Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ericnicola

Testesteron p. tren enant

Önerilen İletiler

Ericnicola    9

Merhaba cümleten 4 ay sonra nikahım var arkadaşlar 8 haftalık küçük bir kür planlıyorum da ne yapmam gerektiği konusunda bir karar veremedim ve testersteron prepionat ve tren enanth kullanılır mı emin değilim sormak istiyorum elimde kalan ilaçları da değerlendirmiş olacağım hem 

haftalk testesteron p. 400 mg

tren enanth 200 mg 

5-8 hafta winstrol Tablet 

günlük ventolin kullanmak istiyorum ama kullanım şeklini bilmiyorum tavsiye ve öneride bulunabilir misiniz ?
ve suyu nasıl atabilirim vücudumdan bel simidim var  
23 yaşındayım boyum 175 kilom 102 yağ oranım da 20 vardır kabaca günlük 100 gram karbonhidrat her öğünde yulaf tüketiyorum şu an insülin direncim var diye 150 gram protein alıyorum ve 70 gram yağ ortalama 1800 kalori yiyorum şu an Bana bir kaç öneride bulunursanız çok minnettar kalırım :) ❤️

376CDBE2-0033-4116-914A-C3A1BEBC6E13.png

tarihinde Ericnicola tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ericnicola    9

Ve arkadaşlar göbek mi diyafram mı bilmiyorum Karnımı tamamen saldığında inanılmaz bir şişkin göbek çıkıyor :( bu mide kontrolünü nasıl sağlarız Diyafram hacmini nasıl küçültebiliriz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Temiz beslenme ve testo P, masteron, winstrol işini görür. Trenden uzak dur en azından evlilik esnasında:)

Muhtemelen bir öğünde çok yemek yediğin için diyaframın öne çıkıyor artı yağ ve su da var vücudunda normal bir durum. Definasyon ağırlıklı bir kürde bu durum normale döner. Arada vakum egzersizleri de yapabilirsin. Özellikle sabahları aç karnına ve idman sonrası aç karnına.

Öğün sayısını günde 4 ya da 5'e çıkarıp porsiyonları azaltman lazım. Haftada iki ya da üç ekstra sabah kardiyosu öğleden sonra haftada en az 5 gün drop set süper set giant setlerden oluşan hızlı tempolu antrenmanlar. Tekrarlar arası bekleme süresi maks 30sn. Hareketler arası bekleme maks.2-3dk. Her gün çift bölge maks 60dk ağırlık idmanı arkasından maks 20dk 6 hızda yurume bandında kardiyo.

Altyapın güzel görünüyor verdiğim programla pırıl pırıl olur bu vücut. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Mickey, 7 dakika önce yazdı:

Temiz beslenme ve testo P, masteron, winstrol işini görür. Trenden uzak dur en azından evlilik esnasında:)

Muhtemelen bir öğünde çok yemek yediğin için diyaframın öne çıkıyor artı yağ ve su da var vücudunda normal bir durum. Definasyon ağırlıklı bir kürde bu durum normale döner. Arada vakum egzersizleri de yapabilirsin. Özellikle sabahları aç karnına ve idman sonrası aç karnına.

Öğün sayısını günde 4 ya da 5'e çıkarıp porsiyonları azaltman lazım. Haftada iki ya da üç ekstra sabah kardiyosu öğleden sonra haftada en az 5 gün drop set süper set giant setlerden oluşan hızlı tempolu antrenmanlar. Tekrarlar arası bekleme süresi maks 30sn. Hareketler arası bekleme maks.2-3dk. Her gün çift bölge maks 60dk ağırlık idmanı arkasından maks 20dk 6 hızda yurume bandında kardiyo.

Altyapın güzel görünüyor verdiğim programla pırıl pırıl olur bu vücut. 

Hocam yemeklerin yanında çok su içiyorum tatsız tuzsuz olduğu için midem ondan şiş gibi hissediyorum ama kısarım artık yemekleri ve şey sorabilir miyim mastarından mg 150 -200 mg yeterli mi haftalık ? Bütçem çok sıkıntılı olduğu için 1 şişe alsam yeter mi diye düşünüyorum yada 3-8 haftalık 200 mg yapayım mı diye Düşündğm şu An

tarihinde Ericnicola tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Ericnicola, 41 dakika önce yazdı:

Hocam yemeklerin yanında çok su içiyorum tatsız tuzsuz olduğu için midem ondan şiş gibi hissediyorum ama kısarım artık yemekleri ve şey sorabilir miyim mastarından mg 150 -200 mg yeterli mi haftalık ? Bütçem çok sıkıntılı olduğu için 1 şişe alsam yeter mi diye düşünüyorum yada 3-8 haftalık 200 mg yapayım mı diye Düşündğm şu An

Daha önceki kürlerinde neler kullandın kaç hafta?

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Ericnicola, 43 dakika önce yazdı:

300-500mg haftalık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Mickey, 49 dakika önce yazdı:

Daha önceki kürlerinde neler kullandın kaç hafta?

Tren bolde testo çıktım bu fotoda 3 hafta oldu çıkalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
AS1L, Bir saat önce yazdı:

300-500mg haftalık

Teste p den daha yüksek dozaj kullanmam garip değil mü ? Masteromu destekleyici gözüyle görüyordum ben 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Ericnicola, 22 dakika önce yazdı:

Teste p den daha yüksek dozaj kullanmam garip değil mü ? Masteromu destekleyici gözüyle görüyordum ben 

Masteron destekleyici 300-500 dememin sebebi yapılacak küre göre değişiklik göstermesi minimum 300 maximum 500 diye bir şart yok mesela 200mg Masteron, 200mg trenbolon, 400mg testosteron kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ericnicola, 3 saat önce yazdı:

Çok yanlış yemekle birlikte su içmek.Yemekten en az 45 dakika sonra su içmeye başlarsan farkı görürsün zaten sende.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
AS1L, Bir saat önce yazdı:

Masteron destekleyici 300-500 dememin sebebi yapılacak küre göre değişiklik göstermesi minimum 300 maximum 500 diye bir şart yok mesela 200mg Masteron, 200mg trenbolon, 400mg testosteron kullanabilirsin 

Tamamdır 400 testo p 

200 tren enant 

200 masteron giriyorum haftalık 

Düşük glisemin endeksli besleniyorum  inşallah 8 hafta sonra güzel bir şeyler olur

Emrahtkty, 49 dakika önce yazdı:

Çok yanlış yemekle birlikte su içmek.Yemekten en az 45 dakika sonra su içmeye başlarsan farkı görürsün zaten sende.

Reis 5k kalori yiyorum genelde İnan gitmiyor tatsız tuzsuz ama deneyeceğim azaltacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Ericnicola, 1 saat önce yazdı:

Tamamdır 400 testo p 

200 tren enant 

Düşük glisemin endeksli besleniyorum  inşallah 8 hafta sonra güzel bir şeyler olur

Reis 5k kalori yiyorum genelde İnan gitmiyor tatsız tuzsuz ama deneyeceğim azaltacağım 

200 masteron sadece bütçeni zorlamış olucak. Kullandığın sürede bir etkisi olmayacak.  Aynı şekilde winstrolde 3 haftalık bir kullanımda %20-30luk bir etki vericek. 2-8 hafta arası winstrol 50mg ekleyip masteronu çıkarman en iyi seçenek gibi duruyor benim için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ericnicola, 2 saat önce yazdı:

Tamamdır 400 testo p 

200 tren enant 

5 K kalori bu yağ oranıyla fazla zaten yediklerinin içinde olan bazı şeyler derinide kalınlaştırmıs belli önce onları ayıklaman lazım.Yemek yemekte zorlanıyorsan baharatlardan ya da %50 daha az şekerli ketçap ve ya %60 daha az yağlı mayonez gibi soslardan yardım alabilirsin kalorileri az onların.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Masteronda 12bf altı olmadıkca bi etki göreceğinizi sanmıyorum hele ki 200mg de yukardaki arkadaşa katılıyorum sadece bütceye yük

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Wh00, 21.05.2021 - 22:37 yazdı:

200 masteron sadece bütçeni zorlamış olucak. Kullandığın sürede bir etkisi olmayacak.  Aynı şekilde winstrolde 3 haftalık bir kullanımda %20-30luk bir etki vericek. 2-8 hafta arası winstrol 50mg ekleyip masteronu çıkarman en iyi seçenek gibi duruyor benim için. 

Hocam kusura bakma günler sonra tekrar rahatsız ediyorum seni ama bir plan yaptım ilaçlarım hazır pazartesi günü başlayacağım ama bir sana danışmak istedim inceler misin uygun bir zamanda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.