Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Frank_McGrath

250MgTesto 200mgboldenon 10 hafta sizce danabole gerek varmı

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba

Yaşım 18 öncelikle ve söyliyeyim küre girme felan demeyin lütfen!

Arkdaşlar hedefim 83 84 kg ye cıkmak beslenmem ve antreman rutinim cok iyi bu sporu 1.5 yıldır yapıyorum

Boy 175 kg 75 Yağ oranı 11-12 kol 40 cm göğüs 115 cm omuz 127 cm bacak 61 cm

10 Hafta Testosteron Enanthate 250 Mg

10 Hafta Boldenon 200 Mg

kür böyle arkadaşlar sizce dianabol eklemeliyim ilk 4 hafta için ve bu kür icin pct nasıl olmalı

İlaçları hangi marka önerirsiniz ben Bvs labs düşünüyorum

Simdiden çok teskür ederim yardımcı oulrsanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    41
Arkadaşlar merhaba

Yaşım 18 öncelikle ve söyliyeyim küre girme felan demeyin lütfen!

Arkdaşlar hedefim 83 84 kg ye cıkmak beslenmem ve antreman rutinim cok iyi bu sporu 1.5 yıldır yapıyorum

Boy 175 kg 75 Yağ oranı 11-12 kol 40 cm göğüs 115 cm omuz 127 cm bacak 61 cm

10 Hafta Testosteron Enanthate 250 Mg

10 Hafta Boldenon 200 Mg

kür böyle arkadaşlar sizce dianabol eklemeliyim ilk 4 hafta için ve bu kür icin pct nasıl olmalı

İlaçları hangi marka önerirsiniz ben Bvs labs düşünüyorum

Simdiden çok teskür ederim yardımcı oulrsanız sevinirim

Küre girmeyin demeyi biliyorsun ama '' PCT NASIL OLMALI ? '' sorusunu da soruyorsun :D

PCT ezbere yapılan birşey değildir bunu unutmayın lütfen.

Her sporcu da ayrı olarak incelenmelidir.

Her Testo,Deca kullanan Pregnyl vurulacak gibi bir durumun ben çok doğru olmadığını düşünüyorum.

Hatta Pregnyl kullanımının minimumda tutulması gerektiğini savunan birçok yazar da mevcut.

Kendi kanaatimce her kürde Pregnyl ile oynanmamalı.

Kürün içeriğine ve sporcunun kür sonlarına doğru testis hassasiyetine göre karar verilmeli.

O yüzden FSH LH E2 testlerinizi yaptırın öyle yardımcı olalım. :bab

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4

Dediğin küre girdim 10 hafta 5 haftadan sonra 2 katına çıkardım ikaçları ama nerdeyse hiç etkisini görmedim danabol bende eklemedim salak gibi sana tavsiyem 12 hafta gir en az ve 500 bolde 500 testo ent gir yoksa bence boş yere sokağa para atıcaksın o yazdığın küre pct gerekmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abilerim haklısınız 8 hafta az süre ama ilk kürüm olduğu için çok uzun olmamasını istiyorum 8 hafta bodlenon etki yapmaz diyorsunuz peki sizce boldenon yerine primobolan mı eklesem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    858

Biraz daha uzat boldenona devam et hiç kafanı karıştırma hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4

korkmucaksın işte ilk kürüm az giriyim mantığı yanlış boldenon en temiz ilaç zaten yan etkisi yok neden korkuyosun anlamadım 12 hafta gir bence minimum ama güzel etki alayım diyosan 16 hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.