Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Giriş gelişme sonuç.

Önerilen İletiler

Rdm    2.536
Semih Erarslan, 11 saat önce yazdı:

https://streamable.com/h59jga   sanırım şimdi oldu

İş yerindeyken forumda dolaşıp böyle videoları izlerken biri denk gelicek de ekranımı görecek diye tırsmıyor değilim :) 

@Semih Erarslan genel psikolojik veya fizyolojik durumlar nasıl ? 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Rdm, Bir saat önce yazdı:

İş yerindeyken forumda dolaşıp böyle videoları izlerken biri denk gelicek de ekranımı görecek diye tırsmıyor değilim :) 

@Semih Erarslan genel psikolojik veya fizyolojik durumlar nasıl ? 

Sorunsuz devam

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

Carbı kaç alıyorsun abi.

300 400 arası alıyorum bezen 500 600 lere çıkyığım oluyor hafta boyu tren öyle güzel çalışıyorki durduğu yerde hissettiriyor banamısın demiyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Feng, 2 saat önce yazdı:

Semih abi trenin artilari eksileri gibi yasadiklarini paylasabilir misin girmeyi dusunenlere ornek olmasi acisindan

misal gece terlemeleri agresiflik vs ve tahlil sonuclarini da paylasabilirsen cok iyi olur

Valla sağlık durumuyla ilgili sıkıntı yaşamıyorsan hiçbir eksi durumu yok keşke ömür boyu benimle kalsa 🙂 girmeyi düşünen arkadaşlara tavsiyem beslenme konusunda tam kampsamlı hazırlansınlar sömürüyor tam anlamıyla sizi sömürüyor define olmak çok basit ama tehlikeli katil olabilme ihtimali yüksek özellikle öğün araları colari açığı açlık hissiyatı sinir halini çarpanlarıyla katlıyor dier  konu piskolojik durumu testo küründen nem kapabildiğini kapıp konu yapan yok enjrktörü ince uç kalın uç yok bilmem  örnek olsun siz anlayın kıla tüye böyle konulara takılıp kalmış adamların bulaşmamsı gereken belli bir tecrübe seviyesi isteyen bir ilaç çünkü çok güçlü ıvıra zıvıra kafa takmaya gelmeyecek bir ürün gelirse sen sen olmakdan çıkar ama öyle olmadığınında farkına varamassın  kralıda sana anlatamaz 🙂 ter yapıyor yastık sırılsıklam hele uyuyakalmayın idaman sonrası veya güzel bir öğün sonu terler içersinde kalkarsınız onun dışındada bir yan etki yok görmedim ufak tefek isiliklenme oluyor çok sıcak çok sık terletiyor hep etki var etkisi büyük sağlık sorunu yoksa yemede yanında yat agrasiflik yapıyor aç kalırsanız iki katına çıkarır deminde dediğim gbi sorunu şu güçlü bir ilaç ilk tecrübe asla olmamalı hem kendiniz hem çevrenizin başını çok ağrıtırsınız ilk kürlerde uzak durun derim birde üstüne olumsuz birşey yaşarsanız belli kısıtlı durumda sporu icra ediyorsanız sıkıntı yaşatmaması adına uzak durun ama dier türlü steroitlerin kralı her zaman bende tren kalacak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Semih Erarslan, 20 dakika önce yazdı:

Valla sağlık durumuyla ilgili sıkıntı yaşamıyorsan hiçbir eksi durumu yok keşke ömür boyu benimle kalsa 🙂 girmeyi düşünen arkadaşlara tavsiyem beslenme konusunda tam kampsamlı hazırlansınlar sömürüyor tam anlamıyla sizi sömürüyor define olmak çok basit ama tehlikeli katil olabilme ihtimali yüksek özellikle öğün araları colari açığı açlık hissiyatı sinir halini çarpanlarıyla katlıyor dier  konu piskolojik durumu testo küründen nem kapabildiğini kapıp konu yapan yok enjrktörü ince uç kalın uç yok bilmem  örnek olsun siz anlayın kıla tüye böyle konulara takılıp kalmış adamların bulaşmamsı gereken belli bir tecrübe seviyesi isteyen bir ilaç çünkü çok güçlü ıvıra zıvıra kafa takmaya gelmeyecek bir ürün gelirse sen sen olmakdan çıkar ama öyle olmadığınında farkına varamassın  kralıda sana anlatamaz 🙂 ter yapıyor yastık sırılsıklam hele uyuyakalmayın idaman sonrası veya güzel bir öğün sonu terler içersinde kalkarsınız onun dışındada bir yan etki yok görmedim ufak tefek isiliklenme oluyor çok sıcak çok sık terletiyor hep etki var etkisi büyük sağlık sorunu yoksa yemede yanında yat agrasiflik yapıyor aç kalırsanız iki katına çıkarır deminde dediğim gbi sorunu şu güçlü bir ilaç ilk tecrübe asla olmamalı hem kendiniz hem çevrenizin başını çok ağrıtırsınız ilk kürlerde uzak durun derim birde üstüne olumsuz birşey yaşarsanız belli kısıtlı durumda sporu icra ediyorsanız sıkıntı yaşatmaması adına uzak durun ama dier türlü steroitlerin kralı her zaman bende tren kalacak

Yorumuna katılıyorum. Normalde de öfke kontrolü sorunu yaşayan insanların Trenden muhakkak uzak durmalı. Selam verildi diye delirenini gördü bu gözler. 

Normalde de kıskanç birinin DECA'dan muhakkak uzak durması gerek. Çünkü sıkı aşık ve büyük kıskanç birine çevirebiliyor. 

Trenle yakaladığın etkiyi hiç biri ile yakalayamazsın.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Yani forumda da gördüğünüz gibi olabildiğince yapıcı kimi zaman troll dalga geçen bir insanım ben hayatla her şeyle :D . Bunun yanında çok sinirli bir insanım ki gerçekten inanamazsınız lan bu melek gibi çocuktu dersiniz :D . İşte benim de trenle ilgili sinir katsayım o kadar yüksek ki normalde de trenli gibi olduğum için etki etmiyor :D . Yani normalde de çok yukarılarda olan sinir seviyemi daha yukarı çıkarmak çok zor he allah da denk getirmesin çıkarmasın tren de zaten daha yukarılara :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
JrRommel, 4 saat önce yazdı:

Yani forumda da gördüğünüz gibi olabildiğince yapıcı kimi zaman troll dalga geçen bir insanım ben hayatla her şeyle :D . Bunun yanında çok sinirli bir insanım ki gerçekten inanamazsınız lan bu melek gibi çocuktu dersiniz :D . İşte benim de trenle ilgili sinir katsayım o kadar yüksek ki normalde de trenli gibi olduğum için etki etmiyor :D . Yani normalde de çok yukarılarda olan sinir seviyemi daha yukarı çıkarmak çok zor he allah da denk getirmesin çıkarmasın tren de zaten daha yukarılara :D

Ama braz abartılıyor bu konu 🙂 arkadaşlar öyle önüne gelene sataşma konusu deil. sataşmaysa trenle bağdaştırmayın. birini daha alçak görme veya dururken ne yan baktın meselesi birini ezmeye çalışma trenle bağdaştırılmamalı. bu sizin normalinizde olan bir ahlak probleminizdir. bu benim normalimde of sezonumda da aynı halim: sokakda eşinizle yürüyüşe çıktınız ve 3-5-8-10 her ne ise kişilik genç grup arkadaş saygısızca ağızlarında küfürle yanınızdan aldırış etmeden geçiyorlar normalde de yapacağım işi tren küründede yapıyorsunuz sorun şu normalde senin anan bacın yokmu ağzındaki lafı kulağın duymuyormu? koçum diye uyarır çıkışırsınız çok karşılık alırsanız ortalık karışır veya eşiniz bulaşma diye kolunuzdan çekiştirir çok karşılık almassanız yatışıp uzaklaşırsınız bir iki laf söyleyerek yada ne olursa olur  ama amaaa tren küründe hedefe zaten çene kırmaya yöneldiğiniz için karşılığında alacağınız cevaplar uç noktayı belirliyor o an eşiniz yapma demiş bir yere yetişmeye çalışmanız işiniz varmış o günün konusu o an o olamazmış olmuyor uçuyor havada kalıyor o sinir boşluğu bahsettiğim konu çok özür dilerim farkında olamadım abi haklısın kusura bakma iyi niyetli şekilde kan dolmuş gözlerinizi ve tavan yapmış nabzınızı yatıştırmaya çalışan birine trendeyim diye  üzerine gitmeden daha akıllı olun gbi sözcükler kullanarak uzaklaşırsınız gerçekden  doğru verilen özür sizi bu kilitden çıkartıyor ama suskunluk ne olacak biz 10 kişiyiz hayırdır bakışları meydan okuma niyeti anlaşıldığı anda kan gövdeyi götürüyor inceyi anlatabildim mi bu böyle bir durum benim için tren 😤 siniri arada çok ince bir çizgi bunu oturduğun yerden kalkayım hımm çok sinirliyim ne var lan ne baktın işi deil bu noktada sizi bu üründen soğutmasın. Bu tarz bi adam ben tren küründeyim ne olacak kafasındaysa arkadaşlar tren sizi süpermen yapmaz adamı yerine sakin ol diye oturtan birine denk gelemiyeceğiniz anlamınada gelmez 😂 tekrar bir örnek vereyim dini konularda hassazsınız ve yolda ağzında bu konulara küfür eden birine rastladınız normalde Allahın sopası yok belasını bulur der geçersiniz o an işinize yetişmeniz ailenizin önüne bu tarz adamlarla uğraşmak geçemez evde bekleyen evladınız bunamı bulaşılır şimdi sinirlensenizde içinizde yaşar söylenirsiniz vs. Trende iseniz ben Allahın sopasıyım şimdi tam sırası oluverir o iş o yüzden trende olduğunuzu unutmadığınızda haksızlığa tahamülünüzü uzaklaşmakdan yana seçerseniz konuları kapatırsanız sorun çıkmayacak ama siz işi normaldede şova döken biriyseniz başınıza gelmeyen kalmaz. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Semih Erarslan, 13 dakika önce yazdı:

Ama braz abartılıyor bu konu 🙂 arkadaşlar öyle önüne gelene sataşma konusu deil. sataşmaysa trenle bağdaştırmayın. birini daha alçak görme veya dururken ne yan baktın meselesi birini ezmeye çalışma trenle bağdaştırılmamalı. bu sizin normalinizde olan bir ahlak probleminizdir. bu benim normalimde of sezonumda da aynı halim: sokakda eşinizle yürüyüşe çıktınız ve 3-5-8-10 her ne ise kişilik genç grup arkadaş saygısızca ağızlarında küfürle yanınızdan aldırış etmeden geçiyorlar normalde de yapacağım işi tren küründede yapıyorsunuz sorun şu normalde senin anan bacın yokmu ağzındaki lafı kulağın duymuyormu? koçum diye uyarır çıkışırsınız çok karşılık alırsanız ortalık karışır veya eşiniz bulaşma diye kolunuzdan çekiştirir çok karşılık almassanız yatışıp uzaklaşırsınız bir iki laf söyleyerek yada ne olursa olur  ama amaaa tren küründe hedefe zaten çene kırmaya yöneldiğiniz için karşılığında alacağınız cevaplar uç noktayı belirliyor o an eşiniz yapma demiş bir yere yetişmeye çalışmanız işiniz varmış o günün konusu o an o olamazmış olmuyor uçuyor havada kalıyor o sinir boşluğu bahsettiğim konu çok özür dilerim farkında olamadım abi haklısın kusura bakma iyi niyetli şekilde kan dolmuş gözlerinizi ve tavan yapmış nabzınızı yatıştırmaya çalışan birine trendeyim diye  üzerine gitmeden daha akıllı olun gbi sözcükler kullanarak uzaklaşırsınız gerçekden  doğru verilen özür sizi bu kilitden çıkartıyor ama suskunluk ne olacak biz 10 kişiyiz hayırdır bakışları meydan okuma niyeti anlaşıldığı anda kan gövdeyi götürüyor inceyi anlatabildim mi bu böyle bir durum benim için tren 😤 siniri arada çok ince bir çizgi bunu oturduğun yerden kalkayım hımm çok sinirliyim ne var lan ne baktın işi deil bu noktada sizi bu üründen soğutmasın. Bu tarz bi adam ben tren küründeyim ne olacak kafasındaysa arkadaşlar tren sizi süpermen yapmaz adamı yerine sakin ol diye oturtan birine denk gelemiyeceğiniz anlamınada gelmez 😂 tekrar bir örnek vereyim dini konularda hassazsınız ve yolda ağzında bu konulara küfür eden birine rastladınız normalde Allahın sopası yok belasını bulur der geçersiniz o an işinize yetişmeniz ailenizin önüne bu tarz adamlarla uğraşmak geçemez evde bekleyen evladınız bunamı bulaşılır şimdi sinirlensenizde içinizde yaşar söylenirsiniz vs. Trende iseniz ben Allahın sopasıyım şimdi tam sırası oluverir o iş o yüzden trende olduğunuzu unutmadığınızda haksızlığa tahamülünüzü uzaklaşmakdan yana seçerseniz konuları kapatırsanız sorun çıkmayacak ama siz işi normaldede şova döken biriyseniz başınıza gelmeyen kalmaz. 

Extra cesaret ve gözü karalık veriyor Semih'im gözlemlerime göre. Emniyet mensubu bir kardeşim müsabakalara hazırlanıyor ve baya baya iyi form tuttu. Kısa ester trenbolonda. Trenden beri 3. tutanağını yedi. Normalde öfkeli bir çocuk değil. Ha bu demek değil ki öfkeli ama bunu bastırmıyor. En son toplumsal bir olayda 10+ kişinin üstüne atlamış direk :D

Yani senin de dediğin gibi anfi görevi görüyor duygular için :))

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ben de bir olayı anlatayım da eğlenelim bari ; Semih Abi kusura bakma konunu kirletiyorsam.(trendeyken olan bir olay) Bu olay tam günü hatırlamıyorum ama 1 hafta olmadı. Spordan çıktım taksi bekliyorum. Taksiye bindim doğal olarak yorgunum taksi beklerken de spor çantamı yere koyuyorum. Taksiye bindim selamun aleyküm aleyküm selam; çantamı da oturduğum yerde yanıma koyuyorum doğal olarak. Taksici de dedi ki , oraya koyamazsın lan o çantayı. Dedim neden(hala şey yapıyorum hani belki lanı ağız alışkanlığıdır öylesine demiştir diye geçiriyorum içimden) abi? Yere koymadın mı sen onu koyamazsın dedi. Dedim öyle mi dur o zaman dedim şurada ben iniyorum ama sen de ineceksin an.... ....cem dedim dümdüz :D . İndim kapısını ayı gibi çarparak hadi insene diye sövmeye devam ediyorum inmedi.

Yani sanki 7yıldızlı otel işletiyor zaten tüm taksiciler devir zamanı veya taksiyi paydosa çekmeden önce yıkatıyorlar taksisini :D . Yağmur çamur da yok zaten eee?

Söylene söylene gitti :D . İnse ne olacak en fazla bir sopası osu busu vardır çeviririz öhöm neyse... :D . İşte olay öyle, konuşmak kolay insanlar için buna gerçekten tav oluyorum...
Ama dostlar ,abiler , kardeşler ; dürüst olayım ben bunu tren kullanmasam da yaparım. Net yani , ne mal olduğumu biliyorum maalesef :D . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Semih Erarslan, 4 dakika önce yazdı:

Bugun günlerden ön ve arka kol idman sonu max pamp

Bu forumda gelmiş geçmiş en iyi gelişimlerden birisin Semih tebrikler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
forbit, 7 dakika önce yazdı:

Bu forumda gelmiş geçmiş en iyi gelişimlerden birisin Semih tebrikler.

Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Feng, 17 dakika önce yazdı:

Kol cok iyi gorunuyor abi senin bel genetik olarak kalin gibi sen sirta yuklen bence onun disinda cok iyi yol katettin saglam bir cut ile dip form gorecek misin?

Daha iyisi için çok çaba ama zamanı atlıyorum zamanla daha iyi olmaya çalışacağım temiz büyümenin dışında parçalanarak ufalmak bana itici geliyor zamanla üst gövdem dolgulaşacak daha iyi görünecek

Screenshot_20210813-231326.png _20210813_212203.JPG

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

@Semih Erarslan insanları tren kürüne teşvik etmekten hakkında şikayet olabilir dikkat et :P 

Telefon alacaktın ne oldu o iş ? :) 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Rdm, Bir saat önce yazdı:

@Semih Erarslan insanları tren kürüne teşvik etmekten hakkında şikayet olabilir dikkat et :P 

Telefon alacaktın ne oldu o iş ? :) 

Kürün son haftalarına geldim ara verdikden sonraki yeni planlamarın içine dahil çünkü telefonumun kameresı hariç memnunum kür için foto haricinde işimide görüyor o yüzden yeni kürde daha net fotoraflar için alıcam kürün son haftası pazartesi başlıyor  bitince 2 3 hafta  daha enattad devam edip pct sürecine gricem 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Kürün son haftalarına geldim ara verdikden sonraki yeni planlamarın içine dahil çünkü telefonumun kameresı hariç memnunum kür için foto haricinde işimide görüyor o yüzden yeni kürde daha net fotoraflar için alıcam kürün son haftası pazartesi başlıyor  bitince 2 3 hafta  daha enattad devam edip pct sürecine gricem 

Bence ayrıca fotoğraf makinası al Semih'im. Daha çok verim alırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
rastlantisal, 37 dakika önce yazdı:

Bence ayrıca fotoğraf makinası al Semih'im. Daha çok verim alırsın.

Çıkar cebindeki telefonu denilen ülkede hele ki fotoğraf makinası almak, ooow çok lüks :P 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Feng, 11 saat önce yazdı:

Bir sonraki kur ne olacak abi?Tren esnasinda nefes nefese kalma kolay yorulma gibi seyler yasadin mi

Hayır hiç böyle şeyler yaşamadım enjeksiyonda öksürme yaşamadım kocaman sivilcelerim olmadı sırtımda okuşan kendiliğinden geçenler hariç ödem yaşamadım kalçadan yeşil uç kullandım saçlarda dökülme azda olsa yaşadım ama uzun bir kürdeydin trene bağlamak ne kadar doğru bilemem boldenonda yıprantığını hissettim çünkü trende terlemeler max pamp yağ yakımı vucut sıcaklığını yükselmesi sinirlilik inanılmaz güç artışı diette max verim azda olsa çok karşılık gbi. 

Feng, 11 saat önce yazdı:

Bir sonraki kur ne olacak abi?Tren esnasinda nefes nefese kalma kolay yorulma gibi seyler yasadin mi

Bir sonraki kürümde aynı şekilde hocam planlama yapacak kendimi yine ona emanet edeceğim ama greceğim ürünler çok şaşmaz yine tren testosu boldesu duruma göre decası olacaktır yine başlık açarım herşey pct den sonra dinlenme sürecim dediğim ama antreman ve beslenmeden taviz vermediğim off da neler katabildiğime bakıcam kuvvet vs. aslında aklımdaki net söyleyeyim evet bu kadar keskin olmasada offda da bakıcam kütlemi beslenme ve o durumki antreman palanlamasını uyguladığım halde bir nebze koruyabiliyormuyum? evet ilacı bırakınca çöküş illaki olacak fakat spora devam eden beslenmesine dikkat eden biriyle tamamen kür sonu solanu hayatından silen tatlıyı tulumbayı gömen adama döneceksem ne yaparsam yapayım kendime elbette bu şekilde nereye kadar sorusunu soracağım ama herşey kafamdaki gbi olur potansiyelimi sandığım seviyenin altında görmessem kendime evet ben kazandım dinlendim bi tık düştük ama şimdi daha iyi olmak için daha tecrübeliyim diyip devam...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

@Semih Erarslan kollar lens mi ? :)

Süper gelişim, muhteşem değişim :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Evrimin içinden geçtin resmen :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.