Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lynx

Kur icindr hcg

Önerilen İletiler

Lynx    160

Değerli dostlarım merak ettiğim ve gerekli olan bir bilgiye ihtiyacım var ortala 4 veya 5 ay kadar kur içinde kalmayı düşünüyorum sağlık sorunu olmadığı sürece kür boyu testosteron ilk 12 hafta boldenon kullanıcam merak ettiğim ise kür içinde hgc ne aralıklarla ve ne dozajda kullanmalı? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    945
Lynx, 42 dakika önce yazdı:

Değerli dostlarım merak ettiğim ve gerekli olan bir bilgiye ihtiyacım var ortala 4 veya 5 ay kadar kur içinde kalmayı düşünüyorum sağlık sorunu olmadığı sürece kür boyu testosteron ilk 12 hafta boldenon kullanıcam merak ettiğim ise kür içinde hgc ne aralıklarla ve ne dozajda kullanmalı? 

dostum 1. si 12 hfta bolde için çok çok kısa bir süre verim almak istersen en az 16 hafta kullan.
2. si testislerde olağan dışı bir küçülme görürsen 3te1 i kadar vur yada yarısını vur gözlemle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Askabar, 14 dakika önce yazdı:

dostum 1. si 12 hfta bolde için çok çok kısa bir süre verim almak istersen en az 16 hafta kullan.
2. si testislerde olağan dışı bir küçülme görürsen 3te1 i kadar vur yada yarısını vur gözlemle

Bu konuyu yanıtlayacak kadar bilgi sahibi ve kur geçmişi olduğunu düşünmüyorum sevgili dostum sadece 1 doz HCG ile testistler olgunlaşmaz ve kısa zaman içinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    945
Sayrox, Şimdi yazdı:

Bu konuyu yanıtlayacak kadar bilgi sahibi ve kur geçmişi olduğunu düşünmüyorum sevgili dostum sadece 1 doz HCG ile testistler olgunlaşmaz ve kısa zaman içinde

kür içinde olgunlaşmasını beklemek ne kadar mantıklı ?
mesele kür geçmşi değil bilgi ayrı deyeyi ayrı bişey. 
Kür içerisinde hcg kullanımı testislerin çok fazla atrofiye uğramasından kaçınmaktır. Testislerim küçülmesin diyorsan zaten kür yapmanın mantığı yok.
ayrıca pct de bile 1 doz yeterli iken kür içerisinde yetmemesini düşünmen garip.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Elimde choriomon 5000 var bunu 3te 1 mi almam gerekli ufalma oldugunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Ben 6 aylık kürün son 10 haftasında pregnyl i insülin iğnesiyle bölüp kullanmıştım …pct zamanı ise 500 pregnyl vurmuştum ezbere 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Testocu, 7 dakika önce yazdı:

Ben 6 aylık kürün son 10 haftasında pregnyl i insülin iğnesiyle bölüp kullanmıştım …pct zamanı ise 500 pregnyl vurmuştum ezbere 

Etki nasil oldu peki? Benim pct bitti 2 ay kadar dinlendim soyle diyim tekrar kure başlayınca biliyorum lh dibe vuruyor cok hizli yani haftada iki enjeksiyon oluyor 2.ci haftada elle hissedilecek bir testis ufalmasi oluyo bende onceki kurumden biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Ölçtürmedim değerlerimi ama önceki  kür Halime döndüm diyebilirim , testisler hemen küçülmez belirtim kür süresi uzadıkça  küçülme devam eder yaptgm araştırmalara göre 3 belki 4 ayda bir kullanılan az miktar pregnyl testis küçülmesini engelleyebilir fazlası kürü baltalar söyliyeyim 

Yapacağın şey insülin iğnesiyle belli aralıklarla düşük mg da ovitrelle vurmak 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Testocu, 1 dakika önce yazdı:

Yapacağın şey insülin iğnesiyle belli aralıklarla düşük mg da ovitrelle vurmak 

Binde bir gorulen bi durum var ovitrelle vende ise yaramiyor o yuzden web te dibe vurup bi eczanede choriomon buldum ayda bir kez 10 cc veya 5 cc yetrli olabilirmi acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    945
Lynx, 2 saat önce yazdı:

Elimde choriomon 5000 var bunu 3te 1 mi almam gerekli ufalma oldugunda

5000 lik se kür içi 5 e bölüp 1 i vurabilirsin. Pct de 3 e bölmek daha mantıklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Kür zamanı hcg vurulması bana göre gereksiz.Bence testisleri duyarsızlaştırıp pct sürecinde daha yüksek doz istemesine sebep olabilirsiniz testisleriniz tabi ki küçülecek ama eski Haline gelecek sağlıklı bir pct geçirirseniz 

tarihinde Emrahtkty tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Hemen hemen 10 ay kürde kalmış ve kürün ortasında 1/3 oranında ovitrelle kullanmış biri olarak yorum yapabiliyorum. @Emrahtktyhaklı. Hadi kür içi büyüttün yine küçülecek kürde olduğun sürece. Ha ağrı sancı oluyordur kullanırsın. Onun dışında kürde iken artık kullanmam.

Onun yerine MCT kısmını eksiksiz ve düzenli alıp öğününüze 1 adet orta / büyük boy kuru soğan eklemek daha etkili sonuçlar verecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Hemen hemen 10 ay kürde kalmış ve kürün ortasında 1/3 oranında ovitrelle kullanmış biri olarak yorum yapabiliyorum. @Emrahtktyhaklı. Hadi kür içi büyüttün yine küçülecek kürde olduğun sürece. Ha ağrı sancı oluyordur kullanırsın. Onun dışında kürde iken artık kullanmam.

Onun yerine MCT kısmını eksiksiz ve düzenli alıp öğününüze 1 adet orta / büyük boy kuru soğan eklemek daha etkili sonuçlar verecektir.

Bi furya cıktı öyle abi kür içi kesinlikle kullanın diye YouTube da ama daha zarar veriyorlar lyding hücrelerine kullanmamak en iyisi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar pregnyl aldım yurtdışı olandan ve güvenmediğim için hamilelik testi yaptım ilaca çift çizgi çıktı ürün sağlam mı yani ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Kür zamanı hcg vurulması bana göre gereksiz.Bence testisleri duyarsızlaştırıp pct sürecinde daha yüksek doz istemesine sebep olabilirsiniz testisleriniz tabi ki küçülecek ama eski Haline gelecek sağlıklı bir pct geçirirseniz 

Kullanmakta kullanmamakta mantikli geliyor ikiside mantikli kullanmak istememdeki amac lh dibe vurup pct tekrar yukseltemezsem diye korkuyorum kullanmak istememe sebebimse hem kuru baltalicak h3mde dediginiz gibi pct de daha yuksek dozlar isticek kararsizim. Hala

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Emrahtkty dediginde mantikli geliyo mafemki denendi bi daha kotu etki ediyo ozman kullanmamk daha mantikli gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Lynx, 1 dakika önce yazdı:

Emrahtkty dediginde mantikli geliyo mafemki denendi bi daha kotu etki ediyo ozman kullanmamk daha mantikli gibi 

Bence kullanmana gerek yok ayrıca lh dibe hepimizde vuruyor sağlam pct ile toparlarsın 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Emrahtkty, 18 dakika önce yazdı:

Bence kullanmana gerek yok ayrıca lh dibe hepimizde vuruyor sağlam pct ile toparlarsın 

En önemli kısım bu. PCT'den korkmamak, kısa tutmamak çok önemli. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.