Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

BannedLower    3
Herkese merhabalar , hayırlı pazarlar , hayırlı tatiller dilerim.

Yarın itibari ile Testosteron Enanthe ve Boldenon Undecylenate kürüne başlangıcımı gerçekleştiriyorum.İlk ay 300 mg testo , 300 mg boldenone kullanacağım ve 2.ay 400 mg testo , 600 mg boldenone sabitlemeyi düşünüyorum kür süremi 5 - 6 ay boyunca gerçekleştirmeye çalışacağım. Elimden geldiğince kaliteli bir diyet planlaması oluşturuduğumu  ve supplement - vitamin - mineral planlaması oluşturduğumu düşünüyorum , kür içerisinde şuanlık danabol yok ancak bir kaç hafta sonra başlamayı düşünüyorum. Enjeksiyon günlerimi pazartesi ve perşembe olarak ayarladım ve her 10 günde bir diyet planlamamda karbonhidrat düşmeyi veya yükseltmeyi düşünüyorum aynadaki formuma bağlı olaraktan ve ilk aydan sonra az yağlı ( 200 gram )  kıyma eklemeyi düşünüyorum fikirleriniz çok önemli. sizlere sorularım şunlar olacaktır;
boy:173 , kg:80 , yağ oranı: %16-18 arasındadır.

AŞAĞIDAKİ BESLENME VE SUPPLEMENT VE VİTAMİN-MİNERAL KOMBİNASYONU UYGUN MUDUR ve 10 GÜNDE BİR AYNA FORMUNA BAĞLI OLARAK KARBONHİDRAT DÜŞÜRÜP ARTTIRMAK MANTIKLI MIDIR ve BU MİKTAR PROTEİNİN ÜSTÜNE 200 GRAM KIRMIZI ET EKLEMEK MANTIKLI OLUR MU ?

ENJEKSİYON GÜNLERİ VE ENJEKSİYONUN MG AYARLAMALARI VE KADEMELİ YÜKSELTME DOĞRU MUDUR ?

DANABOL SONRADAN EKLENEBİLİR Mİ ?

KAÇINCI ENJEKSİYONDAN SONRA KAN TAHLİLİ VERİLMELİDİR ?

4 Yumurta Beyazı 

2 Yumurta Bütün 

400 Gram Patates 

10 Gram Fıstık Ezmesi 

400 Gram Jasmine veya Baldo Pirinç 

600 Gram Tavuk Göğsü 

15 Gram Zeytinyağı 

8 Gram Himalaya Tuzu 

Sınırsız Sebze 

10 Gram Glutamine

5 Gram Creatine

1000 MG C Vitamini

1000 MG Omega-3

1 Adet Multi-vitamin

30 MG Magne-Zinc

1 Adet Apikopal

tarihinde BannedLower tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
BannedLower, 42 dakika önce yazdı:
Herkese merhabalar , hayırlı pazarlar , hayırlı tatiller dilerim.

Yarın itibari ile Testosteron Enanthe ve Boldenon Undecylenate kürüne başlangıcımı gerçekleştiriyorum.İlk ay 300 mg testo , 300 mg boldenone kullanacağım ve 2.ay 400 mg testo , 600 mg boldenone sabitlemeyi düşünüyorum kür süremi 5 - 6 ay boyunca gerçekleştirmeye çalışacağım. Elimden geldiğince kaliteli bir diyet planlaması oluşturuduğumu  ve supplement - vitamin - mineral planlaması oluşturduğumu düşünüyorum , kür içerisinde şuanlık danabol yok ancak bir kaç hafta sonra başlamayı düşünüyorum. Enjeksiyon günlerimi pazartesi ve perşembe olarak ayarladım ve her 10 günde bir diyet planlamamda karbonhidrat düşmeyi veya yükseltmeyi düşünüyorum aynadaki formuma bağlı olaraktan ve ilk aydan sonra az yağlı ( 200 gram )  kıyma eklemeyi düşünüyorum fikirleriniz çok önemli. sizlere sorularım şunlar olacaktır;
boy:173 , kg:80 , yağ oranı: %16-18 arasındadır.

AŞAĞIDAKİ BESLENME VE SUPPLEMENT VE VİTAMİN-MİNERAL KOMBİNASYONU UYGUN MUDUR ve 10 GÜNDE BİR AYNA FORMUNA BAĞLI OLARAK KARBONHİDRAT DÜŞÜRÜP ARTTIRMAK MANTIKLI MIDIR ve BU MİKTAR PROTEİNİN ÜSTÜNE 200 GRAM KIRMIZI ET EKLEMEK MANTIKLI OLUR MU ?

ENJEKSİYON GÜNLERİ VE ENJEKSİYONUN MG AYARLAMALARI VE KADEMELİ YÜKSELTME DOĞRU MUDUR ?

DANABOL SONRADAN EKLENEBİLİR Mİ ?

KAÇINCI ENJEKSİYONDAN SONRA KAN TAHLİLİ VERİLMELİDİR ?

4 Yumurta Beyazı 

2 Yumurta Bütün 

400 Gram Patates 

10 Gram Fıstık Ezmesi 

400 Gram Jasmine veya Baldo Pirinç 

600 Gram Tavuk Göğsü 

15 Gram Zeytinyağı 

8 Gram Himalaya Tuzu 

Sınırsız Sebze 

10 Gram Glutamine

5 Gram Creatine

1000 MG C Vitamini

1000 MG Omega-3

1 Adet Multi-vitamin

30 MG Magne-Zinc

1 Adet Apikopal

400 Testo 600 boldenon planlaması neden? 500 test 400 boldenon öneririm.Her zaman Testo fazla olmalı bana göre.İkinci gözüme çarpan şey de sınırsız sebze.Sınırsız sebze sindirimini zor duruma sokar özellikle çiğse sebzeler.O yüzden günlük 20-25 gram lif alacak kadar sebze Yemen yeterlidir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BannedLower    3
Emrahtkty, 27 dakika önce yazdı:

400 Testo 600 boldenon planlaması neden? 500 test 400 boldenon öneririm.Her zaman Testo fazla olmalı bana göre.İkinci gözüme çarpan şey de sınırsız sebze.Sınırsız sebze sindirimini zor duruma sokar özellikle çiğse sebzeler.O yüzden günlük 20-25 gram lif alacak kadar sebze Yemen yeterlidir.

Protein miktarının yeterliliği ve kürü kademeli yükseltme olayı ve aynaya göre karbonhidratı azaltıp arttırma durumu hakkında ne diyorsunuz ve aynı zamanda danabol ileride başlayabilir miyim ve karaciğer koruyucu kullanmıyorum androjenik etkiye sahip olduğu için doğru olur mu ?

sınırsız sebze derken tabiki de düşünüldüğü miktarlarda değil ama gece açlığında salatık yenebilir yani.

Makroları paylaşayım bu arada ; 

Genel Makro ( 2500 Kalori )

Protein : 144 Gram Protein ( 576 Kalori )

Karbonhidrat : 385 Gram Karbonhidrat ( 1540 Kalori )

Yağ : 40 Gram Yağ ( 360 Kalori )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
BannedLower, 8 dakika önce yazdı:

Protein miktarının yeterliliği ve kürü kademeli yükseltme olayı ve aynaya göre karbonhidratı azaltıp arttırma durumu hakkında ne diyorsunuz ve aynı zamanda danabol ileride başlayabilir miyim ve karaciğer koruyucu kullanmıyorum androjenik etkiye sahip olduğu için doğru olur mu ?

sınırsız sebze derken tabiki de düşünüldüğü miktarlarda değil ama gece açlığında salatık yenebilir yani.

Makroları paylaşayım bu arada ; 

Genel Makro ( 2500 Kalori )

Protein : 144 Gram Protein ( 576 Kalori )

Karbonhidrat : 385 Gram Karbonhidrat ( 1540 Kalori )

Yağ : 40 Gram Yağ ( 360 Kalori )

İyi bir bulk istiyorsan daha da fazla kalori Alman lazım karb sürekli yükseltilmeli protein yeterli bence danabol ilk 5 hafta kullanabilirsin kullanırken nac600 kullan kş karaciğerine zarar vermesin temizlensin karaciğerin  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.