Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Trestolone acetat

Önerilen İletiler

forbit    864

Arkadaşlar, dostlar aranız da trestolone kullanan var mı? Çok deneyimli bir büyüğümün önerisi oldu bana ama Türkiye de her şeyi bulursun bu ilacı bulamazsın bulsanda %99 değil %100 içinde başka bir şey vardır dedi. Ben tren gireceğimi söyledim yeni kürümde yan etkilerinden konu açıldı derken Avrupa da çoğu ülkede tren değil trestolone kullanıldığını söyledi trenden çok çok daha güçlü olduğunu anabolic olarak anlattı bana ve trenden nasıl daha güçlü acaba diye düşünürken dış kaynakları araştırdım gerçektende öyle oldupu söyleniyor kat ve kat güçlü yan etkilerinin olmadığını neredeyse gibi söylemler var. @metinav hocam görüş ve fikirlerinizi bekliyorum. :)

trestolone-acetate.jpg.9468cd1325d6210ad6dcea56be68ffbc.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BB2    20

İlacın ismini ilk kez duydum. Hem trenden daha güçlü hem de yan etkisi daha az. Bu ilaçla tanışmak isterim. :x

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Daha önce duymuştum. 

Prostata baskı yapmaması, Prolaktin artırmaması dikkatimi çekmişti. Listelerde bende görememiştim. Bu başlığın devamını merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
forbit, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar, dostlar aranız da trestolone kullanan var mı? Çok deneyimli bir büyüğümün önerisi oldu bana ama Türkiye de her şeyi bulursun bu ilacı bulamazsın bulsanda %99 değil %100 içinde başka bir şey vardır dedi. Ben tren gireceğimi söyledim yeni kürümde yan etkilerinden konu açıldı derken Avrupa da çoğu ülkede tren değil trestolone kullanıldığını söyledi trenden çok çok daha güçlü olduğunu anabolic olarak anlattı bana ve trenden nasıl daha güçlü acaba diye düşünürken dış kaynakları araştırdım gerçektende öyle oldupu söyleniyor kat ve kat güçlü yan etkilerinin olmadığını neredeyse gibi söylemler var. @metinav hocam görüş ve fikirlerinizi bekliyorum. :)

Türkiyede bulunmama sebebi hammadde pahalı,avrupadan getirmek zor az üretiliyo vs vs

Ayrıca trestolone kullanıcaksan östrojen bloker şart tabi önce orjinal trestolone bulman lazım :)

Trenbolone gibi büyükbaş hayvanda kullanılan ilacı vicuduna alıp oranı buranı mahvetmektense bi miktar fazla para verip avrupadan trestolone tedarik etmeye çalışmak bana daha mantıklı geliyo.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
gönderildi (düzenlendi)

Güzel irdelemiş.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
BB2, 21 saat önce yazdı:

İlacın ismini ilk kez duydum. Hem trenden daha güçlü hem de yan etkisi daha az. Bu ilaçla tanışmak isterim. :x

çoğu kişi bilmiyor hocam ülkede yarışmacı tayfadan olanlar bile. bilenlerin de çok kısıtlı bilgisi var. trenden çok ama çok daha güçlü bu doğru.

rastlantisal, 21 saat önce yazdı:

Daha önce duymuştum. 

Prostata baskı yapmaması, Prolaktin artırmaması dikkatimi çekmişti. Listelerde bende görememiştim. Bu başlığın devamını merak ediyorum.

evet asıl ilacın sorunu e2 ile hocam :D 

Preworkout, 20 saat önce yazdı:

Türkiyede bulunmama sebebi hammadde pahalı,avrupadan getirmek zor az üretiliyo vs vs

Ayrıca trestolone kullanıcaksan östrojen bloker şart tabi önce orjinal trestolone bulman lazım :)

Trenbolone gibi büyükbaş hayvanda kullanılan ilacı vicuduna alıp oranı buranı mahvetmektense bi miktar fazla para verip avrupadan trestolone tedarik etmeye çalışmak bana daha mantıklı geliyo.

Orjinali yok ülkede hocam balkan bile üretmiyor çünkü ilaç lisansını alamıyormuş öğrendiğim kadarı ile burak hocayla konuştuğumda. e2 deli gibi kamçıladığı doğru tek problemi buymuş anlatılanlara göre :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Prolaktin sikinti. E2 bulk icin nimet. Kontrol altinda olculu tutuldugu surece bence hic sorun yok. Bir kaynakta buldum ama dolulugu tartisirilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
forbit, 07.10.2021 - 16:11 yazdı:

Maalesef kullanmadığım için deneyim aktaramayacağım.Trestolon hakkında bir çok bilgi olmasına rağmen, doğru düzgün kullanıp kür günlüğü oluşturan yok gördüğüm kadarıyla.Malumunuz ülkemizde satılanların ne oranda gerçek olduğu belirsiz.Ünlü bir hocanın kullandığını biliyoruz, gelişimini trestelona borçlu diyebilmek pek mümkün değil :) 

Spor camiasında gereğinden fazla özgüvenden yada satış pazarlama stratejisi gereği abartı ile reklam yapmak, sürekli gördüğümüz bir durum.Söylenenlerin gerçek olup olmadığını ve ne oranda geçerli olduğunu deneyip görmeden bilemeyiz.

Östrojene dönüştüğü söylenen bir ürünün, deca benzeri etki ve yan etkisi olması muhtemeldir.Bu yüzden su balonuna dönüştüklerini söyleyenler olmuş...Bana göre bir şey çok güçlüyse, onun yan etkileri de çok güçlüdür.Temel mantık bu steroidler konusunda...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
metinav, 09.10.2021 - 14:36 yazdı:

Maalesef kullanmadığım için deneyim aktaramayacağım.Trestolon hakkında bir çok bilgi olmasına rağmen, doğru düzgün kullanıp kür günlüğü oluşturan yok gördüğüm kadarıyla.Malumunuz ülkemizde satılanların ne oranda gerçek olduğu belirsiz.Ünlü bir hocanın kullandığını biliyoruz, gelişimini trestelona borçlu diyebilmek pek mümkün değil :) 

Spor camiasında gereğinden fazla özgüvenden yada satış pazarlama stratejisi gereği abartı ile reklam yapmak, sürekli gördüğümüz bir durum.Söylenenlerin gerçek olup olmadığını ve ne oranda geçerli olduğunu deneyip görmeden bilemeyiz.

Östrojene dönüştüğü söylenen bir ürünün, deca benzeri etki ve yan etkisi olması muhtemeldir.Bu yüzden su balonuna dönüştüklerini söyleyenler olmuş...Bana göre bir şey çok güçlüyse, onun yan etkileri de çok güçlüdür.Temel mantık bu steroidler konusunda...

Teşekkürler hocam çok araştırdım ama bulamadım zaten olanın içinde de bambaşka şeyler olduğu söyleniyor yurt dışında denk gelirsem deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.