Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Leepriest35    736

Merhabalar definasyona başladım kür günlüğümde belirttiğim gibi yağ yakıcılar vs supplementler derken bayya bı abandım + sibuterol (clen içerikli) 2 tablet 100 mg toplam kullanıyorum. Dmaa ve yohimbine içerikli preworkout kullandım bir de 14-15 gün üst üste

Sağ omzum ve sırt tarafında ani sivilce ve akneler çıktı. 

Şuan için supplementleri kestim sadece sibuterol kullanıyorum.

Maydonoz limon kürüne basladim 3-4 gündür 

Tüm vitamin ve mineraleri eksiksiz almaya çalışıyorum.

E vitamini yüklemesi yapmayı düşünüyorum 600 ui kullanmaya başladım bugün.

Pazartesi günüde green detox+red detox ürünlerini kullanmaya başlayacağım daha önce yaşamış ve fikri olan varsa yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Kötü olmadığını biliyorum amacım önüne geçmek...

IMG_20210326_211621.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Alt ast dan dolayı olduğunu düşünüyorum reis , geçmiş olsun

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

Alt ast dan dolayı olduğunu düşünüyorum reis , geçmiş olsun

Bir önerin varmı acaba bu önlemler yeterli olur mu sahada artarsa sibuterol kesmeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 5 dakika önce yazdı:

Bir önerin varmı acaba bu önlemler yeterli olur mu sahada artarsa sibuterol kesmeyi düşünüyorum.

Nac900 eklenebilir gece yatmadan önce 1 tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, Şimdi yazdı:

Nac900 eklenebilir gece yatmadan önce 1 tablet

Nac600 alıp 1.5 tablet suya atsam farkı olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 3 dakika önce yazdı:

Olur bence reis , baya güçlü bir ilaç bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, Şimdi yazdı:

Olur bence reis , baya güçlü bir ilaç bence

Tamamdır 10-15 gün daha gözlem yapayım olmadı sibuterol keserim. 

Teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bir adet nac600 yarım çay bardağı enginar suyu hızlı bir şekilde karaciğerini tertemiz yapacaktır 👍

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Bir adet nac600 yarım çay bardağı enginar suyu hızlı bir şekilde karaciğerini tertemiz yapacaktır 👍

Enginar bugün aldım taze ve içinde suyu var ama tuzlu herhalde saklamak için tuzlamişlar bunun suyu içilir mi kararsız kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, 10 dakika önce yazdı:

Enginar bugün aldım taze ve içinde suyu var ama tuzlu herhalde saklamak için tuzlamişlar bunun suyu içilir mi kararsız kaldım.

Direk enginarı yemek olarak yesen de olur sorun değil ben kolaylık olsun diye suyunu yazdım aktarlarda rahatça bulursun enginar yap ye falan uğraşılmaz.Ucundan tadına bak rahatsız etmezse seni içilebilir bence.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

O kadar cok kimyasal kullanmissin ki bugune kadar cikmamasi mucize olmus:)

Bol su ve ogunlerinde bol yesillik yani marul roka maydonaz yemekten baska cozum yok. Kim ne derse desin hepsi bos.

Kur icindeyken antioksidan kullanimi faydali degil. En azindan eger kullanacaksan sabah erken saatlerde al ve gun icinde baska alma. Antrenmana kadar da en az iki ogun yemis ol. Antioksidanlar hipertrofiyi ciddi manada baltaliyor.

Bir donem macit efendi miydi neydi yesil sisede enginar ekstrati kullanmistim. Acikcasi akneye faydasi olmamisti.

Aknenin en buyuk nedeni hijyenik olmayan merdiven alti ilaclar. 

Bir donem bunun icin doktora gittim dus jeli krem ve antibiyotik vermisti. Antibiyotik sayesinde duzelmisti ancak bir ay sonra tekrar basladi. Yani bu merdiven alti ilaclari kullandigin surece bundan kacis yok. Cunku enfeksiyon kapiyorsun ve deri iltihapla bunu atmaya calisiyor. Geceleri terleme de enfeksiyonun nedenidir.

Bendeki durum bu sekildeydi seninle ne derece benzerlik var bilmiyorum karar sana ait. Buyuk gecmis olsun arkadasim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Leepriest35, 26.03.2021 - 22:35 yazdı:

Aynı şekilde omuzunda sırtımda sivilcelendi nac kullanmayı kesmiştim. sonra tekrar devam etdim öyle işe yaradıkı omuzumda bir tane sivilce kalmadı.

Ben geçme sebebini nac 600e bağlıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.