Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Never4ever    0

Arkadaşlar bu markaya dair kullanan arkadaşların tecrübelerini merak ediyorum.Özellikle SARMs'larını Alıp kullananların yorumu nedir ve kullanmayan biri olarak dışarıdan nasıl gözüküyorsa yorum yapmanızı rica edicem. Ama lütfen kullanan ve kullanmayanlar yorumunda belirtsin. Ek olarak satıcı ile konuştuğumda Polonya menşei ürün olduğunu söyledi var mı bir bilgisi olan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Never4ever    0
Goldbodybuilder, 12 dakika önce yazdı:

Tr üretim 

Merhaba yorumunuz için teşekkürler bilmediğimden soruyorum. Ürünlerini kullandınız mı çalışıyor mu? Ya dad TR üretim olduğunu nereden biliyorsunuz duydunuz kanıtlı konuşabilirseniz forumdaki arkadaşlar sonra arattıklarında bilgilerinizden faydalanmış olurlar diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fiyatlarından bile bariz hayale kapılmayın artık Optimum Protein tozu almış 800 TL 150-200 de bir şey kalmadı artık aynı zamanda satıcı arkadaşlarım var e zaman denemek İstesem sana gelmez kardeşim der.

İran'dan Irak'tan bile ürün getirmek o kadar zor ki polonyadan nasıl geliyormuş sorsana O arkadaşa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Never4ever    0
Goldbodybuilder, 7 dakika önce yazdı:

İran'dan Irak'tan bile ürün getirmek o kadar zor ki polonyadan nasıl geliyormuş sorsana O arkadaşa

Teşekkürler bilgileriniz için tr de kullanılabilcek sarms marka öneriniz var mıdır? Varsa onların kaynağı neler nereden geliyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
Never4ever, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bu markaya dair kullanan arkadaşların tecrübelerini merak ediyorum.Özellikle SARMs'larını Alıp kullananların yorumu nedir ve kullanmayan biri olarak dışarıdan nasıl gözüküyorsa yorum yapmanızı rica edicem. Ama lütfen kullanan ve kullanmayanlar yorumunda belirtsin. Ek olarak satıcı ile konuştuğumda Polonya menşei ürün olduğunu söyledi var mı bir bilgisi olan.

Öncelikle ilk ve ikinci kürümde sarmslarını kullanmış biri olarak yorumlarımı yapayım. Öncelikle definasyon döneminde değildim buna göre yorumluyorum. Yağ yakma konusunda fikrim olamaz bu yüzden. Aldığımda menşeini sormadım.

Yorumlayacaklarım Benelux Pharma sarmsları içindir. Diğer markaların bu veya diğer sarmsları için geçerli değildir. Denemediğim ürünlerle markaların etkisi adına hiç bir yorum yapmam. 

MK -677  

İştah açma dışında hiç bir numarasını görmedim. İştah açıyor daha fazla yemek yiyorsun. Normaline göre biraz daha çabuk acıkıyorsun. Evet kendi vücuduma göre yorumlarsam çok iyi bir iştah açıcı. Fakat kas gelişimi adına hiç bir etkisini görmedim. Uyku düzenimde hiç bir değişiklik olmadı.

RAD-140

2. kürümde bu sarmsda var ayrıca kas artışı güç dayanıklılık artışı vb. hiç bir etkisini görmedim. Toparlanma vs. olarak bir fark göremedim normal gıda takviyeleriyle nasılsa bu sarmslarla da aynı bir şey değişmedi. Hatta ne işe yaradı bu diye söylendim kendi kendime tebessüm ederek :)

Bunlar benelux pharma sarms ürünleri adına yorumumdur. Şahsen bu marka ürünü almayı düşünmüyorum önerir misin diye soran olursa önermem. Elbette herkesin vücudunda aynı tepkiler verilmeyebilir başka deneyen biri, olur mu öyle şey bende böyle böyle oldu da diyebilir görüşüne sonuna kadar saygım olur. İnatlaşmam asla çünkü onda veya çoğunlukta farklı tepki vermiş olabilir. Bence daha farklı markalar bakılabilir şahsi görüşüm çok daha iyisini bulabileceğin.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokmen001    8
Never4ever, 07.08.2021 - 11:07 yazdı:

Merhaba yorumunuz için teşekkürler bilmediğimden soruyorum. Ürünlerini kullandınız mı çalışıyor mu? Ya dad TR üretim olduğunu nereden biliyorsunuz duydunuz kanıtlı konuşabilirseniz forumdaki arkadaşlar sonra arattıklarında bilgilerinizden faydalanmış olurlar diye düşünüyorum.

bundan 3.5-4 ay önce kulanmıştım boldenonunu fakat ödemden hiçbir şey yapamaz hale geldim marka değişmek zorunda kalmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Never4ever, 07.08.2021 - 10:02 yazdı:

polonyodan buraya sarms gelcek ve çok ucuz olucak aklım almıyor biraz mantıklı düşünmek lazım

Never4ever, 07.08.2021 - 11:33 yazdı:

Teşekkürler bilgileriniz için tr de kullanılabilcek sarms marka öneriniz var mıdır? Varsa onların kaynağı neler nereden geliyorlar

reis bu işe girceksen o iğne girecek :D sarmslar burdaki abilerim tarafından genelde pct dönemimde kullanılıyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: h4runx
      Arama motorlarına yazılınca ilk sıralarda çıkan küsuratlı sitelerin "Polonya" menşeli olarak sattığı ürün tamamen sahte, yerli üretim.
      Kanıtlar;
      Siteyi detaylıca incelediğimde "Dns Record Analysis" kısmında siteyi kuran kişinin gmail adresi gözüküyor.  Bu markayı sadece küsuratlı siteler ve o gmail adresine kayıtlı instagram hesabı satıyor.  Site trafiği %100 Türkiye'den.  
    • Yazan: FatChicken
      Merhaba, benelux pharmanın olumsuz bir izlenimi olduğunu biliyorum ama oxandrolone, turinabol ve testosterone propionat ürünlerini kullandım ve kesinlikle çalışıyor. Şuan cutmix isimli ürününe başladım(testo prop, masteron, tren a) daha önce bunu yada benzer bir ürününü kullanan var mı? Ürün çalışıyor mu? 
    • Yazan: ucantekme1
      arkadaşlar daha önce forumda şu ürün hakkında soru sorulmuş lakin hep farklı cevaplar verilmiş bu ilacın etkileri.
      ➢ Yağ yakar
      ➢ İştah keser
      ➢ Motivasyon, dayanıklılık ve güç artışı sağlar.
      ➢ Daha verimli antrenmanlar
      bilgi alınabilecek heryerde bunun güzel etkileri yazılmış yokmudur bunun bir yan tesiri doğal hormon baskılama testo baskılama vesaire bu arada bu sıvı 25damla 1 ml denk gelecek şekilde içiliyor suyla vesaire karıştırılarak bu ilacın yan etkileri nelerdir tecrübeli dostlarımızı konuya bekliyorum bunu alıp kullanacağım iştah kesmek için
      arkadaşlar iştah kesiş konusunda etkili olacak ilaç tavsiyelerinizide bekliyorum denemediğim yöntem kalmadığı için bu yola başvurduk "not" sorduğum soru haricinde cevap vermeyelim lütfen.
    • Yazan: Greblan
      Konuya kullandığım marka ve dozaj hakkında bilgi vererek başlamak istiyorum. İlk kürümdeyim ve haftalık olarak 500 testo e. 500 bolde kullanıyorum. Testo olarak iran, bolde olarak ise benelux markasını kullanıyorum. Aktif olarak 8. haftamın içerisindeyim. Kan testlerini verdiğim zaman 2 gün öncesine ait.
      Boldenin çalıp çalıpmadığı konusunda bazı şüphelerim markadan dolayı zaten vardı ki kan testinde de düşüncemi destekleyecek şeyler çıktı. Bir internet sitesinden satın almıştım. Sizlere de kan değerlerimi paylaşmak ve değerli yorumlarınızı görmek istiyorum. Son olarak elimde bu ürünü 10 hafta kullanıma tamamlayacak kadar var.
      Dozaj arttırımına giderek 20 haftaya tamamlasam mı, daha düzgün ve güvenilir bir marka alıp 20 haftaya tamamlamak mı, boldeyi direk bırakıp only testo devam etmek mi veya boldenin boş olduğunu düşünerek düzgün marka bir bolde zphc veya sp alıp +20 hafta testo bolde yapıp totalde 30 haftaya çıkmak mı daha mantıklı?
      Büyük bir kumar oynayacağım sanırım vücudumla.

• Yazan: Greblan

Naturel iken yaptirdigim kan testinde alt ast 24 iken danabol bitiminden bir sonraki gün yaptirdigim testte alt 71 ast 53 degerinde cikti. Kür icinde bana ciddi miktarda bir güç verdi diyemeyiz ama su tutumu ciddi miktarda gerçekleşti.
      Kür başından beri voonka milk thistle kullaniyorum. Bu ilac sizce yuzde kac gercek? Gunluk 30mg son haftanin bir kisminda ise 40mg kullandim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.