustanon 250mg/ml 

Döngü kapanmamış gibi duruyor hocalarım ne dersiniz pct gerekir mi, nasıl bir yol izlemeliyiz ? Prolaktine müdahale etmeli miyiz ? @rastlantisal@metinav

Eğer en uzun ester hala kanında değilse değerler gayet iyi. Prolaktin için 1 adet dostinex iyi gelecektir. Hatta 1 hafta ara ile 1 adet dostinex alınabilir. 

Ha en uzun esterden dolayı belki testosteronun yüksektir ama mutlak bir şey var ki LH FSH açık. PCT gereksiz gibi duruyor.

İstediğin verimi alabildin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thehitcher    2
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Eğer en uzun ester hala kanında değilse değerler gayet iyi. Prolaktin için 1 adet dostinex iyi gelecektir. Hatta 1 hafta ara ile 1 adet dostinex alınabilir. 

Ha en uzun esterden dolayı belki testosteronun yüksektir ama mutlak bir şey var ki LH FSH açık. PCT gereksiz gibi duruyor.

İstediğin verimi alabildin mi?

Hocam 25 gün geçti son enjdan kanımda mıdır bilemedim 🤔, baya verim aldım hocam yaklaşık 8kg kadar aldım memnunum şuanki durumdan ama insan daha fazlasını istiyor tabi 😅 peki dostinex şimdi 1 tb mi kullanayım yoksa 1hafta ara ile 2tb mi 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
thehitcher, 1 dakika önce yazdı:

Hocam 25 gün geçti son enjdan kanımda mıdır bilemedim 🤔, baya verim aldım hocam yaklaşık 8kg kadar aldım memnunum şuanki durumdan ama insan daha fazlasını istiyor tabi 😅 peki dostinex şimdi 1 tb mi kullanayım yoksa 1hafta ara ile 2tb mi 🤔

Şimdi 1 tablet, 1 hafta sonra 1 tablet daha. Çünkü prolaktinin çok çok yüksek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thehitcher    2
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Şimdi 1 tablet, 1 hafta sonra 1 tablet daha. Çünkü prolaktinin çok çok yüksek.

2 tb yeterli olur galiba dimi hocam, idmanlari pumpa yönelik yapıyordum normal rutine döneyim mi peki beslenmeyle birlikte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
thehitcher, 24 dakika önce yazdı:

2 tb yeterli olur galiba dimi hocam, idmanlari pumpa yönelik yapıyordum normal rutine döneyim mi peki beslenmeyle birlikte

Yeterli olur mu o kısmı bize test söyler ama gidişatta her şey normal mi yoksa bir anormal durum / his var mı buradan da az çok fikir sahibi oluruz. 

Normal rutinine dönebilirsin artık. Beslenme de zaten sporcu insansın biliyorsun :)

yine de @metinavhocamın yorumunu bekleyelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
thehitcher, 23 saat önce yazdı:

Döngü kapanmamış gibi duruyor hocalarım ne dersiniz pct gerekir mi, nasıl bir yol izlemeliyiz ? Prolaktine müdahale etmeli miyiz ?

Kanındaki hormonlar senin doğal seviyen değil.Buna sebep olan şey hala kanında olan bir miktar steroid olabileceği gibi, içi boş ürünlerden sonra kullanmış olduğun off cykle ürünündeki tribulus vb. extreler de olabilir...Hipofiz üretimin kürde kapanmamışsa ve bu suplement ile lh fsh seviyen yükselmişse doğal olarak testosteron seviyende yükselecektir.Fakat prolaktindeki artış içlerinden birinin bir miktar çalıştığını gösterebilir...

Pct yapmak ve yapmamak sana kalmış.Ben olsam on gün daha bekler, bir test daha yaptırır durumu kıyaslardım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thehitcher    2
metinav, 3 saat önce yazdı:

Kanındaki hormonlar senin doğal seviyen değil.Buna sebep olan şey hala kanında olan bir miktar steroid olabileceği gibi, içi boş ürünlerden sonra kullanmış olduğun off cykle ürünündeki tribulus vb. extreler de olabilir...Hipofiz üretimin kürde kapanmamışsa ve bu suplement ile lh fsh seviyen yükselmişse doğal olarak testosteron seviyende yükselecektir.Fakat prolaktindeki artış içlerinden birinin bir miktar çalıştığını gösterebilir...

Pct yapmak ve yapmamak sana kalmış.Ben olsam on gün daha bekler, bir test daha yaptırır durumu kıyaslardım...

Eczaneden aldım hocam ürünleri, peki prolaktin için de tekrar vereceğim kan sonuçlarını mi bekleyeyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
thehitcher, 2 dakika önce yazdı:

Eczaneden aldım hocam ürünleri, peki prolaktin için de tekrar vereceğim kan sonuçlarını mi bekleyeyim?

Prolaktin önemli değil, içersin ilacı düşer.Benim kastettiğim total testo, lh, fsh...

Günümüzde eczane vasitasıyla satılan bazı ilaçları da şaibeli görüyorum kendimce.Sağda solda taklit tağşiş ilaç üretenlerin bazıları eczane üzerinden komisyon karşılığı satış yapıyor olabilir düşüncesindeyim.Bazı bulunması zor ilaçları el altından bulup getiren eczaneleri de sorgulamayı ihmal etmeyin.İlaç takip sistemine kayıtsız ilaç satılmaması gerekirken, geçen aylarda baya arayip sonunda bulup aldığım tiromelde kayıt çıkmamıştı...İthal olanlarda da kayıt yok çoğunlukla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thehitcher    2
metinav, 08.03.2022 - 17:51 yazdı:

Prolaktin önemli değil, içersin ilacı düşer.Benim kastettiğim total testo, lh, fsh...

Günümüzde eczane vasitasıyla satılan bazı ilaçları da şaibeli görüyorum kendimce.Sağda solda taklit tağşiş ilaç üretenlerin bazıları eczane üzerinden komisyon karşılığı satış yapıyor olabilir düşüncesindeyim.Bazı bulunması zor ilaçları el altından bulup getiren eczaneleri de sorgulamayı ihmal etmeyin.İlaç takip sistemine kayıtsız ilaç satılmaması gerekirken, geçen aylarda baya arayip sonunda bulup aldığım tiromelde kayıt çıkmamıştı...İthal olanlarda da kayıt yok çoğunlukla.

Kayıt kısmını nasıl kontrol ediyoruz peki hocam ? O zaman sonraki teste kadar bir şey yapmamı önermiyorsunuz sanırım değil mi 

Son testim üzerinden 2 hafta sonra tekrar kan verdim, ne diyorsunuz hocalarim @rastlantisal @metinav

IMG_20220321_145606__01__01.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
thehitcher, 2 saat önce yazdı:

Son testim üzerinden 2 hafta sonra tekrar kan verdim, ne diyorsunuz hocalarim @rastlantisal @metinav

Senin durumun çok tuhaf :)

Verdiğin bilgilere göre bakıyorum ve test sonucuna uyguluyorum bağdaşmıyor hiç...Son enjeksiyonu 10 subatta yapmışsın.40 gün geçmiş üzerinden.Sustanonu eczaneden aldın hadi çalışıyor varsayalım, 28-30 günde değerlerin ciddi oranda düşmesi gerekirdi.Kür içinde yaptırdığın testlerde de yüksek değil işin aslına bakarsak.Hadi onu geçtim düşük doz da olsa primo kullanmışsın biri çalışmasa diğeri baskılardı 8 haftada.O da yok...Gelelim anapolona, 8 hafta kullanman zaten hata.Hdl kolesterolünü düşürüp ldl yi yükseltmiş, östrojenini ve prolaktinini patlatmış.Fakat bu hap yarılanma süresi kısa çoktan etkileri kaybolmuş olmalıydı senin değerler aynı ve yüksek seviyede duruyor...

Kür öncesi testinden yaptığım çıkarım, aynen benim gibisin lh fsh yüksek ve testisler yeterince cevap veremiyor; bu durum ilerlerse ilerde sekonder hipo olman kaçınılmaz olur.Uzun kürlerden ve ağır yüksek dozlu anaboliklerden kaçınmalısın...

Sonuç olarak vucudunda hala hormonlar yüksek seyirde ve bu neden böyle ve ne tetikliyor onu anlamak lazım.Hipofizinde bir oluşum olabilir bunu bir ara doktora sor.

Şuan prolaktini ve östrojeni düşürmeni önerebilirim.Hafta da iki defa yarım tablet cabaser adli ilaçla, haftada bir tablet arimidex kullan.2 hafta sonra tekrar bakalım.Pct gerekmediğine hipofizin kapanmadığına yönelik fikrim ağır basıyor, ama yine de riske girmenin anlamı yok.

1.png

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thehitcher    2
metinav, 23 dakika önce yazdı:

Senin durumun çok tuhaf :)

Verdiğin bilgilere göre bakıyorum ve test sonucuna uyguluyorum bağdaşmıyor hiç...Son enjeksiyonu 10 subatta yapmışsın.40 gün geçmiş üzerinden.Sustanonu eczaneden aldın hadi çalışıyor varsayalım, 28-30 günde değerlerin ciddi oranda düşmesi gerekirdi.Kür içinde yaptırdığın testlerde de yüksek değil işin aslına bakarsak.Hadi onu geçtim düşük doz da olsa primo kullanmışsın biri çalışmasa diğeri baskılardı 8 haftada.O da yok...Gelelim anapolona, 8 hafta kullanman zaten hata.Hdl kolesterolünü düşürüp ldl yi yükseltmiş, östrojenini ve prolaktinini patlatmış.Fakat bu hap yarılanma süresi kısa çoktan etkileri kaybolmuş olmalıydı senin değerler aynı ve yüksek seviyede duruyor...

Kür öncesi testinden yaptığım çıkarım, aynen benim gibisin lh fsh yüksek ve testisler yeterince cevap veremiyor; bu durum ilerlerse ilerde sekonder hipo olman kaçınılmaz olur.Uzun kürlerden ve ağır yüksek dozlu anaboliklerden kaçınmalısın...

Sonuç olarak vucudunda hala hormonlar yüksek seyirde ve bu neden böyle ve ne tetikliyor onu anlamak lazım.Hipofizinde bir oluşum olabilir bunu bir ara doktora sor.

Şuan prolaktini ve östrojeni düşürmeni önerebilirim.Hafta da iki defa yarım tablet cabaser adli ilaçla, haftada bir tablet arimidex kullan.2 hafta sonra tekrar bakalım.Pct gerekmediğine hipofizin kapanmadığına yönelik fikrim ağır basıyor, ama yine de riske girmenin anlamı yok.

1.png

Anapolon ilk 2 hafta yarım tablet, sonraki 4 hafta 1 tablet, son 2 hafta yine yarım tablet şeklinde kullandım hocam. 

Kür ortası da test verseydim keşke ben de şuan bunu diyorum hocam, prolaktin kısmını endokrin uzmanıyla konuştum dikkatimizi çekecek kadar fazla yüksek olmadığını söyledi, başka da bir şey söylemedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.