Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onurinhoo

Genotropin kullanımı hakkında

Önerilen İletiler

Possiblee    1
holyland, 25 dakika önce yazdı:

sabah 2 spordan sonra 2 ac karnına vurunp 45dk 1 saat sonra kaliteli karb ile(pirinç tabiki de xd) yemek yeniyor diye biliyorum ve en az 6 ay kullanın deniyor du, bittik den sonra ghrp ve cjc yapabilirsin 

❤tam emin değilim❤

Teşekkür ederim emin olmasan da yardımcı olman hoş dostum 😌

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yavuz    6
Mickey, 04.12.2021 - 17:06 yazdı:

Üç yıldır düzenli HGH kullanan birisi olarak tecrübelerimi aklıma geldiği kadarıyla yazayım.

Kalıcı kas oluşumu sağlamak için tüm ilaçların üstünde HGH, insulin ve peptitler yer alır. Bunlar olmadan istediğiniz kadar anabolizan testo kullanın ilerleme bir yerden sonra tıkanır çünkü büyüme sarkoplazmik gitmiştir. Tabi hemen telaşlanmayın bu amino asitleri (HGH, İnsulin, peptitler aslında amino asitlerden oluşur) vücut aslında üretiyor. Yani anabolizanlar gibi değil. Aslında doğal olarak var. Dışarıdan alarak vücuttaki düzeyi arttırılmış oluyor.

En hızlı gelişimimi HGH, insulin ve peptitleri bir arada kullandığım dönemde yaşadım. Tabi yanında anabolizanlar ve testo vardı. Herhalde rüya kür denilse böyle bir şey olur. Şimdi bu kadar ilaca mr olympia olurdun diyen tipler çıkacak:) hayır olunmuyor arkadaşlar. Üç aylık beş aylık böyle kürlerle olympia falan olunmuyor. Yıllar yıllar gerekiyor. Disiplini ve iradeyi bozmadan yıllar geçmesi gerekiyor.

HGH için en en önemli konu kesinlikle ama kesinlikle vücudun en aç olduğu zamanda yapılmalı. Çünkü insulinle tamamen zıt çalışıyorlar. Ancak bu şekilde %100 verim alabilirsiniz. Diğer husus karaciğerin tek seferde işleyebileceği HGH miktarı 2-3 iu dir. Yani üniteleri gün içine bölmek gerekir. Eğer insulin kullanılmıyorsa günlük 2+2iu şeklinde toplam 4iu büyüme ve yağ yakımı için gayet yeterlidir. İlk üniteyi sabah 4-7 saatleri arasında almak en uygunu. Kahvaltı da en erken 07:30. Ben çişe kalktığımda saat 4 gibi yapıyordum. Diğer ünite ise antrenman biter bitmez. Ve burası önemli HGH yapıldıktan sonra mutlaka 30dk hiçbir şey yenilmemeli. Su haricinde hiçbir şey. Protein tozu vs.. dahil.

HGH etkisini tam alabilmek için en az 6 ay aralıksız kullanmak gerekiyor.

Bu arada HGH kıkırdak eklem tendon ligamentlere müthiş katkı sağlar kolejen üretimini arttırır.

1 iu HGH yaklaşık 50gr daha fazla protein, 70gr daha fazla karbonhidrat taşır.

HGH aslında büyüme dönemi için en uygun hormondur. Bu nedenle antrenmanların güçten ziyade hasar odaklı olması gerekir.

HGH aynı zamanda çok yüksek ünitelerle hızlı yağ yakımı için kullanılıyor ancak ben tavsiye etmiyorum. İki üç günde bir kalem bitiren arkadaşlarım vardı:) Yağ yakım senaryosu tamamen farklı bir durum.

HGH her ne kadar insulinle ters çalışsa da bulk döneminde her ikisinin uygun kullanımı en etkili adele kazanımını sağlar ancak bunları beraber kullanabilmek ciddi tecrübe gerektiriyor. Beslenme, antrenman ve kür içeriği HGH ve insulinle uyumlu olmalı.

Hocam günlük 3iu etki etmez mi 6 ay boyunca yanında haftalık 500 testo prop

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.