Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

theacil

Only testo

Önerilen İletiler

theacil    4

Merhabalar.
Haftada 400mg olmak üzere 8 hafta testo küründeydim. Bu kürün bana vücut olarak kazanımları oldu yağ yakımı gibi lakin ereksiyonda sorunlar yaşattı kür içerisindeyken, ses kalınlaşması aşırı agrasiflik mevcuttu. 
Sorum şu mevcut 400 mg testo kürüne bir şey eklemeden bir ay ara vererek 8 hafta daha devam etmek sizce mantıklı mı?
Düşüncem, kürün hissiyatı ve özgüveni güzeldi. Bundan kaynaklı olarak yanına bir şey eklemeyi planlamıyorum neticede kazanımı az olanın kaybı da az olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ozgr172    22

Kanka oyle yapcana hic ara verme pct felan ugrascan belkide gerek olmaz tahlil sonuclarna bagli ara vercen tekrar kullancan tekrar ilacin vucuda girmesi 2 3 hafta bence devan et eklersen de bolde yada deca ekle yavas gelen yavas gider 😉

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
theacil, 46 dakika önce yazdı:

Merhabalar.
Haftada 400mg olmak üzere 8 hafta testo küründeydim. Bu kürün bana vücut olarak kazanımları oldu yağ yakımı gibi lakin ereksiyonda sorunlar yaşattı kür içerisindeyken, ses kalınlaşması aşırı agrasiflik mevcuttu. 
Sorum şu mevcut 400 mg testo kürüne bir şey eklemeden bir ay ara vererek 8 hafta daha devam etmek sizce mantıklı mı?
Düşüncem, kürün hissiyatı ve özgüveni güzeldi. Bundan kaynaklı olarak yanına bir şey eklemeyi planlamıyorum neticede kazanımı az olanın kaybı da az olur. 

Şuanki kürümün ilk 16 haftası sadece testosteron idi. Haftada 500mg alıyordum. Genel kürüm nerdeyse 30 haftaya dayandı. 

Ereksiyon sorunu hiç yaşamadım. 5-7 haftada bir yarım tablet dostinex aldım sadece.

MCT olarak neler kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4
rastlantisal, 19 saat önce yazdı:

Şuanki kürümün ilk 16 haftası sadece testosteron idi. Haftada 500mg alıyordum. Genel kürüm nerdeyse 30 haftaya dayandı. 

Ereksiyon sorunu hiç yaşamadım. 5-7 haftada bir yarım tablet dostinex aldım sadece.

MCT olarak neler kullanıyorsun?

Danıştığım hoca mct veya pctye gerek olmadığını söyledi ondan kaynaklı yapmadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
theacil, Bir saat önce yazdı:

Danıştığım hoca mct veya pctye gerek olmadığını söyledi ondan kaynaklı yapmadım

Danıştığın hoca umuyorum ki bunu test sonuçlarına bakarak söylemiştir...

Total testo, free testo, e2, Prolaktin, LH ve FSH testlerini yaptırdınız mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Danıştığın hoca umuyorum ki bunu test sonuçlarına bakarak söylemiştir...

Total testo, free testo, e2, Prolaktin, LH ve FSH testlerini yaptırdınız mı?

hiç bir şey yaptırmadım ürünü aldığım adamdan bir daha ürün almayı planlamıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
theacil, 8 dakika önce yazdı:

hiç bir şey yaptırmadım ürünü aldığım adamdan bir daha ürün almayı planlamıyorum 

İsabet olur. Böyle baştan savma iş yapılmaz. Hormonlar tüm karakterin üzerinde etkili. Tahlil yaptır üzerinden konuşalım. Önce devlet hastanesi ürologlarından randevu ara. Eğitim araştırmalar bu konuda daha esnek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

İsabet olur. Böyle baştan savma iş yapılmaz. Hormonlar tüm karakterin üzerinde etkili. Tahlil yaptır üzerinden konuşalım. Önce devlet hastanesi ürologlarından randevu ara. Eğitim araştırmalar bu konuda daha esnek.

özelde yaptırmayı düşünüyorum abim gene ürolojiden mi alayım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Evet, eğer sigortalı isen muayene hariç 220-250 arası alıyorlar. 

Sabah aç karnına ve uykunu almış olarak gitmelisin. Mümkünse 2-3 gün öncesinden seksi kes.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.