Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Xriccio

Ramazanda nasıl yağ yakılır kas kaybetmeden ?

Önerilen İletiler

Xriccio    26

Ramazanda oruç tutarken minumum kas kaybı yaşayarak maksimum yağ yakımı yapılabilir ? 

Hangi sarm lar bu konuda yardımcı olur ? ve ya peptid , streoidler 

Bilgilendirmeleri bekliyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536
Xriccio, 14 dakika önce yazdı:

Ramazanda oruç tutarken minumum kas kaybı yaşayarak maksimum yağ yakımı yapılabilir ? 

Şimdi bana kızacaksın belki ama, amacım yanlışını düzeltmek sadece baştan belirteyim.

Yukarıda yazdığın şekilde "bilgilendirmeleri bekliyorum" yazarsan sana kimse cevap vermez. Bu bilgileri bana vermek zorundasınız, beni mecburen bilgilendireceksiniz gibi algı oluşturuyor yazdığın. Burada o bilgileri sana verecek olanlar yaşça senden de büyük kişiler üstelik. Hadi yaş kısmını boş verelim, yaş saygı gösterilecek bir şey değildir diyelim, ama yine de rica ederim, lütfen vb. insani nezaket kurallarını unutmamak gerekir.

Dediğim gibi amacım seni yermek, aşağılamak, veya seni kızdırmak değil :)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Küre girmek saçma olur , çok uzun saat vücuduna protein hatta en önemlisi su girmeyecek .

Amacın yağ yakmak ise iftar sahur 2 öğün yapabilirsin , sahurda bolca casein proteini al . 

Ramazan da vücudun da detoxlanmış olur , sonra girersin istersen küre .

Sarms olarak benim kullandıklarım harika 

Steroid olarak testo p , oxa güzel gider.

Peptid olarak fragment 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, 17 dakika önce yazdı:

Küre girmek saçma olur , çok uzun saat vücuduna protein hatta en önemlisi su girmeyecek .

Amacın yağ yakmak ise iftar sahur 2 öğün yapabilirsin , sahurda bolca casein proteini al . 

Ramazan da vücudun da detoxlanmış olur , sonra girersin istersen küre .

Sarms olarak benim kullandıklarım harika 

Steroid olarak testo p , oxa güzel gider.

Peptid olarak fragment 

Sarms  kullansak hocam kas kaybını indire bilirmiyiz belirli bir seviyeye yada şöyle yapsak haftada 200mg RİMOBOLAN alsak kas kaybını engellesek idman koşusunuda iftardan önce atsak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Xriccio, 11 dakika önce yazdı:

Sarms  kullansak hocam kas kaybını indire bilirmiyiz belirli bir seviyeye yada şöyle yapsak haftada 200mg RİMOBOLAN alsak kas kaybını engellesek idman koşusunuda iftardan önce atsak.

Sarms öneririm , testosuz Steroid kürü önermem .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
Asaletim, 8 dakika önce yazdı:

Sarms öneririm , testosuz Steroid kürü önermem .

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Xriccio, Bir saat önce yazdı:

SARMs olarak;

MK-2866 - Ostarine

RAD 140 - Testolone

MK-677 - Nutrobal

SR-9009 - Stenabolic

GW-501516 - Cardarine

Peptid olarak;

FOLLISTATIN 344 (Myostatin)

GHRP 6 & GHRP 2

HGH FRAG (Fragmen 176-191)

IGF 1 LR3 & DES

MGF

yukarıda yazdıklarım tek sarm tek peptid veya sarm kombin peptit kombin hatta sarm/peptid kombin yapabilirsin. Hem Ramazan ayı için hem Ramazan ayı dışında da uygulanabilirsiniz ancak Steroid Ramazan ayı içerisinde uygulayacak kadar kısa olacağı için önermem ancak Ramazan ayı dışı uzun kullanımda neden olmasın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
AS1L, 3 dakika önce yazdı:

SARMs olarak;

MK-2866 - Ostarine

RAD 140 - Testolone

MK-677 - Nutrobal

SR-9009 - Stenabolic

GW-501516 - Cardarine

Peptid olarak;

FOLLISTATIN 344 (Myostatin)

GHRP 6 & GHRP 2

HGH FRAG (Fragmen 176-191)

IGF 1 LR3 & DES

MGF

yukarıda yazdıklarım tek sarm tek peptid veya sarm kombin peptit kombin hatta sarm/peptid kombin yapabilirsin. Hem Ramazan ayı için hem Ramazan ayı dışında da uygulanabilirsiniz ancak Steroid Ramazan ayı içerisinde uygulayacak kadar kısa olacağı için önermem ancak Ramazan ayı dışı uzun kullanımda neden olmasın

Teşekkür ederim Hocam. Sarmı sahurda kullandığım zaman 

SR-9009 - Stenabolic

GW-501516 - Cardarine

Gün içinde etkisini görebilirmiyiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Xriccio, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim Hocam. Sarmı sahurda kullandığım zaman 

SR-9009 - Stenabolic

GW-501516 - Cardarine

Gün içinde etkisini görebilirmiyiz 

Stenabolic kullanmayı düşünüyorsan maximum 6 hafta kullanmalısın, dozaj olarak ise günlük 10-30mg arası yeterlidir. Normalde 5 saat ara ile alınması uygundur. Ancak Ramazan’da iftar ile sahur arasında belirli saat aralığında almanı öneririm 

GW-501516(cardarine) Spordan hemen önce alınmalı, Normalde spor olmayan günler sabah-akşam olarak bölünmelidir. Ancak Ramazan’da iftarda ve sahurda diye ikiye bölerek alabilirsin. Günlük alınması gereken dozaj 20mg

Şahse gündüz veya gece etkisi görmemiz muhtemeldir çünkü her ilacın kullanım süresi sıklığı ve vücuttan atılma süresi mevcut Ramazan ayında da söylediğin iki üründe söylediğim şekilde yaparsan en verimli sonucu olacağını düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
AS1L, 5 saat önce yazdı:

Stenabolic kullanmayı düşünüyorsan maximum 6 hafta kullanmalısın, dozaj olarak ise günlük 10-30mg arası yeterlidir. Normalde 5 saat ara ile alınması uygundur. Ancak Ramazan’da iftar ile sahur arasında belirli saat aralığında almanı öneririm 

GW-501516(cardarine) Spordan hemen önce alınmalı, Normalde spor olmayan günler sabah-akşam olarak bölünmelidir. Ancak Ramazan’da iftarda ve sahurda diye ikiye bölerek alabilirsin. Günlük alınması gereken dozaj 20mg

Şahse gündüz veya gece etkisi görmemiz muhtemeldir çünkü her ilacın kullanım süresi sıklığı ve vücuttan atılma süresi mevcut Ramazan ayında da söylediğin iki üründe söylediğim şekilde yaparsan en verimli sonucu olacağını düşünüyorum 

Çok teşekkür ederim hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Oruç tutarken vücutta zaten growth hormonu pik yapıyor.Yağ yakman ve kas kaybetmemen doğal olarak da zaten bu şekilde sağlanmış oluyor.İftar öncesi antrenman yapacaksan sadece yapacağın şey setleri yarı yarıya düşür ve kısa tut.Farmakolojik olarak Prop-Clen gibi bir kür yapabilirsin.Oruçluyken enjeksiyon yapabilirsin bu arada kafan orada kalmasın :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.