Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

drift_king

DECA KÜRÜNÜN 3. HAFTASI JİNEKOMASTİ İÇİN YARDIM

Önerilen İletiler

drift_king    0

Arkadaşlar bugun 3. haftaya girdim 5 gündür meme uçlarıma bir ağrı saplanıomuş gibi hissediorum az bir sızı oluyor kas ağrısı gibi değil direk meme ucunda hissediyorum birazda büyüme var bu jino belirtisi midir acaba ilk defa böyle birşey başıma geldi yardımınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Furkanzz    0

3.hafta bitti bu haftasonu beslenemedim 77kilom tartıda 76olarak cıktı aksam 77i bulur yine gun icinde 1kilo artıp azalıyor vucut cok fazla su kaybediyor sıcaklardan bunun etkisi oldugunu dusunuyorum sizde durumlar nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Gunluk 1kilo asagı yukarı olabilie özellikle spor sonrası bu fark ciddi miktarda artar özellikle calıstıgınız salon sıcaksa ben kendımden ornek vereyım kıyafetlerle dusa gırsem daha az ıslanır o derece oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

ben 3. haftama girdim sabah kalkınca aç karınla tartılıyorum en doğru o şekilde takip edebiliyorum 4 kilo aldım 2 haftada uyanınca 96 kiloyum akşam 98 kilo oluyorum :) nolvadex kullansan yetmez mi bildiğim kadarıyla arimidex ilerleyince kullanılıyor nolvadex başlamasın die kullanılıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Joseph    2

bende deca kurünü girdim 5 hafta kestim cunki kist olustu bende ve hala devam ediyor doktor a gidicem test olmanı tavsiye ediyorum dostinex almıstım 8 li 0.5mg bitidim bi seye yaramadi armidex in muadili aristu 1mg aldım 18 tane aldim gunde 2 şer tane ondan oncede pct deydim 20mg 20 gun kullandim sorna aristu ya gectim doktor kontrol ünü olmanı ve hangi deger yuksekse ona gire ilac almanı tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
bende deca kurünü girdim 5 hafta kestim cunki kist olustu bende ve hala devam ediyor doktor a gidicem test olmanı tavsiye ediyorum dostinex almıstım 8 li 0.5mg bitidim bi seye yaramadi armidex in muadili aristu 1mg aldım 18 tane aldim gunde 2 şer tane ondan oncede pct deydim 20mg 20 gun kullandim sorna aristu ya gectim doktor kontrol ünü olmanı ve hangi deger yuksekse ona gire ilac almanı tavsiye ederim

Bilinçsiz bir ilaç kullanımı olmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Joseph    2

evet dediginiz doğru fakat önerdiğiniz ilaclar da kesin bir cevap deyil jino nun neyden olustugunu bilmeden ilac söyliyorsunuz ...

bide deca da jinekomasi olduğunda eski durumuna gelmesi uzun suruyor baştan degerleri optimum seviyede tutmanızı öneririm .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drake    0

Merhaba kist dediğin zaten jinekomasti meme dokusunun büyümesi deca kürlerinde bende sık sık olur. Operasyon falan derlerse sakın yaptırma zamanla küçülüyor. Deca prolaktini yükseltir evet aromatizede olur evet ancak en sıkıntılısı progesterondur. Decanın genellikle inatçı jinekomastileri progesteron kaynaklı oluyor.

Yani deca kürlerindeki 3 şüphelimiz var

1 Progesteron (Kuvvetle Muhtemel)

2 Ostrojen

3 Prolaktin

Direkt olarak progesteron inhibitörü ilaç ismi veriyorum uzun araştırmalarım sonucunda kıymetini bilin :)

Etken maddesi ; Mifepriston (RU 486) - Lilopristone (98734 ZK) piyasadaki isimleri "ARTHROTEC 50 mg 20 tablet" - "CYTOTEC 200 mcg 28 tablet"

bu ilaçlar direk progesteronunuzu düşürür.

Prolaktin ve Ostrojen için zaten biliyorsunuz ne kullanacağınızı.

Şimdi hepsinin inhibitörünü bulduğumuza göre geriye kan tahlili kalıyor. Prolaktin , Ostrojen ve Progesteron tahlilleri isteyip tedavini yapacaksın.

Not :

Testere dişli aslan pencesinin çayınıda tavsiye ederim prolaktini ve ostrojeni düşürür. testosteronu yükseltir. hormonları dengeler.

Hcg iğnesi bu zaman zarfında kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmem eğer pct yapıyorsanız.

Malesef decanın en boktan özelliği bu yıl boyunca prolaktin ve progesteron dalgalanmaları yapabilir o yüzden testere dişli aslan pençesi çayı sizin için büyük yardımcı olucaktır tecrübeyle sabit ama korkmayın zamanla azala azala gidiyor.Geçmiş olsun... Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Joseph    2

Yorumunuz icin tesekkur ederim.

Progesteron bilmiyorum ilk kez duydum diyebilirim

Ben cabaser ve nolvadex le devam edicem 1 ay

Kist şeklinde olunca eski haline dönmiyormuş

Onun icin canım sıkıldı

Doktor a fln gidicem

Olmadı ameliyat olucam

Önerdiğiniz ilacı eczaneden temin edebilirmiyiz ? sanirım bir ara yasaklanmistı bayanlarda dusük yapmak icin kullanıldıgından dolayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drake    0

Eczaneden temin edebilirsin evet ancak piyasa durumunu bilmiyorum. Kardeşim aynı şey benimde başıma geldi kist oluştu bi kütle tanıdığım bi doktora gittim plastik cerrah ameliyat etmedi hormonlar normale dönsün geçer dedi. Ben o zaman progesteron inhibitörünü bilmiyorum 1 ay arimidex ve nolvadex ikili tedavi uyguladım mercimek kadar kaldı nerdeyse kayboldu. Bu arada nolvadex direk olarak olmasada progesteronu bir nebze engeller. Uyguladığım tedavi su sekildeydi.

1-28 günde 1 tablet arimidex

1-4 100 mg nolvadex

5-9 80 mg nolvadex

10-14 60 mg nolvadex

15-30 40 mg nolvadex

30-45 20 mg nolvadex

Bu cok etkili bir tedavi mutlaka karaciğer koruyucu kullan ilk 2 haftada kistin nerdeyse kaybolucaktır.

Bu arada ben pct lerimide böyle yaparım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Joseph    2

Evet biraz gec caktım davayi vucudumda ki gelişmeyi gördükce aklım cıkiyordu , nolvadex aliyordum kur icerisindeyken prolaktin icin de dostinex aldım pct den sonra armidex aldım bi fayda gormedim pct de zaten östrojen artti ondan işe yaramadi sanirım

Simdi ise

Nolvadex ve cabaser ikisini kullanıcam

Gelismeleri aktarırım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Arkadaş mesajları okudum bu nasıl bir ilaç kullanımıdır siz kime göre neye göre bu ilaçları kullanıyorsunuz, arimidex kullanımı uçuk seviye, nolvadex ve cabaser neden aynı anda kullanıyorsun bunu sana kim dedi? Neden pct'den sonra arimidex alıyorsun kür boyunca kullanılır kullanılırsa kür bitmiş iş işten geçmiş toparlama yapmaz deca 18 - 22 ay vücutta kalabilen bir ilaç yıl boyunda sürekli dalgalanmalar yaratabilir, deca, tren gibi ilaçlar kullanılacağı zaman gerçekten bilir kişilerden destek alınmadan bu ilaçlara başlanılmaması gerekiyor.

Dediklerimi yanlış anlamayın ama her kulaktan çıkan seslere göre hareket ederseniz kendi sağlığınızdan olursunuz, öncelikle bilir kişi bulacaksın başından sonuna bir çizelge hazırlayacaksın artısıyla eksisiyle sonra tedavini yapacaksın.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Eğer artık bir sertlik varsa dokundugunda yani kistten kastın o ise hic bir ilacla gecmıycektır .. Belıkı bı mıktar ufalır ama geçmez .. Aynada baktıgında seni rahatsız etmıyorsa sorun yok .. Ediyorsa ameliyatla liposuction benzeri bir yontemle o zımbırtıyı yakıp erıtıp alıyolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.