Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Ghrp-2 + cjc-1295 + melanotan + igf-1 ve Ipamorelin kürü

Önerilen İletiler

Bay-T    4.259

Diğer forumlarda dolaşırken gördüğüm kür günlüklerini yayınlama kararı aldım ( diğer forum = avrupa forumları )

Alınanlar :

ghrp-2 10MG x10

cjc-1295 x15

melanotan II x3

igf-1 LR3 x3

Ipamorelin 2MG x7

Fotoğraf :

vYDmPm.jpg

Blackstory denen yerden ürünlerini sipariş vermiş ve başlangıçta daha farklı peptidler kullanmak istiyormuş ama bunun sıralamasını değiştirmiş. Kürünü revize etmiş sanırım ve siparişi verdikten sonra peptidleri gümrükte takılı kalmış bir kaç hafta demiş sanırım ama orayı tam anlayamadım. 1.600 $ ödediğini söylüyor bunlara IGF-1 için 3 haftalık bir konumlama yapmış ve 70mcg kol,sırt, biceps ve göğüs,triceps lerine 4,5 gün/hafta boyunca enjekte ettiğini söylemiş. Kollarında büyüme görmüş ama kür bitmediğinden bir şey söylemek için erken demiş.

Tüm okuyanlara teşekkür etmiş.

Sorulan sorulara verdiği cevaplar :

Ben son birkaç hafta GHRP-2 / CJC-1295, iki ya da üç kez günde bir kere @ 100mcg / 100mcg oldum demiş..

Ben GHRP gördüğüm kadarıyla-2 çok açlık hissettirmiyor ghrp daha çok diyet dostu bir ürün bence. 20 dakika oldu iğne olalı ama ben aç değilim.

Yaklaşık 8-9 hafta CJC/GHRP kullanmış diyet sonuç vermiş. Şimdiye kadar çok iyi diyor.

CJC/GHRP çok memnun kalmış çok iyi yağ yaktığını görmüş.

pvDjQa.jpg2vly0A.jpg

Kaynak : https://thinksteroids.com/community/threads/napsgear-peptide-s-log.134347925

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tyson    0

Benim gıcık olduğum bir şey var oda şudur ki before resim normal kendini sıkmamış after da sıkmış oldu mu şimdi?

Sadece bu değil diğer paylaşılanlarda da aynı sıkıntı var! yani şaşırtmacalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41
Benim gıcık olduğum bir şey var oda şudur ki before resim normal kendini sıkmamış after da sıkmış oldu mu şimdi?

Sadece bu değil diğer paylaşılanlarda da aynı sıkıntı var! yani şaşırtmacalı.

Forumda dikkat ettim sen o konuya takıntılısın ama göz var nizam var ciddi bir gelişim söz konusu hocam şimdi ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tyson    0

Takıntılısın demekle kestirip atamazsın şimdi, benim gibi göremiyorsunuz dikkat et şimdi 2. fotoğrafta kameraya daha yakın ve kendini kasmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41

Haklısın belki zaten kim ne kadar düzgün poz vermeyi biliyor ki ? amatörce hazırlanan bir poz günlüğü gibi çok profesyonelce değil.

Açı konusu için bir şey diyemem ama kolu ne kadar sıksada sıkmasada omuzdan gelen bir gelişim söz konusu hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.