Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dmrvvd

Bu güne kadar denediğim markalar enova, unigen ve optimum

Önerilen İletiler

dmrvvd    2

Arkadaşlar başlıkta yazan markaları denedim aralarında en verim aldığım Optimum ve Enova oldu. Eczane ilaçları ile kombin yaptım genel olarak ben.

Buna dayanarak sonraki kürümde Optimum üzerinden gitmeyi planlıyorum ama parasını bir kenara bırakırsak en dolu ilaç hangisi piyasada gerçekten üzerinde yazdığı dozajları içeriğinde bulunduran bir ilaç var mı merak ediyorum? Çevremde dünya kadar para verip SP kullanıp verim alamayan da gördüm, en övülen markayı kullanıp çöp denilen markalara göre aynı sonucu kat edende. 

16415747194771825779433846570006.jpg

tarihinde dmrvvd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ouzhannn    150
dmrvvd, 24 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar başlıkta yazan markaları denedim aralarında en verim aldığım Optimum ve Enova oldu. Eczane ilaçları ile kombin yaptım genel olarak ben.

Buna dayanarak sonraki kürümde Optimum üzerinden gitmeyi planlıyorum ama parasını bir kenara bırakırsak en dolu ilaç hangisi piyasada gerçekten üzerinde yazdığı dozajları içeriğinde bulunduran bir ilaç var mı merak ediyorum? Çevremde dünya kadar para verip SP kullanıp verim alamayan da gördüm, en övülen markayı kullanıp çöp denilen markalara göre aynı sonucu kat edende. 

Orjinal SP ise bence verim alınmaması çok zor ben orjinal olup verim alamayan görmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
dmrvvd, 48 dakika önce yazdı:

bende optimum kullanıcam kullandıktan sonra yazarım nasıl verim aldığımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dmrvvd, 1 saat önce yazdı:

16415747194771825779433846570006.jpg

Merhaba. Aldığınız verimin bu markalar değil de eczane ilaçlarından gelmediğini nereden biliyorsunuz ? Diyelim ki eczane sustanonu ve enova pharma boldenon kullandınız ve 6 kg aldınız bir miktar vücudu doldurdunuz. Bu alınan gelişmeyi enova pharma boldenona yormanızın sebebi nedir ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dmrvvd    2
NamasteGodDamnİt, 31 dakika önce yazdı:

Merhaba. Aldığınız verimin bu markalar değil de eczane ilaçlarından gelmediğini nereden biliyorsunuz ? Diyelim ki eczane sustanonu ve enova pharma boldenon kullandınız ve 6 kg aldınız bir miktar vücudu doldurdunuz. Bu alınan gelişmeyi enova pharma boldenona yormanızın sebebi nedir ? 

Unigen'nin Testo+Boldenon+tabletlerini hiç bir eczane ürünü eklemeden kullandım bu açıdan rahat konuşabiliyorum, verim alamadım.

Daha sonra komple eczaneye döndüm ve boşa gitmemesi için Unigen Boldenonu kullanmaya devam ettim eczane + Unigen olduğu için değişim oluyordu ama Unigen benim için bitmişti zaten.

Ve asıl değişim Unigen bittikten sonra Boldenon'u Enova marka kullandıktan 2 hafta sonra başladı Unigen'e göre ciddi bir fark oldu.

Herşeye rağmen dönüp geri baktığımda bu 3 marka içinde Optimum diyorum içimden. Salonda herkes farklı farklı markaları kullanıyor eminim ki test yapılsa çoğu ilacın çalışmadığı net olarak görülecektir gelişim kürdeki düzenli beslenme+düzenli antreman ile geliyor ilaç boş ilaç ilede bir şekilde..(bom boş demiyorum, ama %5 mi %10 mu artık ne kadar doluysa ilaç.) Ben bu 3 markayı denedim ve tecrübelerim bu şekilde, yeni bir maceraya girmeden Optimum dan yada Enova dan devam edeceğim muhtemelen.

Ouzhannn, 2 saat önce yazdı:

Orjinal SP ise bence verim alınmaması çok zor ben orjinal olup verim alamayan görmedim 

Kendisi yarışmacıydı, belkide sahtesine denk geldi bilemiyorum.(1.5-2 sene önce kullandı) Araştırıldığında en güvenilir ve laboratuvar ortamında üretilen SP olarak çıkıyor karşımıza ama mevcut satılanları kullananların değişimlerine bakmak lazım yazılanlardan çok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    854
dmrvvd, 8 dakika önce yazdı:

Boldenon'u Enova marka kullandıktan 2 hafta sonra başladı Unigen'e göre ciddi bir fark oldu.

Boldenon enjeksiyonlarınızdan 2 hafta sonra fark oldu? Doğru anladıysam boldenon bu kadar hızlı tepki veren bir ilaç değildir ama yanılıyor olabilir misiniz?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dmrvvd    2
forbit, 2 dakika önce yazdı:

Boldenon enjeksiyonlarınızdan 2 hafta sonra fark oldu? Doğru anladıysam boldenon bu kadar hızlı tepki veren bir ilaç değildir ama yanılıyor olabilir misiniz?

Ben yaşadığım süreci anlatıyorum çalıştığını hissettim çok net olarak. Birden mucize yarattı demiyorum, ancak 2 haftaya farkını hissettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    854
dmrvvd, 31 dakika önce yazdı:

Ben yaşadığım süreci anlatıyorum çalıştığını hissettim çok net olarak. Birden mucize yarattı demiyorum, ancak 2 haftaya farkını hissettim.

2 haftada boldenun farkı açlık hissiyatı ise haklı olabilirsiniz ama kas hacmim arttı damarlandım gibi farklar oldu mu? Cevap evet ise burası karışır :D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Boldenon ve 2 hafta imkansız kısa ester bile 3 haftadan assağı açılmaz :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dmrvvd    2
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Boldenon ve 2 hafta imkansız kısa ester bile 3 haftadan assağı açılmaz :) 

Keşke full eczane gidebilsem de, bu merdiven altı-kimlerin ürettiği belli olmayan ilaçları kullanmak zorunda kalmasam. Üstteki arkadaşımızında düşüncesi buymuş ki, sonradan bu forumda böyle bir tedirğinliğin olduğunu anlayabiliyorum. TEKRAR EDİYORUM: Keşke eczaneden erişebilseydik hepsine.

Forbit; bunu 2 hafta kullandıktan sonra yazmıyorum toplam 12 hafta sürdü kür daha sonrasında da sonuç gördüğüm için yazıyorum.

Ancak bu forumda artık hiç bir markaya en ufak bir olumlu yorum yazmayacağım bu yaklaşımdan ötürü, sessiz sakin bir okuyucu olarak devam edeceğim nedeni de sizlerin bu yaklaşımı.

İyi akşamlar dilerim herkese.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405
dmrvvd, 7 dakika önce yazdı:

Keşke full eczane gidebilsem de, bu merdiven altı-kimlerin ürettiği belli olmayan ilaçları kullanmak zorunda kalmasam. Üstteki arkadaşımızında düşüncesi buymuş ki, sonradan bu forumda böyle bir tedirğinliğin olduğunu anlayabiliyorum. TEKRAR EDİYORUM: Keşke eczaneden erişebilseydik hepsine.

Forbit; bunu 2 hafta kullandıktan sonra yazmıyorum toplam 12 hafta sürdü kür daha sonrasında da sonuç gördüğüm için yazıyorum.

Ancak bu forumda artık hiç bir markaya en ufak bir olumlu yorum yazmayacağım bu yaklaşımdan ötürü, sessiz sakin bir okuyucu olarak devam edeceğim nedeni de sizlerin bu yaklaşımı.

İyi akşamlar dilerim herkese.

Sayın @dmrvvd, takdir edeceğiniz üzere buraya marka reklamı yapmak için vakti ile çok başlık açıldı. O yüzden arkadaşların şüphe ile yaklaşmasını yadırgamayın ve kişisel algılamayın lütfen.

18 hafta boldenon, 15-16 hafta sustanon kullanmış biri olarak gönül rahatlığı ile yorum yapabilirim. 

Öncelikle sustanondan bahsedeyim. Hakikaten kullandığım en etkili testosteron türü oldu. Kısadan uzuna esteri sayesinde hem çabuk etki gösterdi hem de uzun esterleri sayesinde vücutta çok su tutturup kilomu artırmayı başardı. 

Boldenon olarak bandrollü SP kullandım. Yani dolu mu boş mu diye üzerinde kafa yormaya gerek kalmadan etkisini konuşabilirim. 12. haftada ancak kendisini hissettirmeye başladı desem yeridir.

Tecrübeni paylaştığın marka hakkında en ufak fikrim yok. Genel olarak sustanon ve boldenon üzerine tecrübelerimi paylaştım.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Feng, 10.03.2022 - 17:47 yazdı:

Nasıl gidiyor kür

suan formum bu biraz yağlandım kur bası 70 kg ıdım sımdı 78 kg ım 9.haftadayım haftalık 500 testo e 

https://files.fm/u/kyw3zrzwy#/

STALOB, 11.03.2022 - 01:39 yazdı:

suan formum bu biraz yağlandım kur bası 70 kg ıdım sımdı 78 kg ım 9.haftadayım haftalık 500 testo e 

https://files.fm/u/kyw3zrzwy#/

Corona geçirdim 1 hafta yattım oda etkiledi baya formu değişik bi deri olmuştu yavaştan düzeltiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.