Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cemilozbek07

Definisyon ilk kür sürecim (naturel -17 kg fotoğraflı)

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar,

Şuan natural bir sürecin içinden çıkıp ilk kürüme girmek istiyorum. Öncesi ve sonrası şeklinde fotoğrafımı sizlerle paylaşıyorum . Lütfen aranızda işte yağ oranın yüksek girme diyenler yorum yapmamasını rica ediyorum. Her şeyin bilincindeyim.

Kür planım ve alabileceğim sonuçlar nedir kür sonucunda. Sıkı bir diyetteyim hala. İlk enjeksiyonumu dün itibari ile yapmış bulunmaktayım. Daha önce küre girip sonuç alan arkadaşlar yorum yaparsanız sevinirim. 

117 kg dan 90 mevcut kilom. 

Mevcut kür planım:

Test pripionat: pazartesi çarşamba cuma 1ML

Oxandlorone: Hergün 30 MG

Winstrol: Hergün 30 MG

Arimidex: Pazartesi Cuma 1 tablet

Tamoxsifen: Pazartesi Çarşamba Cuma 1 er tablet

Yorumlarını rica ederim. 

61f900e0d9d2b_WhatsAppImage2022-01-23at13_35.23(1).thumb.jpeg.e08103335febd569b5c0c8cbd3c27f56.jpeg61f900e12d378_WhatsAppImage2022-01-23at13_35.23(2).thumb.jpeg.7dddc2e055025fc5506c0a669801db36.jpeg61f900e4b61f1_WhatsAppImage2022-01-23at13_35_23.thumb.jpeg.5db44556f1e926779d9ba76ab8b7ed0f.jpeg61f900e505f96_WhatsAppImage2022-01-23at13_35_24.thumb.jpeg.aca05bd429db38b0efc841e891c94f98.jpeg

Kilo verdikten sonraki :

61f90108aa8db_WhatsAppImage2022-01-30at14_07.46(1).thumb.jpeg.e7661a8ae43e5bcc6c696a4c6733f149.jpeg61f90108d95b1_WhatsAppImage2022-01-30at14_07.46(2).thumb.jpeg.e15ee027472130b5270d43ab40960943.jpeg61f90109128fc_WhatsAppImage2022-01-30at14_07.46(3).thumb.jpeg.39b93dc6f57bc2d7b2b7c60f961fda7e.jpeg61f901093de21_WhatsAppImage2022-01-30at14_07_46.thumb.jpeg.5dc305bfd51ee94a5e3c00506830b9f0.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578

Tamoksifeni ve arimidexi çıkar gerek yok...İçi tam dolu steroid ise aldıkların, faydası olur.Fakat ilk önce beslenme planı hazırlayıp başlasaydın.Sıkı kardiyolar yapmalısın bu dönemde.Clenbuterol de eklesen verim daha fazla artar...

Kolay gelsin başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925

Hem Arimideks Hem Tamoksifen neden ? 
Orjinal ox bulmak imkansız buldugun nasıl emin misin? Ayrıca haftada 3 enjejsiyon yerine aynı miktarı 7 ye bölüp hergün yapsan daha iyi olur.
Kilo kaybı değişim için tebrik ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 50 dakika önce yazdı:

Tamoksifeni ve arimidexi çıkar gerek yok...İçi tam dolu steroid ise aldıkların, faydası olur.Fakat ilk önce beslenme planı hazırlayıp başlasaydın.Sıkı kardiyolar yapmalısın bu dönemde.Clenbuterol de eklesen verim daha fazla artar...

Kolay gelsin başarılar.

Abi sıkı diyetim hala devam ediyor. Şeker , alkol , sigara sıfır. karb ve yağ alımıda çok az genel olarak protein ağırlıklı besleniyorum. Çok az kalori alıyorum yüksek kalori açığım var. 

Hergün 1.30 saat kardiyom var sabit off günümde birtek yok ondada aktif işimde zaten oldukça fazla yürüyorum. 

Askabar, 49 dakika önce yazdı:

Hem Arimideks Hem Tamoksifen neden ? 
Orjinal ox bulmak imkansız buldugun nasıl emin misin? Ayrıca haftada 3 enjejsiyon yerine aynı miktarı 7 ye bölüp hergün yapsan daha iyi olur.
Kilo kaybı değişim için tebrik ederim.

Tabiki ilaçların orjinal olduğuna sadece inanıyorum daha önce deniyimlemediğim için bilmiyorum göreceğiz. Haftada 7 gün iğne yapma şansım olmadığı için 3 e böldüm. Eczanede oluyorum kalçadan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
cemilozbek07, 2 dakika önce yazdı:

Tabiki ilaçların orjinal olduğuna sadece inanıyorum daha önce deniyimlemediğim için bilmiyorum göreceğiz. Haftada 7 gün iğne yapma şansım olmadığı için 3 e böldüm. Eczanede oluyorum kalçadan. 

Eğer bu işlere girişeceksen kendi göbek bağını kendin kesmelisin.

Kendine enjeksiyon yapmasını öğrenmelisin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
cemilozbek07, 20 dakika önce yazdı:

Abi sıkı diyetim hala devam ediyor. Şeker , alkol , sigara sıfır. karb ve yağ alımıda çok az genel olarak protein ağırlıklı besleniyorum. Çok az kalori alıyorum yüksek kalori açığım var. 

Hergün 1.30 saat kardiyom var sabit off günümde birtek yok ondada aktif işimde zaten oldukça fazla yürüyorum. 

Ben öğlen 12 de ve gece spordan sonra olmak üzere iki öğün besleniyorum.Onun dışında 3-4 gibi bir kupa sert kahve içiyorum...Uzun süreli açlıklar (12 üzeri) bu konuda gerçekten faydalı.Sabah kalktığımda 1-2 tablet tiroid hapı alarak başlıyorum güne...Eğer dingin sakin bir hayatın varsa kalori harcamanı arttırmak için clenbuterol de faydalı oluyor.

Un prinç şekerli şeyler ve içeceklerden uzak durmak şart.Karbonhidratı sıfırlama, ben proteinle eşit miktarda alıyorum.Yoksa metabolizman yavaşlar ve mutsuz keyifsiz hissedersin ve diyeti bozarsın iraden zayıflar.

Aslında depo yağların için clenbuterol+yohimbe+ proionat+oxandrolon daha iyi bir kür olurdu.

Kardiyo öncesi L-karnitin içerikli termojenik almanı da öneririm.Hem yağların taşınmasını kolaylaştırıyor hemde kaslardaki insülin reseptörlerini hassaslaştırıyor.Antrenmandan sonra yaptığın öğünde emilim daha fazla olur...Kaliteli ve dozunda beslen.Alman gereken kalorinin altında al her zaman.500 kaloriden fazla açık verme.Derin sarkmasın sonra...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.