Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wewj

Küre girmek istiyorum

Önerilen İletiler

wewj    0

Merhabalar değerli abilerim, hocalarım. 18 yaşındayım 2 yıllık natural sporcuyum. Bu spora başlamadan önce 55 kg 180 boya sahiptim, bugün 88kgyim ve 183 üm ev yemekleriyle kilo alıp 1 yıl kadar evde 1 yıl kadar aralıklarla spor yaptım alt yapım mevcut. Küre girmek için ilk adımı atmak için buradaki değerli abilerimin yorumlarıyla yola çıkmayı düşünüyorum. Kürler hakkında genel bir bilgiye sahibim zararlarını ve ne yapacaklarını biliyorum. şu ana kadar sadece creatine bcaa ve omega 3 multivitamin kullandım. Kür bitimine kadar beni tatmin edecek kadar gelişme sağlayacağım, vücudumu en az şekilde zarara uğratacak ilaçları ve kullanacağım dozları tavsiye niteliğinde yazarsanız sevinirim, eczane ilaçları olması güvenilirlik açısından benim için daha iyi olabilir, formumu şuraya bırakıyorum.

245F5976-5AEE-43DD-BB78-E67E28802492.jpeg  52617F3C-0EEF-43FE-A877-AF9776E6100A.jpeg A706D57E-47DE-4446-90F6-88A04EE9DFAD.jpeg 

BAC20FDA-10B1-43B9-9D28-2698108E9D1A.jpeg B14C686D-372E-4599-A8AB-4060D6EFD67D.jpeg E57022F0-1DFC-41C5-819D-CAD32EE42E55.jpeg 

5571ED3F-D15B-4EFC-974F-6AF7931F8BC9.jpeg BC17F27A-5FE1-41D9-87E0-5850B25F0598.jpeg 5EACB0B2-D2ED-4C3F-AB01-2E0EC307B107.jpeg

0CC005BC-08FD-4985-A228-E144526A55E1.jpeg 722863E3-C856-4B87-8562-7FEF542477D7.jpeg C4A311AC-FEE1-4EC8-805C-90D3EEF8436F.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

wewj    0

2 sene önce spor yapmadığım çiroz olduğum dönemlerden fotoğraflar 16 yaşındayım bu fotoğraflarda

004DBDB4-B7AC-4A1F-B8B8-1A66AA81E146.jpeg 08E4F60D-2A9A-435E-8E9E-74EFEE016DFE.jpeg 01E65112-C94A-4604-9DCB-41AB4F1A2C07.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
wewj, Bir saat önce yazdı:

2 sene önce spor yapmadığım çiroz olduğum dönemlerden fotoğraflar 16 yaşındayım bu fotoğraflarda

yaşın küçük muhabbetleri yapacaklar şimdiden kolay gelsin knk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
Can4212, 14 dakika önce yazdı:

Hiç düşünmüyorsun değil mi bu kadar insan aynı şeyi söylüyorsa demek ki bir bildikleri var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wewj    0

ben küre girmeyi kafama koydum, salonda tek amacı para kazanmak olan insanlar yerine buraya gelip gerçekten bilgi sahibi ve iyi niyetli abilerime danışma kararı aldım. tek isteğim vücudumu en az yoracak beni tatmin edebilecek kür kombinasyonu tavsiyesi vermeniz teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Knk ben 18 e yeni girdim  3-4 gün oldu growth vurucam günde 4 iu haftaya başlıyom sende yani ne biliyim testo zaten tavan vücutta boşuna sistemi bozmaya gerek yok ben önceden bolde testo kullandım kütle alıyosun fakat yani senin hayal ettiğin gibi değil ve türkiyede bütün ilaçlar merdiven altı düzgün satıcı falan bulcan ilaç çalışcak vs vs testo evet çalışırda diğer ilaçlar şansa kalır ben düzgün satıcı bulana kadar boş ilaçlar vurdum kaç kere 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Ve vücuduna kas kütlesi ekleyememişsib çok kolların göğsün omuzların boş yani doğal olarak daha önün çok açık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wewj    0
Aydınbaba, 11 dakika önce yazdı:

Ve vücuduna kas kütlesi ekleyememişsib çok kolların göğsün omuzların boş yani doğal olarak daha önün çok açık 

daha ne kadar kas kütlesi ekleyebilirim kral nasıl boş yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Knk yağlı bu yağlar gitse vücut küçücük kalcak ama illa vurcam diyorsan testo bolde iyi yan etkiside deca/tren gibi çok değil tren girmiştim 6.hafta libido ölmüştü kesmiştim bi daha hayatta girmem o da benim hatam yani senin yerinde olsam kullanmam ben kendim kullanırım çok güzel bişey olsa niye genotropine her ay 2000-2500 tl vereyim zararı daha az çünkü birde boyum biraz daha uzasın istiyom boyum 187 şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wewj    0
Aydınbaba, 2 dakika önce yazdı:

Knk yağlı bu yağlar gitse vücut küçücük kalcak ama illa vurcam diyorsan testo bolde iyi yan etkiside deca/tren gibi çok değil tren girmiştim 6.hafta libido ölmüştü kesmiştim bi daha hayatta girmem o da benim hatam yani senin yerinde olsam kullanmam ben kendim kullanırım çok güzel bişey olsa niye genotropine her ay 2000-2500 tl vereyim zararı daha az çünkü birde boyum biraz daha uzasın istiyom boyum 187 şuan 

gireceğim kür eczane kürü olacak zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Büyüme hormonu vur o zaman sadece,testo yüksek zaten boşuna pct ile uğraşılmaz bu yaşta alcaksanda internetten alma yüzyüze buluşup konuşabilceğin biri olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Can4212, Bir saat önce yazdı:

Sen istersen artık bir haddini bil evlat? :) Adam iha iken siha olmuş doğal olarak ve bir arayışa girmiş sen tuvalet aynasında bir kol pozu ile kendini yere göğe sığdıramadın nasıl yapacağız? Sana laf anlatmaya çalışanda suç zaten. Bu adamın doğal hali senin ilaçlı halinden iyi farkındasın değil mi? O yüzden sen kendi kürüne odaklan laf çarpacağına sana iyilik yapmak adına dil döken insanlara. İkinci başka bir sebepte 18 yaşında kendi kararlarını alacak dönemde anne sütünden kesileli uzun zaman olmuş yani 18 altı düşünecek birazda o kısmı.

Şimdi konu sahibine gelince elbette doğal ilerlemen çok güzel olacak ama illede kırdım kafayı umurumda değil dersen yolun açık olsun doğru ilaçlarla elbette çıkış sağlarsın.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wewj    0
Bay-T, 16 dakika önce yazdı:

Sen istersen artık bir haddini bil evlat? :) Adam iha iken siha olmuş doğal olarak ve bir arayışa girmiş sen tuvalet aynasında bir kol pozu ile kendini yere göğe sığdıramadın nasıl yapacağız? Sana laf anlatmaya çalışanda suç zaten. Bu adamın doğal hali senin ilaçlı halinden iyi farkındasın değil mi? O yüzden sen kendi kürüne odaklan laf çarpacağına sana iyilik yapmak adına dil döken insanlara. İkinci başka bir sebepte 18 yaşında kendi kararlarını alacak dönemde anne sütünden kesileli uzun zaman olmuş yani 18 altı düşünecek birazda o kısmı.

Şimdi konu sahibine gelince elbette doğal ilerlemen çok güzel olacak ama illede kırdım kafayı umurumda değil dersen yolun açık olsun doğru ilaçlarla elbette çıkış sağlarsın.

öncelikle teşekkür ederim değerli önerilerin için hocam, peki tavsiye edebileceğiniz beni en az zarara uğratacak ve tatmin edecek eczane kürü öneriniz var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

Dostum illa ki küre girecem diyorsan bence yağ oranını aşağı seviyelere getir doğal olarak 

Biliyorsunki temiz halde küre başlamak verimi çok daha fazla arttıracaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23

Yaşın çok genç, "kendi düşen ağlamaz" derler ama ben yine de yorum yapayım.

Hayatında ilk kez anabolik steroid kürüne girecek olan sporculara en az 16 haftalık testosteron kürü önerilir. Uzun esterli (enantat, sipiyonat, dekanoat vs.) ilaçların tam etkisini göstermesi yaklaşık 5 yarılanma süresi (örn. enantat için ~4 gün × 5 = 20 gün) alabiliyor. Bu yüzden, vücuduna aldığın sentetik testosteronun etkisini ilk haftalarda hissedemeyebilirsin.

"İlle de Türk eczanesi ürünü olsun" diyorsan, Sustanon (dört esterli karışım) ve Nebido (undekanoat, 20 gün yarılanma süreli) ikilisi dışında bir seçeneğin yok. Nebido ürününün vücut geliştirme kürlerinde kullanıldığını ne okudum, ne duydum, ne de gördüm. Sustanon'u haftada en az 2 kez (örn. Pazartesi sabahı ve Perşembe akşamı, 250 mg) enjekte edip, ilaçtan aldığın verimi arttırabilirsin.

NOT: Sustanon içeren bir ampulden 1.2 ml eriyik (çözelti içeren, yağ bazlı ilaç) çıkıyor; ampul başına 300 mg ilaç olarak düşünebilirsin.

tarihinde captured tarafından düzenlendi
İmla ve ekleme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wewj    0
captured, 19 dakika önce yazdı:

Yaşın çok genç, "kendi düşen ağlamaz" derler ama ben yine de yorum yapayım.

Hayatında ilk kez anabolik steroid kürüne girecek olan sporculara en az 16 haftalık testosteron kürü önerilir. Uzun esterli (enantat, sipiyonat, dekanoat vs.) ilaçların tam etkisini göstermesi yaklaşık 5 yarılanma süresi (örn. enantat için ~4 gün × 5 = 20 gün) alabiliyor.

"İlle de Türk eczanesi ürünü olsun" diyorsan, Sustanon (dört esterli karışım) ve Nebido (undekanoat, 20 gün yarışanma süreli) ikilisi dışında bir seçeneğin yok. Nebido ürününün vücut geliştirme kürlerinde kullanıldığını ne okudum, ne duydum, ne de gördüm. Sustanon'u haftada en az 2 kez (örn. Pazartesi sabahı ve Perşembe akşamı, 250 mg) enjekte edip, ilaçtan aldığın verimi arttırabilirsin.

NOT: Sustanon içeren bir ampulden 1.2 ml eriyik (çözelti içeren, yağ bazlı ilaç) çıkıyor; ampul başına 300 mg ilaç olarak düşünebilirsin.

çok teşekkürler tavsiyelerin için sustanon primabalon ikilisi hakkında ne düşünüyorsun

Witcher, 22 dakika önce yazdı:

Dostum illa ki küre girecem diyorsan bence yağ oranını aşağı seviyelere getir doğal olarak 

Biliyorsunki temiz halde küre başlamak verimi çok daha fazla arttıracaktır 

teşekkürler evet haklısın bilincindeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Bu forumda 18 yaşından küçüklere kür konusun otomatik kapatılması ve üyeliğinin dondurulması taraftarıyım spor salonunda bile ilaç muhhabeti küçük yaştaki cocukları etkiliyor. 

Arkadaşlar bir şeyleri tersten görmek istiyorsanız devam edin kullanmaya arnold filan olucagınızımı sanıyorsunuz her geçenin sokakta size bakmasını filan kimsenin umurunda değilsiniz bu hayata emin olun. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
wewj, 4 dakika önce yazdı:

çok teşekkürler tavsiyelerin için sustanon primabalon ikilisi hakkında ne düşünüyorsun

Bence, Sustanon sana istediklerini (güç, kas, cinsellik, öz güven, canlılık vs.) verme konusunda tek başına da yeterli olabilir. Haftalık 500-600 mg (176 mg-211 mg saf form) testosteron hiç de az bir miktar değil. Sonuçta bu ilk kürün olacak, önceden yaşamamış olabileceğin sorunlarla (örn. duygu durum bozukluğu gibi mental sorunlar vs.) karşılaşabilirsin ancak Primobolan/Rimobolan konusunda ısrarcıysan, Burak Hoca ile iletişime geçmeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wewj    0
captured, 23 dakika önce yazdı:

Bence, Sustanon sana istediklerini (güç, kas, cinsellik, öz güven, canlılık vs.) verme konusunda tek başına da yeterli olabilir. Haftalık 500-600 mg (176 mg-211 mg saf form) testosteron hiç de az bir miktar değil. Sonuçta bu ilk kürün olacak, önceden yaşamamış olabileceğin sorunlarla (örn. duygu durum bozukluğu gibi mental sorunlar vs.) karşılaşabilirsin ancak Primobolan/Rimobolan konusunda ısrarcıysan, Burak Hoca ile iletişime geçmeni öneririm.

sustanonda kullanmam gereken karaciğer koruyucu ilaçlar veya pct filan nasıl olacak acaba ayrıntılı bilgi alabilir miyim? kullanımdan sonra bıraktığımda doğal testomda bir sıkıntı olacak mı? kısa bir bilgi istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
wewj, 3 dakika önce yazdı:

sustanonda kullanmam gereken karaciğer koruyucu ilaçlar veya pct filan nasıl olacak acaba ayrıntılı bilgi alabilir miyim? kullanımdan sonra bıraktığımda doğal testomda bir sıkıntı olacak mı? kısa bir bilgi istiyorum

PCT (Post-Cycle Therapy) konusunda yardımcı olabilmek için, kürünün bitmiş olması, Sustanon'un en uzun esterinin (dekanoat, ~7.5 gün yarılanma süreli) vücudundan çıkmış olması ve kan tahlilini gösteren, ilgili değerleri (örn. lüteinleştirici hormon, toplam testosteron, östrojen, prolaktin vs.) içeren bir sayfa veya kağıt olması lazım.

Sustanon'un karaciğere yük bindireceğini hiç sanmıyorum ancak östrojen kaynaklı yan etkiler (örn. jinekomasti, sertleşme bozukluğu vs.) için aromataz inhibitörü (örn. anastrozol vs.) kullanılması gerekebilir ancak kür sırasında kullanılması, kürün verimini olumsuz olarak etkileyebileceği için önerilmeyebilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wewj    0
captured, 12 saat önce yazdı:

PCT (Post-Cycle Therapy) konusunda yardımcı olabilmek için, kürünün bitmiş olması, Sustanon'un en uzun esterinin (dekanoat, ~7.5 gün yarılanma süreli) vücudundan çıkmış olması ve kan tahlilini gösteren, ilgili değerleri (örn. lüteinleştirici hormon, toplam testosteron, östrojen, prolaktin vs.) içeren bir sayfa veya kağıt olması lazım.

Sustanon'un karaciğere yük bindireceğini hiç sanmıyorum ancak östrojen kaynaklı yan etkiler (örn. jinekomasti, sertleşme bozukluğu vs.) için aromataz inhibitörü (örn. anastrozol vs.) kullanılması gerekebilir ancak kür sırasında kullanılması, kürün verimini olumsuz olarak etkileyebileceği için önerilmeyebilir. 

kür bitiminden sonra kazandığım kas kütlesi ve gücün ne kadarı gidecek ve sonrasında nasıl bir izlenim göstermeliyim hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
wewj, 2 saat önce yazdı:

kür bitiminden sonra kazandığım kas kütlesi ve gücün ne kadarı gidecek ve sonrasında nasıl bir izlenim göstermeliyim hocam?

Bu konuda, bence, iki seçeneğin var:

1. Kür sonrasında düzgün bir PCT uygulaması sayesinde kas ve güç kaybını en aza indirebilmek.

2. Kür sonrasında testosteron kullanımına tedavi dozunda (100-200 mg) devam etmek. (yabancıların "Blast and Cruise" dediği uygulama)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wewj    0
captured, 2 dakika önce yazdı:

Bu konuda, bence, iki seçeneğin var:

1. Kür sonrasında düzgün bir PCT uygulaması sayesinde kas ve güç kaybını en aza indirebilmek.

2. Kür sonrasında testosteron kullanımına tedavi dozunda (100-200 mg) devam etmek. (yabancıların "Blast and Cruise" dediği uygulama)

testo kullanımından kastın enanthat mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
wewj, 28 dakika önce yazdı:

testo kullanımından kastın enanthat mı?

Hangi tekli esteri (örn. enantat, propiyonat vs.) veya karışımı (örn. Sustanon 250 vs.) kullanmaya karar verirsen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.