Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BurakDURHAN

Ilk kür ve kafama takılan soru

Önerilen İletiler

BurakDURHAN    1

Merhaba saygı değer arkadaşlar.

İlk önce kendimi sizlere tanıtayım. Adı. Burak 28 yaşındayım ve İST. de yaşamaktayım aranıza yeni üye oldum.

Bu soruyu sormadan önce forumda dolaşarak kafama takılan bir çok sorunun cevabını sizlerin sayesinde buldum tek tek teşekkürlerimi sunarım.

Arkadaşlar başlıkta anlayacağınız gibi ilk kürüm ve internette o kadar çok doğru yanlış bir bilgi dolaşıyor ki hangisi doğru hangisi yanlış ayırt edemiyorum bide tam bilgiye sahip olmadığım için herşeye inanmak durumunda kalıyorum.

1 senedir fitness ile uğraşmaktayım bir tık ileri kendimi atmak için ilk kez bir tablet tarzı küre giricem aşağıda bıraktığım ilaçlara bir göz atarmısınız?

Bana ne getirisi ve ne götürüsü olur. Her düşünceye açığım sizlerden tavsiyelerinizi beklemekteyim

IMG-20210402-WA0006.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Xriccio    26
BurakDURHAN, 18 dakika önce yazdı:

İlk önce kendimi sizlere tanıtayım. Adı. Burak 28 yaşındayım ve İST. de yaşamaktayım aranıza yeni üye oldum.

Bu soruyu sormadan önce forumda dolaşarak kafama takılan bir çok sorunun cevabını sizlerin sayesinde buldum tek tek teşekkürlerimi sunarım.

Arkadaşlar başlıkta anlayacağınız gibi ilk kürüm ve internette o kadar çok doğru yanlış bir bilgi dolaşıyor ki hangisi doğru hangisi yanlış ayırt edemiyorum bide tam bilgiye sahip olmadığım için herşeye inanmak durumunda kalıyorum.

1 senedir fitness ile uğraşmaktayım bir tık ileri kendimi atmak için ilk kez bir tablet tarzı küre giricem aşağıda bıraktığım ilaçlara bir göz atarmısınız?

Bana ne getirisi ve ne götürüsü olur. Her düşünceye açığım sizlerden tavsiyelerinizi beklemekteyim

IMG-20210402-WA0006.jpg

Hocam ilk öncelikle şunu söylemek isterim yanlışım varsa kusura bakmayın.

Danabol le su ttuktan sonra aynı anda winstrol le vucuttan atacaksın . Burak hocanın da söylediği gibi yanlış hatırlamayorsam sen çeşmeyi açtın tası dolduracaksın tasın delik gibi bir şey oluyor bu durum o yüzden ben bunları tavsiye etmiyor.

Ürünlerin hakkında bir şey söylemek istemiyorum denemeden bir şey söylenemez ama büyük ihtimalle internetten aldın dikkat etmelisin. 

Kullanmak denemek istiyorsan da ; Karaciğer ve prostat koruyucu , B vitaminlerini , Çinko , Magnezyum vb. destekleri almanı tavsiye ederim.

Bu arada senin amacın nedir ? Bunları kullanıcaksın ya ; Getirisi olcağı düşünmüyorum bir yerden alıp bir yeden vereceksin.

Yanlışım varsa Kusura bakmayın.

@Asaletim

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Arkadaşın dediği gibi winstrol su atar danabol su tutar , aşırı saçma .

Ayrica en büyük sorun testosteron yok.

3 tane anabolizan kullanacaksın , testosteron kullanmadigin için doğal testosteronun düşecek hatta doğal üretimin kapanacak . 

Aşırı stresli , hayattan soğumuş birisine döneceksin , vücudunda testosteron da kalmayacağı için kas da yapamayacaksın.

Doğal hormonlarını bozmuş olacaksın sadece.

Tavsiyem testo + oxa git sadece yeterli olur . 

Amacın bulk ise testo danabol de olur .

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakDURHAN    1
Xriccio, 15 dakika önce yazdı:

Hocam ilk öncelikle şunu söylemek isterim yanlışım varsa kusura bakmayın.

Danabol le su ttuktan sonra aynı anda winstrol le vucuttan atacaksın . Burak hocanın da söylediği gibi yanlış hatırlamayorsam sen çeşmeyi açtın tası dolduracaksın tasın delik gibi bir şey oluyor bu durum o yüzden ben bunları tavsiye etmiyor.

Ürünlerin hakkında bir şey söylemek istemiyorum denemeden bir şey söylenemez ama büyük ihtimalle internetten aldın dikkat etmelisin. 

Kullanmak denemek istiyorsan da ; Karaciğer ve prostat koruyucu , B vitaminlerini , Çinko , Magnezyum vb. destekleri almanı tavsiye ederim.

Bu arada senin amacın nedir ? Bunları kullanıcaksın ya ; Getirisi olcağı düşünmüyorum bir yerden alıp bir yeden vereceksin.

Yanlışım varsa Kusura bakmayın.

@Asaletim

Doğrudur hocam bir arkadaş tavsiyesi ile internet üzerinden aldım ama tabi ilk kez yapacağımdan dolayı bilinçli olmak istiyorum. Bunu yaparken de sağlığımdan da ödün vermek istemem tabiki de amacım bir tık daha büyümek. Dna mın sınırına ulaşıp orda kalmak istiyorum. Aşırı büyümek amacında değilim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
BurakDURHAN, 7 dakika önce yazdı:

Doğrudur hocam bir arkadaş tavsiyesi ile internet üzerinden aldım ama tabi ilk kez yapacağımdan dolayı bilinçli olmak istiyorum. Bunu yaparken de sağlığımdan da ödün vermek istemem tabiki de amacım bir tık daha büyümek. Dna mın sınırına ulaşıp orda kalmak istiyorum. Aşırı büyümek amacında değilim.

Hocam kullanmak istiyorsan tabikide sen bilirsin ama @Asaletim dediği gibi yanii Teste E ve Danabol ile verim alırsın çalışırsa ürünler ama bir şey diyemiyorum.

Tabiki de yan etkileri olacak her kese var iyi düşün iyi taşın Hormon değerlerine başlamadan önce baktır.

Wİnstrol ve Ox seni kurutur kardeşim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakDURHAN    1
Asaletim, 27 dakika önce yazdı:

Arkadaşın dediği gibi winstrol su atar danabol su tutar , aşırı saçma .

Ayrica en büyük sorun testosteron yok.

3 tane anabolizan kullanacaksın , testosteron kullanmadigin için doğal testosteronun düşecek hatta doğal üretimin kapanacak . 

Aşırı stresli , hayattan soğumuş birisine döneceksin , vücudunda testosteron da kalmayacağı için kas da yapamayacaksın.

Doğal hormonlarını bozmuş olacaksın sadece.

Tavsiyem testo + oxa git sadece yeterli olur . 

Amacın bulk ise testo danabol de olur .

Hocam merhabalar

İlginiz için teşekkür ederim bilginizi ve tecrübenizi benle paylaşmanız benim için çok değerlidir.

Medivia stromba için aşağıda ki alıntıyı buldum. 

Stanozolol, FDA tarafından insan kullanımı için onaylanmış sentetik bir anabolik steroiddir. Testosterondan türemiştir. Stanozolol, oral biyoyararlanımı yüksektir, çünkü karaciğer metabolizması boyunca hayatta kalır ve bu nedenle tablet formundadır. Nihai ürün olarak östrojen üretmez. Stanozolol, büyük anabolik etkisi ve kötü androjenik etkileri nedeniyle kadın vücut geliştiricileri arasında popülerdir; ancak virilizasyon ve maskülinizasyon en sık görülen yan etkilerdir. Stanozolol, IAAF ve diğer birçok spor organları spor etkinliklerinde kullanımı yasaklar. Stanozolol anabolik etkileri nedeniyle vücut geliştiricilerinde popülerdir; çünkü herhangi bir su tutma ve kilo vermeden zayıf vücut kütlesi tutma eğilimindedir. stanozololün yağ yakıcı bir ilaç olduğu düşünülmekte ancak bunu destekleyen çok az kanıt bulunmaktadır. Erkek vücudu güçlendirmek için vücut geliştirme görevlileri tarafından anabolik etkiler için kullanılır. Klinik olarak, insan anemisinde ve kalıtsal anjioödem tedavisinde hekimler arasında popüler olan olağanüstü bir başarı ile kullanılır. Veterinerlikte zayıf hayvanlarda artan vücut kitlesi kan sayımı ve iştahı artırmak için kullanılmıştır. Stanozolol, yarış hazırlığında at yarışında metabolik bir eksipiyan olarak kullanılır. Doz 10-25 mg / gün ve optimum sonuç 50 mg / gün’dür.

YAN ETKİLER

Yan etkiler kalıcı değildir ve düzenli dozlar almaya devam ettikleri sürece son kalır. Vücut kütlesi almayı bıraktığınızda hızla azalır. Stanozololün olası yan etkileri; uykusuzluk, depresyon, şiddetli sarılık, mide bulantısı ve kusma, jinokomasti, erkek tipi kellik ve sesin derinleşmesidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
BurakDURHAN, 58 dakika önce yazdı:

IMG-20210402-WA0006.jpg

Merhaba, foruma hoş geldin.

Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar ben onlardan farklı düşündüğümü başta belirtmek isterim. Mesela internetten aldığından bahsetmişsin öncelikle gerekli doğrulamayı yaptığını umuyorum ikincisi ürünleri incelediğim de kütle kazanmayı hedeflediğini düşünerek sana bir öneride bulucam. “DANABOL, STROMBAFORT(WİNSTROL), PROVİRON” bu üçlü kombinasyonu araştırmanı öneririm.

Yok artık almış bulundum elimdeki ürünlerle nasıl bir kombin yapabilirim diyorsan. Sırasıyla;

Oxandrolone Kullanımı: Günlük 30-50 mg & Stanozolol Kullanımı: Günde 15-30 mg & Danabol Kullanımı: Günde 20-50mg arasinda alinmaktadir.

Ortalama kullanım süresi 6 haftalıktır veya ürünlerin bitene kadar da yapabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
BurakDURHAN, 21 dakika önce yazdı:

Hafif kür , sağlıklı kür yoktur . 

Steroidi kanına sokarken tüm riskleri kabul edersin , ve hayatın boyunca kür yapmak zorunda kalırsın .

Bir kür yapıp bırakan yoktur , varsa da sağlık veya maddi sorundan bırakmıştır .

Danabol ile aldığın su glikojeni 10 günde verirsin , kickstart üründür .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakDURHAN    1
Xriccio, 8 dakika önce yazdı:

Hocam kullanmak istiyorsan tabikide sen bilirsin ama @Asaletim dediği gibi yanii Teste E ve Danabol ile verim alırsın çalışırsa ürünler ama bir şey diyemiyorum.

Tabiki de yan etkileri olacak her kese var iyi düşün iyi taşın Hormon değerlerine başlamadan önce baktır.

Wİnstrol ve Ox seni kurutur kardeşim.

Hocam keşke almadan önce sizlerden danışıp alsaydım ama bu siteyi bugün keşfettim siz ne derseniz onu yapıcam.

Benim için tecrübeleriniz önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakDURHAN    1
Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

Hafif kür , sağlıklı kür yoktur . 

Steroidi kanına sokarken tüm riskleri kabul edersin , ve hayatın boyunca kür yapmak zorunda kalırsın .

Bir kür yapıp bırakan yoktur , varsa da sağlık veya maddi sorundan bırakmıştır .

Danabol ile aldığın su glikojeni 10 günde verirsin , kickstart üründür .

Hocam kesinlikle katılmaktayım.

Hocam benim burda anlamak istediğim şey şu mu

Bu kür hafif bir kürdür. Kür bittiğinde 10 gün içinde eski haline tekrar dönersin?

Hocam sizlerin affına sığınarak tamamen bu işe yabancıyım benim anlayacağım şekilde yazarsanız çok sevinirim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakDURHAN    1
AS1L, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba, foruma hoş geldin.

Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar ben onlardan farklı düşündüğümü başta belirtmek isterim. Mesela internetten aldığından bahsetmişsin öncelikle gerekli doğrulamayı yaptığını umuyorum ikincisi ürünleri incelediğim de kütle kazanmayı hedeflediğini düşünerek sana bir öneride bulucam. “DANABOL, STROMBAFORT(WİNSTROL), PROVİRON” bu üçlü kombinasyonu araştırmanı öneririm.

Yok artık almış bulundum elimdeki ürünlerle nasıl bir kombin yapabilirim diyorsan. Sırasıyla;

Oxandrolone Kullanımı: Günlük 30-50 mg & Stanozolol Kullanımı: Günde 15-30 mg & Danabol Kullanımı: Günde 20-50mg arasinda alinmaktadir.

Ortalama kullanım süresi 6 haftalıktır veya ürünlerin bitene kadar da yapabilirsin.

Hocam sizce bir gelişme sağlayabilirmiyim bu kürle peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
BurakDURHAN, 5 dakika önce yazdı:

Hocam kesinlikle katılmaktayım.

Hocam benim burda anlamak istediğim şey şu mu

Bu kür hafif bir kürdür. Kür bittiğinde 10 gün içinde eski haline tekrar dönersin?

Hocam sizlerin affına sığınarak tamamen bu işe yabancıyım benim anlayacağım şekilde yazarsanız çok sevinirim :)

Hocam sen şunu öğrenmek istiyorsun her halde bu küre girdim PCT gerekir mi Gerekmez mi ?

Bence gerekmez. AMA Şöyle bir durumda var ; Vucudunun nasıl bir tepki vericeğini bilmiyoruz o yüzden sen ne olur ne olmaz diye Lh, Fsh , total Testo , E2 , Proaklin , THS vb gibi hormonlarına baktırmanı tavsiye ederim . 

Tabiki de vucuduna ilaç sokuyorsun illakki bazı farklar olacaktır . Emin ol 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
BurakDURHAN, 11 dakika önce yazdı:

Hocam sizce bir gelişme sağlayabilirmiyim bu kürle peki?

%100 gelişme sağlamak için ürünlerin dışında beslenme dinlenme spor aktiviten de önemli şunu da söylemek gerekirse aldığın ürünler ağam şaham bir fark yaratmaz sadece biraz sertlik doluluk verir oda tablet steroid kürü olduğu için profesyonel yardım veya tecrübeli kişilerle hareket edersen daha sağlıklı olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakDURHAN    1
Xriccio, 2 dakika önce yazdı:

Hocam sen şunu öğrenmek istiyorsun her halde bu küre girdim PCT gerekir mi Gerekmez mi ?

Bence gerekmez. AMA Şöyle bir durumda var ; Vucudunun nasıl bir tepki vericeğini bilmiyoruz o yüzden sen ne olur ne olmaz diye Lh, Fsh , total Testo , E2 , Proaklin , THS vb gibi hormonlarına baktırmanı tavsiye ederim . 

Tabiki de vucuduna ilaç sokuyorsun illakki bazı farklar olacaktır . Emin ol 

Kan testini yaptırmadan zaten başlamayı düşünmüyorum hocam bu bilgi için teşekkür ederim.

Peki yukarıda da yazmışsınız ama tekrar sormak istiyorum tam anlamak için bu steroid lerin sadece testo + oxa git demişsiniz 

oxa dediğiniz sanırım anavar olan

Testo hangisidir ?

yada bu ilaçların hiç birinimi tavsiye etmiyorsunuz farklı bir ürün önerdiniz hocam. 

çok teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xriccio    26
BurakDURHAN, 4 saat önce yazdı:

Kan testini yaptırmadan zaten başlamayı düşünmüyorum hocam bu bilgi için teşekkür ederim.

Peki yukarıda da yazmışsınız ama tekrar sormak istiyorum tam anlamak için bu steroid lerin sadece testo + oxa git demişsiniz 

oxa dediğiniz sanırım anavar olan

Testo hangisidir ?

yada bu ilaçların hiç birinimi tavsiye etmiyorsunuz farklı bir ürün önerdiniz hocam. 

çok teşekkür ederim.

Hocam ilaçlar hakkında testesteron enantat var oxe yanına ata bileceğiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Hepsini çöpe atın sizin için en hayırlısı bu olur. Bir miktar paranız gittiği için size bir ders olmuş olur. Bu şekilde devam ederseniz; harcadığınızdan çok daha fazlasını, tedavi amaçlı doktorlara kaptıracaksınız. İlaçları tanımıyorsunuz, bu şekilde ilerlemek çok manasız. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

arkadaşların yaptığı yorumlara katılıyorum . 

Ben olsam senin yerinde başlangıç için şöyle bir kür uygulardım ; 

10-12 hafta Testo Cyp. 250-500 mg 
1-8 hafta anavar 30-40 mg .

Yada su tutmak istersen ; 

1-6 hafta danabol 30 mg . 

Her iki kür içinde günlük 4 litre su , 1 porsiyon milk titsle , multi vitamin(cinko , c vitamini , magnezyum) 

Sana bir tavsiye , su tutan ve su atan ürünleri bence kullanma . Su tutan ürünü bıraktığında küçülürsün, su atan ürünü bıraktığında su toplarsın . Her ikiside pskoloji ve moral bozukluğuna sebep olur . 

İlk yazdığım kürü yaparsan , ilaçlarında orjinal ise emin ol pişman olmayacağın bir kombin olur . Fazla sentetik ekleyeceğine , o parayla iyi bir komplex amino al , proteini ise gerçek yiyeceklerden almaya çalış . 

Ben olsam böyle yapardım , ki yaptımda zamanında . Kendi tecrubem . İlk kürlerde deca danabol vs kullandım hep , pişman oldum , yağ ve su tutumundan başka birşey yok o tarz kürlerde. 

syg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakDURHAN    1
JokerJoker, 16 saat önce yazdı:

Hepsini çöpe atın sizin için en hayırlısı bu olur. Bir miktar paranız gittiği için size bir ders olmuş olur. Bu şekilde devam ederseniz; harcadığınızdan çok daha fazlasını, tedavi amaçlı doktorlara kaptıracaksınız. İlaçları tanımıyorsunuz, bu şekilde ilerlemek çok manasız. 

Hocam o kadar bilgisizim ki sanırım dediğinizde haklısınız.

mustafaay, 15 saat önce yazdı:

arkadaşların yaptığı yorumlara katılıyorum . 

Ben olsam senin yerinde başlangıç için şöyle bir kür uygulardım ; 

1-8 hafta anavar 30-40 mg .

Yada su tutmak istersen ; 

1-6 hafta danabol 30 mg . 

Her iki kür içinde günlük 4 litre su , 1 porsiyon milk titsle , multi vitamin(cinko , c vitamini , magnezyum) 

Sana bir tavsiye , su tutan ve su atan ürünleri bence kullanma . Su tutan ürünü bıraktığında küçülürsün, su atan ürünü bıraktığında su toplarsın . Her ikiside pskoloji ve moral bozukluğuna sebep olur . 

İlk yazdığım kürü yaparsan , ilaçlarında orjinal ise emin ol pişman olmayacağın bir kombin olur . Fazla sentetik ekleyeceğine , o parayla iyi bir komplex amino al , proteini ise gerçek yiyeceklerden almaya çalış . 

Ben olsam böyle yapardım , ki yaptımda zamanında . Kendi tecrubem . İlk kürlerde deca danabol vs kullandım hep , pişman oldum , yağ ve su tutumundan başka birşey yok o tarz kürlerde. 

syg

Hocam ilaçları internet üzerinden satın aldım. İlaçlar bana geldiğinde medivia sitesinden kodları tek tek girerek orjinal olup olmadığına dair baktım. Çok şükür korktuğum başıma gelmedi ve hepsi orjinal ürün cıktı.

Satın aldığım kişi banada iğneli steroid önerdi lakin önemli bir işim olduğundan dolayı iğne işimle ilgili bir takım sorunları uğratabilir veya yanlış anlaşılmaya beyil verebilir o yüzden tablet tarzı steroid istediğimde bunu önerdi.

Dün satıcı arkadaşla biraz konuştuk sizin den aldığım bilgiye göre kendisine bir takım sorular sordum. Biri su tutucu biri su atıcı bu biraz saçma değilmi diye satıcıda biri su tutarken diğeri atıcak ve sıkı vücut olucak dedi sizce nasıl bir mantık bir gerçekçiliği varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
BurakDURHAN, 19 dakika önce yazdı:

Hocam o kadar bilgisizim ki sanırım dediğinizde haklısınız.

Hocam ilaçları internet üzerinden satın aldım. İlaçlar bana geldiğinde medivia sitesinden kodları tek tek girerek orjinal olup olmadığına dair baktım. Çok şükür korktuğum başıma gelmedi ve hepsi orjinal ürün cıktı.

Satın aldığım kişi banada iğneli steroid önerdi lakin önemli bir işim olduğundan dolayı iğne işimle ilgili bir takım sorunları uğratabilir veya yanlış anlaşılmaya beyil verebilir o yüzden tablet tarzı steroid istediğimde bunu önerdi.

Dün satıcı arkadaşla biraz konuştuk sizin den aldığım bilgiye göre kendisine bir takım sorular sordum. Biri su tutucu biri su atıcı bu biraz saçma değilmi diye satıcıda biri su tutarken diğeri atıcak ve sıkı vücut olucak dedi sizce nasıl bir mantık bir gerçekçiliği varmı?

Ben olsam bir daha o kişiye danışmazdim testosuz kür olmaz sen bu ilaçlarla bırak ilerlemeyi uzun vadede geri gidersin...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Wintrol ve danabol birlikte kullanılabilir, danabolun amacı deri altına su toplamak değildir, kas içine su toplamaktır. 

winstrolün amacı kas içinden değil deri altından su atmaktır ama amatör sporcular için gereksiz ve verimsiz bir kombinasyon olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

profesyonel bir kür yapılırsa birlikte kullanılabilir , fakat danabol ve winstrolü şu aşamada birlikte kullanmak saçmadır kardeşim , işi bilen bir sporcu kür içerisinde çok büyük bir takla atmak istemezse kullanmaz. danabol ve winstrol ikiside karaciğere etkisi çoktur , aynı anda önerilmez  . winstrolün amacı su atımına destek ve sert-derin görünüm kazanmaktır cut kürde kullanılır . danabol su tutar dolgun bir görünüm verir , kaliteli bir ilaç kullanılmaz ise içeriği çakma ise , kas içinde değil deri altınada su çeker . 

Ayrıca bu ilaçlar çakma .

Bilgine. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakDURHAN    1
mustafaay, 5 saat önce yazdı:

profesyonel bir kür yapılırsa birlikte kullanılabilir , fakat danabol ve winstrolü şu aşamada birlikte kullanmak saçmadır kardeşim , işi bilen bir sporcu kür içerisinde çok büyük bir takla atmak istemezse kullanmaz. danabol ve winstrol ikiside karaciğere etkisi çoktur , aynı anda önerilmez  . winstrolün amacı su atımına destek ve sert-derin görünüm kazanmaktır cut kürde kullanılır . danabol su tutar dolgun bir görünüm verir , kaliteli bir ilaç kullanılmaz ise içeriği çakma ise , kas içinde değil deri altınada su çeker . 

Ayrıca bu ilaçlar çakma .

Bilgine. 

İlaçları medivia.net resmi sitesinden tek tek kod ve kare kod ile kontrol ettim hepsi orjinal ürünler. Resmini aşağıya bırakıcam sizlerde bakarsanız sevinirim.

Wh00, 5 saat önce yazdı:

Wintrol ve danabol birlikte kullanılabilir, danabolun amacı deri altına su toplamak değildir, kas içine su toplamaktır. 

winstrolün amacı kas içinden değil deri altından su atmaktır ama amatör sporcular için gereksiz ve verimsiz bir kombinasyon olur

Bana tam detaylı anlatırmısınız lütfen bu 2 ürün hakkında yani kullanılabilirmi?

Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

Ben olsam bir daha o kişiye danışmazdim testosuz kür olmaz sen bu ilaçlarla bırak ilerlemeyi uzun vadede geri gidersin...

Satıcı arkadaş da bana ilk önce iğne önerdi ama ben işimden dolayı iğneden cok tablet tarzı istedim. Oda bu ücünü verdi elimde malesef bunlar kaldı.. eğer testo alırsam elimdeki ürünlerinden hangilerini kullanmamı önerirsiniz yoksa tamamen hepsi çöpmü?

IMG20210403193358.jpg

IMG20210403193415.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

google a markayı yaz , örneğin medivia boldenone gibi . bak yabancı bir sitede ürünü varmı diye . 
domaini kontrol et . 

image.thumb.png.7ba63422ecedb4ad622eb42782fd2e1c.png
image.png.725a131df70e6e64dada20e78cd3889c.png

image.png

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

dostum kutulardaki tablet sayısı kaç ? ilaçlar underdose olduğunu varsayarak sana kür planı önerisi yapalım . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.