Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpseyyah

Yeni kur için hormon dengesi

Önerilen İletiler

alpseyyah    34

Herkese merhaba arkadaşlar 3 ay önce 9. kurum olan deca, bolde, testo enantate kurunden ciktim yaşımdan ve kur geçmişimden dolayı kur aralarında pct yapmıyorum ve zaten aralarda 3 aydan fazla off bırakmıyorum. Şu an tren enantate, bolde ve sustanon kuru planladim fakat normalde 3 ayda hormonlarım doğal olarak normal seviyelere dönerdi bu kez libido eksikliği hissediyorum. Açıkçası libido ile bi işim yok evli çoluklu çocuklu adamım:) merak ettiğim normale dönmemiş hormonlar yeni kurun verimini dusururmu ? Herkese şimdiden teşekkür ederim.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ßyC#    66

Yeni kürün verimini düşürmez. 

Kas gelişimi protein sentezi ile oluşur. Yüksek Protein sentezi için Testosteron ana kuraldır. İkincil karakter özelliklerini erkeksi görünüm cinstel istek vb. kas kütlesini Testosteron yapar.

Yeni küre girdiğinde yine verim alırsın. Fakat FSH kapalıysa testiste barınan sperm hücresi az olur. Kür uzadıkça libido daha fazla azalır. Libido için testislerde dolgunlukta gerekli unsurdur. Kür sonlarında PCT yapmalısın hem kas kaybetmezsin. Hemde testisler hızlıca sperm üretir libido kazanır.

Libido yoksa yaşam enerjiside yoktur.

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
ßyC#, 16 dakika önce yazdı:

Yeni kürün verimini düşürmez. 

Kas gelişimi protein sentezi ile oluşur. Yüksek Protein sentezi için Testosteron ana kuraldır. İkincil karakter özelliklerini erkeksi görünüm cinstel istek vb. kas kütlesini Testosteron yapar.

Yeni küre girdiğinde yine verim alırsın. Fakat FSH kapalıysa testiste barınan sperm hücresi az olur. Kür uzadıkça libido daha fazla azalır. Libido için testislerde dolgunlukta gerekli unsurdur. Kür sonlarında PCT yapmalısın hem kas kaybetmezsin. Hemde testisler hızlıca sperm üretir libido kazanır.

Libido yoksa yaşam enerjiside yoktur.

Kardesim öncelikle ilgin ve katkin için çok teşekkür ederim. Uzun zamandır ilac kullaniyorum, ilk kürlerimde mutlaka pct yapardım fakat son 3-4 yıldır yılda en az 6 ay kürde oluyorum aradaki off zamanda hiç bir zaman ne ereksiyon ne libido sorunu yaşamadım.  testis hacmi ilk kurumden sonra bir miktar küçülmustu sonrasında hiçbir zaman eski haline gelmedi ama dahada hacım kaybetmedi. Geçen yıl doktor muayenesi oldum testisler doğal haline oranla daha küçülmüş olmasına rağmen doktor normal dedi. Sperm testi verdim hersey yolunda cikti. Kurlerimde çoğu zaman deca kullandım sadece son kurumden sonra tam erekte olamadan bosalma olayi ile karşılaştım. Yeni küre 3-4 gun sonra başlamayı planlıyorum pct yaparsam biraz daha beklemen gerekli. Pct yapıp ne kadar süre sonra yeni küre baslamami önerirsin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Öncelikle klomen kullanmanı tavsiye ederim zaten mevcutda ülkede HCG prengyl veya benzer etken madde türevi ilaç yok. 

Klomen prengyl'den farklı olarak vücutta LH hormon yanında. FSH hormon'da artış yapar.

FSH hormon yüksekse testisler sperm üretir testis hacmi çoğalır.

Önerilen kullanım şekli ilk 2 gün sabah,öğlen,akşam 1 tablet. (total 3 tablet) Klomen.

12 gün boyunca sabah,akşam 2 tablet.

14 gün boyunca. yatmadan 1 tablet.

Toplam 30 gün klomen kullanım süresi ilk 2 gün 150 mg. 12 gün 100 mg. Son 14 gün 50 mg şeklinde.

Yanında Günlük 50 mg çinko ve tribulus terrestris ve bolca soğan tüketmeni tavsiye ederim.

30 gün klomenden sonra yaklaşık 60 gün free vermen daha sağlıklı olur başarılar. ( testislerde spermin olgunlaşması 90 günde tamamlanır. )

Yeni bir küre girmeden önce 90 günlük pct sürecini tamamlamanı ve sağlıklı olmanı tavsiye ederim.

Ereksiyon ve libido karşı tarafa duyduğun ilgiyede bağlıdır. Fakat libido doluysa uçan sineği bile görürsen etkilenirsin.

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
ßyC#, 4 dakika önce yazdı:

Öncelikle klomen kullanmanı tavsiye ederim zaten mevcutda ülkede HCG prengyl veya benzer etken madde türevi ilaç yok. 

Klomen prengyl'den farklı olarak vücutta LH hormon yanında. FSH hormon'da artış yapar.

FSH hormon yüksekse testisler sperm üretir testis hacmi çoğalır.

Önerilen kullanım şekli ilk 2 gün sabah,öğlen,akşam 1 tablet. (total 3 tablet) Klomen.

12 gün boyunca sabah,akşam 2 tablet.

14 gün boyunca. yatmadan 1 tablet.

Toplam 30 gün klomen kullanım süresi ilk 2 gün 150 mg. 12 gün 100 mg. Son 14 gün 50 mg şeklinde.

Yanında Günlük 50 mg çinko ve tribulus terrestris ve bolca soğan tüketmeni tavsiye ederim.

30 gün klomenden sonra yaklaşık 60 gün free vermen daha sağlıklı olur başarılar. ( testislerde spermin olgunlaşması 90 günde tamamlanır. )

Yeni bir küre girmeden önce 90 günlük pct sürecini tamamlamanı ve sağlıklı olmanı tavsiye ederim.

Ereksiyon ve libido karşı tarafa duyduğun ilgiyede bağlıdır. Fakat libido doluysa uçan sineği bile görürsen etkilenirsin.

Eyvallah kardesim cok tesekkur ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Multivitamin'de eklemeni tavsiye ederim erkekler için olan Ekstra D vitaminine dikkat et.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

Benzer durumdayız. yaklaşık 3 yıldır ilaçlıyım 4. yılı dolduruyorum. Testislerim, libidom ve ereksiyonum çok iyi durumda.

Tavsiyelerim:

1.Bol bol soğan tüket. Bununla ilgili yazıları, bilimsel araştırmaları bu forumda paylaştık, bulabilirsin. Bizzat denedim ve çok faydasını gördüm. Deca sonrası bütün yan etkileri bu şekilde ortadan kaldırmıştım.

2.Her ihtimale karşı 3 ila 6 ay arasında testis durumuna bağlı olarak HCG yapmalısın. Ülkede Pregnyl bulamıyoruz onun yerine Ovitrelle gayet güzel çalışıyor ancak en son 160TL ödedim. Dörde bölüp kalanı dolapta saklayabilirsin. Bunun için peptit flakonu kullandım.

3.Kolestrolü düşük temiz beslenme çok önemli. Her sabah bir kaşık soğuk pres zeytin yağı, 15gr ceviz içi, 15gr çiğ badem, saba- akşam 15mg çinko, akşam magnezyum (magnimore plus), D vitamini, folik asit, multivitamin. Bunlar benim baş koruyucularım. Tabi öğünlerde bol yeşillik ve limon. Her gün mutlaka gazı alınmış bir maden suyu. 

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: nazillikaplanı09
      Merhabalar iyi forumlar,
      iran testosteron nova boldenon Var  trenbolone de eklemeyi istiyorum fakat  piyasadaki çoğu trebolonun boş olduğu en dolusunun bile yüzde 40 dolulukta olduğunu öğrendim  daha önceden tren kullanmış kişiler hangi marka tren kullandığını ve ne kadar verim aldığını paylaşabilir mi rica etsem.
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar,
      Tren kürü yapıp pct sonrası tecrübelerinizi meral ediyorum...
      Döngü eski haline döndü mü? Şanzıman ve libido eski haline geldi mi? Güç düşüşü oldu mu? Tüm cevaplar için teşekkürler.
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.