Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Func.

Uzun dönem only testo kürü?

Önerilen İletiler

Func.    0

Herkese merhabalar, iyi forumlar. Sizlerden başlıktaki konuda fikir rica ediyorum. Ben 31 yaşında daha önce geçen sene 12 hafta 250 mg testo e kullanmış bir sporcu/antrenörüm. Ancak forumun çoğunluğu gibi body building'den ziyade crossfit ve weightlifting ile ilgileniyorum. Lineer bir güç ve hız artışı sağlamak ve daha hızlı recover olmak üzere yine testesteron e kullanmak istiyorum. Görüntü benim için bir kıstas değil hem bu sebeble hemde ciğer performansımdan kesmemek ve olabildiğince sağlıklı kalmak icin deca, tren gibi anaboliklere girmek istemiyorum. Sadece testoyla uzun dönem mesela 1 yıl gibi süreler kürde kalmak mantıklı mı? Tabi mctler ve pct ile. Mantıklı ise nasıl bir cycle izlenebilir ozellikle tedavi konusunda. Şimdiden herkese çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    1.091

Merhabalar hocam. 10 ay only testo yapıp 2 ay dinlenmenizi öneririm. 5-6. Ay gibi testisler için HCG takviyesi alına bilir.( ben çok önermiyorum. Pct sürecini in daha zor olmasını sağlıyor ) kür içi göğüste hassasiyet yanma batma vs olmadığı sürece ANti aromataz kullanmayın bence. Düzenli C D B vitaminleri ve magnezyum çinko almanı öneririm. Haftada 2 sefer NAC600 karaciğer için yeterli olur. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Func.    0

Teşekkür ederim cevabınız için kür sırasında kullanılacak yan ürünlere hakimim zaten nac dışındaki ürünleri duzenli olarak kullanıyorum. Nac'la beraber milk thistle ekleyip sorunsuz gideriz gibi duruyor. Peki ara tedavi gerekli midir eğer testislerde bir baskılanma yaşamaz isek? Son olarak da nasıl bir pct yapardınız siz böyle bir kürün sonunda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.505

Merhabalar.

10 ay kürde kalmış ve PCT döneminde biri olarak sorunu cevaplayabilirim. 

Amacına uygun olarak uzun esterler işini daha iyi görecektir. Enhantate bence güzel seçim. NAC600 ve ya 900ü de ilaç gibi kullanmaktan ziyade on / off dönemler belirle kendine. Veya daha iyisi 2-3 ayda bir ALT, AST baktır. Eğer lazımlı ise kullan. 

Tedavi muhakkak gerekecek. 10 ay uzun bir süre. 1 tam doz ovitrelleyi enjekte ettikten sonra en az 30 gün Klomen kullanırsın. Göğüs uçları hassaslaşınca tamoksifen de eklersin. Son hapları alıp 10 gün geçince Total testo, free testo, LH, FSH, E2 ve prolaktin testine girersin. Ona göre de PCT devam mı yoksa tamam mı karar verirsin. Genelde uzun kürlerde Klomen kullanımı da uzun tutuluyor. Bu tamamen sana ve bünyene kalmış bir şey. 

Gerekli olan MCT zaten @Askabaryazmış.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    149

Ben son girdiğim 6 aylık kürde pct için 1500  lük pregnyl i insülin iğnesinde bölüp kürün son haftalarında kullanmıştım 21 gün bekleyip 500 lük pregnyl i ezbere vurup sabit 20 mg nolvadex i 30 gün kullanmıştım zira sende 4 5 ay gibi sürelerde düşük miktar pregnyl vurabilirsin testis tembelleşmesini engeller ( yaptığım araştırmalar neticesinde bunu yazıyorum ) bilgin olsun 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Func.    0

ALT/AST baktırmak oldukça mantıklı, muhakkak yapacağım. Değerlerin yüksek olması durumunda nac kullanabilirim evet. Bu ovitrelle sanırım pregynl ile muadil degil mi? @rastlantisal  

Yarı zamanda pregynl vurma olayını ilk defa duyuyorum, araştıracağım bunu da. Okuduğunuz herhangi bir kaynak var mı acaba?

@Testocu

Bu arada ben başladım cycle'a bu sefer 500mg olarak ilerlemeyi düşünüyorum. İlk birkaç aydan sonra dozu arttırıp 750mg lara çıkmak mantıklı mıdır sizce yoksa gereksiz mi dersiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Func., Bir saat önce yazdı:

ALT/AST baktırmak oldukça mantıklı, muhakkak yapacağım. Değerlerin yüksek olması durumunda nac kullanabilirim evet. Bu ovitrelle sanırım pregynl ile muadil degil mi? @rastlantisal  

Yarı zamanda pregynl vurma olayını ilk defa duyuyorum, araştıracağım bunu da. Okuduğunuz herhangi bir kaynak var mı acaba?

@Testocu

Bu arada ben başladım cycle'a bu sefer 500mg olarak ilerlemeyi düşünüyorum. İlk birkaç aydan sonra dozu arttırıp 750mg lara çıkmak mantıklı mıdır sizce yoksa gereksiz mi dersiniz?

Ovitrelle alfa HCG, pregnyl ise beta HCG olarak geçiyor ve bildiğim kadarıyla kağıt üstünde aralarında çok fazla fark yok . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.