Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Poyraz Babayiğit

Bir takım hissiyatlar

Önerilen İletiler

Herkese merhaba.

2 3 ay önce kalp çarpıntısı yaşamıştım hastaneye gittiğimde doktor bir sorun yok dedi fakat her doktor gibi vücut geliştirmeyi kötüleyip azaltman lazım dedi onun yanı sıra kafeini bıraktım ve kanımda d vitamini fazla bulunduğu için oda çarpıntı ve nefes darlığına sebep oluyormuş bunları kestikten sonra herşey düzeldi. 

Üstünden zaman geldi ben hafif hafif kafein almaya başladım (d vitamini almadan)  ve creatin alıyordum sadece ama son zamanlarda yine aynı şikayet oldu ve ben kafeini kestim artık hayatımdan tamamen uzak tutucam çünkü psikolojik ve mental olarak çok zorlu ve üzücü anlar yaşamış oldum gece kalbimi dinlemekten antrenmanlarda göğsümü tutmaktan yorulmuştum.

Şu sıralarda ise yemek yerken kalp çarpıntım oluyor oda az şekilde onun dışında kalbim normalden biraz daha sert atıyor yeni yeni bıraktıpım için ama asıl sorun insulin problemim olmasından şüphelenmem yulaf yerken mesela başım dönüyor halsizlik oluşuyor uyku isteği geliyor bunun içinde ayrı doktora gidicem ama yaşamış olan varsa naptığını nasıl hissettiğini anlatabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Geceleri yatarken hangi pozisyonda yatıyorsun? Komik gelebilir ama bu bile kalp ağrısı yapıyor mesela bende.Üstüne yattığım zaman hep ağrır gün boyunca sırt üstü yattığım zaman bir sıkıntı olmaz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Geceleri yatarken hangi pozisyonda yatıyorsun? Komik gelebilir ama bu bile kalp ağrısı yapıyor mesela bende.Üstüne yattığım zaman hep ağrır gün boyunca sırt üstü yattığım zaman bir sıkıntı olmaz.

Sağ ve sol sürekli değiştiriyorum abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Poyraz Babayiğit, 6 dakika önce yazdı:

Sağ ve sol sürekli değiştiriyorum abi 

Dümdüz sırt üstü yatmayı dene bi istersen bir kaç gün ayrıca kafein yaramıyorsa kesinlikle bırsk şakaya gelmez ritim bozukluğu varsa tetikler geçmiş olsun kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Zaten ilaçlar ve yüksek kalorili beslenme nedeniyle kan basınçlarımız sürekli tepelerde geziyor.

Düşük kan basıncı düşük metabolizma demek, açlık hissi duymamak demek. Halbuki biz bunun tam tersini istiyoruz çünkü kas inşa hızımızı bu belirliyor ve ilaçlar bunu sağlıyor. Sodyum, potasyum ve su bunu daha da yukarı taşıyor.

Eğer zirve yapmış bu sistem içine sen kafein gibi ilave güçlü bir uyarıcı eklersen maalesef denge overdose olur ve kardiyovasküler sistem alarm durumuna geçer.

Birçok bodyci arkadaşım kafein almaz onun yerine ilaçların etkisini arttırma yoluna gider. Antrenman harici yapılan kardiyolar bu sistemi arada frenlemek, kardiyovasküler sisteme aşırı yük binmesini engellemek içindir. Kesinlikle ama kesinlikle yağ yakmak için değil:) (tabi bunu kimse açıkça söyleyemez) Kas kütlesi belli bir mertebenin üstünde olan kişiler zaten 5dk ağırlık antrenmanında 45dk'lık kardiyoya eş değer yağ yakar ve kas kütlesi arttıkça bu misli misli yükselir. Tekrar ediyorum o gördüğünüz sabah akşam kardiyo yapan bodycilerin amacı yağ yakımı değil ilaçların ve yüksek kalorilerin kardiyovasküler sistemde oluşturduğu aşırı basıncı dengelemek. Bu sayede daha yüksek mg ilaçlara daha yüksek kalori besinlere daha yüksek hipertrofiye ve daha yüksek kas hacmine ulaşılıyor.

Kürde olan arkadaşlar kafein gibi uyarıcılara şüpheyle yaklaşmalı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Zaten ilaçlar ve yüksek kalorili beslenme nedeniyle kan basınçlarımız sürekli tepelerde geziyor.

Düşük kan basıncı düşük metabolizma demek, açlık hissi duymamak demek. Halbuki biz bunun tam tersini istiyoruz çünkü kas inşa hızımızı bu belirliyor ve ilaçlar bunu sağlıyor. Sodyum, potasyum ve su bunu daha da yukarı taşıyor.

Eğer zirve yapmış bu sistem içine sen kafein gibi ilave güçlü bir uyarıcı eklersen maalesef denge overdose olur ve kardiyovasküler sistem alarm durumuna geçer.

Birçok bodyci arkadaşım kafein almaz onun yerine ilaçların etkisini arttırma yoluna gider. Antrenman harici yapılan kardiyolar bu sistemi arada frenlemek, kardiyovasküler sisteme aşırı yük binmesini engellemek içindir. Kesinlikle ama kesinlikle yağ yakmak için değil:) (tabi bunu kimse açıkça söyleyemez) Kas kütlesi belli bir mertebenin üstünde olan kişiler zaten 5dk ağırlık antrenmanında 45dk'lık kardiyoya eş değer yağ yakar ve kas kütlesi arttıkça bu misli misli yükselir. Tekrar ediyorum o gördüğünüz sabah akşam kardiyo yapan bodycilerin amacı yağ yakımı değil ilaçların ve yüksek kalorilerin kardiyovasküler sistemde oluşturduğu aşırı basıncı dengelemek. Bu sayede daha yüksek mg ilaçlara daha yüksek kalori besinlere daha yüksek hipertrofiye ve daha yüksek kas hacmine ulaşılıyor.

Kürde olan arkadaşlar kafein gibi uyarıcılara şüpheyle yaklaşmalı. 

Bol kardiyo diyosun yani abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Memotellica    15

hocam senle aynı sorunu aynı anda yaşıyor olmamız şaşırtıcı gerçekten, gece aniden yatmadan önce titremeler, baş dönmesi ve konuşmada zorlanma gibi şikayetler sonucu bi gece acile gittim testlerimde anormal bir durum çıkmadı sonra nöroloğa gittim onun yaptığı testler sonucunda da negatif bir durum olmadığı gözüktü, ben de psikoloğa gittim bu çarpıntılar için ilaç verdi bugünden itibaren kafein ve herhangi supplement (omega 3 ve zma dışında) kullanmama kararı alalım bakalım bende ne gibi sonuçlar verecek.

tarihinde Memotellica tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Memotellica, Şimdi yazdı:

abi senle aynı sorunu aynı anda yaşıyor olmamız şaşırtıcı gerçekten, gece yatmadan önce titremeler, baş dönmesi ve konuşmada zorlanma gibi şikayetler gibi bi gece acile gittim testlerimde anormal bir durum çıkmadı sonra nöroloğa gittim onun yaptığı testler sonucunda da negatif bir durum olmadığı gözüktü, ben de psikoloğa gittim bu çarpıntılar için ilaç verdi bugünden itibaren kafein ve herhangi supplement (omega 3 ve zma dışında) kullanmama kararı alalım bakalım bende ne gibi sonuçlar verecek.

Vallahi sorma sebebi bulamamak kötü tek kullandığım supplement creatin oda yapmaz diye tahmin ediyorum ya ondan ya insülinden ya da psikolojik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Memotellica    15
Poyraz Babayiğit, Şimdi yazdı:

Vallahi sorma sebebi bulamamak kötü tek kullandığım supplement creatin oda yapmaz diye tahmin ediyorum ya ondan ya insülinden ya da psikolojik

evet hocam benimkinin sebebi hayatımdaki gelecek kaygısı ve özel ilişkilerimden ötürü yaşanan stres ve üzüntü sonucu olduğunu düşünüyorum herhangi bir fiziki sebebi yok çünkü, doktorumda buna istinaden bir ilaç verdi, gün içinde beklenmedik anda dengem bozuluyor, nefes darlığı çekiyorum ,antrenmanın sonlarında sersemleşiyorum titreme başlıyor (daha önce hiç böyle bişey olmazdı), yarın ilk kafein almadan antrenmanımı yapacağım bakalım neler değişecek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Memotellica, 42 dakika önce yazdı:

evet hocam benimkinin sebebi hayatımdaki gelecek kaygısı ve özel ilişkilerimden ötürü yaşanan stres ve üzüntü sonucu olduğunu düşünüyorum herhangi bir fiziki sebebi yok çünkü, doktorumda buna istinaden bir ilaç verdi, gün içinde beklenmedik anda dengem bozuluyor, nefes darlığı çekiyorum ,antrenmanın sonlarında sersemleşiyorum titreme başlıyor (daha önce hiç böyle bişey olmazdı), yarın ilk kafein almadan antrenmanımı yapacağım bakalım neler değişecek 

Aynı sorun bende de var anksiyete stress overthing bu sporu baltalayan herşey var ama yapıcak birşey yok biz bir sürecin içindeyiz ve bu engelleri birer basamak olarak görmemiz lazım yaşlarımızda keza genç atatıcaz inşallah 💪💪

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5

Magnesium citrate zaten iyi olmayan gece uykumu daha da fena hale getiriyor bende. İnanılmaz bir anksiyete ve iç sıkıntısı yaratıyor uykuya dalmak imkansız oluyor. Zma nın magnesium tipi içeriğine bakabilirsin. Bisglycinate direk uyku getirici oluyor bende. Gerçi sen gün içinde demişsin. Ağır powerlifting yaparken fazla supplement ve özellikle aşırı B12 yüzünden çok sağlam insomnia oldum ben, sonrasında psiko ilaçları, homonel dengenin tamamen altüst olması, psikolojinin iyice mahvolması, sonuç olarak 40 yaşında kalıcı trt deyim şu anda. Çarpıntı değil ama sersemlik hissi bende de oluyor hep. Trt den dolayı olan kan yoğunluğuna yoruyorum ama ferritin im baya düşük olduğu için kan vermeden devam etmeye çalışıyorum. Zaten oldukça sık kontrol amaçlı kan verdiğim için. Ya da belki zaman zaman yükselen estradiol yüzünden bilemiyorum, doktora gidince hiçbirşey bulamıyorlar ve hemen sen psikolojik tedavi gör e bağlanıyor olay klasik. Bence vücudun dengesini bozmak bakımından aşırı supplement kullanımı en az anabolik ler kadar sakat. Anabolik lerde (herkes öyle değil elbette ne yazık ki ama) en azından hakkını da vermek amacı ile daha dikkatli davranılabiliyor. Ama supplement lerde "bir şey olmaz, göm" kafası çok fazla var. On off şeklinde creatin, bcaa, arjinin, beta alanin/taurin dışında pek bir şey kullanmaz oldum ben. Whey bile arada bir ara öğün niyetine. 

tarihinde Junkboy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy, 2 saat önce yazdı:

Magnesium citrate zaten iyi olmayan gece uykumu daha da fena hale getiriyor bende. İnanılmaz bir anksiyete ve iç sıkıntısı yaratıyor uykuya dalmak imkansız oluyor. Zma nın magnesium tipi içeriğine bakabilirsin. Bisglycinate direk uyku getirici oluyor bende. Gerçi sen gün içinde demişsin. Ağır powerlifting yaparken fazla supplement ve özellikle aşırı B12 yüzünden çok sağlam insomnia oldum ben, sonrasında psiko ilaçları, homonel dengenin tamamen altüst olması, psikolojinin iyice mahvolması, sonuç olarak 40 yaşında kalıcı trt deyim şu anda. Çarpıntı değil ama sersemlik hissi bende de oluyor hep. Trt den dolayı olan kan yoğunluğuna yoruyorum ama ferritin im baya düşük olduğu için kan vermeden devam etmeye çalışıyorum. Zaten oldukça sık kontrol amaçlı kan verdiğim için. Ya da belki zaman zaman yükselen estradiol yüzünden bilemiyorum, doktora gidince hiçbirşey bulamıyorlar ve hemen sen psikolojik tedavi gör e bağlanıyor olay klasik. Bence vücudun dengesini bozmak bakımından aşırı supplement kullanımı en az anabolik ler kadar sakat. Anabolik lerde (herkes öyle değil elbette ne yazık ki ama) en azından hakkını da vermek amacı ile daha dikkatli davranılabiliyor. Ama supplement lerde "bir şey olmaz, göm" kafası çok fazla var. On off şeklinde creatin, bcaa, arjinin, beta alanin/taurin dışında pek bir şey kullanmaz oldum ben. Whey bile arada bir ara öğün niyetine. 

Doğru söylüyorsun abi valla herşeyi atıyodum ağzıma supplement ne zararı olabilir ki yada vitamin ne zararı olabilir ki diye ama belki de alıcağımız şey kanımızda yüksek oranda var mesela ben d vitamini kullanıyordum mahvetti çoğu şeyi neden kanımda doğal olarak zaten fazlasıyla varmış bence herkes kan testi verip öyle vitamin supplement kullanımına girmeli bcaa ve glutamine hariç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy    5
Poyraz Babayiğit, 15 dakika önce yazdı:

Doğru söylüyorsun abi valla herşeyi atıyodum ağzıma supplement ne zararı olabilir ki yada vitamin ne zararı olabilir ki diye ama belki de alıcağımız şey kanımızda yüksek oranda var mesela ben d vitamini kullanıyordum mahvetti çoğu şeyi neden kanımda doğal olarak zaten fazlasıyla varmış bence herkes kan testi verip öyle vitamin supplement kullanımına girmeli bcaa ve glutamine hariç 

D vitamini fazlası bildiğim kadarı ile çok olabilen bir şey değil. Çoğu insan şehir hayatında zaten az güneş gördüğü için ve gıdadan alma imkanı olmadığı için takviye alıyor. Ne kadar alıyordun? 10.000 ünite falan mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Junkboy, 4 saat önce yazdı:

D vitamini fazlası bildiğim kadarı ile çok olabilen bir şey değil. Çoğu insan şehir hayatında zaten az güneş gördüğü için ve gıdadan alma imkanı olmadığı için takviye alıyor. Ne kadar alıyordun? 10.000 ünite falan mı? 

Olabilir abi şimdi şu sıralar kreatinden şüpheleniyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.