Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cherox

Sürekli tekrarlayan jinokomasti

Önerilen İletiler

Cherox    6

Hocalarım merhaba, yaklaşık bundan 8 ay önce küre girdim 15 hafta testetoron enant ve boldenon kürü, ikinci kürümdü kür bitiminden 2 ay sonra jinokomasti oldum tamoxifen kullandım geçti 2 ay sonra tekrar oldum tamoxifen aridimex kullandım geçti 2 ay sonra tekrar oldum dostinex aridimex tamoxfien kullandım geçti şu an yine geldi sürekli geliyor ben bunu nasıl yenicem, ayrıca cinsel gücümde de düşüklük var ne yapmalıyım yaşım 24 değerli hocalarım değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Preworkout    104

Dostum bildiğim kadarıyla 2 adet jinekomasti alma yöntemi var.Biri fazla yağı sıyırmak (Jinekomasti tekrarlaması muhtemel)

Diğeri meşaketli bi şekilde komple yağ tabakasını sökmek(tekrarlama riski daha az)

Komple yağı almak zor olduğu ve uzmanlık gerektirdiğinden herkesin yapamadığını biliyorum.Doktor seçimini araştırarak yapmanı öneririm.

Verdiğim bilginin belki %100 doğru olduğundan emin değilim fakat genel olarak doğrudur yinede bir internetten araştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BB2    20
Preworkout, Bir saat önce yazdı:

Dostum bildiğim kadarıyla 2 adet jinekomasti alma yöntemi var.Biri fazla yağı sıyırmak (Jinekomasti tekrarlaması muhtemel)

Diğeri meşaketli bi şekilde komple yağ tabakasını sökmek(tekrarlama riski daha az)

Komple yağı almak zor olduğu ve uzmanlık gerektirdiğinden herkesin yapamadığını biliyorum.Doktor seçimini araştırarak yapmanı öneririm.

Verdiğim bilginin belki %100 doğru olduğundan emin değilim fakat genel olarak doğrudur yinede bir internetten araştır

Bilgiler doğru fakat yağ dokusunu değil, meme dokusunu alıyorlar. Yağı define olarak eritebilirsin ama meme dokusunun tek çaresi cerrahi müdahale.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Merhabalar.

Sanıyorum PCT yapmadınız yada çok verimli geçmedi. Hormon testi yaptırdınız mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Pct yaptım ama cok verimli geçmemiş gibi duruyor malesef simdi bi kür daha yapıcam bu jinokomasti azmaz umarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Cherox, 26 dakika önce yazdı:

Pct yaptım ama cok verimli geçmemiş gibi duruyor malesef simdi bi kür daha yapıcam bu jinokomasti azmaz umarım

Kürden önce bir teste girsen daha güzel olur. Belki hipofiz bezinde sıkıntı var ve bu yüzden vücudun fazlaca prolaktin üretiyor? yani bilemeyiz durumu.

Lh, FSH, Prolaktin, total ve free testo, E2. Bunları ürologta yaptırıyorsun.

Tam kan testi ve karaciğer enzimleri. Bunları aile hekimi bile yaptıribliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Kürden önce bir teste girsen daha güzel olur. Belki hipofiz bezinde sıkıntı var ve bu yüzden vücudun fazlaca prolaktin üretiyor? yani bilemeyiz durumu.

Lh, FSH, Prolaktin, total ve free testo, E2. Bunları ürologta yaptırıyorsun.

Tam kan testi ve karaciğer enzimleri. Bunları aile hekimi bile yaptıribliyor.

Hocam baktırdım hepsi normal cıkmıştı en son tekrar yaptırayım sorunum muhtemelen östrojen 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Cherox, 6 saat önce yazdı:

Hocam baktırdım hepsi normal cıkmıştı en son tekrar yaptırayım sorunum muhtemelen östrojen 

Doktor normal dedi ise sen ona kulak asma. Bizim doktorlara göre normal olan Amerika için kesinlikle tedavilik olabiliyor mesela.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Burda TRT tedavisi görmek istiyorum desen doktora o ne diyebilir 😁 

Bu arada gyno bu sporda kaçınılmaz ufak bir doku bile varsa elbet yıllar içinde istediğin kadar dikkat etsendr büyüyecek ergenlikten kalma göğüs ucu boyutuna göre.

Tedavisi göğüs ucunda ki dokuyu 0 lamak ondan sonra istesede buyuyemiyor

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Cherox, 13.10.2021 - 01:55 yazdı:

Hocalarım merhaba, yaklaşık bundan 8 ay önce küre girdim 15 hafta testetoron enant ve boldenon kürü, ikinci kürümdü kür bitiminden 2 ay sonra jinokomasti oldum tamoxifen kullandım geçti 2 ay sonra tekrar oldum tamoxifen aridimex kullandım geçti 2 ay sonra tekrar oldum dostinex aridimex tamoxfien kullandım geçti şu an yine geldi sürekli geliyor ben bunu nasıl yenicem, ayrıca cinsel gücümde de düşüklük var ne yapmalıyım yaşım 24 değerli hocalarım değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler 

Dostum tam olarak jinekomasti oldum diyemezin çünkü jinekomasti olursan sadece ameliyat ile tedavi olabilirsin. oluşmaması için Kür sırasında ve pct sırasında anti aromataz kullanmak gerek bunun dozajıda senın vucüd yapın ve yağ oranına bağlı değişiklik gösterecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Her defaladığında, anti aromataz kullandığında düzeliyorsa sık sık test yaptırıp takibini yapman ona göre bir anti aromataz  kullanımı ile devam etmen lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Wh00, 20 dakika önce yazdı:

Her defaladığında, anti aromataz kullandığında düzeliyorsa sık sık test yaptırıp takibini yapman ona göre bir anti aromataz  kullanımı ile devam etmen lazım 

Üstat bu sürdürülebilir değil. Bu nedeni çözmez. Onun yerine sorunun ne olduğunu görüp gerekli ise PCT tekrarına gitmesi gerekir. Antiaromatazlar sadece günü kurtarıyor. Benim tahminim verimsiz pct dönemi sonucunda doğal döngüsü düzgün çalışmıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Üstat bu sürdürülebilir değil. Bu nedeni çözmez. Onun yerine sorunun ne olduğunu görüp gerekli ise PCT tekrarına gitmesi gerekir. Antiaromatazlar sadece günü kurtarıyor. Benim tahminim verimsiz pct dönemi sonucunda doğal döngüsü düzgün çalışmıyor. 

Hocam sanırım Arkadaş tekrar küre başlayacağım demiş ona istinaden kür içi sık sık test olup anti aromataz kullanımını ona göre yapmasını önerdim. Ama kür olmayacaksa dediğiniz gibi antiler günlük çözümler verip tekrar değerleri arttırabiliyor. Pct tekrarlanabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Kür yapıcam hocalarım evet 4 haftada bir test yaptırıp burayada atarım muhtemelen kürdeyken jinokomastim yok olucak tahminimce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.