Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ayberk5907

Yeni başlayanlar için

Önerilen İletiler

ayberk5907    0

Hocalarım ilk öncelikle merhabalar dilerim;

Yeni başlayacak biri yağ yakıcı önerilerinizi alabilir  miyim? Sadece 2 aydır fitness yapıyorum(grenade thermo ve 50 calibre  kullanıyorum  supplement olarak). Şimdiden teşekkür  ederim.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
ayberk5907, 44 dakika önce yazdı:

Yeni başlayacak biri yağ yakıcı önerilerinizi alabilir  miyim? Sadece 2 aydır fitness yapıyorum(grenade thermo ve 50 calibre  kullanıyorum  supplement olarak). Şimdiden teşekkür  ederim.  

- Kingsize Nutrition Thermo Carnitine 1000 mL

- Kingsize Nutrition Fire Caps 180 Kapsül

- Kingsize Nutrition Wat3r-Out 120 Kapsül

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
ayberk5907, Bir saat önce yazdı:

Yeni başlayan biri olarak sana beslenmeni düzenlersen bunların hiçbirine gerek yok derim beslenmeni düzeltmeden bunları kullansanda yağ yakamassın beslenmeyi düzenledikden sonrada gerek olmadığını anlayacaksın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ayberk5907    0
AS1L, Bir saat önce yazdı:

- Kingsize Nutrition Thermo Carnitine 1000 mL

- Kingsize Nutrition Fire Caps 180 Kapsül

- Kingsize Nutrition Wat3r-Out 120 Kapsül

teşekkürler yalnız elimde şuan thermo ve 50 calibre var bu yazdıklarınızla aynı etki değil mi  ?

Semih Erarslan, 34 dakika önce yazdı:

Yeni başlayan biri olarak sana beslenmeni düzenlersen bunların hiçbirine gerek yok derim beslenmeni düzeltmeden bunları kullansanda yağ yakamassın beslenmeyi düzenledikden sonrada gerek olmadığını anlayacaksın. 

steroid kürlerine ne zaman başlamam daha uygun olur o zaman hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
ayberk5907, 8 dakika önce yazdı:

steroid kürlerine ne zaman başlamam daha uygun olur o zaman hocam?

Normalde daha çok erken en az 1 2 sene yap yolun uzun olduğu söylerdim ama belliki kafana birşeyler koymuşsun illa ben yolumu böyle alıcam diyorsan benim önerim düşük doz only testo enantad ve kullanırken profesyönel destek al uzun süreli git ilaçdan max verimi aldığın anda artık beslenmem only testo antreman güç artışım çalıştığım külolar bu nokdadan sonra gitmiyor dediğinde yanına bolde sırasıyla deca tren diye gdersin neden bunu söylüyorum alacağın yağ yakıcılar vs beklentini asla karşılamayacak enazından only testo neyin ne olduğunu anlarken beslenmeni otuturken antreman sistemlerini yoklarken düşük riskde kafanı açmanı sağlar hemde ekonami belli yağ yakıcılar suplementlere harcican paranın biraz üstüne hiçbirine elini sürmene gerek de kalmaz yeterki beslen ve vitamin takviyelerini al artık sayenizde bakış açım değişti 2 ay 1 sene çok değişen bir şey yok mental olarak ne dersem diyim sen bu işe greceksen dediklerimi düşün normalde bana sorsan 2 sene yap derim ben arkamı dönünve kullanacaksan dediğim gbi gitmeni tavsiye ederim yağ yakıcı hapıydı sup. nedir testo senin bütün bunlardan istediklerini verir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.