Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tojo

Dianabol boldenone testo enantahte kürü ve gep pharma

Önerilen İletiler

Tojo    0

Selamın aleyküm öncelikle bu forumdan aldığım bilgiler için hocalarıma kardeşlerime çok teşekkür ederim kısa sürede baya bilgi sahibi oldum doğru bildiğim yanlışlar olduğunu gördüm..

İlk kürüm olucak 14 haftalık dianabol boldenone testo enantahte kürü düşünüyorum haftada pazartesi ve perşembe 2 ayrı zamanda enjekte yapıp toplamda 500 boldenone 500 enantahte yapmayı düşünüyorum dianabolü 6 hafta kullanmayı düşünüyorum 30 30 40 40 50 50 olucak şekilde supplement olarak kreatin bcaa glutamin whey protein almayı düşünüyorum kürde destek için çoğunu burdan öğrendiğim nac 900 , çinko takviyesi zinko, arimidex omega 3 kullanmayı düşünüyorum 15 gündür elimde olan enginar yaprağı extratı ve meryem ana (deve dikeni tohumu extratını) kullanıyorum kür boyuncada devam etmek istiyorum eklem gerek yada yanlış gözüken bişey varsa hocalarımın kardeşimlerimin yorumlarını almak isterim tekrar teşekkür ederim.. son olarak gep pharma hakkında yorum istiyorum salonda kullanan bi kardeşim tavsiyesiyle almayı düşünüyorum çok iyi çalıştığını defalarca söyledi o yüzden gep pharma almayı düşünüyorum saygılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307
Selamın aleyküm öncelikle bu forumdan aldığım bilgiler için hocalarıma kardeşlerime çok teşekkür ederim kısa sürede baya bilgi sahibi oldum doğru bildiğim yanlışlar olduğunu gördüm..

İlk kürüm olucak 14 haftalık dianabol boldenone testo enantahte kürü düşünüyorum haftada pazartesi ve perşembe 2 ayrı zamanda enjekte yapıp toplamda 500 boldenone 500 enantahte yapmayı düşünüyorum dianabolü 6 hafta kullanmayı düşünüyorum 30 30 40 40 50 50 olucak şekilde supplement olarak kreatin bcaa glutamin whey protein almayı düşünüyorum kürde destek için çoğunu burdan öğrendiğim nac 900 , çinko takviyesi zinko, arimidex omega 3 kullanmayı düşünüyorum 15 gündür elimde olan enginar yaprağı extratı ve meryem ana (deve dikeni tohumu extratını) kullanıyorum kür boyuncada devam etmek istiyorum eklem gerek yada yanlış gözüken bişey varsa hocalarımın kardeşimlerimin yorumlarını almak isterim tekrar teşekkür ederim.. son olarak gep pharma hakkında yorum istiyorum salonda kullanan bi kardeşim tavsiyesiyle almayı düşünüyorum çok iyi çalıştığını defalarca söyledi o yüzden gep pharma almayı düşünüyorum saygılar..

Gep pharma duydum ama kullanmadım kullananlarda etki aldığını söylüyordu Bvs deneyin bu aralar çok olumlu yorumlar alıyorum ürünler hakkında.

Evet inceledim gayet güzel sadece supplement olarak bcaa belki glutamin harici hiç bir şeye lütfen para vermeyin o parayı ya kürünüze yada beslenmenize harcayın. Çünkü aldığınız o parayı verdiğiniz ürünlerin dünya üzerinde kanıtlanabilmiş etkilerinin olduğunu gösteren tek bir belge gösterin bana araştırın gece gündüz bulursnaız burada paylaşın. Ben çok aradım bulamadım yok çünkü o yüzden sizde paranızı kaptırmayın en güzel şekilde belenin yeterli.

Kürünüzde başarılar dilerim kür günlüğü yaparsanız takipçisi olurum konunun seve seve :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tojo    0

Teşekkür ederim hocam sabah uyanır uyanmaz bcaa ve glutamin kullanmayı düşünüyorum whey protein ve kreatni de antrenman öncesi ve sonrası kullanmayı düşünüyorum antrenman sonrası protein ihtiyacımı hemen karşılasın diye düşünerek yıllardır kullanıyorum belki 15 kutu bitirmişimidir ispatı yoktur doğrudur benim okuduklarım hep kaynağını bilmediğim falanca laboratuvar da incelendi gibi şeylerdi.. bi dahaki kürümde de bvs labs kullanırım yaza girmedeb 6 8 haftalık bi definasyon kürü düşünüyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870

merhaba kür güzel verim alırsanız kesmeden devam edin bence. (24 haftaya)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tojo    0

Evet istedigim gibi etkisini görürsem kesmeden devam etmeyi düşünüyorum dozajları düşürme yada arattırma yapmalıyım yoksa 500 500 devam mı edeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42
Evet istedigim gibi etkisini görürsem kesmeden devam etmeyi düşünüyorum dozajları düşürme yada arattırma yapmalıyım yoksa 500 500 devam mı edeyim

Pramit sistemi yapın mutlak en iyi sonucu alırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tojo    0

Dogudur ama Nasıl yapacağımı hangi haftalarda arttırıp hangi haftalarda dusurucegimi bilmiyorum ilk kürüm olucak..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42
Dogudur ama Nasıl yapacağımı hangi haftalarda arttırıp hangi haftalarda dusurucegimi bilmiyorum ilk kürüm olucak..

Az ile başlarsın misal 750 testo alman lazım 500 girersin haftalara göre önce sonra 750 sonra 500 düşer finale yakın 250 ile kapatırsın gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tojo    0

Ben 500 ile başlamayı düşünüyodum o zaman 250 ile başlayıp ilk 2 ay 250 sonraki 2 ay 500 sonraki 2 ayda tekrar 250 mi yapmam lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42
Ben 500 ile başlamayı düşünüyodum o zaman 250 ile başlayıp ilk 2 ay 250 sonraki 2 ay 500 sonraki 2 ayda tekrar 250 mi yapmam lazım

6 aylık kür için >>>

1-2 ay - 250

2-5 ay - 500

5-6 ay 250

gibi düşünün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tojo    0

Anladım yani piramitin mantığı 500 le girip 500 le bitirirsem vücut belli bi zamandan sonra tepki vermez mi bide 250 yaptığım dönemlerde haftada 1 enjekte yapmış olucam dimi yoksa onuda mı bölmem lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42
Anladım yani piramitin mantığı 500 le girip 500 le bitirirsem vücut belli bi zamandan sonra tepki vermez mi bide 250 yaptığım dönemlerde haftada 1 enjekte yapmış olucam dimi yoksa onuda mı bölmem lazım

Dediğim sistem ile daha iyi sonuç alırsınız hepsi bu. Yani misal 500 alacaksanız pazartesi 250 perşembe 250 şeklinde olabilir gibi. Siz kalmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tojo    0

Dediğim sistem ile daha iyi sonuç alırsınız hepsi bu. Yani misal 500 alacaksanız pazartesi 250 perşembe 250 şeklinde olabilir gibi. Siz kalmış.

Teşekkür ederim hocam banada dediğiniz gibi yapınca daha mantıklı geldi hem maddiyat olarak hemde kürü daha uzun tutma açısından bu şekilde yapıcam daha iyi olacak inşallah saolun teşekkürler..

1-2 ay 250 testo 250 boldenone

2-5 ay 500 testo 500 boldenone

5-6 ay 250 testo 250 boldenone

Doğrumudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim hocam banada dediğiniz gibi yapınca daha mantıklı geldi hem maddiyat olarak hemde kürü daha uzun tutma açısından bu şekilde yapıcam daha iyi olacak inşallah saolun teşekkürler..

1-2 ay 250 testo 250 boldenone

2-5 ay 500 testo 500 boldenone

5-6 ay 250 testo 250 boldenone

Doğrumudur

Evet @zyzz hocam doğru olanı anlatmış bu şekilde uygulayabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.