Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Pokerface006

Kürsüz geçen 2 yil sonraki değerler

Önerilen İletiler

Screenshot_20220211_000212_com.google.android_apps_docs.thumb.jpg.2ea06ac7da466426ea62d4eb4abdecec.jpgMerhaba arkadaşlar iyi forumlar 

Kan testi mevcut endokrinoloji bölümünden 

Sabah sertleşme sorunu ve cinsel isteksizlik yaşıyorum. acaba durum pskilolojik mi kan değerlerim nasıl yorumunuzu bekliyorum arkadaşlar 

@metinav hocam yorum yaparsanız çok sevinirim

Önceki yıllarda

testesteron prop testesteron enanthe boldenon anapolon deca npp trenbolon sustanon t3 kullandığım ürünlerin hepsi bunlar hepsini de elbette ayrı ayrı KÜRLERDE kullandım 2 yıldır hiçbirşey kullanmıyorum 

Screenshot_20220211_001031.jpg

tarihinde Pokerface006 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.590

Değerlerin genel olarak gayet normal görünüyor.İsteksizlik için östrojen değeri ile oynanabilir.25-30 gibi değerlerde belki daha iyi hissedebilirsin.Fakat total testosteronun yüksek olduğu için diğer değerlerde bir miktar yüksek olmalı, bu oyunun kuralı :)

Karaciğer fonksiyon testlerinden olan ALT değeri yüksekliği basit sebeplerden kaynaklanmış olabileceği gibi daha ciddi durumlardan da artabilir.Karaciğerde yağlanma, alkol alımı, diyabet vb. sebepler için daha detaylı testlerle nedeni kontrol ettirebilirsin.Veya kendi tercih ettiğin destekleri kullanmayı düşünebilirsin.Onun dışında göze çarpan ve sorun oluşturacak bir şey yok gibi...

Belki sinirsel olarak gevşemeye veya tam tersi odaklanmaya ihtiyacın olabilir...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim @metinavhocam 1 aydır lustral 50 mg zestat 25 antidepresana başladım onun etkisi olabilir karaciğer değeri kan değerlerimde sorun olmaması içimi rahatlattı🙂

günde 2 kapsül milk thistle kullanmaya başladım karaciğer için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Pokerface006, 12 dakika önce yazdı:

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim @metinavhocam 1 aydır lustral 50 mg zestat 25 antidepresana başladım onun etkisi olabilir karaciğer değeri kan değerlerimde sorun olmaması içimi rahatlattı🙂

Büyük ihtimal lustral ve zestattan dolayı, yakınım da 3 farklı antidepresan kullanıyor alt ve astsi yaklaşık 3 katına çıkmıştı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Pokerface006, 2 saat önce yazdı:

Bu bilgiyi baştan söylemiş olsaydın kısa ve öz antidepresanlardan kaynaklanıyor derdim.Ama bize hep bulmaca çözme işleri kalıyor :)

Antidepresan kullanıyorken cinsel sorunlar yaşanması gayet normal bir durum.Senin sonuçlarında belki bir ihtimal östrojen yüksekliği sorun olabilir...Onun dışında beyindeki fazla seratonin baskılayıcı geciktirici vb. etkilere neden olur.Zestat bir ara uyku için bende kullanmıştım.Öküz deviren cinsinden bir ilaç, libido falan bırakmaz ayılana kadar :)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
metinav, 6 dakika önce yazdı:

Bu bilgiyi baştan söylemiş olsaydın kısa ve öz antidepresanlardan kaynaklanıyor derdim.Ama bize hep bulmaca çözme işleri kalıyor :)

Antidepresan kullanıyorken cinsel sorunlar yaşanması gayet normal bir durum.Senin sonuçlarında belki bir ihtimal östrojen yüksekliği sorun olabilir...Onun dışında beyindeki fazla seratonin baskılayıcı geciktirici vb. etkilere neden olur.Zestat bir ara uyku için bende kullanmıştım.Öküz deviren cinsinden bir ilaç, libido falan bırakmaz ayılana kadar :)

Hocam bazı bipolar ve şizofreni ilaçlarının prolaktin ve progesteronu yükselttiği doğru mudur?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tekrardan çok teşekkür ederim @metinavhocam konuyu önceden kullanılan anabolikler diye açınca kullandığım antidepresanları yazmayı unutmuşum 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Hocam bazı bipolar ve şizofreni ilaçlarının prolaktin ve progesteronu yükselttiği doğru mudur?

Maalesef doğru. Bazı anti-psikotik ilaçların (örn. risperidon vs.) anti-dopaminerjik işlevi (örn. D2 antagonizmi) prolaktin üretiminin artışına neden olabilir. Bu; kilo artışına, cinsel sorunlara, tembelliğe ve jinekomastiye yatkınlık anlamına geliyor.

Risperdal adı altında satılan anti-psikotik ilacın kutusundan çıkan kağıtta büyük harflerle PROLAKTİN yazdığını fark ettiğimi hatırlıyorum. Tam bir zehir.

tarihinde captured tarafından düzenlendi
Ekleme.
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
hectordoyle, 16 saat önce yazdı:

Çoğu prolaktini, östrojeni ve seratonini yükseltiyor...Dopamini, asetilkolini ve dht yi düşürüyor...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Adamın biri, doktora gider ve uzun süredir korkunç baş ağrıları çektiğini söyler ve hiçbir şeyin işe yaramadığından yakınır. Doktor tepeden tırnağa muayene eder, oturtur ve nadir görülen bir hastalığı olduğunu söyler; Baş ağrıları, testislerinin omurgasının dibine baskı yapması sonucu meydana gelmektedir. Tek tedavisi cerrahi yoldan hadım edilmesidir. Adam bu seçeneği haftalarca düşünür ve baş ağrıları dinmediğinden, bütün hayat buna dayanamayacağı sonucuna varıp ameliyatı kabul eder. Ameliyatla hadım olur, gerçekten baş ağrılarından kurtulur ancak bu sefer de kimlik bunalımına girer. Kendisine şık bir takım elbise alıp moralini düzeltmeye karar verir ve ünlü bir terziye girer. Yaşlı terzi adama ''İnce çizgili, şık bir takım istiyorum,'' der. Terzi ona şöyle bir bakar ve ''Hımm, bacak boyu 106, iç boy 84,'' der. Adam ''Doğru,'' der. ''Bunu nasıl bildin?'' ''Oğlum, insan bu işin içinde benim kadar uzun süre bulununca, bu gibi şeylerde tecrübe geliştirir.'' Adam takıma uygun bir gömlek de ister ve tezgahtar ''Tamam, yaka 42, kol 86'' der. Adam, terzinin bilgisinden keyiflenerek ''Müthiş'' der, ''Hazır buradayken iyi bir külot da alacağım. Terzi ''36 beden'' der. Adam, ''Hayır, bu kez yanıldın'' der, ''Ben 34 giyiyorum.'' Tezgahtar ''Oğlum'' der, ''34 beden giyersen testislerin omurgana baskı yapar ve korkunç baş ağrıları çekersin.''

Fıkra uzun ama konuya çok uyuyor :) 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.