Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

T4YS

Testo e - boldenon - dianabol

Önerilen İletiler

T4YS    0

Herkese merhaba, 

Güvendiğim bi hocadan Hilma Biocare markası altında ürünleri aldım haftada 

500 testo - 500 bolde (250 şer 2 gün) - 50 mg dianabol (her gün) kullanıyorum

Kür ün henüz 3. Haftasındayım uzun bi kür henüz erken biliyorum ama marka için bi kaç kötü yorum gördüm modum düştü. Psikolojik ve görsel olarak etkiyi ne zaman fark ederiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    221
T4YS, 4 saat önce yazdı:

Herkese merhaba, 

Güvendiğim bi hocadan Hilma Biocare markası altında ürünleri aldım haftada 

500 testo - 500 bolde (250 şer 2 gün) - 50 mg dianabol (her gün) kullanıyorum

Kür ün henüz 3. Haftasındayım uzun bi kür henüz erken biliyorum ama marka için bi kaç kötü yorum gördüm modum düştü. Psikolojik ve görsel olarak etkiyi ne zaman fark ederiz.

Kür başında FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone, Total Testosterone ve Free Testosterone + Prolaktin değerlerine ilk testosteron iğnesinden 4 hafta sonra yaptırırsanız ilk test ile karşılaştığınızda göreceğiniz fark ile ilacın sahte olup olmadığını anlayabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

İlaç sahte değil düşük doz.Fiyatlardan anlayacağınız gibi.Fakat vücut ilk kez anabolizanlarla karşılaşacağı için efektif sonuç verir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T4YS    0

Cevaplarınız için teşekkür ederim henüz 3. Haftadayım haftaya gidip test yaptıracağım. Marka için sahte deniliyordu moralim bozuldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T4YS    0

Arkadaşta aynı kürde aynı ürünleri kullanıyormuş test sonucu pozitif >16 çıkmış. Acaba ürünlerin dozları mı düşük etki alamıyoruz tablet (dianabol) patates gibi geliyor etkisi belli olmazmıydı şimdiye kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Merhabalar.

Danabol hızlı tepki veren bir anabolizandır. Günde 50mg ise baya iddealı dozdur. 3. haftada kesinlikle güç artışı yapması ve vücutta su toplatması gerekirdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zazabey    6
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Danabol hızlı tepki veren bir anabolizandır. Günde 50mg ise baya iddealı dozdur. 3. haftada kesinlikle güç artışı yapması ve vücutta su toplatması gerekirdi.

Katılıyorum hocam ben günde 40 kg ile kaldırdığım ağırlığın 2 katı kadarına çıkıyordum danabol etkisini bariz gösteriyor orijinalse 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T4YS    0

O zaman dia tablet patates çıktı. Testo ile boldenon da öyledir bi adamla konuşucam baktım olmadı suç duyurusunda bulunurum dekont konuşma hepsi var.

tarihinde T4YS tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
T4YS, 18 dakika önce yazdı:

O zaman dia tablet patates çıktı. Testo ile boldenon da öyledir bi adamla konuşucam baktım olmadı suç duyurusunda bulunurum dekont konuşma hepsi var.

Bir test yaptırsan üzerinden konuşsak daha doğru olacak. 

Beslenmen, uykun vs nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

F.B dan mi temin ettiniz ürünleri ? Birde beslenme nasıl ? Biliyorsunuz bu ürünler sihirli değnek değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T4YS    0

Beslenme, uyku, antreman iyi sorunsuz. Aynı kişiden aynı kür ü alan arkadaşım 4. haftasını bitirdi total test. yaptırdı pozitif sonucu >16 çıkıyor ilaç çalışıyor ama dozajımı az testo nun bilmiyoruz. Dia dan ne bi güç artışı ne kilo artışı var . Benim 3. hafta bitti 3 kilo almışım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T4YS    0
Vural2, Şimdi yazdı:

F.B dan mi temin ettiniz ürünleri ? Birde beslenme nasıl ? Biliyorsunuz bu ürünler sihirli değnek değil.

Evet, diğerlerine göre daha samimi geldi ama işte o aynı kürü yapan arkadaş ile konuştuktan sonra moralim bozuldu 2 gündür dert sahibi oldum. Öncesinde sorun yok diyordum iyi hissediyordum kendimi sanırım psikolojik.

tarihinde T4YS tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Düşük doz olabilir ama ilk kez ilaç kullanıyorsanız iyi bir sonuç alırsınız.Beni tatmin etmedi ama başlangıç orta seviye sporculari memnun edecektir.150 TL'lik ilacın performansı bu kadar oluyor, maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T4YS    0
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

Düşük doz olabilir ama ilk kez ilaç kullanıyorsanız iyi bir sonuç alırsınız.Beni tatmin etmedi ama başlangıç orta seviye sporculari memnun edecektir.150 TL'lik ilacın performansı bu kadar oluyor, maalesef.

Öneriniz nedir devam edip kür ü tamamlasam mı haftaya winstrol başlayacaktım o da aynı marka patates çıkacak gibi geliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
T4YS, 54 dakika önce yazdı:

Öneriniz nedir devam edip kür ü tamamlasam mı haftaya winstrol başlayacaktım o da aynı marka patates çıkacak gibi geliyor. 

Satın aldıgıniz kişi ile konuşun.Videolarda naif kibar biri fakat insan ticarette belli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dianabol güç artışı yapar.Ereksiyonu bozabilir.E2 seviyelerinde artış yapar.Burun tıkanıklığı yapabilir. Kendimde gördüğüm yan etkiler bunlar. Boldenonu yeni tanıyorsan hissetmen için 10-12 haftalara gelmen gerekiyor.3 haftada bomba olmazsın bekleyip sabır etmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Kür test enantat boldenon turinabol 16 haftalık turinabol biter bitmez winstrol tablet başlanacak şeklinde mi :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538

Ben de ilk kürümün ilaçlarını F.B.'dan temim etmiştim.

İlk kürümü  testo bolde turinabol olarak başlamıştım. Ürünler şimdiye kadar forumda bile görmediğim ürünlerdi, ama iyi çalıştılar. İlk alışverişimden sonra kürü uzatmak istediğimde farklı boldenonla testosteron yollamıştı, doğrulama kodları falan vardı, ama doğrulama sistemi çalışmıyordu bende kendisine bildirdiğimde açık açık ürünlerin kendi ürünleri olduğunu doğrulama sistemindeki hatayı da bir kaç müşterisinin daha söylediğini, siteyi yapanlara bildiridiğini söyledi.

Velhasıl yalan dolan sallamak yerine direk doğruyu söyleyen dürüst biri olduğu konusunda ben kendi adıma emin oldum. Benim aldığım ürünlerde çalıştı, sizinkiler de çalışır diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Feng, 3 saat önce yazdı:

Urun markalari neydi fb kim acaba

Beta pharmaceuticals diye bir markaydı ilk aldığım ürünler. Ama artık kendi ürün çıkarıyor kendi dediği kadarıyla bilmem doğru bilmem değil. F.B. denilen kişi de Ibff pro ünvanı olan youtube videoları yayınlayan biri.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T4YS    0
steroidnediryahu, 4.07.2021 - 17:23 yazdı:

Dianabol güç artışı yapar.Ereksiyonu bozabilir.E2 seviyelerinde artış yapar.Burun tıkanıklığı yapabilir. Kendimde gördüğüm yan etkiler bunlar. Boldenonu yeni tanıyorsan hissetmen için 10-12 haftalara gelmen gerekiyor.3 haftada bomba olmazsın bekleyip sabır etmelisin.

İlk kür olduğu için etki konusunda çok bi tecrübem yok bi kaç kişi 3. Hafta da etkisini çok rahat hissetmen gerek dediği için bi endişeye kapılmıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T4YS    0

4. Hafta bitti şu an 4 kg aldım ilaçtan mı yoksa pandemi de ara vermiştim onun toparlaması mı tam emin olamadım, ereksiyon problemim yok libidom çok yüksek hatta. Haftaya test yaptıracağım bakalım.

testi total testosteron ve hemogram yaptırsam yetiyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.