Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

selvituncer

Kürdeyken kız arkadaşımdan ayrıldım toparlayamıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

selvituncer    62

Evet yukarda da bağsettiğim üzere bu durumu kürde benim gibi yaşıyanların olduğunu düşünüyorum . Konu şu  ben  kız arkadaşımdan ayrıldım ve kürdeyim bu durum beni oldukça sarsmış durumda şuan. Asıl mevzuya gelecek olursam 3 aydır birlikteydik ve ben sadece takılırız yer içer yatar keyfime bakarım diye düşünüyordum öylede oldu .Bu geçen 2-3 ayda yapmadığımız şey kalmadı .

Ama şuan ayrılınca farkettimki baya boşluğa düştüm ben istemedende olsa bu kıza bağlandım herhalde çok huyumda değildir anlamadım nasıl olduğunu. 

Şunuda söyliyeyim başka birisiyle tanış takıl diyenler olucaktır denedim  ama olmuyor . Yaşayanlar varsa bu durumu nasıl atlattığı konusunda yardımcı olursa çok sevinirim çünkü gerçekten kötü bir durumda olduğumu düşünüyorum takıntı gibi birşey yaptım kendime bu durumu

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    789

Keşke önce kürünü, kullandığın ilaçları dozları yazsaydın. Bunları öğrendikten sonra psikolojik etki var mı yok mu biraz olsun fikir sahibi oluruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Keşke 24 yaşında olsam , kız arkadaşım olsa ve dün terk edilmiş olsam :) 

Tek derdin kız arkadaşın olsun, dünyada milyarlarcası daha var, ve sen 5 km kare alan içerisindeki herhangi başka biri ile ister istemez tanışacak, sonrasında eskisini hiç hayatına girmemiş gibi unutacaksın bile.  Testosteron kas yapmanın, zaman ise herşeyin ilacıdır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Tek derdin kız arkadaşın olsun, dünyada milyarlarcası daha var, ve sen 5 km kare alan içerisindeki herhangi başka biri ile ister istemez tanışacak, sonrasında eskisini hiç hayatına girmemiş gibi unutacaksın bile.  Testosteron kas yapmanın, zaman ise herşeyin ilacıdır.

Çok güzel demişsin:) ancak bazen zamanın da kifayetsiz kaldığı oluyor.

Teoman abimizin dediği gibi:

Daha kaç vücut gerek bana?
Benim seni unutmama

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361
selvituncer, Bir saat önce yazdı:

Evet yukarda da bağsettiğim üzere bu durumu kürde benim gibi yaşıyanların olduğunu düşünüyorum . Konu şu  ben  kız arkadaşımdan ayrıldım ve kürdeyim bu durum beni oldukça sarsmış durumda şuan. Asıl mevzuya gelecek olursam 3 aydır birlikteydik ve ben sadece takılırız yer içer yatar keyfime bakarım diye düşünüyordum öylede oldu .Bu geçen 2-3 ayda yapmadığımız şey kalmadı .

Ama şuan ayrılınca farkettimki baya boşluğa düştüm ben istemedende olsa bu kıza bağlandım herhalde çok huyumda değildir anlamadım nasıl olduğunu. 

Şunuda söyliyeyim başka birisiyle tanış takıl diyenler olucaktır denedim  ama olmuyor . Yaşayanlar varsa bu durumu nasıl atlattığı konusunda yardımcı olursa çok sevinirim çünkü gerçekten kötü bir durumda olduğumu düşünüyorum takıntı gibi birşey yaptım kendime bu durumu

1. Ne kürüne ne dozda girdin?

Buna bir cevap verirsen devamını getiririz. 

Eğer deca yada trende isen yükselen hormonel dengesizlik yüzünden kızdan ayrılmış ve şuan aynı nedenden çok duygusal yaklaşıyor olabilirsin.

Git derdini ve durumunu (kürde olduğunu) kıza açık açık anlat. Bu durumun geçici olduğunu söyle ve özrünü dile.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Eğer deca yada trende isen yükselen hormonel dengesizlik yüzünden kızdan ayrılmış ve şuan aynı nedenden çok duygusal yaklaşıyor olabilirsin.

Git derdini ve durumunu (kürde olduğunu) kıza açık açık anlat. Bu durumun geçici olduğunu söyle ve özrünü dile.

Bence de en dogrusu bu gibi gorunuyor. Ben tren kurundeyken hanim beni aldatiyor diye normalde geldigimden daha erken saatlerde eve gelip arabayi ust mahalleye birakip sozde eve baskin yapiyor, farketmeden evdeki dolaplarda kimse var mi diye ariyordum, trenbolone biraktiktan sonra normale dondum ve ne sacma is yaptigimi farkettim. Allahtan hanim durumu farketmedi :) 

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Rdm, 22 dakika önce yazdı:

Terk edilmedim abi  ben ayrıldım ama pişman oldun mu dersen oldum  ): dönüp tekrar yazamıyorumda . Ben 24 yaşındayım . Kız arkadaşım 29 ,herhalde onun akılalmaz derecede beni sıkmasını bunaltmasını özlüyorum bir insan bu durumu nasıl takıntı hale getirir onuda şuan anladım ama önüme bakmaya devam etmek istiyorum. İlk defa böyle biriyle birliktelik yaşayip çok keyif aldığım içinde bağlanmış olabilirim . Ama önerini dikkate alacağıma emin olabilirsin dediğin gibi zamana bırakıcam önüme bakmaya çalışıcam inşallah.

rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Çıtır bir kürdeyim şuanda.    Testo bolde Gh kullanıyorum   2. aydayım  duygusal olarak bu kürün öyle çok etkileyeceğini düşünmüyorum.  Eskiden deca kullanmıştım psikolojik ve cinsel olarak beni bitirmişti tövbe etmiştim nor-19  grubu ilaçlara .  Kıza tekrar yazamam biraz egolu bir tip abi yoksa çoktan halletmiştim. Benim asıl yardım istediğim konu  saplantı haline getirmem yoksa öyle sevdiğim veya ciddi düşündüğüm biri değil kesinlikle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Yanlız yaş ortalaması 42.75.

Konu sahibi genç arkadaş bu kadar tecrübeli (aşk konusunda) adamı bir araya istesen getiremezsin :) 

• Beğen 2
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Yanlız yaş ortalaması 42.75.

Konu sahibi genç arkadaş bu kadar tecrübeli (aşk konusunda) adamı bir araya istesen getiremezsin :) 

O yüzden tecrübelerden faydalanmak istedim yanlış veya salakkça birşey yapmak istemiyorum abi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
Loving, 16.07.2021 - 21:19 yazdı:

Merhaba arkadaşlar;

PSİKOLOJİ

Arkadaşlar en önemli konulardan biriside bu kısım '' PSİKOLOJİ '' genelde küre girerken hepimizde bir heyecan, ilgi, alaka ama sonra çevresel sorunlardan dolayı bunların hepsi toz olup uçuyor. Küre girecek ve işini ciddiye alacak kişilere genelde ben şunu derim bu dönemde hayatınız da mümkünse kız arkadaşınız dahi olmasın çünkü en ufak tartışmada sporcunun psikolojisi allak bullak oluyor ve kür de harcanan para da emek de yok olup gidiyor. Tabi burada evli veya nişanlı veya uzun vadeli hayatında birileri olanlar olmuyor mu muhakkak var onlara da dediğim konu mutlaka vücudunuza aldığınız hormonlar dan hayatınızda ki kişiye bahsedin size köstek değil destek olmasını isteyin bu süreçte diye. 

Hayatınız da kız arkadaşınızla veya sosyal çevrenizle veya iş hayatınız da sorunlar varsa asla küre başlamayın özellikle uzun kürlere çünkü yukarıda anlattığım gibi stres beraberinde yıkımı getirecektir veya gelişememe durumunu çokça size yansıtacaktır.

Tüm bunlardan sebep derler ya '' ÇİÇEK GİBİ ÇOCUK '' :) İşte o çiçek gibi kıvamdaysanız dilediğiniz küre girmekte özgürsünüz.

RUH HALİ

Bu kısımda psikolojiye benzer bir durum arkadaşlar ama biraz daha güncelik bir hal. Psikolojimiz genel manada bizi etkiler ruh hali ise sık sık değişebildiği için o günü etkiler. Tüm bunlardan mütevellit ruh halimiz aldığımız testosterondan sebep zaten maks. düzeyde olacaktır ve bizlerde mutlak güleç tiplere döneceğiz zira burada önemli olan özellikle testosteron alımlarımızda ki gün algoritmasını hiç bozmayın çünkü en ufak dalgalanma ruh halinizde değişikliklere sebep olur orada kalıplaşacak değişikliklerde psikolojinize pres yapacağı için süreç bir anda işin içinden çıkılmaz bir hal alıp kürünüzü en pozitif halden en kötü hale sokabilir uzun kür dönemlerinde dikkat edilmesi gereken detaylarında biriside budur.

Sevgi ve saygılarımlar

Her zamanki gibi dedikleri doğru çıkıyor. :( 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
Goldbodybuilder, Şimdi yazdı:

Şu eşcinsel işlerden bi uzaklaşın ya ne bu yeni ergen kızlar gibi

Eş cinsel? :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361
selvituncer, 19 dakika önce yazdı:

O yüzden tecrübelerden faydalanmak istedim yanlış veya salakkça birşey yapmak istemiyorum abi :) 

Çıtır dediğin kür bile sıkıntı yaratabiliyor. Mesela boldenon kimisinde östrojeni çok düşürdüğü için depresyon halleri yaratıyormuş. Veya Testosteron kimisinde beraberinde e2 ve prolaktin yükseltip gene uç tepkilere neden olabiliyor. 

O yüzden gel seni beni dinle. Al karşına açık açık kürde olduğunu ve şu kadar zaman daha kürde olacağını, Kürde olmanın bazı geçici psikolojik etkilerinin olduğunu, o yüzden bu şekilde davrandığını vs anlat. Özrünü dile bitsin gitsin.

Şunu da unutma şuan ki duygusallığında kürden kaynaklanıyor olabilir. :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Goldbodybuilder, 4 dakika önce yazdı:

Abi sakin ol sende mi kürdesin Konu yanlış yerlere kayıyor aman dikkat 😁

tarihinde bysabri1 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
selvituncer, 50 dakika önce yazdı:

Boşver hayat gençken yaptığımız salakça şeylere yaş ilerledikçe gülüp geçmekten ibaret zaten :) 

Hayattaki en önemli şey kendimiz olmalıyız her şartta ve her durumda, ta ki bir çocuk sahibi olana kadar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
selvituncer, 2 saat önce yazdı:

Olay aşk vs değil tamamen alışılmışlık... mesela küre girdiğinde geçirdiğin zamanları düşün... Kürde değilken bunları hatırladığında daha farklı gelir kürde olduğun zamanlar arada 1 sene bile fark olmaz ama düşününce sanki 10 yıl eskisi enerjin daha yerinde dünya daha farklı görünüyo gibi vs. Sen kürün en verimli zamanlarını o arkadaşınla geçirdiysen. Şuan o boşluk aslında en dolu anabolik zamanlarını o kişi doldurduğu için o günleri düşündüğünde sana farklı bi avurası varmış gibi geliyor olay tamamen hormonlarla alakalı. Kür bittiğinde bunun 10 katı daha yoğun yaşarsın bu duyguları. Ama kızın egosunu asla tatmin etme giden gelir bir şekilde sen kendinden emin takıl evet özleyebilirsin ama. Karakterinden ödün verme hiçbi zaman. Bir sonraki gelen bakarsın onu aratmaz. Hayat böyle. Dostum kadınlar hep aynılar malzeme aynı sunumlar farklı :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Goldbodybuilder, 1 saat önce yazdı:

Konu dışı diye yer boşuna yok değilmi ,kişisel sorunlarımızıda yazabileceğimiz bir yer bende fikir almak istedim ne alaka yazdığın anlayamadım .  

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum tekrar bir test yapıp östrojen vs değerlerimi kontrol ettireceğim . Duygusal veya aşık biri değilim sadece saplantı oldu onu anlatmak istemiştim ve aradığım cevaplarıda çoğunlukla aldım tekrardan teşekkur ederim .  

ANABOLIZAN, 42 dakika önce yazdı:

Olay aşk vs değil tamamen alışılmışlık... mesela küre girdiğinde geçirdiğin zamanları düşün... Kürde değilken bunları hatırladığında daha farklı gelir kürde olduğun zamanlar arada 1 sene bile fark olmaz ama düşününce sanki 10 yıl eskisi enerjin daha yerinde dünya daha farklı görünüyo gibi vs. Sen kürün en verimli zamanlarını o arkadaşınla geçirdiysen. Şuan o boşluk aslında en dolu anabolik zamanlarını o kişi doldurduğu için o günleri düşündüğünde sana farklı bi avurası varmış gibi geliyor olay tamamen hormonlarla alakalı. Kür bittiğinde bunun 10 katı daha yoğun yaşarsın bu duyguları. Ama kızın egosunu asla tatmin etme giden gelir bir şekilde sen kendinden emin takıl evet özleyebilirsin ama. Karakterinden ödün verme hiçbi zaman. Bir sonraki gelen bakarsın onu aratmaz. Hayat böyle. Dostum kadınlar hep aynılar malzeme aynı sunumlar farklı :D

O kadar güzel anlatmışsın ki aynı şuanki yaşadıklarım tavsiyen içinde ayrıca teşekkür ederim sağol varol :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
rastlantisal, 55 dakika önce yazdı:

Çıtır dediğin kür bile sıkıntı yaratabiliyor. Mesela boldenon kimisinde östrojeni çok düşürdüğü için depresyon halleri yaratıyormuş. Veya Testosteron kimisinde beraberinde e2 ve prolaktin yükseltip gene uç tepkilere neden olabiliyor. 

O yüzden gel seni beni dinle. Al karşına açık açık kürde olduğunu ve şu kadar zaman daha kürde olacağını, Kürde olmanın bazı geçici psikolojik etkilerinin olduğunu, o yüzden bu şekilde davrandığını vs anlat. Özrünü dile bitsin gitsin.

Şunu da unutma şuan ki duygusallığında kürden kaynaklanıyor olabilir. :)

Unu asla yapma kadınlar ayrıntı düşünmez bizler gibi çok düşündükleri ayrıntılar kendileriyle alakalı olan şeyler. Bunu demen sadece bir bilgiyi yakınında 2. Kişinin bilmesine sebep olcak belkide kadın bunları araştırıp hee bu yüzden bu böyle falan saçmalıcak kanka hata yaparsın hayatının hatasını') 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.