Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetyldz

Pct sonu değerler

Önerilen İletiler

Ahmetyldz    18

Arkadaşlar selamun aleyküm. @metinav  ve @rastlantisal hocalarımın dediği şekilde pctmi tamamladım. Klomeni ve tamoksifeni kestiğim 8. Gün bugün kan verdim. Pct öncesi değelerim şu şekildeydi;

Fsh              0.43

Lh                0.09

Prolaktin    20.43

E2               15.71

Serbest testo 27.33

Total testo 4.15 (ng/mL)

Yeni değerlerim ise şu şekilde;

Fsh     1.20

Lh      2.18

Prolaktin   17.80

E2      14.20

Serbest testo  7.8

Total testo 147 (ng/dl)

Durum nedir hipofizi açabilmiş miyiz. Prolaktinin yüksek olduğunu düşünüyordum isteksizlik çok fazla. Şuan sormak istediğim bu adımdan sonra nasıl devam etmeliyim ve prolaktinin yüksek olması normal mi düşürmek için dostinex almalı mıyım 1 2 tablet. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.  @metinav ve @rastlantisal hocalarıma da yardımları için teşekkür ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.523
Ahmetyldz, Bir saat önce yazdı:

Durum nedir hipofizi açabilmiş miyiz. Prolaktinin yüksek olduğunu düşünüyordum isteksizlik çok fazla. Şuan sormak istediğim bu adımdan sonra nasıl devam etmeliyim ve prolaktinin yüksek olması normal mi düşürmek için dostinex almalı mıyım 1 2 tablet. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.  @metinav ve @rastlantisal hocalarıma da yardımları için teşekkür ediyorum

1 Tablet dostinex sonra 2 hafta daha klomene devam. Senin için henüz PCT bitmemiş. Sayın Metin hocamında yorumlarını bekle muhakkak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.523
Ahmetyldz, 21 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam metin hocamın yorumunu bekliyorum.  Peki neden pct bitmemiş acaba

Her ilaç herkeste aynı dozda aynı etkiyi aynı kullanım süresinde yaratmaz. Kimisi 1 sene kürde kalır 1 aylık PCT ile eskisine döner, kimisi 12 hafta kürde kalır 3. PCTde ancak döngüsünü açar.

Senin LH, FSH çalışmaya başlamış. Miktar düşük sadece. Prolaktini dostinex ile düzeltince muhtemelen kendine gelecek ancak, yine de PCT uzatmak faydalı olur kanaatindeyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Tamam hocam fikirleriniz benim için çok önemli siz öyle diyorsanız uyucam kesinlikle. Metin hocamın da yorum yapmasını bekliyorum

@metinav hocam sizin yorumunuz nedir acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
Ahmetyldz, 17 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selamun aleyküm. @metinav  ve @rastlantisal hocalarımın dediği şekilde pctmi tamamladım. Klomeni ve tamoksifeni kestiğim 8. Gün bugün kan verdim. Pct öncesi değelerim şu şekildeydi;

Fsh              0.43

Lh                0.09

Prolaktin    20.43

E2               15.71

Serbest testo 27.33

Total testo 4.15 (ng/mL)

Yeni değerlerim ise şu şekilde;

Fsh     1.20

Lh      2.18

Prolaktin   17.80

E2      14.20

Serbest testo  7.8

Total testo 147 (ng/dl)

Hipofizin açılmış @rastlantisal kardeşimizin dediği gibi.Ama seviyesi yeterli değil, bunu e2 miktarından anlamak gerekiyor.O kodar klomen kullanımında e2 nin zirve olması gerekirdi.Total testosteron değerin de ilk testine göre 1,47 ng yani limit dışı...Sana 10 gün daha 50 mg klomen kullanımına devam etmeni öneririm.Bu aşamada prolaktine takılma.Süreç tamamlandıktan sonra yüksekse düşürülmesi icab ederse bakarsın.Şuan hormonların dengesiz ve değişken bunlara takılma...Sağlıklı yağ tüket hergün.Mümkünse günde 10 ceviz ve omega 3 kullan.Tamoksifene gerek yok bence e2 zaten düşük...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

@rastlantisal hocam merhaba 10 gün daha pct devam ettikten sonra ilacı kestim bugün boş 8.gün kan verdim yeni değerlerim şu şekilde;

Alt 46 U/L

Ast 27 U/L

Glukoz 83 mgdI

TSH 2.340 mIU/L

Serbest t4    1.40  ng/dL

Fsh 2.03 IU/L

Lh 3.04 IU/L

Prolaktin 8.93 ug/L

Total testo 235 ng/dI

E2 şuan yok ya düşmedi sisteme yada doktor istememiş. Durum bu şekilde hocam @metinav

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.523

Merhabalar. 

Önceki değere göre yol almışsın. Prolaktin düşmüş. LH FSH daha yüksekte. Testosteron da yükselmiş ancak yeterli değil. 15 gün kadar daha devam ettirip yeniden test vermen gerekecek. 

Nacizane tavsiyem, tüm bunlar bittiğinde tekrar küre girmemen yönünde. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.523
Ahmetyldz, 1 dakika önce yazdı:

Neden girmemeliyim hocam peki toparlanma zor mu oldu 

Malesef evet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Anlıyorum hocam... Hipofizim açık ama değil mi zamanla değerler olması gerektiği yere çıkar?

Hocam bide 1 sene 4 aylık 4 kür geçmişinden sonra pct yaptım deca tren a bolde tren e ve bunları ilk süreçteki maks dozlarda yaptım yani bu durumu göz önüne alıcak olursak da mı durum kötü :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
Ahmetyldz, 11 dakika önce yazdı:

Hocam bide 1 sene 4 aylık 4 kür geçmişinden sonra pct yaptım deca tren a bolde tren e ve bunları ilk süreçteki maks dozlarda yaptım yani bu durumu göz önüne alıcak olursak da mı durum kötü :(

Ara vermeden 4 kür mü yaptın ? Kür esnasında kür geçişlerinde HCG vurmadın mı hiç ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Yok hocam hayır bazı yerlerde vurulmalı diyor bazı yerlerde vurulmamalı kür esnasında. Kür geçişlerinde hcg vurmak mantıklı geliyodu açıkcası ama yapmadım. Bu hcg miktarı ne kadar olması gerek peki ve kaç gün arayla olmalı geçişlerde

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
Ahmetyldz, 21 saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam merhaba 10 gün daha pct devam ettikten sonra ilacı kestim bugün boş 8.gün kan verdim yeni değerlerim şu şekilde;

Alt 46 U/L

Ast 27 U/L

Glukoz 83 mgdI

TSH 2.340 mIU/L

Serbest t4    1.40  ng/dL

Fsh 2.03 IU/L

Lh 3.04 IU/L

Prolaktin 8.93 ug/L

Total testo 235 ng/dI

E2 şuan yok ya düşmedi sisteme yada doktor istememiş. Durum bu şekilde hocam @metinav

@rastlantisal dostun dediği gibi, ilerleme olmuş fakat yeterli değil.Bir on gün daha günde 1 tablet olarak klomen kullan...Vucudun düşük testoya adapte olmuş yada genetiğin böyle...Bende aynı şekilde bir daha kür yapmamanı tavsiye ederim.Tam tersine doğal üretimini canlandıracak desteklerle yola devam et.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.