Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

drift_king

DECA KÜR PLANIM VE TAHLİL SONUÇLARIM YARDIM LÜTFENN

Önerilen İletiler

drift_king    0

Arkadaşlar pazartesi günü küre başlamak istiyorum. Ancak geçen sene yaptığım ilk kürümden sonra cinsel isteksizlik oldu tahlil yaptırıp küre öyle girmek istedim sonuçlarım normal mi testo biraz düşük gibi mi anlayamadım bu konuda bilgili tecrübeli arkadaşların yorumunu bekliyorum.

tahlil sonuçları

boy 1.88 kilo 90

omuz 134

kol 40

göğüs 112

bel 92

Bvs deca iran enentath kullanıcam ancak danabol kullanmayı düşünmüyorum amacım plaj vucudu olduğu için su tutup kocaman olayım diye bir düşüncem yok zaten ne kadar doğru yanlış tartışabiliriz.

Deca 8 hafta 400 mg testo 10 hafta 500 mg

supplement mass gainer casein creatin amino bcaa glutamine milk thistle omega 3 multivitamin

Değerli arkadaşlarımın değerli yorumlarını bekliyorum şuanki antrenmansız halinde fotoğrafımı atayıp vucut tipim hakkında bilginiz olsun gelişmelerimide fotoğrafla bu başlık altında paylaşıcam...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    5

Merhaba, tahlil açılmadı resim bende ama şöyle diyeyim 18 - 50 yaş arası testo konsantrasyonu ng/ml olarak 2.50 - 8.36 arasındaysa sorun yok. Çok farklı çeşitleri var görelim bi ona göre bakarız. Çok kafaya takma. Mevsimsel değişim yaşanabiliyor.

Şimdi danabol demişsin o seni balon gibi su tutup kocaman yapmaz. 30mg gideceksin 1 kutu alacaksın 60 tane var içinde 3 tableti geçme. 20 günde bitecek zaten.

Danabol kullanmıyorsun ama mass gainer alıyorsun yağlanmaya birebir içinde full şeker var, danabolde tuttuğun suyu atarsın ama gainerden alacağın yağı yakman zor. Creatinde aynı şekilde su tutar, böbrekleri yorar çok gereksiz. Amino ve BCAA çok gereksiz aynı anda kullanmak. Amino sadece seni yorar. BCAA tek başına yeterlidir.

Supplement kombinasyonunu yanlış yaparlar genellikle, sana önerim şöyle olur.

hydrolyzed whey protein al + BCAA + glutamine = Harika eşleşme.

Gece yatmadna öncesi içinde casein yeterli. Diğerlerine hiçmi hiç gerek yok amelelik olur. Vücudun güzel üst bölgeye yüklenmen gerekecek, plaj vücuduna yakınsın zaten yağlandırmaman lazım kendini.

Kürünü kendin yazmışsın anlaşılan tedaviyi nasıl yapacaksın onuda açarsan sevinirim. Sorma nedenim şu, ülkede herkes kür yazacak bilgiye sahip ya hani bu bilgiyi bilen adam PCT'yide bilmesi lazım. Merak ettim sadece bilgilendirirsen sevinirim.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

bende açılıyor resim

Kür yazarım ben biliyorum falan gibi bir iddam yok tabiki. 1 sene önce kür tecrübem oldu okadar araştırdığım kadarıyla kendime uygun gördüğüm kür bu.

PCT yazmayı unutmuşum yukarıda. Bunun içinde danışçaktım bu kürün pct si ne olabilir bu konu hakkında yorum bekliyorum.

Danabol konusuna gelince bana ne katkı sağlar acaba kullanıp kullanmamam neyi değiştirir?

Supplement konusunda size katılıyorum elimde olanları yazdım oraya.Yanlış hatırlamıyorsam bi yerde okumuştum kürde creatin kullanılır diye o yüzden kullanmayı düşünüyordum. whey almak lazım dediğiniz doğru teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Creatinde aynı şekilde su tutar, böbrekleri yorar çok gereksiz. Amino ve BCAA çok gereksiz aynı anda kullanmak. Amino sadece seni yorar. BCAA tek başına yeterlidir.

Yapma hocam danabol ile kreatini bir tutup kıyaslama yapmışsın. Biri Anabolik Biri Etin İçinde Bile Bulunan Madde.

Noooo öyle düşünme, demek istediğimi anlamamışsın.

Benim creatin yüklemesinden sonra seneler öncesinde böbrek taşım oldu lazerle kırdırdık 4 seansta ve lab. inceletince kreatin fazlalığından oluştuğunu belirttiler bu taşın.

Kreatin su tutar vücutta bunu inkar gelemezsin, zaten danabol kullanılıyor kürde su tutan bir ilaç, güç artışı sağlıyor. Kreatin neden bunun yanına koyulsun boşuna organları yorasınız? Ben ikisi bir demiyorum ikisini aynı kürde çok gereksiz. Kaç defa kür yaptın kullandın etki-tepki gördünde bana söylüyorsun. İkisi elbette kıyaslanamaz ama danabol gibi bir ilacı alırken kreatin yanına neden yani? Danabolden alacağın gücü kreatinden alamazsın, boşuna böbrekleri yorarsın ben iyiliğiniz için söylüyorum yoksa sen ölsen banane çokta umurumda yani.

Lütfen kullanıp denemiş birisiyim, DNP hariç her boku kullandım ben, supplementte aynı şekilde. Biraz abi sözü dinleyin :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

hocam test değeriniz bana düşük geldi. yaşınızı yazdığınızı görmedim ama 20-30 olduğunu tahmin ediyorum. 20-30 yaş aralığı için bence düşük bir seviye. pct'den önceki gün kan değerlerine göre hareket et ve öyle pct yap. Muhtemelen akıllıca bir pct sonrasında değerleriniz bunlardan daha iyi olur. Peki benim tavsiyem neler? FSH,LH,E2, testleri de yaptırıp değerlerinize göre hareket etmeniz, gerekli ilaçları kullanıp değerlerinizi olması gerekn seviyeye çekmeniz ve kürünzü bir sezon sonraya ertelemez. Kürünüzde başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

Bilgin için teşekkür ederim senin söylediğin testler neleri gösterir bilmiyorum açıklarsan sevinirim.

Ayrıca kür içinde ne yapmam lazım jino olmaya yatkın değil göğüslerim sanırım tabi daha önce denemedim ne tepki vericek bilemem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

Yaşım 23 banada düşük geldi bu yaşta böyle olması ilk defa böyle bir test yaptırdım gerçi sabah öğle akşam aç karın tok karın bu değerleri değiştirebiliyormuş sanırım doğrumudur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    771
Yaşım 23 banada düşük geldi bu yaşta böyle olması ilk defa böyle bir test yaptırdım gerçi sabah öğle akşam aç karın tok karın bu değerleri değiştirebiliyormuş sanırım doğrumudur ?

Doğru hocam. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

Arkadaşlar bir arkadaşım enjeksyonları hakkında birşey söyledi ağrı yapmasın diye pazartesi salı perşembe cuma günü yaptır diye sizce nasıl yapmalıyım acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.256
Arkadaşlar bir arkadaşım enjeksyonları hakkında birşey söyledi ağrı yapmasın diye pazartesi salı perşembe cuma günü yaptır diye sizce nasıl yapmalıyım acaba?

Şimdi bir saniye :?:?:? Ağrı olmaması için belli günler var bu dediğinizi bu şekilde mi anlamalıyız ? :?:?:?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

İğne ağrısı sadece ilk enjeksıyonlardamı gecerlı yoksa ılerleyen zamanlardada devam eder mı ilk gun degılde 2.-3.gunler oturup kalkmak işkence oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

İğne ağrısı tamamen kişiden kişiye değişir. Bunun günü vs yoktur.

Deca testo küründe ikiside aynı enjektöre çekilip vurulabilir. Testo hafif yakan ilaçtır, deca çok yakmaz, boldenon ile karıştırırsan bunları ilacın acısını alır ağrısız olur.

Senelerdir ilaç alırım testoyu tek vurduğumda sadece yanma olurdu, onun harici hiçbir ilaçta (winstrol hariç, allah belasını versin onun :D ) yanma vb hiç sorun olmadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
İğne ağrısı sadece ilk enjeksıyonlardamı gecerlı yoksa ılerleyen zamanlardada devam eder mı ilk gun degılde 2.-3.gunler oturup kalkmak işkence oluyor

Hocam kendini sıktığınız zaman yada iğneyi vuranın sertliğine göre değişiyor apse yapıyor gelenelde bölge ağrı ile sonuçlanan bir durum.İlk enjeksiyon dönemleri çok görülür zamanla geçen bir şey. :sat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

Şimdi bir saniye :?:?:? Ağrı olmaması için belli günler var bu dediğinizi bu şekilde mi anlamalıyız ? :?:?:?

Ben yanlış anlattım 500 testo 400 deca alıcam haftada p.tesi 1ml testo salı 1 ml deca perşembe 1 ml testo cuma 1 ml deca şeklinde az olunca ağrı yapmaz diye düşündü galiba ben böyle ilk defa duydum çünkü normalde karıştırıp vuruluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Bak 500mg testo 400mg deca alacaksın ya, sana önerim şöyle.

Pazartesi 1ml testo 1ml deca aynı enjektöre çek sol kaçla yada sol bacak, perşembe günüde 1ml testo 1ml deca çek sağ kalça yada sağ bacak. Bu şekilde yaparsan aynı yere haftada 1 kez enjeksiyon yapmış olursun ve çok rahat olur senin için, ben bu şekilde giderdim hep. Halada aynı yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

Neden böyle 1ml haftada 4 kere düşünülmüş ki bilgi sahibi olan var mı. Ayrıca enjekteler antrenmandan sonra mı olması lazım ? Son ve en önemli şey heryerde bir şey yazılıyor lütfen bi açıklık getirebilir misiniz benim kürüm için koruyucular ne olmalı pct için daha çok var onu testlerle çözebiliceğimizi düşünüyorum.

B 12 multivitamin omega 3 milk thistle enginar suyu zinco 220 -- nolvadex ve cabaser uygunmudur fikir verir misiniz lütfen

Kür boyunca proviron kullanılması gerek mi acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

yeni konu açmak istemedim buradan sorayım bacak çalışırken sol kalçamda bele yakın olan kasları zedelemişim oturup kalkarken felaket acı veriyor doktor bir sürü hap krem verdi 3 haftaya geçer sırt ve bacak çalışma dedi küre bu hafta başladım kürü baltalar mı bu durum bırakıp iyileşince mı başlasam fikir verir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.256
yeni konu açmak istemedim buradan sorayım bacak çalışırken sol kalçamda bele yakın olan kasları zedelemişim oturup kalkarken felaket acı veriyor doktor bir sürü hap krem verdi 3 haftaya geçer sırt ve bacak çalışma dedi küre bu hafta başladım kürü baltalar mı bu durum bırakıp iyileşince mı başlasam fikir verir misiniz ?

Bölgeyi zorlama kürünüze devam edin diğer bölgelere ağırlık verin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Decadan dolayımıdır bilmem ama doktor 2-3 haftada geçmez dedi 3. gün hiç birşeyim kalmadı :D

Hocam doktorlar takribi zamanveriyor yani 3 hafta diyor ama oda biliyor misal 1 haftaya birşeyin kalmayacağını sonra sen doktor bey 1 hafta oldu bak hala ağrı devam ediyor deme diye :!: Geçtiğine sevindim fakat sen yinede temkinli davran zorlama çok :roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drift_king    0

Arkadaşlar 1. hafta bitti 2kilo aldım koldan ve omuzdan 1 santim almışım :)

Göğüs uçlarıma hafiften bir ağrı sızı giriyor gibi bişi oluyor ama dokunduğımda acı yada hassasiyet yok. nolvadex kullanmak gerekir mi jinekomasti belirtilerini nasıl anlarım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

Aynen dostum bence de bir test yaptır ondan sonra görelim olayı....

Ayrıca sana mesaj attım cevaplarsan sevinirim.Görmedin herhalde ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.