Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fbgomer

Veyron pharma

Önerilen İletiler

Fbgomer    6

Veyron pharma tren E veya başka ürünler kullanalar varmı ?? Etkisi olarak veya doz olarak nedir !??? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

piglet    0

Merhaba, Veyron pharma kullandınız mı ya da bir geri dönüş aldınız mı çevrenizden?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halis Can    0

Ben şuan testo e bolde masteron turinabol kullaniyorum veyronun şuan 4 haftadayim pek birşey soyleyemem ama turinabol beni antreman'da canavara ceviriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
piglet, 3/9/2022 - 14:10 yazdı:

Merhaba, Veyron pharma kullandınız mı ya da bir geri dönüş aldınız mı çevrenizden?

Tren e kullandım geçen sene çalışıyor gibi tabiki SP lab tren gibi değil!!! Ve suanda veyron NPP kullanıyorum 3 hafta olmuş oda çalışıyor ama düşük doz olduğunu biliyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
Fbgomer, 13.03.2022 - 18:37 yazdı:

Tren e kullandım geçen sene çalışıyor gibi tabiki SP lab tren gibi değil!!! Ve suanda veyron NPP kullanıyorum 3 hafta olmuş oda çalışıyor ama düşük doz olduğunu biliyorum .

Orijinal diyebileceğim yalnızca abdi ibrahim anapolon var, yakın zamanda da sustanonu deneyimleyeceğim. Dek pharma tren-e flakon bitirdim haftalık 200mg olacak şekilde, terlemeler aşırı rahatsız etmedi hiç. Şimdi veyron tren-e kullanıyorum haftalık 200mg, bu sefer karb yemeye başlayınca ter basıyor, gün içinde de sıcaklara katlanılmıyor. 

SP lab trenine göre veyron %kaç doludur tahmininizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
susuzadam, 12 saat önce yazdı:

Orijinal diyebileceğim yalnızca abdi ibrahim anapolon var, yakın zamanda da sustanonu deneyimleyeceğim. Dek pharma tren-e flakon bitirdim haftalık 200mg olacak şekilde, terlemeler aşırı rahatsız etmedi hiç. Şimdi veyron tren-e kullanıyorum haftalık 200mg, bu sefer karb yemeye başlayınca ter basıyor, gün içinde de sıcaklara katlanılmıyor. 

SP lab trenine göre veyron %kaç doludur tahmininizce?

Doluluk oranını bence hiç kimse bu şekilde kıyaslayamaz ve vücut oranına göre yorum yapamaz bence.

Sustanon gerçekten çok etkili ama 4 ester olduğu için ani inişler ve çıkışlar yaşatıyor.

Sustanon enjekte ederken bence e vitamini ile enjekte edilmeli tek edilince azda olsa ödem oluyor .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinanbolone    1
scorocco, 19.06.2022 - 13:13 yazdı:

Doluluk oranını bence hiç kimse bu şekilde kıyaslayamaz ve vücut oranına göre yorum yapamaz bence.

Sustanon gerçekten çok etkili ama 4 ester olduğu için ani inişler ve çıkışlar yaşatıyor.

Sustanon enjekte ederken bence e vitamini ile enjekte edilmeli tek edilince azda olsa ödem oluyor .

sustanon bende hiç ödem,ağrı vs yapmıyor bence fıstık yağına alerjin var dikkatli kullan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23

Aktif olarak veyron pharma peptidleri kullanan var mı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
ktpx, 1 saat önce yazdı:

boş ürün tr üretimi bulaşma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
Drei Lilien, 34 dakika önce yazdı:

boş ürün tr üretimi bulaşma 

Bluesky hakkında bir bilgin varmı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    247
ktpx, 2 saat önce yazdı:

Fiyat listesi vardı önceden merak edip sorduğum bir marka igf650 tren 800 TL daha ne diyebilirim ki  😐

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
ktpx, 21 saat önce yazdı:

Hocam denedikten sonra feedbackinizi bekliyorumbu konu üzerinden,  konuyu yakın takibe alıyorum 

Ve fiyat güncelse bir görüştüğüm satıcı fragın üstüne 700Tl pay koymuş üretici kadar kazanıyor neredeyse  :D

Evet fiyatlar güncel üreticiden aldığım fiyatlar.

crosfredy, 17 saat önce yazdı:

Hocam daha bilindik markalar varken yanlış anlama şu ürünleri kullanmak parayı boşa atmak gibi birşey tren hammaddesi en pahali olan ürünlerden biri 850 TL çok düşük bir rakam ki bu adam minimum 300 500 kaar koyuyordur üzerine yani 450 500 TL lik bir ilaçtan ne gibi bir doluluk beklenir şüpheli peptitleri söylemiyorum bile aynı ürünü satıcıya sorduğumda fragement 650 TL idi gerisini sen düşün sonuç olarak vücuduna dışarıdan yabanci bir madde sokucaksin olumlu feedback almış ürünlerle yapmak daha mantıklı 

Tren Acetat gramı 4.10usd güncel olarak, bunu kıyaslayarak marka analizi yapmak cok doğru olmaz.
Metribolon veya Rimo hammaddesi cok daha pahalı tren'e kıyasla.

850tl bence pahalı bile 4.10usd + 7tl flakon + 40tl ba, BB, MCT oil + 5tl etiket ve kutu maliyeti olan bir ürün icin, fakat bu tamamen benim sahsi fikrim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.