Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

deniz88

GROWTH+PEPTİD+STEROID 6 AYLIK KÜR

Önerilen İletiler

deniz88    0

İyi Forumlar : KISACA--- BOY:181 KİLO:87 OMUZ:128 BEL:88 KOL:42 YAŞ 21 Daha önce 1 kere kür yaptım 12 hafta TESTO E.+BOLDENON+DIANABOL

Kür:

1-24 3 IU GROWTH

1-8 VE 16-24 75 MG IGF1

1-12 DECA 500MG

1-12 TESTO CYP. 500MG

1-12 BOLDENON 400MG SON 4 HAFTA 600 MG

1-6 DİANABOL 30MG

12-24 TESTO P. 400 MG

12-24 TREN A. 400 MG

16-24 MASTERON 300MG

16-24 200 MG WINSTROL

16-24 HALOTESTİN 20MG

16-24 500 MG HGH

Öncelikle yazdığım küre en iyi sonuç için eklememi veya çıkarmamı tavsiye ettiginiz ilaçlar varsa nedir,2. olarak kürde olası yan etkilere karşı bütün koruyucu hap vitamin mineral takviyesini zaten alıcam onları yazmadım 6 ay sürecek olan kürün vücudumdaki kalp,tansiyon ve hormonal dengeye en az düzeyde zarar vermesi için yapmam gereken ekstra tavsiye edebileceginiz seyler varmı yorumlarınızı bekliyorum

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.350

Şuanda da hacmin gayet iyi bu kürler 6 aylık süreç içinde eğer ki beslenmeni bozmaz isen sonuçlar güzel olacaktır.

Uzun süreli kür düşük mg ürün desteği sonuç istediğin gibi olacak. Peptid takviyeleri çok mantıklı ve yerinde Follistatin düşünebilirsin belki bütçene bağlı.

Tek diyeceğim şey diyetini sakın bozma vücuduna aldığın ürünlerin hakkını ver.

BAŞARILAR.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307

Merhaba sizi geçmişten forumdaki konulardan hatırlıyorum @loving hocamın dediği gibi hacim gayet güzel ama ön takım yani ön omuz trapezler göğüs mide adonis bölgesi zayıf sadece hacimlisiniz ki bazıları hacim sever onlar için detayın önemi yoktur böyle bir kaç arkadaşım vardı onlara büyük olmak yetiyordu :crs Ama günümüzde full define olmakta hoş değil çok düz bir şekilde büyük olmakta günümüzde hem büyük hemde define olmak popüler tüm dünyada misal bakıyorsunuz adam tartıya çıkıyor 100 veya 100+ ama 85-90 kg gibi öyle estetik define olmuş o kütleyi patçalamış ki .. Sizden beklentim de o yönde kürünüz çok güzel nazar değmez inşallah final halinizi de görürüz ama bu kürde çok iyi beslenmeniz lazım ve buda sizin eksik antrenman ve yanlış beslenme yaparsanız kesinlikle yağlanmanıza sebebiyet verecek çünkü çok beslenmek yağlandırmaz sizi eğer aldığınız miktarı vücut içinde yeteri kadar çeviremez bunu da ağır idmanlar ile desteklemezseniz yağlanırsınız.

Herşey güzel görünüyor ben olurda kişisel gelişim günlüğü açarsanız kesinlikle favorilere alır takip ediyor olurum. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniz88    0
Şuanda da hacmin gayet iyi bu kürler 6 aylık süreç içinde eğer ki beslenmeni bozmaz isen sonuçlar güzel olacaktır.

Uzun süreli kür düşük mg ürün desteği sonuç istediğin gibi olacak. Peptid takviyeleri çok mantıklı ve yerinde Follistatin düşünebilirsin belki bütçene bağlı.

Tek diyeceğim şey diyetini sakın bozma vücuduna aldığın ürünlerin hakkını ver.

BAŞARILAR.

yorumunuz için teşekkürler,diyetinde hakkını vericem umarım spor ve okuldan baska bi ugrasım yok tamamen yogunlasıcam kardiyo ve diyete.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870

Hocam maşallah zaten üste üstadlar söylemiş hacime dayalı görünen köy klavuz istemiz eksik bölgeleride kısa sürede üstüne düşerek en güzel şekilde yontarsanız bence iz bırakacak bir vucudunuz olabilir heleki böyle güzel bir kürden sonra. Bütçe olarak ne ayırdınız küre tamamen ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniz88    0
Merhaba sizi geçmişten forumdaki konulardan hatırlıyorum @loving hocamın dediği gibi hacim gayet güzel ama ön takım yani ön omuz trapezler göğüs mide adonis bölgesi zayıf sadece hacimlisiniz ki bazıları hacim sever onlar için detayın önemi yoktur böyle bir kaç arkadaşım vardı onlara büyük olmak yetiyordu :crs Ama günümüzde full define olmakta hoş değil çok düz bir şekilde büyük olmakta günümüzde hem büyük hemde define olmak popüler tüm dünyada misal bakıyorsunuz adam tartıya çıkıyor 100 veya 100+ ama 85-90 kg gibi öyle estetik define olmuş o kütleyi patçalamış ki .. Sizden beklentim de o yönde kürünüz çok güzel nazar değmez inşallah final halinizi de görürüz ama bu kürde çok iyi beslenmeniz lazım ve buda sizin eksik antrenman ve yanlış beslenme yaparsanız kesinlikle yağlanmanıza sebebiyet verecek çünkü çok beslenmek yağlandırmaz sizi eğer aldığınız miktarı vücut içinde yeteri kadar çeviremez bunu da ağır idmanlar ile desteklemezseniz yağlanırsınız.

Herşey güzel görünüyor ben olurda kişisel gelişim günlüğü açarsanız kesinlikle favorilere alır takip ediyor olurum. :kas

Söylediklerinizin hepsine katılıyorum amacım olabıldıgince hacimle beraber lean kalabilmek olacak beslenme ve kardiyo konusunun üzerine kesinlikle düşücem ,küre başladıgımda kişisel gelişim günlüğü banada motivasyon ve disiplin konusunda yararı olacağını düşünüyorum bi aksilik olmazsa açarım umarım,yorumunuz için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniz88    0
Hocam maşallah zaten üste üstadlar söylemiş hacime dayalı görünen köy klavuz istemiz eksik bölgeleride kısa sürede üstüne düşerek en güzel şekilde yontarsanız bence iz bırakacak bir vucudunuz olabilir heleki böyle güzel bir kürden sonra. Bütçe olarak ne ayırdınız küre tamamen ?

Yorumunuz için teşekkürler kesinlikle eksik çok fazla tam olan birşey yok bu kürle umarım bi sıçrama olacak.

Bütçe konusunda Bulk ve Definasyon olarak ayırırsak:

Bulk;

3 Flakon Vermodje deca 510

3 Flakon Vermodje test cyp. 500 = 1650

3 Flakon Vermodje boldenon. 500

2 Kutu Dianabol 140

Definasyon;

5 Flakon Vermodje Tren A. 800

5 Flakon Vermodje Testo P. 600 =3300

3 Flakon Masteron 450

3 Flakon Winstrol 450

1.5 Kutu Halotestin 1000

PEPTİD VE GROWTH:

180 GUN 540 IU 4000 =5600

8 Flakon IGF-1 1600

Kür bu şekilde ürünleri yüz yüze tanıdıgım hertürlü sorunda degistirme garantisi veren bi satıcıdan temin edicem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870

Yani güzel kür güzel fiyat bu küre girip bu parayı verip diyetinizi bozar idmandan taviz verirseniz bence gidin birine verin parayı en azından sevaba girersiniz :)) Çünkü öyle çok kişi gördüm sizin için demiyorum tonla para verip kürü 5,6 adan sonra sallamayan yinede gelişen arkadaşlarım oldu umarım siz bu kürün hakkını verirsiniz. Devasa bir vücut bekliyorum hadi hayırlısı Allah utandırmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniz88    0
Yani güzel kür güzel fiyat bu küre girip bu parayı verip diyetinizi bozar idmandan taviz verirseniz bence gidin birine verin parayı en azından sevaba girersiniz :)) Çünkü öyle çok kişi gördüm sizin için demiyorum tonla para verip kürü 5,6 adan sonra sallamayan yinede gelişen arkadaşlarım oldu umarım siz bu kürün hakkını verirsiniz. Devasa bir vücut bekliyorum hadi hayırlısı Allah utandırmasın.

Kürün hakkını vericeğimi düşünüyorum.Ayrıca gelişim günlüğüde açacagım kür başladıgında.Sizin gibi başkalarının planlarıyla motive olan ve motive eden arkadaşları buralarda görmek güzel,umarım herşey yolunda gider .Temenniniz için teşekkürler :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kürü kim yazdıysa iletişimi kes.Halostestin nedir arkadaş gerçek halo bulduda satıyor millet.Kuvvet sporu yapmıyorsun veya pro bber değilsin halo gerçek bile olsa ihtiyacın yok zaten gerçek olsa bu kilo ve kür geçmişiyle kan işersin.Kaldı ki halo ciddi manada hacme veya yağ yakımına pek bir etki yapmıyor.Vücut kompozisyonun gayet iyi sadece tren test winstrol bile seni çok güzel bir noktaya getirir orjinal ilaçlarla.Gerçek bir tren ve winstrol alıp peptidlerle destekleyerek kür yap derim.İnan hiç gerek yok böyle ekstrem kombinelere ilaçlar bu kadar karmaşık değil 1 ..kten bir çocuk olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniz88    0
Kürü kim yazdıysa iletişimi kes.Halostestin nedir arkadaş gerçek halo bulduda satıyor millet.Kuvvet sporu yapmıyorsun veya pro bber değilsin halo gerçek bile olsa ihtiyacın yok zaten gerçek olsa bu kilo ve kür geçmişiyle kan işersin.Kaldı ki halo ciddi manada hacme veya yağ yakımına pek bir etki yapmıyor.Vücut kompozisyonun gayet iyi sadece tren test winstrol bile seni çok güzel bir noktaya getirir orjinal ilaçlarla.Gerçek bir tren ve winstrol alıp peptidlerle destekleyerek kür yap derim.İnan hiç gerek yok böyle ekstrem kombinelere ilaçlar bu kadar karmaşık değil 1 ..kten bir çocuk olur

dediginiz gibi cıktı gurbuz hocam iletişimi kestim kürü aldıgım kisiyle 1 ay sonunda ilaclar hic bi etki yapmadı üstümde şuanda gerçekten sahteymiş hepsi .

24 ampul sustanon 48 ampul prımo aldım 5 kutuda proviron bunların yanına igf des ghrp alıcam 3 ay böyle 2 ay dınlendıkten sonra bu sefer gerçek bulabılırsem test prob. tren ace wınstrol le devam edıcem :sig

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

hocam bu susta ve primoların sahte cıkması zormus doğru mu?

peki bir de testo ve bolde gibi ya da testo dianabol gibi kürlerden daha verimli olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniz88    0

peki bir de testo ve bolde gibi ya da testo dianabol gibi kürlerden daha verimli olur mu?

benım tercıh etme sebebım eczane malı olması zaten gerçek bi sıkıntı olucagını dusunmuyorum 1-2 1-2 topladım zaten eczanelerden toplu almadım birisinden çok farketmez iki kürde aynı biri çikolatalı pasta digeri çilekli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

testo bolde ile susta prima kıyaslanmaz susta 4 ester var prima desen boldenon kadar armatize etmez daha basittir sahte olur mu ? sorusuna gelince olmaz çünkü eczaneden alıyorsun ayrıca sustada ki 4 ester olması ilk kür için uygun değil 3 günde 1 enjeksiyon yapmak vs.. de gerekiyor biraz pis iş

bu arada kür konusuna gelince sahte çıktı falan demişsin zaten iyi ki sahte çıkmış çok saçma bir kür düzeni kesinlikle 2. kürde böyle kür olmaz 12 hafta deca olmaz o decanın üstüne tren olmaz testislerini bitirirsin geri dönüşü olmaz çok fazla üstüne tartışıla bilir da vazgeçmişsin sonuçta tartışmanın manası yok zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniz88    0

testo bolde ile susta prima kıyaslanmaz susta 4 ester var prima desen boldenon kadar armatize etmez daha basittir sahte olur mu ? sorusuna gelince olmaz çünkü eczaneden alıyorsun ayrıca sustada ki 4 ester olması ilk kür için uygun değil 3 günde 1 enjeksiyon yapmak vs.. de gerekiyor biraz pis iş

bu arada kür konusuna gelince sahte çıktı falan demişsin zaten iyi ki sahte çıkmış çok saçma bir kür düzeni kesinlikle 2. kürde böyle kür olmaz 12 hafta deca olmaz o decanın üstüne tren olmaz testislerini bitirirsin geri dönüşü olmaz çok fazla üstüne tartışıla bilir da vazgeçmişsin sonuçta tartışmanın manası yok zaten.

öyle oldu gaza geldık bıraz ütmeye calıstılar görememisiz heves kursakta kaldı iyide oldu. 1 ay sahte ilacın üstüne 12 hafta susta primo gidicem 2 tane peptidle kür bitince atıcam son durumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deniz88    0

Sözde çok bilen bir hocanın birine ilk kürde yazdığı kürü size atıyorum bunu yazdığı sporcu 70 kg ne desem bilemedim Zeki abi sen ne diyorsun bu konuya :D

-----------

1-24 4 IU GROWTH

1-8 VE 16-24 75 MG IGF1

1-12 DECA 500MG

1-12 TESTO CYP. 500MG

1-12 BOLDENON 400MG SON 4 HAFTA 600 MG

1-6 DİANABOL 30MG

12-24 TESTO P. 400 MG

12-24 TREN A. 400 MG

16-24 MASTERON 300MG

16-24 200 MG WINSTROL

16-24 HALOTESTİN 20MG

16-24 500 MG HGH

facebook grubunda boyle bı paylasım yapmıssın savas hangı arkadasına yazdılar bu kürü sana atmış bide kürü ''Abi çocuk bunu attı dedim böbreklerini birine bağışla daha iyi hiç yoktan işe yararsın dedim '' demişsin 70 kg miş bide üstüne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.